Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziwczynki 😁 😁 😁 ZAPRASZAM DO KRAKOWA 😉
mój Markus już taborety zbija bo do sierpnia by mógł nie zdążyć tyle nas 🤪 🤪 🤪
haha a mudżyno to by na bank zbladł jakby taką ekipe zobaczył u niego na porodówce 😜 no ładnie popisałyście wczoraj 🙂 już wiem czemu się tak na wyrze kręciłam 🙃
Przyjechać możecie jak najbardziej tylko kasiury nie dostaniecie bo to cza być min rok zameldowanym 🥴 ... chyba że przy następnych dzieciakach 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer ja bym wstrząsła babe i to porządnie jakby mi takie jaja odpieprzała 😮 chyba by mnie szlak trafił z taką krawcową 😮 😮 😮 współczuje , myślę że już czasu nie ma na zmiany ...na pewno będzie dobrze 🙂
Doris teraz cały dzień będzie mi po głowie chodziła "KASZANKA" 🤪 😁 😁 😁 😁 uśmiałam się nieźle z tego hymnu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduję się na chwilkę, mężuś śpi po nocce więc lecę do rodziców na ploty 🙂 wczoraj chyba przesadziłam ze spacerami a tak długo znowu nie chodziłam może z godzinkę, bo napięty brzuszek wieczorkiem miałam. Emerytka, emerytka i jeszcze raz emerytka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki!
ja zła od rana i niewyspana. wczoraj o 22.30(!) zadzwonił facet, że chce kupić od nas auto(wystawiliśmy na allegro), że będzie dziś o 8 rano!!!! i,że jedzie z daleka. My rano pobudka bo facet dzwoni, że jedzie, pytał jak dojechać, po czym czekamy pół godziny, godzinę, półtorej a on nic!!! Zero telefonu, na sms-a z pytaniem czy przyjedzie nie odpisał nawet!!! Totalny brak kultury!!!! Chyba szkoda mu pisać, że jest niewychowany bo skoro sam tego nie wie to nikt mu nie wytłumaczy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej Brzusie!
Melduję się i ja 🙂 Już po śniadanku, pospałam sobie dzisiaj. Widzę, że chwilowo u nas cisza, więc lecę na drugą stronkę obrobić swoje pole po nocy 😁


czyzbys grala w contry life??

Nie, nałogowo gram w farmeramę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej Brzusie!
Melduję się i ja 🙂 Już po śniadanku, pospałam sobie dzisiaj. Widzę, że chwilowo u nas cisza, więc lecę na drugą stronkę obrobić swoje pole po nocy 😁


czyzbys grala w contry life??

Nie, nałogowo gram w farmeramę 😁


no ja ostatnio sie wkrecilam na facebooku w country life czyli tez bawie sie w farmerke 🤪 🤪 🤪 🤪 w domu nie mam co sadzic wiec chociaz tam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
letka82 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej Brzusie!
Melduję się i ja 🙂 Już po śniadanku, pospałam sobie dzisiaj. Widzę, że chwilowo u nas cisza, więc lecę na drugą stronkę obrobić swoje pole po nocy 😁


czyzbys grala w contry life??

Nie, nałogowo gram w farmeramę 😁


no ja ostatnio sie wkrecilam na facebooku w country life czyli tez bawie sie w farmerke 🤪 🤪 🤪 🤪 w domu nie mam co sadzic wiec chociaz tam 😁 😁 😁

Ogródek mam za oknem, ale przecież to nie to samo 🙂 osobiście nienawidzę grzebać w ziemi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...