Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co Wam powiem to Wam powiem ale Wam powiem 😁 że mój to juz ze mną nie wytrzymuje,mimo że mnie tu nie było to podczytywałam Was i tylko jak któraś pisala coś o jedzeniu i mówiłam mojemu że coś bym zjadła to on odrazu z tekstem : na brzuszku przeczytałaś??hehe w ogóle przez te śluby to śni mi sie po nocach że w swojej sukience ślubnej latam po mieście heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agatka plizzzz zmierz swoja sukienke w biscie bez rozciagania bo mi sie zdaje ze wysłal mi M bo na sukience nie ma rozmiaru a rozpakowalam spodnie i sukienke i na jednej foli byla M ae nie wiem czy od sukienki czy od rybaczek?

Dorotka będzie ciężko zmierzyć, bo nie mam tu miary żadnej... 😞 A zmierzyłaś ją?


tak jest dobra ale nie wyglada mi na L/XL tylko na mniejsza bo jak mi cycki jeszcze podrosna to wyskocza a na foli miałas rozmiar czy nie?
Nie , ani na folii, ani na metce, ani na tej kartce która tam była prztyroczona. A te spodnie dobre??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
izarybka napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
kurde dziewczyny wy tez tak mialyscie ze im blizej slubuto zasanawiacie sie czy to ten czy napewno brac ten slub i wogole ............
ja to mam ostatnoi sto pytan do samej siebie niby jestesmy razem 6lat mieszkamy jakies 4 i clay czas chcailam tego slubu i wogole a teraz jaos coraz czsciej dopadaj mnie watpliwosci i nie wiem czy to normalne czy ze mna jest cos nie tak...... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

To chyba każdy tak i po ślubie też są wątpliwośći czy się dobrze zrobiło, bo innaczej janadalkby nie było sytuacja się zmienia. Ja też miałam sto pytań do samej siebie, jak pojechałam do mamy przed ślubem on się wkurzał o nie wiadomo co do mnie przez tel mamcia widziała że coś nie tak a mi aż głupio było mówić że tydz przed ślubem się kłocimy...
A i miałam kryzys wątpliwości jak się zareczylismy, strach w oczach jak to bedzie po ślubie czy na pewno z nim.: czy nie za szybkoblink:



jejku to tak jak u nas 😠 😠 😠 😠 😠 ostatnio specjalniepojechalam do rodzicow a nie mam ich za blisko zeby sie juz nie klocic i tak sie caly czas zastanawialam czy moz ejednak to odwolac nie ja pierwsza i nie ostatnia co sama bede ale pozniej mysle sobie ze przeciez to nie byla jakas tam krotka znajomosc i dzidzia planowana i wogole ze moze to tez te holerne hormony 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨


ja do tego slubu chyba zwariuje a napewno osiwieje 😮 😮 😮 😮




nigdy nikt nie da Wam 100%pewności ze to ten jedyny wyśniony wymarzony wątpliwości sa rzeczą ludzka ale pomyślcie odwrotnie czy chcialybyscie zyc bez tej osoby,bez codziennych spraw w nia zwiazanych bez jej usmiechow i nawet bez tych malych kłótni??NIE!NO WŁASNIE WIEC ŁEBKI DO GÓRY bedzie super zycze wszystkiego najlepszego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dzięki dziewczyny! to mi pomogło


mi gin powiedziala ze nawet do 6 tabletek nospy mozemy w ciazy brac bez obaw


ja od początku biorę po 2 dziennie rano i wieczorem także śmiało sobie łyknij jedną 🙂
jak ostatnio go pytałam to powiedział że do końca musze brać 🤢

Przekichane masz bo one strasznie gorzkie mi czasem nie chcą przez gardło przejść 😮


wiem bo czasami źle przepije i mi się rozpuści w buzi 😮 ale co zrobić jak mus to mus ... 🤢
wolałabym się nie faszerować tak ale jak każe to trzeba słuchać , jeszcze magne b6 mam dwa razy dziennie 🤢 plus witaminy także koktajl Mołotowa nie zły

moja siostra też czasem ich nie mogła ona brała jeszcze żelazo 😮
Ja póki co prenatal, magnez też 2x dziennie rutnincea powinnam wapno też cały czas brać ale już nie mogę ginkowi ściemniam że niby jeszcze biorę jak kupiłam sobie ostatnio był taki mdły gorszy jak ta glukoza i mnie odrzuciło 🤢


a rutnincea na co ? to widzę że nie tylko ja takie mieszanki mam leków 😮

profilaktycznie 2x dz to jest innaczej ritinoscorbin czy coś od przeziebienia z vit C bo mi notorycznie na gardle coś osiada 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agatka plizzzz zmierz swoja sukienke w biscie bez rozciagania bo mi sie zdaje ze wysłal mi M bo na sukience nie ma rozmiaru a rozpakowalam spodnie i sukienke i na jednej foli byla M ae nie wiem czy od sukienki czy od rybaczek?

Dorotka będzie ciężko zmierzyć, bo nie mam tu miary żadnej... 😞 A zmierzyłaś ją?


spodnie dobre 🙂czyli ta M to od spodni na foli moja sukienka bez rozciagania pod pachami razem z gumka i kawalkiem materiału ma 32 cm szkoda ze nie masz czym zmierzyc na moje oko jest mniejsza

tak jest dobra ale nie wyglada mi na L/XL tylko na mniejsza bo jak mi cycki jeszcze podrosna to wyskocza a na foli miałas rozmiar czy nie?
Nie , ani na folii, ani na metce, ani na tej kartce która tam była prztyroczona. A te spodnie dobre??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
co Wam powiem to Wam powiem ale Wam powiem 😁 że mój to juz ze mną nie wytrzymuje,mimo że mnie tu nie było to podczytywałam Was i tylko jak któraś pisala coś o jedzeniu i mówiłam mojemu że coś bym zjadła to on odrazu z tekstem : na brzuszku przeczytałaś??hehe w ogóle przez te śluby to śni mi sie po nocach że w swojej sukience ślubnej latam po mieście heheh

hehe jak Asia zamiesciła przepis na racuchy to ja odrazu, ateraz te ogórki 😜 Ja muszę wkleić mój przepis na mini pizze tylko mam gdzies u mamy w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
no wczoraj to i ja racuchy robilam po raz pierwszy 😜 😜
a i na pizze bm sie skusila 🙂 wiec czekam na przepis

Mirka na pizze są 2 przepisy, na początku jakoś 🙂


o dzieki jakos chyba minelam wiec zaraz sobie poczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Laski,
zaraz Was narobię.

U mnie dziś kiszka ze zdrowiem, gdzieś się zatrułam, w nocy i biegunka i wymioty , a rano co najgorsze co wypiłam wodę to od razu po 10 sekundach zarówno przodem jak i tyłem. Nawet specjalny środek nawadniający poszedł siną w dal.. Wypiłam trochę coca coli na odkażenie zołądka, położyłam sie na 2 godzinki i nie zapeszając chyba przeszło, bo nic mnie póki co nie rusza.
Mnie już czarne myśli przechodzimy bo wczoraj miałam na obiad mizerię z ogórków... 😮
dzis mój mały będzie na diecie kisielowo-bananowo-coca colowej..
a tak się biedny ruszał jak mamuśka w toalecie cierpiała 😞

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć Laski,
zaraz Was narobię.

U mnie dziś kiszka ze zdrowiem, gdzieś się zatrułam, w nocy i biegunka i wymioty , a rano co najgorsze co wypiłam wodę to od razu po 10 sekundach zarówno przodem jak i tyłem. Nawet specjalny środek nawadniający poszedł siną w dal.. Wypiłam trochę coca coli na odkażenie zołądka, położyłam sie na 2 godzinki i nie zapeszając chyba przeszło, bo nic mnie póki co nie rusza.
Mnie już czarne myśli przechodzimy bo wczoraj miałam na obiad mizerię z ogórków... 😮
dzis mój mały będzie na diecie kisielowo-bananowo-coca colowej..
a tak się biedny ruszał jak mamuśka w toalecie cierpiała 😞

miłego dnia


oj współczuję kochaniutka... kuruj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć Laski,
zaraz Was narobię.

U mnie dziś kiszka ze zdrowiem, gdzieś się zatrułam, w nocy i biegunka i wymioty , a rano co najgorsze co wypiłam wodę to od razu po 10 sekundach zarówno przodem jak i tyłem. Nawet specjalny środek nawadniający poszedł siną w dal.. Wypiłam trochę coca coli na odkażenie zołądka, położyłam sie na 2 godzinki i nie zapeszając chyba przeszło, bo nic mnie póki co nie rusza.
Mnie już czarne myśli przechodzimy bo wczoraj miałam na obiad mizerię z ogórków... 😮
dzis mój mały będzie na diecie kisielowo-bananowo-coca colowej..
a tak się biedny ruszał jak mamuśka w toalecie cierpiała 😞

miłego dnia




ojej najlepiej cos lekkostrawnego dzis
co do ogórków to na pewno nie jest e.coli głowa do góry ogórasy sa cięzkie poprostu i mi np czasem szkodza własnie świeze ogórki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć Laski,
zaraz Was narobię.

U mnie dziś kiszka ze zdrowiem, gdzieś się zatrułam, w nocy i biegunka i wymioty , a rano co najgorsze co wypiłam wodę to od razu po 10 sekundach zarówno przodem jak i tyłem. Nawet specjalny środek nawadniający poszedł siną w dal.. Wypiłam trochę coca coli na odkażenie zołądka, położyłam sie na 2 godzinki i nie zapeszając chyba przeszło, bo nic mnie póki co nie rusza.
Mnie już czarne myśli przechodzimy bo wczoraj miałam na obiad mizerię z ogórków... 😮
dzis mój mały będzie na diecie kisielowo-bananowo-coca colowej..
a tak się biedny ruszał jak mamuśka w toalecie cierpiała 😞

miłego dnia



ojejku to nie ciekawie kochana ale teraz to juz napewno bedzi elepiej wiec zdrowka zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj będe miała placki ziemniaczane z mięsem gulaszowym z tym,że ja zjem tylko placki bo mięsa teraz nie znosze hehe..ja to mogłabym jeść cały czas rzodkiewke z sałatą i z jogurtem ale mi zabronili 😁 bo później trza ciągle chate wietrzyć 😠 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Agatka plizzzz zmierz swoja sukienke w biscie bez rozciagania bo mi sie zdaje ze wysłal mi M bo na sukience nie ma rozmiaru a rozpakowalam spodnie i sukienke i na jednej foli byla M ae nie wiem czy od sukienki czy od rybaczek?

Dorcia,a rybaczki jakie zamowilas?i jaki rozmiar,jesli to te dresowe z panelem ,to mi sie ona strasznie podobaja..napisz jak sie maja w rzeczywistosci i rzuc linka ,jaki kolor itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
o widze ze dobry temat
a ja kupiłam dzis kalafiora i chciałabym go panierowanego zrobic,któras robiła chyba Asia tylko nie wiem czy taka zwykla panierka jajako i bulka tarta?czy macie jakis inny sposob panierowania kalafiorków ? 😁



HA!!! no to dzisiaj też se zakupie kalafiora i w tej tradycyjnej panierce pocisne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...