Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laski a zastanawiałyście się nad kompletem pościeli do łóżeczka? Siedzę dłuższą chwile na allegro i się zastanawiam jaki rozmiar powinna mieć kołderka? 120x90, 135x100, 130x90, 120x150... Zawsze myślałam, że jest jakiś jeden standardowy rozmiar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
no ja tez nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze to tez bedzi ezalezalo jaki bedizes zmila wklad i jakie duze lozeczko

Pisząc pościel miałam na myśli wkład oczywiście 🙂 A łóżeczko będę miała 120x60 z tym ze pokój mam chłodny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
no ja tez nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze to tez bedzi ezalezalo jaki bedizes zmila wklad i jakie duze lozeczko

Pisząc pościel miałam na myśli wkład oczywiście 🙂 A łóżeczko będę miała 120x60 z tym ze pokój mam chłodny...


to ja sie nie znam ale mysle ze w takim wypadku ta 120/90 powinna byc ok ale moze bardziej doradza mamuski ktore juz maja dzieciaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
no ja tez nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze to tez bedzi ezalezalo jaki bedizes zmila wklad i jakie duze lozeczko

Pisząc pościel miałam na myśli wkład oczywiście 🙂 A łóżeczko będę miała 120x60 z tym ze pokój mam chłodny...


No to ja bę miala to wieksze lozeczko... Ja to w ogole sie boje, ze mojemu dziecku bedzie chlodno :P chociaz mamy cieplo w domu itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
letka82 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
no ja tez nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze to tez bedzi ezalezalo jaki bedizes zmila wklad i jakie duze lozeczko

Pisząc pościel miałam na myśli wkład oczywiście 🙂 A łóżeczko będę miała 120x60 z tym ze pokój mam chłodny...


to ja sie nie znam ale mysle ze w takim wypadku ta 120/90 powinna byc ok ale moze bardziej doradza mamuski ktore juz maja dzieciaczki

To poczekamy aż wstaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski, byłam u krawcowej i nic sie nie zmieniło..
nadal stoję na niczym
a przepraszam zmieniło sie to że jej koronka jest ohydna i ja odpruwa dobra nawet nie bede znów tego tematu ciągnąć..

u mnie pogoda przyjemna, byłam już w kościele, na meczu brata a teraz czekam za obiadkiem 😉
o 21 do krawcowej znów zobaczymy jak będzie wyglądać moja suknia połączona z suknia kuzynki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej laski, byłam u krawcowej i nic sie nie zmieniło..
nadal stoję na niczym
a przepraszam zmieniło sie to że jej koronka jest ohydna i ja odpruwa dobra nawet nie bede znów tego tematu ciągnąć..

u mnie pogoda przyjemna, byłam już w kościele, na meczu brata a teraz czekam za obiadkiem 😉
o 21 do krawcowej znów zobaczymy jak będzie wyglądać moja suknia połączona z suknia kuzynki..


podziwiam kochana Twoja cierpliwosc ja bym tak nie umiala 🤨 🤨 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
mirka ale jak nic innego mi nie pozostaje to co mam zrobic? płakac i isc w dżinsach? teraz musze byc cierpliwa jakos musimy dac rade.


ja jak tak czytam co piszesz to coraz bardziej teraz zaczynam sie obawiac mojej sukienki bo mam dopiero pierwsze zazrucenie materialu na 2.06 ale mam nadzieje ze bedzi eto sie trzymalo terminow......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oby ta krawcowa wzięła się wkońcu do roboty... ja ćwiczę mięśnie Kegla jak sobie przypomnę a to rzadko się zdarza a szkoda, bo w sumie niewiele wysiłku, ale najzwyczajniej w świecie nie pamiętam...
idę robić obiadek bo Szymonek głodny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karollka napisał(a):
podłapuje temat bo tez nie wiem jaki kupic 😉 wiem, ze na poczatku bede klasc mala w rozku zeby miala troche ciasniej 🙂ale kolderke to nie wiem jaka kupic....


do łożeczka 120/60 najlepiej kupic wkład takiej wielkości: np: http://allegro.pl/hipoalergiczna-kolderka-od-adibu-90-120-40-60-i1618975518.html

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka witam i sie ja dzisiejszego popołudnia 🙂u mnie super pogoda tak wiec juz od rana bylismy w kosciele i na super spacerze 🙂zaraz robimy żarełko i lody na deser mniam mniam 😁co do pościeli to nie pomoge bo juz nie pamietam zbyt dawno to było ,ale Kasia jest na bieżąco i widze ze juz tutaj zadziałała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Karollka napisał(a):
podłapuje temat bo tez nie wiem jaki kupic 😉 wiem, ze na poczatku bede klasc mala w rozku zeby miala troche ciasniej 🙂ale kolderke to nie wiem jaka kupic....


do łożeczka 120/60 najlepiej kupic wkład takiej wielkości: np: http://allegro.pl/hipoalergiczna-kolderka-od-adibu-90-120-40-60-i1618975518.html

🙂

dzięki Kasiu! Przy okazji zajrzałam na inne towary tego sprzedawcy i zakochałam się w pościeli do wózka - seledyn jest piękny. I chyba dobra cena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja po weeekndzie jak narazie 100 stron do nadrobienia. Wczoraj podwórko u mojej mamy kosiliśmy normalnie nogi w tyłek mi weszły w nocy budzi łam się bo mnie plecy i biodro bolało, po łóżku przesuwałam się jak foka. A i u rodziców widzę swój brzuch w lustrze 🤪 bo u mnie tylko takie na górę jest masakra jak teraz rośnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
hej dziewczyny ja po weeekndzie jak narazie 100 stron do nadrobienia. Wczoraj podwórko u mojej mamy kosiliśmy normalnie nogi w tyłek mi weszły w nocy budzi łam się bo mnie plecy i biodro bolało, po łóżku przesuwałam się jak foka. A i u rodziców widzę swój brzuch w lustrze 🤪 bo u mnie tylko takie na górę jest masakra jak teraz rośnie 🤪


OOO jakaś duszyczna jest na forum 🙂 🙂 🙂 ja wczoraj założyłam koszulkę którą miałam tydzień temu na sobie i była dobra a wczoraj pół brzuszka byłoby na wierzchu gdyby nie spodnie z golfem :P Mam wrażenie że widzę jak z dnia na dzień jest większy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...