Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jezuuuuuuuuuu malowałam pazury w racicach, masakra jakaś!!!!!!!!!!!! ani się zgiąć, ani nic, Gabrychowy domek przeszkadza....
Pot mi normalnie cieknie po tyłku i plecy mnie bolą, kurde chyba następnym razem się do kosmetyczki wybiorę na ten zabieg, bo rady nie daję....
Niby ten brzuch duży nie jest, a człowiek ruszać się nie może...
Rano przyszła sąsiadka, zadzwoniła do drzwi , a ja z łóżka nie mogłam się podnieść
Normalnie jak emerytka...



ja juz nie maluje u stóp 🥴 siora mi ostatnio delikatnie pomalowała bo ja nie mam siły się tak wyginać hehe a i z wyra się nie moge często zwlec ... a tu najgorsze m-ce przed nami dopiero 🥴

No ja się dziś normalnie przeraziłam....niby mam mniej kg niż wcześniej, więc powinno być lepiej....a tu kurna chata masakra...
Niedługo podnośnik będzie po mnie przyjeżdżał o poranku, co by mnie dźwignąć z wyra 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agatko co oni Ci z tym netem znów robili 🥴 ?? toż to Ty masz szczęście do wszelakich usterek 🤪 😁 😁 😁 😜

Kurde nie wiem, po prostu chyba coś grzebią i nie ma go 😞 ja rozumiem raz czy dwa, ale to sie zdarza coraz częsciej, aż do przesady!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agatko co oni Ci z tym netem znów robili 🥴 ?? toż to Ty masz szczęście do wszelakich usterek 🤪 😁 😁 😁 😜

Kurde nie wiem, po prostu chyba coś grzebią i nie ma go 😞 ja rozumiem raz czy dwa, ale to sie zdarza coraz częsciej, aż do przesady!!!!!!!!


toż to powinni Ci od abonamentu odbić za te dni gdzie nie masz neta 🥴 bo z jakiej paki tracić jak się czegoś i tak nie ma 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jezuuuuuuuuuu malowałam pazury w racicach, masakra jakaś!!!!!!!!!!!! ani się zgiąć, ani nic, Gabrychowy domek przeszkadza....
Pot mi normalnie cieknie po tyłku i plecy mnie bolą, kurde chyba następnym razem się do kosmetyczki wybiorę na ten zabieg, bo rady nie daję....
Niby ten brzuch duży nie jest, a człowiek ruszać się nie może...
Rano przyszła sąsiadka, zadzwoniła do drzwi , a ja z łóżka nie mogłam się podnieść
Normalnie jak emerytka...



ja juz nie maluje u stóp 🥴 siora mi ostatnio delikatnie pomalowała bo ja nie mam siły się tak wyginać hehe a i z wyra się nie moge często zwlec ... a tu najgorsze m-ce przed nami dopiero 🥴

No ja się dziś normalnie przeraziłam....niby mam mniej kg niż wcześniej, więc powinno być lepiej....a tu kurna chata masakra...
Niedługo podnośnik będzie po mnie przyjeżdżał o poranku, co by mnie dźwignąć z wyra 😁 😁


ja się muszę dobrze rozbujać żeby się podnieś 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dziewczyny ja mam łożysko na przedniej ścianie i ginek mi nic nie mówi że źle 🙂 ruchy chyba tak samo jak reszta z Was czuje 🙂
Ja idę w przyszła środę do gina 😞 dopiero ehh


ooo czyli może być różnie ułożone 🙂 i jest ok !

Mi mówił, że łożysko ułożone prawidłowo-czyli nie wiem jak w sumie 🙂
Ja wizytę mam dopiero 8 lipca 😞, ale w sumie byłam tydzień temu, więc myślę że jakoś dotrwam 🙂
I mam nadzieję ze będzie wszystko oki, bo tym razem mam mieć badanie tych przepływów wszystkich, doplerowskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dziewczyny ja mam łożysko na przedniej ścianie i ginek mi nic nie mówi że źle 🙂 ruchy chyba tak samo jak reszta z Was czuje 🙂
Ja idę w przyszła środę do gina 😞 dopiero ehh


ooo czyli może być różnie ułożone 🙂 i jest ok !

Mi mówił, że łożysko ułożone prawidłowo-czyli nie wiem jak w sumie 🙂
Ja wizytę mam dopiero 8 lipca 😞, ale w sumie byłam tydzień temu, więc myślę że jakoś dotrwam 🙂
I mam nadzieję ze będzie wszystko oki, bo tym razem mam mieć badanie tych przepływów wszystkich, doplerowskie 🙂


Agatko na pewno wszystko będzie w porządku ... nie martw się na zapas , w sumie to ja się ciesze że mam co 2 tyg wizytę , jakaś taka spokojniejsza jestem ... następne już mam 29.06 z USG 🙂 i potem 14.07 po L4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, dzięki wielkie, uspokoiłam sie 🙂 czasem na forum szybciej znajde odp niż w realu. pytalam po rodzinie, kolezankach i nikt nie wiedzial, a za duzo czytać nie chce bo sobie szybko wkręcam ;]
Taka moja natura, a przed samą ciążą chorowałam na nerwice lękową i nie powiem zeby mi calkiem przeszło...
Do tego stwierdzili u mnie cukrzyce ciążowa i sie teraz bawię w diete i glukometr 3 razy dziennie. Cale szczęście zachowuję normy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jkma napisał(a):
Jejku, dzięki wielkie, uspokoiłam sie 🙂 czasem na forum szybciej znajde odp niż w realu. pytalam po rodzinie, kolezankach i nikt nie wiedzial, a za duzo czytać nie chce bo sobie szybko wkręcam ;]
Taka moja natura, a przed samą ciążą chorowałam na nerwice lękową i nie powiem zeby mi calkiem przeszło...
Do tego stwierdzili u mnie cukrzyce ciążowa i sie teraz bawię w diete i glukometr 3 razy dziennie. Cale szczęście zachowuję normy 🙂)

Jak możemy to pomagamy 🙂
U nas tu połowa prawie ma cukrzycę...w kupie raźniej że tak powiem 🙂
A nerwicę lękową ma mój mąż, więc nie zazdroszczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dziewczyny ja mam łożysko na przedniej ścianie i ginek mi nic nie mówi że źle 🙂 ruchy chyba tak samo jak reszta z Was czuje 🙂
Ja idę w przyszła środę do gina 😞 dopiero ehh


ooo czyli może być różnie ułożone 🙂 i jest ok !

Mi mówił, że łożysko ułożone prawidłowo-czyli nie wiem jak w sumie 🙂
Ja wizytę mam dopiero 8 lipca 😞, ale w sumie byłam tydzień temu, więc myślę że jakoś dotrwam 🙂
I mam nadzieję ze będzie wszystko oki, bo tym razem mam mieć badanie tych przepływów wszystkich, doplerowskie 🙂


Agatko na pewno wszystko będzie w porządku ... nie martw się na zapas , w sumie to ja się ciesze że mam co 2 tyg wizytę , jakaś taka spokojniejsza jestem ... następne już mam 29.06 z USG 🙂 i potem 14.07 po L4

kurcze ja tez bym tak czesto usg a tu dopiero 30 któryś tydz 😞 bede musiała tylko usłyszeniem tętna pocieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dziewczyny ja mam łożysko na przedniej ścianie i ginek mi nic nie mówi że źle 🙂 ruchy chyba tak samo jak reszta z Was czuje 🙂
Ja idę w przyszła środę do gina 😞 dopiero ehh


ooo czyli może być różnie ułożone 🙂 i jest ok !

Mi mówił, że łożysko ułożone prawidłowo-czyli nie wiem jak w sumie 🙂
Ja wizytę mam dopiero 8 lipca 😞, ale w sumie byłam tydzień temu, więc myślę że jakoś dotrwam 🙂
I mam nadzieję ze będzie wszystko oki, bo tym razem mam mieć badanie tych przepływów wszystkich, doplerowskie 🙂


Agatko na pewno wszystko będzie w porządku ... nie martw się na zapas , w sumie to ja się ciesze że mam co 2 tyg wizytę , jakaś taka spokojniejsza jestem ... następne już mam 29.06 z USG 🙂 i potem 14.07 po L4

kurcze ja tez bym tak czesto usg a tu dopiero 30 któryś tydz 😞 bede musiała tylko usłyszeniem tętna pocieszyć 🙂

Ja mam usg raz w miesiącu, podczas każdej wizyty. Cieszę się, bo inaczej bym rady nie dała chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja moge od siebie dodać, ze współczuję osobom, które na codzień żyją z kimś kto przechodzi nerwicę lękową czy wegetatywną. To bardzo trudne ''opiekować sie'' kimś takim i doceniam tych, którzy maja na tyle siły w sobie i CIERLIWOŚCI ze nie zostawiaja neurotyków samych sobie. Widzę po moim mężu jak sie ze mna czasem męczy i wiem ze ma dość ale nie mówi nic bo nie chce mnie zranić.

A co do cukrzycy to w moim przypadku nie jest tak żle, daje rade bez slodkości, nie przepadam za słodkim. Od poczatku ciaży przytyłam 6 kg i od 3 tygodni waga stanela mi na 60kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dziewczyny ja mam łożysko na przedniej ścianie i ginek mi nic nie mówi że źle 🙂 ruchy chyba tak samo jak reszta z Was czuje 🙂
Ja idę w przyszła środę do gina 😞 dopiero ehh


ooo czyli może być różnie ułożone 🙂 i jest ok !

Mi mówił, że łożysko ułożone prawidłowo-czyli nie wiem jak w sumie 🙂
Ja wizytę mam dopiero 8 lipca 😞, ale w sumie byłam tydzień temu, więc myślę że jakoś dotrwam 🙂
I mam nadzieję ze będzie wszystko oki, bo tym razem mam mieć badanie tych przepływów wszystkich, doplerowskie 🙂


Agatko na pewno wszystko będzie w porządku ... nie martw się na zapas , w sumie to ja się ciesze że mam co 2 tyg wizytę , jakaś taka spokojniejsza jestem ... następne już mam 29.06 z USG 🙂 i potem 14.07 po L4

kurcze ja tez bym tak czesto usg a tu dopiero 30 któryś tydz 😞 bede musiała tylko usłyszeniem tętna pocieszyć 🙂


NIE MARTW SIE! 🙂 Ja chodze państwowo i tez bede mieć usg dopiero w 30tyg, no chyba ze coś sie bedzie nie tak działo jak trzeba to szybciej zrobi. Szczescie w nieszcześciu, za sprawa wykrytej cukrzycy, w szpitalu gdzie spedzilam 3 dni na obserwacji, zrobili mi usg i podgladnęłam maluszka. a tak to co miesiąc tylko tętno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jkma napisał(a):
Jejku, dzięki wielkie, uspokoiłam sie 🙂 czasem na forum szybciej znajde odp niż w realu. pytalam po rodzinie, kolezankach i nikt nie wiedzial, a za duzo czytać nie chce bo sobie szybko wkręcam ;]
Taka moja natura, a przed samą ciążą chorowałam na nerwice lękową i nie powiem zeby mi calkiem przeszło...
Do tego stwierdzili u mnie cukrzyce ciążowa i sie teraz bawię w diete i glukometr 3 razy dziennie. Cale szczęście zachowuję normy 🙂)

Jak możemy to pomagamy 🙂
U nas tu połowa prawie ma cukrzycę...w kupie raźniej że tak powiem 🙂
A nerwicę lękową ma mój mąż, więc nie zazdroszczę...

Aj widzę że w dzisiejszych czasach wiekszość ma coś z psychą mojego tata tez ma nerwicę i Mój też predyspozycje ku temu niestety 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podeślijcie ten link wszytkim chorym na nerwice.
http://moja-nerwica.republika.pl/index.html
Mi bardzo pomogła ta historia ... do tego stopnia, ze aż zaszlam w upragnioną ciąże 😁
Fajnie jest czuć ze nie jest sie samym na tym swiecie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmykam na drugą część obiadku. Zawsze ciężko mi za wami nadażyć, co wchodze na forum to ładnych kilkanaście stron do przeczytania 🙂 Ale fajnie ze jest nas wrzesnióweczek tyle 🙂 Oby tylko te lato przechodzić z usmiechem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski ja spadam do rodziców ....
Bede jutro rano i prosze sie nie rozpisywac hi hi ..... 🙂 🙂 🙂

tu jak cisza to jak makiem zasial,a jak piszoooo to konca nie widac 😜 😎
Poczekaj ino jak powracaja laski z przegladow ,a chyba 6tka z Toba lacznie dzis leci.. 😮 😮 😮 😮bedzie czad
http://www.youtube.com/watch?v=kRs7ZmJQ4oM -Aga dla Twojej Julci Gwiazdeczki ,ktora spadla z choineczki hahahhahaha z dedykacja od ciotki Asiury 😎 🙂 🙂 🙂[/quote
Aska lubie ta piosenke ......dzieki.....juz widze jak Julcia przy tej piosence tanczy hi hi ....dzieci tak fajnie sie gibaja hi hi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agatko co oni Ci z tym netem znów robili 🥴 ?? toż to Ty masz szczęście do wszelakich usterek 🤪 😁 😁 😁 😜

Kurde nie wiem, po prostu chyba coś grzebią i nie ma go 😞 ja rozumiem raz czy dwa, ale to sie zdarza coraz częsciej, aż do przesady!!!!!!!!

plac kochana rachunki 🙂 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Asiek super ,ze wszystko dobrzer,a Mdzyna czym sie recamy i nogamy hehehehee dobrze miec wtyki 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Aga zbadał Ci to podwozie dziś w końcu???

no co ty tak ma byc ze mnie kluje....chu**** moze rodze ...a ja nic nie wiem ....z ta dziwczynka tez nie powiedział na 100% tylko ze jestesmy juz 3 raz i chyba dziewczynka....ja sie zastanawiam czy z nim wszystko ok jest ....ale umawiam sie na wizyte do innego na usg niech nam wsytsko powie co i jak ...jaki to kur*** lekarz ze ja mam sie sama domyslec gdzie co jest .....najgorsza decyzja w moim zyciu isc do tego dekla.... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja jestem po wizycie wynik moczu tez byl zly i znowu tabletki musze brac i witamine c a jezeli chodzi o glukoze to dostalam glukometr i 5razy dziennie musze sie kluc no i dieta najwazniejsze ze z dzidzia jest ok reszte wytrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...