Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

mariola-s napisał(a):
Iza gratuluję chłopczyka. Daniel ładne imię 🙂 Twój był z Tobą na wizycie?
U mnie szkoła rodzenia kosztuje 100 zł, ale potem nie trzeba płacić za poród rodzinny (tzn. za ubranie czy coś tam). U nas zaczynają się od 28 tyg, akurat termin zajęć wypada tak, że ja będę już w 31 tyg. Ale może dam radę 🙂

Dasz rade Mariolka 😎 😎 😉
Zgadzam sie Daniel super imie dla chlopca,miekkie i ladnie brzmi ,tak lagodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ac_aldona napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ale masakra trak siedziałam wcześniej, coś tu robiłam przy kompie, po czym ocknęłam się z 20 min temu. Nawet nie wiem kiedy zasnęłam heheheehe. IZA gratuluję-faktycznie chłopców jest więcej! Będą miały te nasze laseczki w czym wybierać 😜 A upał u mnie jak cholera-jak szłam teraz z Majką to myślałam że polegnę gdzieś w międzyczasie.Ale dałam radę, bo chciałam jak najszybciej do Was zajrzeć 🙂 Ile jest w ogóle tych dziewczynek??Asiulka, Jasna i ja....i ktoś jeszcze?Czy reszta ma jajeczka?????



Cześć mamuśki. Ja nosze w brzuszku dziewuszke, widzialam cipulke wczoraj na usg.
No to super!! Bo tu wszystkie Maluszki jajkami świecą ostatnio 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Co do lewatyw można kupić gotowe w aptece i cewnik na przedłużkę albo samemu z popłuczyn mydlanych(szarego mydła).
Ja się boję najgorzej przy porodzie rozcinania. Jak teraz tną wzdłuż i w poprzek. 🥴 Moją siostrę np za mocno zszył i musiała z tyg dzieckiem wrócić do szpitala bo stan zapalny 😞
Ja jak się rodziłam to mi tętno zanikało, przysypiałam mama cały dzień się męczyła. A miałam chyba 3600g i 58cm.

Ja słyszałam, ze w szpitalu juz nie robi sie lewatyw!


co do lewatywy, to ja nie miałam robionej. Ale w torbie miałam kupioną na wszelki wypadek z apteki. W dniu porodu jakoś mniej chciało mi się jeść, dodatkowo udało mi się wypróżnić więc nie obawiałam się tak bardzo jak nie zrobili mi lewatywy. Ale na porodówce czułam niesamowite parcie na odbyt, jakbym miała jeszcze popuścić i mówiłam to poożnej, a ona żebym sie nie przejmowała ( pewnie nie takie rzeczy widziała) . Mimo tego żadnej niespodzianki nie było ☺️
natomiast miałam problemy po porodzie by się załatwić ( szew aż do okolic odbytu ;/ ), niezbędny był czopek, ale to ponoc kazda dostaje czopka przed wyjściem ze szpitala.

Iza, również gratuluję chłopczyka 🙂 Chyba mamy tu większośc chłopców, normalnie drużyna na euro 2012 nam się szykuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Iza gratuluję synka 🙂powiekszyłaś nasze chłopskie grono w łonie 😁
jakas dzisiaj nie do zycia jestem nie mam sily juz nawet oko przytrenowalam niestety zjadlam zajaca z czekolady jeszcze ze swiat i teraz jestem na soiebie zdeka zła:/no i wtrąbiłam miskę zupy chwile sie jeszcze pokrece i polece po Kube do szkoly a skwar jak diabi ,nogi tak blade to ja mialam ostatni raz 9 lat temu normalnie az sie wstydze je wystawic ☺️

Ja tez mam giry takie ,ze strasze..przejzroczyste normalnie ,a blade i grube do tego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):

No to super!! Bo tu wszystkie Maluszki jajkami świecą ostatnio 🙂 🙂 🙂


haha 🙂

a powiedzicie mi mamy chłopczyków, starałyście się o ciąże czy wpadka? bo słyszałam, że większość chłopców jest z wpadki 🙂 tak było w moim przypadku, Grześ też spadł tak niespodziewanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ale masakra trak siedziałam wcześniej, coś tu robiłam przy kompie, po czym ocknęłam się z 20 min temu. Nawet nie wiem kiedy zasnęłam heheheehe. IZA gratuluję-faktycznie chłopców jest więcej! Będą miały te nasze laseczki w czym wybierać 😜 A upał u mnie jak cholera-jak szłam teraz z Majką to myślałam że polegnę gdzieś w międzyczasie.Ale dałam radę, bo chciałam jak najszybciej do Was zajrzeć 🙂 Ile jest w ogóle tych dziewczynek??Asiulka, Jasna i ja....i ktoś jeszcze?Czy reszta ma jajeczka?????

Madzia tyz ma Olenke ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ale masakra trak siedziałam wcześniej, coś tu robiłam przy kompie, po czym ocknęłam się z 20 min temu. Nawet nie wiem kiedy zasnęłam heheheehe. IZA gratuluję-faktycznie chłopców jest więcej! Będą miały te nasze laseczki w czym wybierać 😜 A upał u mnie jak cholera-jak szłam teraz z Majką to myślałam że polegnę gdzieś w międzyczasie.Ale dałam radę, bo chciałam jak najszybciej do Was zajrzeć 🙂 Ile jest w ogóle tych dziewczynek??Asiulka, Jasna i ja....i ktoś jeszcze?Czy reszta ma jajeczka?????

Madzia tyz ma Olenke ,
No tak, czyli już 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my chcieliśmy już dzidziusia, dopiero w 4 miesiącu się udało 🙂 piszę "dopiero" bo to dla mnie długo się ciągło, takie oczekiwanie, ale wiem że dla niektórych to szybko 🙂
podobno na świecie więcej dziewczynek hasa, jak tak dalej pójdzie to nasi synalkowie nie będą mogli przebierać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Iza gratuluję synka 🙂powiekszyłaś nasze chłopskie grono w łonie 😁
jakas dzisiaj nie do zycia jestem nie mam sily juz nawet oko przytrenowalam niestety zjadlam zajaca z czekolady jeszcze ze swiat i teraz jestem na soiebie zdeka zła:/no i wtrąbiłam miskę zupy chwile sie jeszcze pokrece i polece po Kube do szkoly a skwar jak diabi ,nogi tak blade to ja mialam ostatni raz 9 lat temu normalnie az sie wstydze je wystawic ☺️

Ja tez mam giry takie ,ze strasze..przejzroczyste normalnie ,a blade i grube do tego 🤢


ja się bardziej moich stóp obawiam, nie mogę sobie z nimi poradzić ;/ w sensie pękają mi pięty i ogólnie szorstkie jakies mimo, że codziennie stosuje krem, mam też maseczki zmiękczjące, spraye i inne cuda..

A blade nogi? też mam, a co gorsza pękają mi naczynka, głownie na uach ( i wczoraj na ramionach zauwazyłam 😞 ) bęe musiałą jakims samoopalaczem nogi posmarowac by lepiej się czuć sama ze sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):

No to super!! Bo tu wszystkie Maluszki jajkami świecą ostatnio 🙂 🙂 🙂


haha 🙂

a powiedzicie mi mamy chłopczyków, starałyście się o ciąże czy wpadka? bo słyszałam, że większość chłopców jest z wpadki 🙂 tak było w moim przypadku, Grześ też spadł tak niespodziewanie 😉


My dwa miesiace po ślubie sie staraliśmy i się udało. Siostry np to urodziły córki z wpadki właśnie a my zaplanowane i też dzieczynka. Nie ma chyba na to reguły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaszlam w ciaze niespodziewanie nawet nie wiem dokladnie kiedy ale dziewczynka jest a nie chlopak no chyba ze kolejne usg jajeczka pokaze heh ja bardzo chcialam dzidzie 🙂 maz troszke sie wahal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Iza gratuluję synka 🙂powiekszyłaś nasze chłopskie grono w łonie 😁
jakas dzisiaj nie do zycia jestem nie mam sily juz nawet oko przytrenowalam niestety zjadlam zajaca z czekolady jeszcze ze swiat i teraz jestem na soiebie zdeka zła:/no i wtrąbiłam miskę zupy chwile sie jeszcze pokrece i polece po Kube do szkoly a skwar jak diabi ,nogi tak blade to ja mialam ostatni raz 9 lat temu normalnie az sie wstydze je wystawic ☺️

Ja tez mam giry takie ,ze strasze..przejzroczyste normalnie ,a blade i grube do tego 🤢


ja się bardziej moich stóp obawiam, nie mogę sobie z nimi poradzić ;/ w sensie pękają mi pięty i ogólnie szorstkie jakies mimo, że codziennie stosuje krem, mam też maseczki zmiękczjące, spraye i inne cuda..

A blade nogi? też mam, a co gorsza pękają mi naczynka, głownie na uach ( i wczoraj na ramionach zauwazyłam 😞 ) bęe musiałą jakims samoopalaczem nogi posmarowac by lepiej się czuć sama ze sobą 🙂
Moje są białe że aż świecą i takie jakby przeźroczyste aż. Niedługo będzie można przez nie zobaczyć co jest za mną 🤪 Na szczęście jeszcze mi nie puchną, ale za to bolą czasem niezależnie od tego czy dużo chodzę czy nie. Przyjemne to nie jest... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Iza gratuluję chłopczyka. Daniel ładne imię 🙂 Twój był z Tobą na wizycie?

Nie mój nie był ze mną na wizycie i raczej nie bedzie bo w tych porach pracuje.
KASIA no ba że wpadka u nas. Ale płeć zależy od faceta podobno, a mój też był pierworodny... Więc zgadza się. Po nim była siostra, więc może za kilka lat bedzie dziewuszka do kompletu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Iza gratuluję chłopczyka. Daniel ładne imię 🙂 Twój był z Tobą na wizycie?

Nie mój nie był ze mną na wizycie i raczej nie bedzie bo w tych porach pracuje.
KASIA no ba że wpadka u nas. Ale płeć zależy od faceta podobno, a mój też był pierworodny... Więc zgadza się. Po nim była siostra, więc może za kilka lat bedzie dziewuszka do kompletu 😉


no od faceta zalezy, bo my dajemy XX w jajeczku, a facet wpuszcza XY i XX i co doleci pierwsze to jest 🙂
mój M nie jes pierworodny, o trzeci, ostatni w rodzeństwie i też taki niespodziewany hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
my chcieliśmy już dzidziusia, dopiero w 4 miesiącu się udało 🙂 piszę "dopiero" bo to dla mnie długo się ciągło, takie oczekiwanie, ale wiem że dla niektórych to szybko 🙂
podobno na świecie więcej dziewczynek hasa, jak tak dalej pójdzie to nasi synalkowie nie będą mogli przebierać 😜

hahahhaha 🤪 🙃
No i dobrze,bo ja uwazam ,ze jak sie za duzo przebiera to mozna sie na koniec ocknac w reka w nocniku 😁
Moj braciszek troszke przebiera poki co to jego 3cia wieloletnia tak na serio dziewczyna z ktora mieszka (byly 2 poprzednie z ktorymi juz mieszkal..) ...moim zdaniem trafia coraz lepiej heh,ale nie mnie to oceniac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):

ja się bardziej moich stóp obawiam, nie mogę sobie z nimi poradzić ;/ w sensie pękają mi pięty i ogólnie szorstkie jakies mimo, że codziennie stosuje krem, mam też maseczki zmiękczjące, spraye i inne cuda..

A blade nogi? też mam, a co gorsza pękają mi naczynka, głownie na uach ( i wczoraj na ramionach zauwazyłam 😞 ) bęe musiałą jakims samoopalaczem nogi posmarowac by lepiej się czuć sama ze sobą 🙂

a mi się kuźwa bąble robią co chwila na stopach, piety zawsze mialam twarde.
A naczynka co gorsza na twarzy mi pękają. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):

ja się bardziej moich stóp obawiam, nie mogę sobie z nimi poradzić ;/ w sensie pękają mi pięty i ogólnie szorstkie jakies mimo, że codziennie stosuje krem, mam też maseczki zmiękczjące, spraye i inne cuda..

A blade nogi? też mam, a co gorsza pękają mi naczynka, głownie na uach ( i wczoraj na ramionach zauwazyłam 😞 ) bęe musiałą jakims samoopalaczem nogi posmarowac by lepiej się czuć sama ze sobą 🙂

a mi się kuźwa bąble robią co chwila na stopach, piety zawsze mialam twarde.
A naczynka co gorsza na twarzy mi pękają. 😞


ja mam peknięte naczynko pod okiem.. idealna pajęczynka.. i już tak z tym chodzę bo nic nie a się zrobić a na korekcję laserową mnie nie stać ;/ na szczęście nie jest takie duże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Iza gratuluję synka 🙂powiekszyłaś nasze chłopskie grono w łonie 😁
jakas dzisiaj nie do zycia jestem nie mam sily juz nawet oko przytrenowalam niestety zjadlam zajaca z czekolady jeszcze ze swiat i teraz jestem na soiebie zdeka zła:/no i wtrąbiłam miskę zupy chwile sie jeszcze pokrece i polece po Kube do szkoly a skwar jak diabi ,nogi tak blade to ja mialam ostatni raz 9 lat temu normalnie az sie wstydze je wystawic ☺️

Ja tez mam giry takie ,ze strasze..przejzroczyste normalnie ,a blade i grube do tego 🤢


ja się bardziej moich stóp obawiam, nie mogę sobie z nimi poradzić ;/ w sensie pękają mi pięty i ogólnie szorstkie jakies mimo, że codziennie stosuje krem, mam też maseczki zmiękczjące, spraye i inne cuda..

A blade nogi? też mam, a co gorsza pękają mi naczynka, głownie na uach ( i wczoraj na ramionach zauwazyłam 😞 ) bęe musiałą jakims samoopalaczem nogi posmarowac by lepiej się czuć sama ze sobą 🙂

chyba masz racje Kasiu..Ja kiedys sie tak dosc sporo opalalam ,a do tego uzywalam tez balsam brazujacy Loreala taki z drobinkami zlota ,i moje nogi nigdy tak cudnie nie wygladaly jak wlasnie wtedy...chyba sobie kupie ten balsam i troche zamaskuje me golonki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...