Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

izarybka napisał(a):
hej dziewuszki ja już po usg. No i jest kolejny chłopak na brzuszku.Heheeh 5 mies gadałam do brzucha Weronika 🙃
Bedzie chyba Daniel. Tak to wszystko w porządku. Narządy itd. Chyba ma 22cm, ale nie jestem pewna, spytam się swojego gina na wizycie dokladnie.

super Iza gratuluje 😁 🙂 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
IZA , KASIA -GRATULUJĘ JAJECZEK...... 🙂 🙂 🙂 🙂....
Siema wszytskie mamuski 🙂 🙂 🙂
DOrcia i Aski zyje nie zjarałam sie na murzynkę hi hi .....Jakbym swoje wdzięki na balkon wywaliła ludzie uciekliby ......
Co do porodu to tak - duzo osób rodziło , to co JA MAM NIE URODZIC....., a tak w ogole nie zastanawiam sie nad porodem , bo u mnie bedzie tak puszczę mocnej BĄKA i bedzie po wszytskim .... 🤪 🤪 🤪, tylko nie wiem jak połozna i lekarz to przezyją , ale to juz nie moja sprawa ..... 🙂 🙂 🙂Szczerze mysle , ze nie bedzie tak żle 🙂 🙂 🙂
Wpadłam tylko na chwilkę bo zaraz jade na rybki z moim tatusiem , a co .... 🙂 🙂 🙂Bede jutro trzymajcie sie kochane i ucałujcie brzuszki od cioci AGI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Aga i miłego leniuchowania nad woda 🙂

ja w ogóle nie myślę jeszcze o porodzie,jako stak oddalam od siebie to wszystko narazie żeby sie nie stresic za bardzo
cos sie dzis kiepsko czuje tak jak i wczoraj,brzuch mi twardnieje nogi opuchły nic tylko..CIĄŻA 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny 😆 Ja do niego Weroniczka, tatuś z początku Olenka. Nasłuchał się głupot 🙃 😁
No, no druzyna piłkarska bedzie jak nic 😁
Ja wróciłam z miasta też padnieta.10min na piechotę a mi się nie chciało. Cyce mi się uparowały normalnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Dzieki dziewczyny 😆 Ja do niego Weroniczka, tatuś z początku Olenka. Nasłuchał się głupot 🙃 😁
No, no druzyna piłkarska bedzie jak nic 😁
Ja wróciłam z miasta też padnieta.10min na piechotę a mi się nie chciało. Cyce mi się uparowały normalnie 😜

No nie dziwie sie teraz cycki sa wielkie i taki upał ze az pot miedzy nimi cieknie. Dziewczyny a macie moze rozstepy na cyckach? mi ostatnio wylazly na udach i cyckach, a smarowałam balsamem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do lewatyw można kupić gotowe w aptece i cewnik na przedłużkę albo samemu z popłuczyn mydlanych(szarego mydła).
Ja się boję najgorzej przy porodzie rozcinania. Jak teraz tną wzdłuż i w poprzek. 🥴 Moją siostrę np za mocno zszył i musiała z tyg dzieckiem wrócić do szpitala bo stan zapalny 😞
Ja jak się rodziłam to mi tętno zanikało, przysypiałam mama cały dzień się męczyła. A miałam chyba 3600g i 58cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Ojej! Juz ci nogi puchna? ja na szczescie nie mam jeszcze tego problemu, za to maleństwo dziś tak sie wierci przez cały dzień, że nie ma chwili spokoju


no niestety ale czasem i przed ciążą mi puchły 😞
a moj skarb też dziś daje o sobie często znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Co do lewatyw można kupić gotowe w aptece i cewnik na przedłużkę albo samemu z popłuczyn mydlanych(szarego mydła).
Ja się boję najgorzej przy porodzie rozcinania. Jak teraz tną wzdłuż i w poprzek. 🥴 Moją siostrę np za mocno zszył i musiała z tyg dzieckiem wrócić do szpitala bo stan zapalny 😞
Ja jak się rodziłam to mi tętno zanikało, przysypiałam mama cały dzień się męczyła. A miałam chyba 3600g i 58cm.

Ja słyszałam, ze w szpitalu juz nie robi sie lewatyw!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza gratuluję chłopczyka. Daniel ładne imię 🙂 Twój był z Tobą na wizycie?
U mnie szkoła rodzenia kosztuje 100 zł, ale potem nie trzeba płacić za poród rodzinny (tzn. za ubranie czy coś tam). U nas zaczynają się od 28 tyg, akurat termin zajęć wypada tak, że ja będę już w 31 tyg. Ale może dam radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza gratuluję synka 🙂powiekszyłaś nasze chłopskie grono w łonie 😁
jakas dzisiaj nie do zycia jestem nie mam sily juz nawet oko przytrenowalam niestety zjadlam zajaca z czekolady jeszcze ze swiat i teraz jestem na soiebie zdeka zła:/no i wtrąbiłam miskę zupy chwile sie jeszcze pokrece i polece po Kube do szkoly a skwar jak diabi ,nogi tak blade to ja mialam ostatni raz 9 lat temu normalnie az sie wstydze je wystawic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izka gratuluję chłopca 🙂 no drużyna piłkarska jak nic 😜 już za niedługo rezerwę zaczniemy kompletować 🙂 tylko czirliderek coś mało do dopingu 😜
Uciekam się walnąć na wyro bo coś mnie śpiączka złapała , upał niezły u mnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale masakra trak siedziałam wcześniej, coś tu robiłam przy kompie, po czym ocknęłam się z 20 min temu. Nawet nie wiem kiedy zasnęłam heheheehe. IZA gratuluję-faktycznie chłopców jest więcej! Będą miały te nasze laseczki w czym wybierać 😜 A upał u mnie jak cholera-jak szłam teraz z Majką to myślałam że polegnę gdzieś w międzyczasie.Ale dałam radę, bo chciałam jak najszybciej do Was zajrzeć 🙂 Ile jest w ogóle tych dziewczynek??Asiulka, Jasna i ja....i ktoś jeszcze?Czy reszta ma jajeczka?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Jak Agnieszce łatwo sie mowi o porodzie. Ja to sie obawiam co to bedzie....

Aniu nie martw sie na zapas 🙂Wkoncu kazda babka prawie rodzila,jakos chodzimy po swiecie ,nasze matki,babki rodzily ,a my co gorsze???Zaprzemy sie i damy rade,pokazemy swiatu ,ze wrzesien sie nie cyka 😎A co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Hej Aga i miłego leniuchowania nad woda 🙂

ja w ogóle nie myślę jeszcze o porodzie,jako stak oddalam od siebie to wszystko narazie żeby sie nie stresic za bardzo
cos sie dzis kiepsko czuje tak jak i wczoraj,brzuch mi twardnieje nogi opuchły nic tylko..CIĄŻA 🙂)

Kami ,ja tez cos nie czuje sie dzis najlepiej,ostatnio nawet tulilam kibelek,no i stwierdzilam z powaga do Andru ,ze jednak jestem w ciazy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Dzieki dziewczyny 😆 Ja do niego Weroniczka, tatuś z początku Olenka. Nasłuchał się głupot 🙃 😁
No, no druzyna piłkarska bedzie jak nic 😁
Ja wróciłam z miasta też padnieta.10min na piechotę a mi się nie chciało. Cyce mi się uparowały normalnie 😜

No nie dziwie sie teraz cycki sa wielkie i taki upał ze az pot miedzy nimi cieknie. Dziewczyny a macie moze rozstepy na cyckach? mi ostatnio wylazly na udach i cyckach, a smarowałam balsamem... 😞

poki co nie mam ,ojojoj a jaki stosujesz krem???Ja Gerberka i w poprzedniej ciazy rowniez takze moge polecic..choc prawde mowiac nie wiadomo tak naprawde,czy to zasluga kremu,czy moze natura tak chciala...Moja mama ma rozstepy i to nie malo,a ja poki co odpukac nic ....(ciazowych rzecz jasna,bo gdzies tam na biodrach mam stare z lat dojrzewania pamiatka,ale ledwie widoczne juz )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ale masakra trak siedziałam wcześniej, coś tu robiłam przy kompie, po czym ocknęłam się z 20 min temu. Nawet nie wiem kiedy zasnęłam heheheehe. IZA gratuluję-faktycznie chłopców jest więcej! Będą miały te nasze laseczki w czym wybierać 😜 A upał u mnie jak cholera-jak szłam teraz z Majką to myślałam że polegnę gdzieś w międzyczasie.Ale dałam radę, bo chciałam jak najszybciej do Was zajrzeć 🙂 Ile jest w ogóle tych dziewczynek??Asiulka, Jasna i ja....i ktoś jeszcze?Czy reszta ma jajeczka?????



Cześć mamuśki. Ja nosze w brzuszku dziewuszke, widzialam cipulke wczoraj na usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...