Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuchatki ;-)
właśnie nadrabiałam wczorajszą brzuszkoową lekture, ale ja sie ciesze ze was mam, naprawde ;-)
co do depilacji "katarzynki", to ja miałam rok temu robiona depilacje laserową, takze teraz jak cos tylko "podgalam" ;-),ale naprawde jestem zadowolona
buzka na nowy dzien dla was i maluszkow


Tez właśnie o laserze myślałam ale to juz po porodzie 🙂to jestr świetna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
IZA gratuluję
fotki super życze wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze 🙂
Kasiu
uważaj z myciem okien żeby się nie przemęczyć okna i ciąża podobno nie idą w parze (mnie tak kiedyś nastraszyli jak szalałam przy parapetach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny w nocy jak spałam to czułam jak dzidzia się rusza ja nie mierzyłam jeszcze brzuszka ile ma cm ale wiem że ża 2 albo troche więcej wyjdzie mi pępek a na piersiach to mam takie straszne roztępy że lepiej nic nie mówić a pozatym wspominacie o komuniach mojego m bratanica ma w ta niedziele i też niewiem w co się ubrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Kochane ... no jak zawsze na końcu , ranne ptaszki jesteście ...
U mnie dziś to słonko pinknie świeci , ale raczej jest chlodno ..
Ja na zgagę biorę Alugastrin to tabletka do ssania ciwarteczka wystarcza ...
Oj to ja już jestem grubasek bo ja mam na wysokości pępka 104 cm
Dziś też ostatni raz idę na paznokietki tzn. żel na własna płytkę ... 🙃
Jeśli chodzi o buty na koturnie , to ja sobie też kupiłam na niewielkiej koturnie ... chodziłam już w sobotę i jakoś było heee , zobaczymy jak będzie jak już brzusio będzie większy ... ale nie które laski poginają na szpilkach ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje dziewczyny jeszcze raz za życzenia 😘 A wiecie co było najlepsze że nikt nie pomyślał żeby koło przy sukni spiąć i w kościele przekreciło mi sie i zaczelo wyłazić z halki jak schodzę po schodach widać ☺️ Brat się smial ze mnie ze raz sie usmiechalam raz jakbym miala się rozplakać bo się bałam ze mi koło wypadnie w kościele 😜 Dwa na weselu podwiązka mi w tancu spadła 😜
Jak zdobędę przepis na kluski śląskie w sosie meksykanskim to wrzucę. Mówię Wam taka pychota że prawie cały półmisek obsunęłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do sytuacji hee na weselu .. ale to nie było ani kapke smieszne , była u nas karetka bo żona mojego chrzesnego bardzo zle sie poczuła ... zemdlała ... i wyglądała jakby odchodziła .... musieli ja zabrac do szpitala na badania ... wróciła na wesele około godzi 22,00
Ale nie powiem sytuacja masakryczna ... miny mieliśmy juz jak na stypie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a spotkałyścoie sie z takim stwierdzeniem że żołądek płodu jest mało wypełniony?i co to oznacza?

ja się nie znam ale wydaje mi się ze to takie samo stwierdzenie jak " pęcherz słabo wypełniony" może akurat maleństwo głodne zaczynało być i tyle, ja bym się tym nie przejmowała jeśli maluszek rośnie w normie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a spotkałyścoie sie z takim stwierdzeniem że żołądek płodu jest mało wypełniony?i co to oznacza?

ja się nie znam ale wydaje mi się ze to takie samo stwierdzenie jak " pęcherz słabo wypełniony" może akurat maleństwo głodne zaczynało być i tyle, ja bym się tym nie przejmowała jeśli maluszek rośnie w normie


Zocha ma racje ... dzidzia pije płyn płodowy ... i może akurat mniej go wypiła ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
hehe.. mi na weseliu też podwiązka spadła.. nawet nie poczułam.. dopiero w pewnej chwili patrzę a jeden z wujków męża ma ją na głowie.... śmiesznie było 😉

o to jeszcze lepiej 😁 ja to poczulam jak mi się o obcas platała, chyc schowalam Meżowi do kieszeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Zocha napisał(a):
hehe.. mi na weseliu też podwiązka spadła.. nawet nie poczułam.. dopiero w pewnej chwili patrzę a jeden z wujków męża ma ją na głowie.... śmiesznie było 😉

o to jeszcze lepiej 😁 ja to poczulam jak mi się o obcas platała, chyc schowalam Meżowi do kieszeni

szczęściara ! ja póżniej "musiałam" sobie dać założyć tą podwiązkę żeby ją odzyskać.. ale mąż cały czas pilnował żeby wujkowi na wysoko ręce nie poszły.. hehe.. póżniej ją już tak zainstalowałam o pas do pończoch że jak przyszło do zabierania butów i kuzyn chciał mi zabrać podwiązkę to się musiał trochę nagimnastykować... fajnie było... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zamówiłam sobie właśnie 3 tuniki-czerwoną, białą i czarną. Wyglądają niexle i cena też niezła. Zobaczymy, jak przyjdą, czy się nadadzą do noszenia. Wolę ciuchy kupować osobiście, ale przy moich ekscesach samopoczuciowych to jeszcze trochę odczekam,więc zamówiłam , a co 🙂 🙂 oto one http://allegro.pl/show_item.php?item=1579758985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuszki 🙂 ja miałam ciężką noc 😠 nie mogłam usnąć bo znów miałam zgage ... to mleko to mi na chwile pomogło..... 😠!
Iza131313 ja też mam taką mate po moim chrześniaku i jest naprawdę super 😁 dżwięki dżungli,małpek 🙂 bardzo fajna sprawa 😁
Leginsik no to się maluch rozszalał 😁
a co do ubrań dla nas ciężarówek to niema nic ! 😮 ja mam w przyszłą niedziele komunie i niewiem w czym się na nią dotoczę 😞

Asia kup sobie w aptece mleczko Gelatum Aluminii phosphorici mi pomaga jak wezme wieczorem , pytałam sie lekarza jezeli te mleczko nie pomaga to mozna brac renni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a spotkałyścoie sie z takim stwierdzeniem że żołądek płodu jest mało wypełniony?i co to oznacza?

ja się nie znam ale wydaje mi się ze to takie samo stwierdzenie jak " pęcherz słabo wypełniony" może akurat maleństwo głodne zaczynało być i tyle, ja bym się tym nie przejmowała jeśli maluszek rośnie w normie


Zocha ma racje ... dzidzia pije płyn płodowy ... i może akurat mniej go wypiła ...


oj to troche mnie uspokoiłyście bo mój synek mia mało wypełniony żołądek 😞ja mimo wszystko zapisze sie na usg echa płodu moja gin powiedziala ze u mnie nie ma zadnego ryzyka ale coraz wiecej mlodych matek rodzi dzieci z ukryta wada serca i chyba wole to sprawdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Dziewczyny zamówiłam sobie właśnie 3 tuniki-czerwoną, białą i czarną. Wyglądają niexle i cena też niezła. Zobaczymy, jak przyjdą, czy się nadadzą do noszenia. Wolę ciuchy kupować osobiście, ale przy moich ekscesach samopoczuciowych to jeszcze trochę odczekam,więc zamówiłam , a co 🙂 🙂 oto one http://allegro.pl/show_item.php?item=1579758985


Agatko bardzo fajne te tuniki i nie drogie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mila, czy ten zabieg laserowy jest bolesny? ile razy go powtarzałaś? Też poważnie o tym myślę, bo depilacja tych miejsc jest okropnie bolesna i męcząca, a golenie niezwykle upierdliwe.

Ja w największym miejscu brzuszka mam podobnie jak Wy wszystkie 92 cm. Poki co 3,5kg do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Mila, czy ten zabieg laserowy jest bolesny? ile razy go powtarzałaś? Też poważnie o tym myślę, bo depilacja tych miejsc jest okropnie bolesna i męcząca, a golenie niezwykle upierdliwe.

Ja w największym miejscu brzuszka mam podobnie jak Wy wszystkie 92 cm. Poki co 3,5kg do przodu


to wagowo mas zsuper tylko pozazdrościc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...