Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zrobilam sobie dzis salon pieknosci w domku hi hi 🙂Regulacja brwi,depilacja (wszystkie partie łącznie z szanowna Katarzyna 🙂)manicure lakier dzika orchidea ,pedicure ,odzywki balsamy ..ach jak mi milutko 🙂Jutro jeszcze sobie henne trzasne i bede wogole sliczna hipopotamica 😁 🙂 😎


hehe a widzisz tą "katarzyne" jeszcze 😜 😁 ?? bo ja mam coraz większe problemy 🤪 ojj juz nie długo i lustro pod dupsko hehe co by się zobaczyć , a jak już nie będzie jej widać to powiem mojemu żeby ją pozdrowił ode mnie 🤪 buhaha

a skad Kochana!!Ide na czuja ,bo juz mi bęben przyslonil te strony na dlugi czas ,a tak sie zajrzalo zawsze,przeczesalo..a teraz ciul wie co mi tam wyszlo...przedzialek rozwichrzony ,nawet niewiem w ktorą strone 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
to prawda Martyna- nikt Cię nie zrozumie lepiej 🙂 i na pewno nie będziesz się tu nudziłą 🙂 ja np próbuję Was od wczoraj nadrobić i idzie mi baaaardzo powoli... to chyba dlatego ze cały czas widzę tą "małą" stópkę... nawet lekarz się zdziwił ze stópka taaaaka duża hehe... jestem przeszzęśliwa ze wszystko jest ok 🙂

Jak taka duza ,to oby sie nie okazal maly Zoch wielka stopa !!! 😁 😁 🙃 🤪

hehe.. też tak pomyślałam.. póki co nie będę jeszcze mówiła do brzuszka "Zosiu" bo się jeszcze Zbyszek w razie czego pogniewa.. hehe.. 😉

Nie boj Zbynio tez klawo,przynajmniej babki beda sie bily o niego,bo poki co to wiekszosc kobitek,kurcze..a ktos musi nam dogadzac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
to prawda Martyna- nikt Cię nie zrozumie lepiej 🙂 i na pewno nie będziesz się tu nudziłą 🙂 ja np próbuję Was od wczoraj nadrobić i idzie mi baaaardzo powoli... to chyba dlatego ze cały czas widzę tą "małą" stópkę... nawet lekarz się zdziwił ze stópka taaaaka duża hehe... jestem przeszzęśliwa ze wszystko jest ok 🙂

Jak taka duza ,to oby sie nie okazal maly Zoch wielka stopa !!! 😁 😁 🙃 🤪

hehe.. też tak pomyślałam.. póki co nie będę jeszcze mówiła do brzuszka "Zosiu" bo się jeszcze Zbyszek w razie czego pogniewa.. hehe.. 😉

Nie boj Zbynio tez klawo,przynajmniej babki beda sie bily o niego,bo poki co to wiekszosc kobitek,kurcze..a ktos musi nam dogadzac hehe

Fakt!!! Ale myślę ze to jednak Zosia będzie ..... 😉 Jutro wyciągam mężusia po jakąś sukienusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
to prawda Martyna- nikt Cię nie zrozumie lepiej 🙂 i na pewno nie będziesz się tu nudziłą 🙂 ja np próbuję Was od wczoraj nadrobić i idzie mi baaaardzo powoli... to chyba dlatego ze cały czas widzę tą "małą" stópkę... nawet lekarz się zdziwił ze stópka taaaaka duża hehe... jestem przeszzęśliwa ze wszystko jest ok 🙂

Jak taka duza ,to oby sie nie okazal maly Zoch wielka stopa !!! 😁 😁 🙃 🤪

hehe.. też tak pomyślałam.. póki co nie będę jeszcze mówiła do brzuszka "Zosiu" bo się jeszcze Zbyszek w razie czego pogniewa.. hehe.. 😉

Nie boj Zbynio tez klawo,przynajmniej babki beda sie bily o niego,bo poki co to wiekszosc kobitek,kurcze..a ktos musi nam dogadzac hehe

Fakt!!! Ale myślę ze to jednak Zosia będzie ..... 😉 Jutro wyciągam mężusia po jakąś sukienusię 🙂

Zocha ja jutro tez musze jakas kupic ...jasny gwint jak ja sie bede prezentowac ..jak baleronik ...a bo wszystko jakies takie male szyją 😁
A cos masz na oku ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
P.S -Zocha pomylilam ,myslalam,ze dla siebie chcesz cos kupic 🙂heh blondi 😁

Ty mi nic nie mów o kupowaniu czegoś dla siebie... jak ostatnio byłam na zakupach to chciałam kupić sweter rozpinany- zawsze kupowałam rozmiar M .. biorąc pod uwagę brzuszek sądziłam że L będzie OK a tu zabrakło kilkanaście centymetrów... trochę mi głupio było... ponad to większość bluzek i swetrów kończyła się na połowie brzuszka... hihi..
suma sumarum nic nie kupiłam a byłam tak zmęczona że szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A ja moje kochane dziś poprzytulałam się z moim przyjacielem Kibelkiem ... otwarłam lodówkę i ten zapach trupa ... czyli jak z poczatku ciąży ... masakra ...
Zjadłam lody i chyba coś Wojciechowi nie smakowały ....

widzisz jk to jest z tymi dziećmi... dajesz jeść i jeszcze wybrzydza 😉
moje też czasem takie wybredne....
p.s. przed chwilą odgrzewałam sobie botwinkę bo nie mogłam o niczym innym myśleć.. hehe.. jak jadłam to malutkie sie ruszało cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A ja moje kochane dziś poprzytulałam się z moim przyjacielem Kibelkiem ... otwarłam lodówkę i ten zapach trupa ... czyli jak z poczatku ciąży ... masakra ...
Zjadłam lody i chyba coś Wojciechowi nie smakowały ....

widzisz jk to jest z tymi dziećmi... dajesz jeść i jeszcze wybrzydza 😉
moje też czasem takie wybredne....
p.s. przed chwilą odgrzewałam sobie botwinkę bo nie mogłam o niczym innym myśleć.. hehe.. jak jadłam to malutkie sie ruszało cały czas 🙂


mniam botwinka też jadłam ostatnio ... i znowu mi się chce ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
P.S -Zocha pomylilam ,myslalam,ze dla siebie chcesz cos kupic 🙂heh blondi 😁

Ty mi nic nie mów o kupowaniu czegoś dla siebie... jak ostatnio byłam na zakupach to chciałam kupić sweter rozpinany- zawsze kupowałam rozmiar M .. biorąc pod uwagę brzuszek sądziłam że L będzie OK a tu zabrakło kilkanaście centymetrów... trochę mi głupio było... ponad to większość bluzek i swetrów kończyła się na połowie brzuszka... hihi..
suma sumarum nic nie kupiłam a byłam tak zmęczona że szok...

wierze Ci ostatnio mialam identycznie ..mierzylam sukienjki,ktore wydawaly mi sie wielkie ,a okazalo sie ,ze sa opiete ...albo za male .. 😮a sie nachodzilam i wkoncu stwierdzilam dosc .jutro bede u lekarza (tylko po cd.. L4),a potem musze cos na te Komunie kupic ,a tez cholera wie jak z ta pogoda bedzie 🤢 Trzymaj za mnie kciuki ,zebym sie jak czlowiek odziala 😉hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
A ja moje kochane dziś poprzytulałam się z moim przyjacielem Kibelkiem ... otwarłam lodówkę i ten zapach trupa ... czyli jak z poczatku ciąży ... masakra ...
Zjadłam lody i chyba coś Wojciechowi nie smakowały ....

No to sie mialas ...biedactwo,a ja z kolei dzis przegielam ,bo caly czas robilam przy tych pazurach od nog i chyba za dlugo bylam zgieta(a to pilowanie,a to moczenie ,scieranie pumeksem ,odsuwanie skorek ,odzywka,lakier ...)i jak konczylam to czulam jak twardy mam brzuch ..musialam sie polozyc ,bo twardnial jak diabli i sie przerazilam.Mojemu juz zapowiedzialam ,ze bedzie mi robil pedicure haahahahaUprzednio wymocze giry co by mi chlopina z powoni sie nie udusil heh,bo nie dosc ,ze opuchniete ,to odmocze -taka zlosliwa nie bede (chyba,ze mnie zdenerwuje!!hahaha 😉 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
P.S -Zocha pomylilam ,myslalam,ze dla siebie chcesz cos kupic 🙂heh blondi 😁

Ty mi nic nie mów o kupowaniu czegoś dla siebie... jak ostatnio byłam na zakupach to chciałam kupić sweter rozpinany- zawsze kupowałam rozmiar M .. biorąc pod uwagę brzuszek sądziłam że L będzie OK a tu zabrakło kilkanaście centymetrów... trochę mi głupio było... ponad to większość bluzek i swetrów kończyła się na połowie brzuszka... hihi..
suma sumarum nic nie kupiłam a byłam tak zmęczona że szok...

wierze Ci ostatnio mialam identycznie ..mierzylam sukienjki,ktore wydawaly mi sie wielkie ,a okazalo sie ,ze sa opiete ...albo za male .. 😮a sie nachodzilam i wkoncu stwierdzilam dosc .jutro bede u lekarza (tylko po cd.. L4),a potem musze cos na te Komunie kupic ,a tez cholera wie jak z ta pogoda bedzie 🤢 Trzymaj za mnie kciuki ,zebym sie jak czlowiek odziala 😉hehe



No ciężko coś znaleśc ja szukałam jednak czegoś na tę imprezkę piątkową co jade ... i nic dla takich słoników nie było ... obeszłam całe miasto i jakas masakra ... coś dostac dobrego i by nie wyglądac jak słoniątko ...
W końcu kupiłam dzianinową sukienkę w paski styl marynarski w Reserved i do tego żakiecik granatowy i granatowe buciki na koturnie ... i jest git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
P.S -Zocha pomylilam ,myslalam,ze dla siebie chcesz cos kupic 🙂heh blondi 😁

Ty mi nic nie mów o kupowaniu czegoś dla siebie... jak ostatnio byłam na zakupach to chciałam kupić sweter rozpinany- zawsze kupowałam rozmiar M .. biorąc pod uwagę brzuszek sądziłam że L będzie OK a tu zabrakło kilkanaście centymetrów... trochę mi głupio było... ponad to większość bluzek i swetrów kończyła się na połowie brzuszka... hihi..
suma sumarum nic nie kupiłam a byłam tak zmęczona że szok...

wierze Ci ostatnio mialam identycznie ..mierzylam sukienjki,ktore wydawaly mi sie wielkie ,a okazalo sie ,ze sa opiete ...albo za male .. 😮a sie nachodzilam i wkoncu stwierdzilam dosc .jutro bede u lekarza (tylko po cd.. L4),a potem musze cos na te Komunie kupic ,a tez cholera wie jak z ta pogoda bedzie 🤢 Trzymaj za mnie kciuki ,zebym sie jak czlowiek odziala 😉hehe



No ciężko coś znaleśc ja szukałam jednak czegoś na tę imprezkę piątkową co jade ... i nic dla takich słoników nie było ... obeszłam całe miasto i jakas masakra ... coś dostac dobrego i by nie wyglądac jak słoniątko ...
W końcu kupiłam dzianinową sukienkę w pski styl marynarski w Reserved i do tego żakiecik granatowy i granatowe buciki na koturnie ... i jest git

O do Reserved musze luknac ,a bylas moze w Focusie ,czy tu na Westerplatte???
Myslalam ,ze najpredzej cos w Focusie wychacze,ale niewiem czy warto isc ,a jak bylas to daj znaka czy mam sie kulać az tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak w Focus byłam ... ale też w Orsey mają sporo dzianinowych sukienek ... całkiem ładnych wiec jest wybór jakiś ...
W tym ciążowym na wrocławskiej nic nie ma ładnego jeśli chodzi o sukienki ...A na mieście np. w galeri Ramzes to wszystko szyte z tkanin a w takie się brzusio już nie mieści heee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Tak w Focus byłam ... ale też w Orsey mają sporo dzianinowych sukienek ... całkiem ładnych wiec jest wybór jakiś ...
W tym ciążowym na wrocławskiej nic nie ma ładnego jeśli chodzi o sukienki ...A na mieście np. w galeri Ramzes to wszystko szyte z tkanin a w takie się brzusio już nie mieści heee

no to dzieki ,pofatyguje sie tam i poswiece ,a jak nie znajde nic ,to jak bodzi dodzi wsciekne sie 😁
A swoja droga to tak patrzac z mojej obecnej perspektywy ,wspolczuje tym Paniom o wiekszych rozmiarkach,bo naprawde teraz mozna zobaczyc ile takie sie nabiegaja za jakims ciuchem...az wkoncu wychudna biedulki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odnosnie sukienek jakis wyjsciowych to masakra ja bylam u siebie w krakowie w galeriach i wszystkie np w h&m sa jakies dziwne :P normalnie nosze 40rozmiar a tutaj musialam mierzyc 44 i to juz przyciasnawe w brzuchu a do wesela 3 tyg i zawsze brzuszek moze urosnac no i nie kupilam bo bez sensu.

dziewczyny co myslicie o noszeniu butow na koturnach , kupilam sobie takie za 70zl w deichmanie na korkowej koturnie leciutkie i pewnie bede miala awanture ze strony mamy ze teraz nie moge chodzic na obcasach, wy chodzicie/???planujecie na lato zakupic takie butki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki
ja już po oddaniu moczyku i upuszczeniu krwi
z niecierpliwością czekam na śniadanko od męzusia 🙂hehe ale mam dziś dobrze
pogoda u mnie bardzo ładna słonecznie ale zimno
jestem potwornie głodna wpadne pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolejna noc dobrze przespana,wkońcu 🙂 od rana dostałam juz pare kopniaków,chyba ktoś tu jest głodny 🙃U mnie świeci słoneczko więc nie zapowiada sie na śnieg 😁 jakby dzisiaj było cieplutko może sie przejde,dwa tyg siedziałam w domu buuu no i za równe dwa tygodnie wizyta u lekarza 🤪 leca szybko te tygodnie,nie dawno byłam w 8 tyg a to już 21 😲 🤪
co do depilacji,raz sie skusiłam i kupiłam plastry aby wydepilowac nogi..zrobilam to ale sobie przysieglam ze ostatni raz,nie wyobrażam sobie jaki musi byc ból wyrywajac wlosy mojej "Pani" 🤢 wole bardziej staroswieckie metody,maszynka do golenia i heja 😁 Rozejże sie dzisiaj za jakimiś sukienkami na poprawiny, no i teraz kolejny dylemat jaka fryzura na ślub..specjalnie zapuszczałam włosy nie chcialabym ich calkowicie spiac,z jednej strony to jest lipiec nie chce sie zgrzać jednak z drugiej strony to jest moj jedyny taki dzien i chcialabym wygladac pieknie a nie jak skrzat 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
odnosnie sukienek jakis wyjsciowych to masakra ja bylam u siebie w krakowie w galeriach i wszystkie np w h&m sa jakies dziwne :P normalnie nosze 40rozmiar a tutaj musialam mierzyc 44 i to juz przyciasnawe w brzuchu a do wesela 3 tyg i zawsze brzuszek moze urosnac no i nie kupilam bo bez sensu.

dziewczyny co myslicie o noszeniu butow na koturnach , kupilam sobie takie za 70zl w deichmanie na korkowej koturnie leciutkie i pewnie bede miala awanture ze strony mamy ze teraz nie moge chodzic na obcasach, wy chodzicie/???planujecie na lato zakupic takie butki?


Na poczatek to Dzień dobry porannym Brzuchatką 🙂
co do buów na koturnie to uażam ze jesli umiesz dobrze chodzic na wyzszym obcasie -koturnie i nogi Ci się nie giboczą i nie bola to nic sie nie stanie jesli na jakeś wyjście załozysz takie buty.Ja za 2 tyg mam komunie i tez zakładam buty na koturnie zeby jakos ladniej ta moja noga wyglądała ale na wszelki wypadek wezmę ze soba buty na nizszym obcasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...