Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
Ja pierdzielę Laski czy miseczka E i DD to jest mniej więcej to samo?????


http://pl.wikipedia.org/wiki/Biustonosz#Rozmiary

nie ma to jak wikipedia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
To ja też sobie kupię z każdego rozmiaru jedną, w sumie po co te butle mnożyć, przecież nie są jednorazowe, nie? 🙂

Ja wolę mieć po dwie z każdego rozmiaru by nie musieć na gwałt myć 🙂 Nastawiam się na cycka, ale chcę żeby Michał też mógł karmić 😁 jeszcze tylko laktator muszę obadać ale nie wiem czy już teraz kupować czy dopiero po porodzie, bo przecież Mała też od razu nie będzie umiała łapać butelki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Ok laski, zabieram się za ten żur, bo mój przyjdzie, dziób jak pisklę rozewrze, a tu nie ma co dać 😮 😁

daj mu siebie 😁 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=GqGbYdJIDfk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
To ja też sobie kupię z każdego rozmiaru jedną, w sumie po co te butle mnożyć, przecież nie są jednorazowe, nie? 🙂

Ja wolę mieć po dwie z każdego rozmiaru by nie musieć na gwałt myć 🙂 Nastawiam się na cycka, ale chcę żeby Michał też mógł karmić 😁 jeszcze tylko laktator muszę obadać ale nie wiem czy już teraz kupować czy dopiero po porodzie, bo przecież Mała też od razu nie będzie umiała łapać butelki...

Iwonka ja po porodzie nabede laktator...Jesli bedzie pokarm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja pierdzielę Laski czy miseczka E i DD to jest mniej więcej to samo?????

pomiedzy tak chyba ... 🤔

ja muszę mieć 90 E, znalazłam taki http://moda.allegro.pl/stanik-z-fiszbina-biustonosz-do-karmienia-90e-i1700095882.html
albo takie, z tym że to są te DD 🤢 http://allegro.pl/2pak-za21-49-biustonosz-stanik-d-karmienia-90-95dd-i1692229850.html
i w końcu nie wiem co mam zamówić... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kahlanik napisał(a):
No właśnie muszę te butelki przemyśleć. Bo z Aventu są rozmiary 125, 260 i 330 ml, planowałam kupić 2x260 ml i 2x330 ml, ale teraz to nie wiem...

330 to już spora flacha 🤪 taka duża chyba Ci nie bedzie potrzebna 😉

Ja mam z Aventu 2 260 i 1 125 🙂 i na razie to byłoby na tyle, najwyżej będę dokupywać, jak będzie potrzeba 🙂

jasne ja tez mam nawetn jedna 260 i jedna 125 ,a nastawiam sie na cycora,wiec do 5-6m-cy moga byc zbedne 😉
http://www.youtube.com/watch?v=pakrsLkhzPU&feature=related


No duża, ale jak Tadeo będzie "żerny" (po mamusi) to może być akurat :P 😁
Też stawiam na cycora, ale od października będę musiała chodzić na zajęcia, więc żeby dziecko nie głodowało to mama będzie musiała odciągać 🙂


a studia dzienne czy zaoczne? 🙂 ja biore ITS na ten rok


Dzienne doktoranckie. Ja sobie niestety nie mogę pozwolić na przerwę ani indywidualny tok bo mi zabiora stypendium (takiego mamy głupiego szefa), a bez tej kasy będzie lipa 🤢 Ale zajęć ma być niewiele, więc jakoś oblecę 🙂


ja mam nadzieje, ze u mnie beda wyrozumiali 😉 ale kto wie.. w koncu to artyści 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam na chwilkę do domku, u Was też tak gorąco?
odnośnie dentysty - nienawidzę chodzić, ale się zmuszam, bo mam słabe zębiska... byłam przed ciążą i jakiś miesiąc temu, narazie wszystko gra więc się cieszę. Ciekawe jak tam Zocha i jej ząb..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
letka82 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć Kochane 🙂 🙂 🙂
Mi też spało się dziś całkiem nieźle...i całkiem nieźle się czuję 🙂
Słoneczko świeci i wygląda, że ładny dzień się zapowiada 🙂
Postaram się dziś w końcu uzupełnić tabelkę i przesłać wszystkim, które podały numery 🙂
wczoraj posegregowałam ciuszki rozmiarami, wszystko mam opisane i popakowane...nawet nie wiedziałam ,że aż tyle tego wszystkiego jest, Gabi będzie miała w czym chodzić chyba do 5 lat 🙂 🙂 Po powrocie do Poznania (czyli za jakieś 2 tyg) biorę się za pranie, układanie wszystkiego i pakowanie torby do szpitala. Dziś pewnie pokupimy brakujące kosmetyki dla Małej (bo wczoraj zapomniałam tej kartki od położnej 🤢 ).
Aaaaaaaaaa i mam pytanie odnośnie przewijaka, łóżeczko jest standardowe (120/60), jaki rozmiar przewijaka kupić?? Było w sklepie dużo najróżniejszych rozmiarów, ale żadnego sprzedawcy w zasięgu wzroku,więc nie miałam kogo zapytać. Może Wy mi pomożecie 🙂

Podpinam się pod temat.
Ja też się zastanawiam odnośnie przewijaka. I powiem Wam że coraz bardziej się waham. Koncepcja pierwsza była taka że łóżeczko będzie stało obok łóżka, więc przewijak byłby niepotrzebny a ostatnio powstała wizja że łóżko i łóżeczko będą stały po skosie pokoju i chyba jednak się przyda. Jakoś mam obawy czy Małą mi nie zleci z tego ustrojstwa. Co na to doświadczone mamuśki?

ja przewijak kupuje,w sklepie widziałam standardowe rozmiary..nie wiem czy wszystkie ale niektore maja takie wyżłobienia wiec gdy sie kladzie na lozeczko ono sie nie slizga.

Dziewczyny, ja już kupiłam przewijak ten weekend i na moim jest napisane ze jest przeznaczony do łóżeczka o szerokości 60 cm i ma w komplecie takie dodatkowe "nóżki" które sie przykręca samemu jeśli przewijak ma leżeć na łóżeczku- one zabopiegają przesuwaniu sie przewijaka. Ja swój położę na komodzie więc mi te nóżki nie będą raczej potrzebne. myślę ze tak jest ze wszystkimi bo my kupiliśmy jakiś zwykły polski, zmywalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja butelki tez już zakupiłam 120 i 250 czy coś takiego.Butle jeść nie wołają a ciul wie jak to z tym karmieniem wyjdzie no i mi tez zależy żeby Zbyszek mógł małą karmić od początku bo zauważyłam że chyba się trochę boi że na boczny tor zostanie odstawiony.Laktatory narazie przeglądam. z zakupem chyba poczekam do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
Długo nie pisalam bo jakos czasu nie mialam.mam pytanie odnosnie stanu zdrowia,czy ktoras z Was przechodzila lub przechodzi ból pachwin u nóg?Kurcze,od 2 tyg mam dosycc,tak mnie boli noga lewa,krocze,ciagnie mnie tak w dól jakbym po jakiejs operacji była.Rwie mnie cała nogai od dołu czasem straszny ból.W nocy nie moge sie na bok przewrocic,czasem wstac z łózka.duzy problem mi robi zakładanie butow i spodni,musze siadac zeby te czynnośc wykonac.Po prostu masakraa.Lekarz mowi ze to normalne ,ze sie macica rozszerza.Kurcze przy pierwszym dziecku nic takiego mnie nie spotkalo,ale jak to mowia ze kazda ciąża jest inna.Jeszcze 2 mies a ja juz mam serdecznie dosyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o laktator to ja też na razie daję spokój, a po porodzie ziobaczę czy w ogóle będzie potrzebny...a jeśli chodzi o pachwiny to mnie bolały strasznie jakieś 2-3 miesiące temu,później samo przeszło,więc widać tak ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny własnie przyszła mi paczka,zamawiałam ksiege gosci i jestem zachwycona 🙃 ,jeszcze tylko czekam na podziekowania dla dziadkow i rodzicow 🙂 jakby ktoras była ciekawa jak to wyglada to wrzucam link http://allegro.pl/show_item.php?item=1684538078 wzór S18 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
wpadłam na chwilkę do domku, u Was też tak gorąco?
odnośnie dentysty - nienawidzę chodzić, ale się zmuszam, bo mam słabe zębiska... byłam przed ciążą i jakiś miesiąc temu, narazie wszystko gra więc się cieszę. Ciekawe jak tam Zocha i jej ząb..

no ja już po pierwszym starciu z zębem. dziś wyłamała tylko to co tam jeszcze samo nie odpadło a taką chcęć przejawiało, wyczyśiła i lekarstwo założyła... teraz kolejna wizyta w piątek no chyba że zacznie boleć to mam od razu dzwonić...
wyglądam zajebiście bo to czwórka dolna jest a to lekarstwo takie śnieżno białe w przeciwieństwie do koloru moich ząbków więc widać je na odległość... ehh..
Zosia jak tylko coś matce zaczeli wiercić to chyba bronić mnie chciała bo się tak rozszalała że aż dentystka od niej kopa wyłapała 😉 chociaż zabawnie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja pierdzielę Laski czy miseczka E i DD to jest mniej więcej to samo?????

pomiedzy tak chyba ... 🤔

ja muszę mieć 90 E, znalazłam taki http://moda.allegro.pl/stanik-z-fiszbina-biustonosz-do-karmienia-90e-i1700095882.html
albo takie, z tym że to są te DD 🤢 http://allegro.pl/2pak-za21-49-biustonosz-stanik-d-karmienia-90-95dd-i1692229850.html
i w końcu nie wiem co mam zamówić... 😞

Agatka na 90E to musialabys byc niezla lochą 😁 😁 😁 masz napewno maxxxxx 80E ,ale wg mnie 75 E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wpadłam na chwilkę do domku, u Was też tak gorąco?
odnośnie dentysty - nienawidzę chodzić, ale się zmuszam, bo mam słabe zębiska... byłam przed ciążą i jakiś miesiąc temu, narazie wszystko gra więc się cieszę. Ciekawe jak tam Zocha i jej ząb..

no ja już po pierwszym starciu z zębem. dziś wyłamała tylko to co tam jeszcze samo nie odpadło a taką chcęć przejawiało, wyczyśiła i lekarstwo założyła... teraz kolejna wizyta w piątek no chyba że zacznie boleć to mam od razu dzwonić...
wyglądam zajebiście bo to czwórka dolna jest a to lekarstwo takie śnieżno białe w przeciwieństwie do koloru moich ząbków więc widać je na odległość... ehh..
Zosia jak tylko coś matce zaczeli wiercić to chyba bronić mnie chciała bo się tak rozszalała że aż dentystka od niej kopa wyłapała 😉 chociaż zabawnie było 🙂


Hey Laski 🙂 Ja byłam z jakieś dwa miesiące temu u dentysty na założeniu lekarstwa i mi nie przeszło, musieli mi antybiotyk założyć. Ja tam nie narzekam na dentystę, za to moja Kruszynka chyba ich nie lubi bo się wierciła i kopała strasznie. Ale i tak mi nie dokończyli leczenia zęba bo prześwietlenia nie chcieli mi robić, mam się zgłosić po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniawiktor1 napisał(a):
Czesc dziewczyny!
Długo nie pisalam bo jakos czasu nie mialam.mam pytanie odnosnie stanu zdrowia,czy ktoras z Was przechodzila lub przechodzi ból pachwin u nóg?Kurcze,od 2 tyg mam dosycc,tak mnie boli noga lewa,krocze,ciagnie mnie tak w dól jakbym po jakiejs operacji była.Rwie mnie cała nogai od dołu czasem straszny ból.W nocy nie moge sie na bok przewrocic,czasem wstac z łózka.duzy problem mi robi zakładanie butow i spodni,musze siadac zeby te czynnośc wykonac.Po prostu masakraa.Lekarz mowi ze to normalne ,ze sie macica rozszerza.Kurcze przy pierwszym dziecku nic takiego mnie nie spotkalo,ale jak to mowia ze kazda ciąża jest inna.Jeszcze 2 mies a ja juz mam serdecznie dosyc 😞

ja tez sie ubieram i rozbieram na siedzaco ,bo mnie ciagnie do dolu ,w pierwszej ciazy tez tego nie mialam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka masz tu i sie mierz 🤪
http://www.magic-bra.pl/cms.php?id_cms=9

Dzięki kochana 😘 😘 😘 już zamówiłam 2 staniory ,z przesyłką zapłaciłam 28 zyli 🙂

o widzisz 🙂i ktore zamowilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka masz tu i sie mierz 🤪
http://www.magic-bra.pl/cms.php?id_cms=9

Dzięki kochana 😘 😘 😘 już zamówiłam 2 staniory ,z przesyłką zapłaciłam 28 zyli 🙂

o widzisz 🙂i ktore zamowilas?

w końcu wzięłam te http://allegro.pl/2pak-za21-49-biustonosz-stanik-d-karmienia-90-95dd-i1692229850.html czarny i biały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...