Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
tak na dole brzucha boli. wczoraj z mezem grila mielismy i poltora kielbaski zjadlam a pozniej na wiczor kalerepe nie wiem czy cos z tego moglo mi zaszkodzic


możlwe, że po kalarepie Cię wzdeło i to gazy w jelitach tak siedzą. Ja tak miałam po brokułach, brzuch twardy i kłujący na dole..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzieki dziewczyny wzielam nospe mam nadzieje ze mi pomoze, mam nadzieje ze to nic takiego nie jest w nocy mnie tez bolalo ale wkoncu udalo mi sie zasnac wiec mam nadzieje to nic powaznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny nied,lugo w Dzień dobry Tvn bedzie o pierwszychw Polsce porodach z gazem rozweselającym 🙂zagranica to juz jest normalka tylko my jak zwykle tysiac lat za murzynami!!!!!!!!!


z gazem rozweselającym 😮 faktycznie jest się z czego śmiać jak Ci katarzynę rozrywa 😮 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😁 Chyba ja jako jedyna zdecydowałam się kupić wózek głęboki,wcześniej byłam zdecydowana na 3 funkcyjny,ale gdzie się nie spojrzę to każdy takie wózki sprzedaje po 5 miesiącach z nie używanym sporcikiem w stanie idealnym.A sprzedają dlaczego ,ponieważ sporcik jest za szeroki lub za ciężki.Więc ja się zdecydowałam ,ze kupie wózek tylko głęboki na allegro nowy po 380zł i pojeżdżę nim do marca a na wiosnę kupię lekki sporcik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilia1 napisał(a):
Cześć dziewczyny 😁 Chyba ja jako jedyna zdecydowałam się kupić wózek głęboki,wcześniej byłam zdecydowana na 3 funkcyjny,ale gdzie się nie spojrzę to każdy takie wózki sprzedaje po 5 miesiącach z nie używanym sporcikiem w stanie idealnym.A sprzedają dlaczego ,ponieważ sporcik jest za szeroki lub za ciężki.Więc ja się zdecydowałam ,ze kupie wózek tylko głęboki na allegro nowy po 380zł i pojeżdżę nim do marca a na wiosnę kupię lekki sporcik 😁


ja też kupuję tylko głęboki, bo rzeczywiście, spacerówki w tych wózkach 3 funkcyjnych są trochę małe i nie starczają na długo.Do tego są ciężkie.
Zresztą patrzcie na wymiary gondolki. U mnie w kadex elipse gondolka miała 80 cm ( i tak długa jak na 3-funkcyjny i Grzes pojeździł w niej tylko 4 miesiące. X landery mają jeszcze mniejsze..
Z upływem czasu żałuję, że zdecydowałam się na 3-funkcyjny, bo nosidełka w stelaż nie wpinałam jak miałam to w założeniach. A 1000 zł poszło..
Emilia, kupujesz ten Hebart z allegro za 380? bo ja chyba go kupię. Ma długą gondolkę, także całą zimę w nim mały przejeździ 🙂

a spacerówkę kupiłam "coneco saturn" jestem z niej bardzo zadowolona 🙂 lekka, zwrotna, łatwo się składa, zajmuje mało miejsca a wygodna dla dziecka. Do tego budka otwiera się prawie na 180 stopni więc chroni przed wiatrem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂ja tez juz dawno wstałam ,a teraz oglądam wczorajszy odcinek 'Z ukosa w wątrobę" czyli Prosto w serce 🙂Aśka Ty mnie z tym wielorybem to nie wnerwiaj bo jak ja patrze na twoje i innych dziewczyn fotki to ja przy was dopiero jestem wielorybem as do tego nogi mam jak balony 😞juz nawet po poludniu mi zaczynaja puchnać:/Asia i co wymordowałaś mężulka na noc oj bidny bidny ten twoj chlopina zapewne ciezko bylo mu sie na pracy poźzniej skupic he he

hahahahahaha no pocieszaj Kochana,ja widzialam tego wieloryba ,jakim rzekomo jestes 😁 😁 😁Jak by taki wplynął do morza,to by sie wstydu najadl ,ze za chudy wsrod kolegow i kolezanek 🤪 🤪 🤪 😁 😁 🙃
Pieknie sie trzymasz ,a ja tez jak balon,a juz wczoraj to widac ,jak mnie wysadzilo 😮znajome z pracy meza ,gdzies mnie widzialy i byly pewne ze sierpien to maxxxx mam termin 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pracy dzialal ,eneriga i zapal-ja niewiem skad on sily bierze??? ☺️
😮Nieraz spi po 3h i na obrotach..dzis ze mna jedzie,bo nie ma innej opcji-zawzial sie skubany 😁
Ja to juz nie ta energia,i nie ta koordynacja...nieraz jak mnie zniesie tak nagkle to zadziwiam,rownowaga cos szwankuje hahahaha 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej Dziewuszki 🙂ja tez juz dawno wstałam ,a teraz oglądam wczorajszy odcinek 'Z ukosa w wątrobę" czyli Prosto w serce 🙂Aśka Ty mnie z tym wielorybem to nie wnerwiaj bo jak ja patrze na twoje i innych dziewczyn fotki to ja przy was dopiero jestem wielorybem as do tego nogi mam jak balony 😞juz nawet po poludniu mi zaczynaja puchnać:/Asia i co wymordowałaś mężulka na noc oj bidny bidny ten twoj chlopina zapewne ciezko bylo mu sie na pracy poźzniej skupic he he

hahahahahaha no pocieszaj Kochana,ja widzialam tego wieloryba ,jakim rzekomo jestes 😁 😁 😁Jak by taki wplynął do morza,to by sie wstydu najadl ,ze za chudy wsrod kolegow i kolezanek 🤪 🤪 🤪 😁 😁 🙃
Pieknie sie trzymasz ,a ja tez jak balon,a juz wczoraj to widac ,jak mnie wysadzilo 😮znajome z pracy meza ,gdzies mnie widzialy i byly pewne ze sierpien to maxxxx mam termin 😁 😁 😁



eee tam kolezanki maja chyba szkło powiekszajace w oczach 😁świetnie wygladasz naprawde 🙂jeszcze tylko kilka m-cy i bedziemy znowu laski jak trza 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Laski melduję się na stanowisku 🙃
Jasna nospe ja biorę 2 razy dziennie także śmiało sobie zarzyj a jak nie pomoże to zadzwoń do gina bo po co się stresować 🙂
Co do spania to ja raz na lewym raz na prawym boku a z reguły się budzę na pleckach i ledwo co się z wyra idzie mi wyzbierać bo mnie tak krzyże nawalają 🤢

Bidny ten Twoj krzyzol..a jak zieciulek bedzie taki sporawy po mamuni(ok 4kilosow zywej wagi)to ja Ci kochana wspolczuje...dbaj o siebie i o mojego syneczka jedynego 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc 🙂
chciałam wam powiedziec że jestem juz spokojna o mojego maluszka od wczoraj od popołudnia kopie jak dawniej 🙂
wiecie co ..
wczoraj pierwszy raz zobaczyłam mojego chrzestniaka na żywo bo on mieszka w angli i powiem wam że nie wiedziałam jak sie za niego zabrać..
taki malutki ( 4 miesiące już ma) że bałam sie że mu cos urwe...
wiec jak ja bede nosić swoje tuż po urodzeniu?
ale powiem wam że jest taki piekny ze teraz tym bardziej nie moge doczekać sie własnego malucha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
czesc 🙂
chciałam wam powiedziec że jestem juz spokojna o mojego maluszka od wczoraj od popołudnia kopie jak dawniej 🙂
wiecie co ..
wczoraj pierwszy raz zobaczyłam mojego chrzestniaka na żywo bo on mieszka w angli i powiem wam że nie wiedziałam jak sie za niego zabrać..
taki malutki ( 4 miesiące już ma) że bałam sie że mu cos urwe...
wiec jak ja bede nosić swoje tuż po urodzeniu?
ale powiem wam że jest taki piekny ze teraz tym bardziej nie moge doczekać sie własnego malucha 🤪

hehe Madziu to Ty nie trzymalas w reku swojego chrzesniaka???Jakze odbyl sie chrzest,przez neta ?? 😁 😁 😁 🙃 🤪 🤪 🙃 😉 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoja Gwiazdeczka jest śliczniusia

Dorotka,a moze by tak swaty z Twoim pierworodnym zorganizowac hahahaha?bede miala pewnosc ,ze w normalna familie wchodzi dziewcze 😁U Asi mam juz zaklepane ,teraz Kamisia i juz bede spac spokojnie 😁 😁 😁A synus to Ci sie udal 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hehe asiu bardzo zabawne 😁
chrzest jest teraz w sobotę ale już sie mianowałam jego mamusia number 2 😁

hehe tak przypuszczalam 🙂 😜 😉
Maly ma 4 mies to akurat 🙂
Ja juz tez nie moge sie doczekac dzidzi,tego zapaszku łebka,wloski taki puszek ...a jak sie wessa w cyca to i przysypia,az mleczko potrafi po poliśku splynac -to juz jest dopiero uczucie,ktorego zadna matka nie zapomni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Ja spadam Lalki do garów ,a potem znowu w miasto na zakupy i na usg jak mi sie uda to zajze do Was KOchane 🙂 😘 😘 😘

trzymaj sie Rybenka,powodzenia i pieknych widoczkow Ci zycze 😘 😘 😘 😘 😘o 17tej masz Tak????
Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko sie obawiam że nie bede wiedziała jak maleństwo sie urodzi dlaczego ono płacze 🤢
ale dobrze że jeszcze troche czasu zostało to mam czas na obserwacje alanka bo zostaje tutaj aż do mojego slubu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leze tez pod prysznic,cos spichcic bo o 13tej wyjazd z chalupy 🙂buziolki kochane moje wszystkie piekne duuuze ,male brzusie,sciskam ,caluje i pozdrawiam 😘 😘 😘 😘

Asiu ,wciaz czekamy na Twoja głowe 😁 😁 😘 😘 😘
i wylaczcie z Agą te kamere ukryta w mej chalupie ,bo czuje sie niezrecznie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
ja tylko sie obawiam że nie bede wiedziała jak maleństwo sie urodzi dlaczego ono płacze 🤢
ale dobrze że jeszcze troche czasu zostało to mam czas na obserwacje alanka bo zostaje tutaj aż do mojego slubu 😜

Madziu ,bardzo ladnie Alan 🙂-gratuluje mamusiu chrzestna 🙂
A co do placzu dzidzi ,zobaczysz wszystko samo przyjdzie,wszystko ma swoja kolej i czas...grunt nie panikowac ,ze ,np.Ziuta wie juz wszystko o dzieciach,a ja nie mam pojecia....uczymy sie cale zycie,a matka wie najlepiej czego dzidzi trzeba -instynkt Ci podpowie Kochana ,nosek do gory 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...