Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Tak już mi lepiej na pewno dla tego że sobie z Wami popisałam ...


to dobrze , cieszy mnie to 🙂 i częściej się uśmiechaj coby Wojtuś też był zadowolony 🙂 a czas leci więc nawet sie nie obejrzysz a luby będzie obok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to prawda Martyna- nikt Cię nie zrozumie lepiej 🙂 i na pewno nie będziesz się tu nudziłą 🙂 ja np próbuję Was od wczoraj nadrobić i idzie mi baaaardzo powoli... to chyba dlatego ze cały czas widzę tą "małą" stópkę... nawet lekarz się zdziwił ze stópka taaaaka duża hehe... jestem przeszzęśliwa ze wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
to prawda Martyna- nikt Cię nie zrozumie lepiej 🙂 i na pewno nie będziesz się tu nudziłą 🙂 ja np próbuję Was od wczoraj nadrobić i idzie mi baaaardzo powoli... to chyba dlatego ze cały czas widzę tą "małą" stópkę... nawet lekarz się zdziwił ze stópka taaaaka duża hehe... jestem przeszzęśliwa ze wszystko jest ok 🙂


my też się cieszymy z Tobą 🙂 ojoj odliczam godziny do mojego USG 😁
Doris ja też mam wiele rzeczy od siostry i kuzynki i dlatego rozglądam się za mniej potrzebnymi pierdółkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja mam ten leżaczek na oku
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-2w1-0-18k-i1573332946.html
bo potem można z niego fajny fotelik zrobić dla większej pociechy

ja ten leżaczek dostanę od siostry 🙂 taki sam kupiłam jej synkowi i mały do dziś na nim chętnie siada- ma już 2 lata i 3 miechy. można go prać i nic się przez ten czas nie popsuło więc warto taki wybrać. poza tym mało który leżaczek jest przeznaczony aż dla tak dużych dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja mam ten leżaczek na oku
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-2w1-0-18k-i1573332946.html
bo potem można z niego fajny fotelik zrobić dla większej pociechy

fajna rzecz jako leżaczek,bo do bujania malenstwa bym nie przyzwyczajała bo potem moze to sie konczyc placzem i usypianiem za kazdym razem w ten sposob,ale jako zwykly lezaczek do zabawy jak najbardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja mam ten leżaczek na oku
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-2w1-0-18k-i1573332946.html
bo potem można z niego fajny fotelik zrobić dla większej pociechy

ja ten leżaczek dostanę od siostry 🙂 taki sam kupiłam jej synkowi i mały do dziś na nim chętnie siada- ma już 2 lata i 3 miechy. można go prać i nic się przez ten czas nie popsuło więc warto taki wybrać. poza tym mało który leżaczek jest przeznaczony aż dla tak dużych dzieci

Kurczę fajny ten leżaczek!!! Ktoś mógłby zrobić prezent hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja mam ten leżaczek na oku
http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-2w1-0-18k-i1573332946.html
bo potem można z niego fajny fotelik zrobić dla większej pociechy

ja ten leżaczek dostanę od siostry 🙂 taki sam kupiłam jej synkowi i mały do dziś na nim chętnie siada- ma już 2 lata i 3 miechy. można go prać i nic się przez ten czas nie popsuło więc warto taki wybrać. poza tym mało który leżaczek jest przeznaczony aż dla tak dużych dzieci


o to fajnie że już jest wypróbowany 🙂 fisher price ma fajne choć nie tanie rzeczy więc lepiej dołożyć trochę kasy i będzie faktycznie na dłużej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
hej u mnie to samo pogoda fatalna zimno..brrr.byłam na krótkim spacerku a teraz zamierzam poleżeć bo znów opuchnięte nogi mam
a na ZGAGE najlepsze zimne mleko sposób wypróbowany polecam 🙂

Tez polecam mleko 🙂
A mi nogi tez puchna ,masakra ...a na poczatku ciazy moj mi kupil przesliczne japonki,takie z pierscieniem na palucha ale mierzylam niedawno i nie da rady ich nosic ..juz nie pasuja ,palucha wcisne,ale ledwo i robi sie siny... 🤢 😮 😞
A takie sa cudne..az jestem w szoku ,ze tak szybko mi juz puchna nogi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
to prawda Martyna- nikt Cię nie zrozumie lepiej 🙂 i na pewno nie będziesz się tu nudziłą 🙂 ja np próbuję Was od wczoraj nadrobić i idzie mi baaaardzo powoli... to chyba dlatego ze cały czas widzę tą "małą" stópkę... nawet lekarz się zdziwił ze stópka taaaaka duża hehe... jestem przeszzęśliwa ze wszystko jest ok 🙂


my też się cieszymy z Tobą 🙂 ojoj odliczam godziny do mojego USG 😁
Doris ja też mam wiele rzeczy od siostry i kuzynki i dlatego rozglądam się za mniej potrzebnymi pierdółkami 😜


to się czuje natychmiast, że z Wami jakoś bezpieczniej i przytulniej 🙂 też odliczam czas do usg - jeszcze 6 dni i 20godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej u mnie to samo pogoda fatalna zimno..brrr.byłam na krótkim spacerku a teraz zamierzam poleżeć bo znów opuchnięte nogi mam
a na ZGAGE najlepsze zimne mleko sposób wypróbowany polecam 🙂

Tez polecam mleko 🙂
A mi nogi tez puchna ,masakra ...a na poczatku ciazy moj mi kupil przesliczne japonki,takie z pierscieniem na palucha ale mierzylam niedawno i nie da rady ich nosic ..juz nie pasuja ,palucha wcisne,ale ledwo i robi sie siny... 🤢 😮 😞
A takie sa cudne..az jestem w szoku ,ze tak szybko mi juz puchna nogi 🤢

a mi nogi jakos schudły,zlatuja mi z butow z ubieglego sezonu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie;-)
my już po powrocie z urlopiku,pogoda do du.... więc nie było sensu dłużej na działce siedzieć 😠
Dziewczyny gratuluję pierwszych ruchów ,i wy się doczekałyście. Mój Franio to tak codziennie szaleje że hoho,dzięki temu wiem że jest zdrów 🙂
Witam Martynkę nową mamusię.
Zocha Ty będziesz miała dziewczynkę i miała stópkę 28mm tak? Mój Franek to dopiero będzie będzie,jego stópka równo w 20tc miała 35mm 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polityka prorodzinna powinna polegać na tym, że w momencie spodziewania się maluszka dostaje się 10 tys zł na nowe ubranka dla mamusi (bo coraz większy mam problem) i na rzeczy dla maluszka (bo to też skarbonka bez dna). Bo tak to ciężka sprawa zwłaszcza jak samemu trzeba wszystko kupować a niestety ja tak mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj pomogło mleko pomogło 🙂 od wczoraj mi się zgaga pojawiła więc pewnie będzie już do końca :/
Asiulka to uciąć palucha i po problemie 😜
Malstep no pogoda jak na majówke wymarzona 😉 sanki albo narty na nogi i jazda z grillem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekanie na usg zwykle się przeciąga w nieskończoność... ja się cieszę ze już po i że wszystko dobrze ale z drugiej strony fajnie, że jeszcze wszystko przed Wami... u mnie następne usg będzie już ostatnie więc teraz się naczekam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam sobie dzis salon pieknosci w domku hi hi 🙂Regulacja brwi,depilacja (wszystkie partie łącznie z szanowna Katarzyna 🙂)manicure lakier dzika orchidea ,pedicure ,odzywki balsamy ..ach jak mi milutko 🙂Jutro jeszcze sobie henne trzasne i bede wogole sliczna hipopotamica 😁 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia mi tez cos powoli zaczynają puchnąć nogi szczególnie na wieczór bo rano to jeszcze jest luzik,ale wogóle na wieczór czuje sie jak balon 😞Leginsik to u Ciebie nie jest żxle najwidoczniej w brzucholek wszystko idzie bo dzidzia potrzebuje budulca z całego Twojego organizmu 🙂ja to nawet słyszałam ze w ciązy to mogą nawet stopy urosnąć,ale czy to praweda to nie wiem bo mnie to nie spotkało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zrobilam sobie dzis salon pieknosci w domku hi hi 🙂Regulacja brwi,depilacja (wszystkie partie łącznie z szanowna Katarzyna 🙂)manicure lakier dzika orchidea ,pedicure ,odzywki balsamy ..ach jak mi milutko 🙂Jutro jeszcze sobie henne trzasne i bede wogole sliczna hipopotamica 😁 🙂 😎

Mój S juz do mnie mówi "puzolek" 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zrobilam sobie dzis salon pieknosci w domku hi hi 🙂Regulacja brwi,depilacja (wszystkie partie łącznie z szanowna Katarzyna 🙂)manicure lakier dzika orchidea ,pedicure ,odzywki balsamy ..ach jak mi milutko 🙂Jutro jeszcze sobie henne trzasne i bede wogole sliczna hipopotamica 😁 🙂 😎

Mój S juz do mnie mówi "puzolek" 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka to wykorzystałaś tą pogodę na coś pożytecznego 🙂 Ja cały dzień przeleżałam, a co do Katarzyny to coraz trudniej sie do niej dostać ,niedługo będzie trzeba jogę wprowadzić w życie heehe, albo mężusia zatrudnić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zrobilam sobie dzis salon pieknosci w domku hi hi 🙂Regulacja brwi,depilacja (wszystkie partie łącznie z szanowna Katarzyna 🙂)manicure lakier dzika orchidea ,pedicure ,odzywki balsamy ..ach jak mi milutko 🙂Jutro jeszcze sobie henne trzasne i bede wogole sliczna hipopotamica 😁 🙂 😎


hehe a widzisz tą "katarzyne" jeszcze 😜 😁 ?? bo ja mam coraz większe problemy 🤪 ojj juz nie długo i lustro pod dupsko hehe co by się zobaczyć , a jak już nie będzie jej widać to powiem mojemu żeby ją pozdrowił ode mnie 🤪 buhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...