Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
racja najwazniejsze ze z mala wszystko ok 🙂 dobra dziewczyny ja mykaz zaraz pizza bedzie 🙂:* milego popoludnia. a tak na marginesie to zaczynalam z waga 57 potem schudlam do 54.5 a teraz waze juz 61 wiec duzo przytyklam 😞

Gdzie dużo???? z 57 na 61??Przecież to prawie nic...ten Twój lekarz chyba ma z głową...

Marta co Ty gadasz jakie dużo ja zaczynałam od 54 potem schudłam do 52.5 a teraz mam 60kg 😮 😮 😮
a co do infekcji Ania ja z Moim 6tyg nic seksu przed ślubem a ginek stwierdził że mam za dużo wydzieliny. Teraz jak coś zaswędzi mnie to odrazu robię post i smaruje się clotrimazolem i mojemu każe też. Mam nadzieje że nic nie bedzie jak teraz pójdę. Wogóle przed ciąża bardzo często mnie łapały infekcje razem z ginkiem doszliśmy że to musi być po durexach 😜 Mój Grzes nie chciał żebym brała tabsy 🙃 😁


Tę maść dla was kupowałaś na receptę? - pytam na zaś.

Ona jest bez recepty 🙂 Myśmy też ją stosowali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
clotrimazolum jest kremem bez recepty.
Bedac teraz w ciazy nie ma co lekceważyć infekcji,bakterie moga przedostac sie do owodni i zaatakować dziecko.

Przed ostatnim razem bylam u lekarza i rozmawialam ze znajoma na poczekalni ktora mi mowila o babce co miala grzybice,dziecko bylo tak zainfekowane ze musieli usunac ciaze byla w 4 miesiacu 😲 tak sie przestraszylam ze masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
clotrimazolum jest kremem bez recepty.
Bedac teraz w ciazy nie ma co lekceważyć infekcji,bakterie moga przedostac sie do owodni i zaatakować dziecko.

Przed ostatnim razem bylam u lekarza i rozmawialam ze znajoma na poczekalni ktora mi mowila o babce co miala grzybice,dziecko bylo tak zainfekowane ze musieli usunac ciaze byla w 4 miesiacu 😲 tak sie przestraszylam ze masakra

o matko masakra 😮 ale fakt Mój ginek mnie leczył namiętnie na infekcje jak miałam na migdałkach białe kropki to sam mi mówił żeby to tylko drożdze nie były. Moja znajoma straciła dziecko przez infekcje pęcherza, lekarz źle leczył i dziecko złapało zapalenie płuc 🥴
Jaka ta ciąża potrafi być stresująca... już niedługo do końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

niedawno wróciłam do domku - ale si dzis nachodziłam po miescie. musialam złozyc w dziekanacie pracę mgr, potem dupsko podwieźć do sklepu, potem do drugiego - ogólnie toczyłam się z tym brzuchem jak morświn. I korzystałam z kazdrgo wolnego miejsca w busie i na przystankach 🙃, bo inaczej nie wyrabiałam . nawet babcia z laską wstała mi w trawaju mówi: niech pani siada, Pani widac ze w ciąży.. ale tu akurat głupio mi było skorzystac bo babcia sama ledwo stała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
witam 🙂

niedawno wróciłam do domku - ale si dzis nachodziłam po miescie. musialam złozyc w dziekanacie pracę mgr, potem dupsko podwieźć do sklepu, potem do drugiego - ogólnie toczyłam się z tym brzuchem jak morświn. I korzystałam z kazdrgo wolnego miejsca w busie i na przystankach 🙃, bo inaczej nie wyrabiałam . nawet babcia z laską wstała mi w trawaju mówi: niech pani siada, Pani widac ze w ciąży.. ale tu akurat głupio mi było skorzystac bo babcia sama ledwo stała 😉
Czasem taka babuszka szybciej miejsca ustąpi niż taka młoda cipa,że tak powiem...tylko faktycznie aż głupio siadać, jak widać, że ona ledwo stoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
witam 🙂

niedawno wróciłam do domku - ale si dzis nachodziłam po miescie. musialam złozyc w dziekanacie pracę mgr, potem dupsko podwieźć do sklepu, potem do drugiego - ogólnie toczyłam się z tym brzuchem jak morświn. I korzystałam z kazdrgo wolnego miejsca w busie i na przystankach 🙃, bo inaczej nie wyrabiałam . nawet babcia z laską wstała mi w trawaju mówi: niech pani siada, Pani widac ze w ciąży.. ale tu akurat głupio mi było skorzystac bo babcia sama ledwo stała 😉
Czasem taka babuszka szybciej miejsca ustąpi niż taka młoda cipa,że tak powiem...tylko faktycznie aż głupio siadać, jak widać, że ona ledwo stoi 🙂


wiem, dlatego zacisnęłam nogi i stałam te kilka przystanków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam na chwilkę, basenik zaliczony, zmobilizowałam się bo stanęłam na wadze rano i w ciągu tygodnia przytyłam 80 dag... w takim tempie to w miesiąc wychodzi prawie 4 kg, więc nie ma żartów... 😠 teraz idę zrobić truskaweczki ze śmietanką i cukrem ☺️ trudno, nie powstrzymam swego małego głoda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do ustę powania miejsca to właśnie babeczki szybciej się zrywają niż nie jeden facet... może to dlatego że oni to nie mają pojęcia co my musimy w brzusiach dźwigać... ale mogliby ruszyć te swoje piwne brzuszyska chociażby z tego powodu że jesteśmy KONIETAMI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki,
ja tez jestem świeżo po wizycie. W sumie wszystko oki. Morfologia troszkę słaba, jak to określiła na granicy. Dlatego żelazo mi zwiększyła i kazała dużo buraków, szpinaku i takich tam pyszności 😁 Mój cukier poprawił jej humor, bo mówiła, że prawidłowy wynik to ostatnio rzadkość. Nawet jak na wagę weszłam to nie marudziła (6kg. do przodu).
Niestety nie miałam ani USG ani KTG 😞 Zmierzyła tylko tętno Maluszkowi jakimś dziwnym przyrządem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka! 😉
wróciłam od fotografki tej co robiła nam zdjecia kilka wrzuciłam i czekam na pochwały 🤪 😁
zrobi też mi ciążowe pod koniec ciązy już sie nie moge doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Laski!
Cały dzień w biegu i właśnie mam chwile przed kompem. Widzę,że nie tylko u mnie zamieszkała jakaś infekcja... Od kilku dni smaruję to i owo Clotrimazolem, bo wizyta u dżina dopiero za tydzień...
W sieci znalazłam coś takiego http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html Sprawdza się u Was? Bo u mnie niekoniecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie Laski!
Cały dzień w biegu i właśnie mam chwile przed kompem. Widzę,że nie tylko u mnie zamieszkała jakaś infekcja... Od kilku dni smaruję to i owo Clotrimazolem, bo wizyta u dżina dopiero za tydzień...
W sieci znalazłam coś takiego http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html Sprawdza się u Was? Bo u mnie niekoniecznie 😁

Szczegołnie te humorki ale to pewnie i kobieta noszaca chłopczyka w brzuchu je tez ma 😉 Ale reszta się zgadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Ludzie teraz nie wiedzą co to kultura!!Jakby taki idiota zrobił komus krzywdę to potem by płakał, że nie chciał, że nie wie jak to się stało itd> mnie strasznie wkurza jak jade samochodem i z bocznej mi ktoś wyjeżdża nie patrząc!jak chce mieć wypadek to niech w drzewo wjedzie a nie ludzi straszy!!
O ustępowaniu w kolejce nie wspomnę bo mnie jeszcze taki zaszczyt nie spotkał 😠 popatrzą na brzuch jakby w życiu nie widzieli i twardo stoja dalej.Miałabym to w tyłku normalnie ale w takie upały na prawdę ciężko czasami w sklepie wytrzymać stojąc w ogonku 😮 😮

Dokladnie Agatko,kiedys sie zdarzalo,ze wisiala karteczka "ciezarne sa obslugiwane poza kolejnoscia"a teraz nic nie ma takiego..a wrecz przeciwnie pchaja sie na Jana 😠


wczoraj byłam w auchanie i byłam w szoku bo zobaczyłam ze sa miejsca parkingowe zarezerwowane dla ciężarnych, zaraz koło wejścia i 2 kasy, które obsługują ciężarne poza kolejnością, oczywiście z dumą skorzystałam ku niezadowoleniu innych klientow, ale co tam milam prawo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie Laski!
Cały dzień w biegu i właśnie mam chwile przed kompem. Widzę,że nie tylko u mnie zamieszkała jakaś infekcja... Od kilku dni smaruję to i owo Clotrimazolem, bo wizyta u dżina dopiero za tydzień...
W sieci znalazłam coś takiego http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html Sprawdza się u Was? Bo u mnie niekoniecznie 😁

Iwonka, tej szkoły rodzenia bezpłatnej nie będzie w najbliższym czasie '-(,nie jest skończony remont pomieszczeń, takze jak cos zostaje tylko ta płatna szkoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale puchy na brzuszku 🥴 🥴 🥴 gdzie wszyscy ??
ja po wizycie koleżanek 🙂 poprawiły mi strasznie humor i uśmiałyśmy się ile wlezie 🙂 pooglądały ciuszki , podotykały Tymonka który je mocno zboksował heh ... Urwis mój 🙂 teraz czekam na mojego i do spania bo ta pogoda jest mocno usypiająca ... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
wpadłam na chwilkę, basenik zaliczony, zmobilizowałam się bo stanęłam na wadze rano i w ciągu tygodnia przytyłam 80 dag... w takim tempie to w miesiąc wychodzi prawie 4 kg, więc nie ma żartów... 😠 teraz idę zrobić truskaweczki ze śmietanką i cukrem ☺️ trudno, nie powstrzymam swego małego głoda 🤨


ajj Mariolu nie przesadzaj 😉 laska z Ciebie taka że nie masz się czym przejmować tym bardziej że malutko od początku przytyłas 🙂 ja już mam gdzieś moją wagę 🥴 nie obżeram się nie jem słodyczy,chleba a i tak tyje więc poprostu tak musi być ... będę się martwić póżniej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie Laski!
Cały dzień w biegu i właśnie mam chwile przed kompem. Widzę,że nie tylko u mnie zamieszkała jakaś infekcja... Od kilku dni smaruję to i owo Clotrimazolem, bo wizyta u dżina dopiero za tydzień...
W sieci znalazłam coś takiego http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html Sprawdza się u Was? Bo u mnie niekoniecznie 😁


ja powinnam mieć bliźniaki bo po trochę mam coś z córy i syna heh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie Laski!
Cały dzień w biegu i właśnie mam chwile przed kompem. Widzę,że nie tylko u mnie zamieszkała jakaś infekcja... Od kilku dni smaruję to i owo Clotrimazolem, bo wizyta u dżina dopiero za tydzień...
W sieci znalazłam coś takiego http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,5834928,Chlopiec_czy_dziewczynka__Odgadnij_plec_dziecka.html Sprawdza się u Was? Bo u mnie niekoniecznie 😁


ja powinnam mieć bliźniaki bo po trochę mam coś z córy i syna heh 😜

Mi sie tez to nie sprawdza ..jakies zatwardziale zabobony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...