Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Zawsze mialam takie piekne piersi i zajebiste staniki 😞

wrócą do formy 🙂może będą bardziej okapełe ae wróca do formy he he .Moje narazie zatrzymay sie na 75 E i oby tak zostao do końca ciazy bo wiadomo jak meka dostaną to miska znowu podskoczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam już te wyniki moczu i morfologiii...i trochę sie zmartwiłam, bo ujrzałam że mam bardzo liczny szczawian wapnia w moczu] 🥴 Miała któraś coś takiego?A może to jest normalne? Nie wiem, na poprzednich wynikach tego nie miałam... A jeszcze do tego widzę, że ph też mam niższe niż norma,krwinki czerwone(w krwi) i jakiś hematokryt też.Niby niewiele się różnią te wyniki od norm, ale zawsze... Kuźwa mam nadzieję, że to nic złego... 😞A do gina dopiero w poniedziałek idę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Mam już te wyniki 🙂 zebralam sie i odebrałam...i trochę sie zmartwiłam, bo ujrzałam że mam bardzo liczny szczawian wapnia w moczu 🥴 Miała któraś coś takiego?A może to jest normalne? Nie wiem, na poprzednich badaniach tego nie miałam...

szczawian wapnia jak jest obecny to nie mozna pic kawy rozpuszczalnej i czarnej herbaty.szczawiany prowadza do powstawania kamieni w nerkach ja kiedys je mialam obecne i lekarka wlasnie tak mi powiedzial.Moze jeszcze jakies produkty powoduja szczawiany wapnia ale na chwoile obecna nic wiecej nie moge Ci powiedziec,poźzniej bede z mama rozmawiala to sie jej podpytam bo troche jest kumata z tego tematu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka ja tez miałam szczawiany ale mi lekarz nic nie mowil ze to źle. A dużo m asz tych krwinek chyba powyzej 10 w polu widzenia to źle.
Leginsik bukecik ładny, też chciałam kalie ale Moj marudził ze to pogrzebowe kwiatki. No i są droższe od róży a i tak za mój bukiecik i starszej wyszło 300zl.
Jeszcze co do ślubu przypomniało mi się 🙃 Bylismy ze starszymi w piatek przed slubem na mszy i u ksiedza. No i wracamy samochod był nie zamkniety. Starszy smial się z mojego. A sobotę na slubie starszy sam nie zamknął samochodu 😁 Wogule chyba starszy powinien młodemu samochód ubierać a tu wyszło tak że kamerzysta podobno już przyjechał do Mojego M a on biegał dokoła samochodu w krótkich spodenkach a starszy stał i patrzył. Kamerzysta myślał że Starszy to Pan Młody. Moj jak się ubierał to pytał kamerzysty czy ma spodnie założyć. 😁
Moja Teściowa by zamknęła kamerzyste w domu 🙃 A moja w połowie wesele przypominała sobie czy zamknęła dom i gdzie mogą być klucze.
Moja mama chciała rano w sobotę kiełbaskę podsmażyć i wlała na patelkę...jabłko mietę Tymbarka. Potem się smieje no co przecież córkę wydaję z żonę. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane ... no jak zawsze na końcu , ranne ptaszki jesteście ...
U mnie dziś to słonko pinknie świeci , ale raczej jest chlodno ..
Ja na zgagę biorę Alugastrin to tabletka do ssania ciwarteczka wystarcza ...
Oj to ja już jestem grubasek bo ja mam na wysokości pępka 104 cm
Dziś też ostatni raz idę na paznokietki tzn. żel na własna płytkę ... 🙃
Jeśli chodzi o buty na koturnie , to ja sobie też kupiłam na niewielkiej koturnie ... chodziłam już w sobotę i jakoś było heee , zobaczymy jak będzie jak już brzusio będzie większy ... ale nie które laski poginają na szpilkach ...

hej Karolcia 🙂
Ja juz obiecalam sobie ,ze nie zrobie sztucznych pazurkow,nawet zelu...poki co dop.udalo mi sie doprowadzic je do jako takiego stanu..wole sobie francuza sama zrobic ,pokusilam sie tuz przed tym jak dowiedzialam sie ,ze jestem w ciazy ...mialam isc na zajebiaszcza impreze zakladowa ,ale...test zrobila dwa dni przed balanga..moj byl przeszczesliwy kiedy zrezygnowalam ,bo nie garnal sie do tego bym szla tam sama,a on mial nocke hehe
A mialam juz takie dlugie sliczne wychodowane swoje pazurki..polozylam zel,bo wszyscy polecali,ale niszczy prawie tak samo pytke jak tipsy ,wiec stawiam na manicure i ozdobki bez cudactwa 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
No i pomidorówkę upichciłam wyszla pychotka 🙂ale pódę po pierworodnego do szkoły i jak wrócimy to razem sobie zjemy 🙂

mmm...ja ost zrobilam tez taka smaczna ,a dzis mojej mamci zajadam szczawiowa 🙂pychotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiurka
Ja tyko szlam po L4 dla obiboka 🙂hehe
P.S -Dzis znajoma stwierdzila ,ze ni hhuuuhuuu bedzie chlopak ,bo za ladnie wygladam i sie uparla przy tym ,nie mialam szans na wymiane zdan nawet hahahhahaa jqak wrozka jakas 😁 😁
P.S-lece do zerowy ,burza idzie 😮pada ,ale coz lece po dzieciaka 😘 potem Was nadrobiqa ,bo widze ladnie naskrobaly moje dziewoje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
No i pomidorówkę upichciłam wyszla pychotka 🙂ale pódę po pierworodnego do szkoły i jak wrócimy to razem sobie zjemy 🙂

mmm...ja ost zrobilam tez taka smaczna ,a dzis mojej mamci zajadam szczawiowa 🙂pychotka


oo szczawiowa też bym opędzlowała 🙂
dobra lecę po Kube do szkoły bo sie tej pomidorówki nie doczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
hihi ja dzisiaj też szczawiową, właśnie paruje w talerzyku i zabieram się za szamanko 🙂 a na kolacyjkę zaplanowałam sobie pampuchy z sosem z truskawek (truskawki ostały mi się jeszcze mrożone, jeszcze starczy na raz) mniam

Mariolka ,a jaki Ty masz przrepis na kluchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hihi ja dzisiaj też szczawiową, właśnie paruje w talerzyku i zabieram się za szamanko 🙂 a na kolacyjkę zaplanowałam sobie pampuchy z sosem z truskawek (truskawki ostały mi się jeszcze mrożone, jeszcze starczy na raz) mniam

Mariolka ,a jaki Ty masz przrepis na kluchy?

hehe no to mnie rozśmieszyłaś!! Ubieram się, idę do sklepiku, kupuję, odgrzewam i jem 🙂 kiedyś robiłam sama, ale to za dużo roboty i mi się nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
z tego co wiem to w ciazy nie mozna zbyt czesto jesc szczawiowej,ale maly grzeszek nie jest zly byle nie czesto! 😜

hehe a co ja mam powiedziec Oli ,ze nie ma jedzenia ,bo nie wypada ???heh 😉
Ja mam takich grzeszkow na koncie juz sporo i poki co nie zaluje sobie nic ,waga w normie ,choc przeraza ,ale jak milo ,ze smakuje i mi i dzidzi 🙂 🙂 🙂
P.S .Leginsik ,a Ty to pewnie przed slubem nie chcesz szalec,co by nie kulac sie pod oltarz ??hi hi ,a ja lat na karczku troszku mam i tam juz nie dbam o linie ,bardziej o opinie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lepiej powiedziec 'nie wypada' niz mialoby zaszkodzic
p.s jesli masz na mysli 'dbanie o linie' do slubu to nie dzieki,nie preferuje. jesm wystarczajaco duzo posilkow i sytych jak na przyszla panne mloda ktora z rogalem na buzi bedzie sie kulac do oltarza 🙃 no tak,az 7 lat roznicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...