Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
za to figury bedziecie mialy ,a ja sobire nie zaluje i bede jak slonica ,ale ja sie nie umiem powstrzymac ☺️


a ile jesteś już na plus...???

oj kochana skala sie konczy 😁 poki co 12 na plus ,a dowiem sie w piatek przyszly jak teraz .. 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
za to figury bedziecie mialy ,a ja sobire nie zaluje i bede jak slonica ,ale ja sie nie umiem powstrzymac ☺️


a ile jesteś już na plus...???

oj kochana skala sie konczy 😁 poki co 12 na plus ,a dowiem sie w piatek przyszly jak teraz .. 😮 😮 😮


a ja juz 10 kg jestem przerażona jak to sie pozbede tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanie laski co do wyprawki , juz tez jestem na etapie kupowania narazie palza bo kasy brak , ale pochwale sie mam juz wozek , lózeczko i komode dla dzidzi , kaplet ubranek wyprałam dzis , i troszkę kosmetyków, i poscielke tez jeden komplet starczy narazie , a doczytałam że Kasia pisala że mleko kupuje modyfikowane ???? kupowac czy nie jak to jest ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Czesc dziewczyny.Mam pytanie,czy ktoras z Was bedzie miec zaplanowana cesarke?Pytam bo ja mialam pierwsza cesarke po 15 godzinnych meczarnaich na porodówce i dzis byłam u ginekologa i pyatalm o cesarke to odpowiedzial mi ze druga tez bede miec cesarke.

niby to że za pierwszym razem miało się cc nie jest wyrocznią co do drugiego cc... ale może widzi jakieś inne wskazania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytam, czytam i widzę, że nie nadgonię... Strona 5263 i koniec 😞 Poproszę jakieś streszczenie...
Jak po Waszych wizytach?
Melduję, że wyjeżdżam na dwa dni nad jeziorko, więc nie plotkujcie za dużo, bo nie ogarniam już tematu a familia była u mnie niecałe dwa dni...
Ściskam wszystkie brzusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
jeśli chodzi o mleko modyfikowane, to ja narazie nie kupuję, najwyżej jak nie będę miała pokarmu to mąż zakupi, i to chyba lekarz określa jakie jest najlepsze dla konkretnego malucha...


no wlasnie chyba tez mi sie tak wydaje ...


ja tez tak mysle

na marginesie ucho mi przyrosło do telefonu mama nie mogła skonczyc gadac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece juz spac

dzieki jeszcze raz Karolcia za porady,co do słodkości bardzo mi pomogłas mowisz ze najlepiej na podwieczorek i spacer pewnie niebawem sprobuje jakiegos loda bo juz nerwowo nie moge jak przechodze koło sklepu

co do wagi ja 8 do przodu ale schudlam 1,5 (dietka)jutro mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo sie troszke zdolowalam ze schudlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
lece juz spac

dzieki jeszcze raz Karolcia za porady,co do słodkości bardzo mi pomogłas mowisz ze najlepiej na podwieczorek i spacer pewnie niebawem sprobuje jakiegos loda bo juz nerwowo nie moge jak przechodze koło sklepu

co do wagi ja 8 do przodu ale schudlam 1,5 (dietka)jutro mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo sie troszke zdolowalam ze schudlam


Trzymaj się dzielnie Kamisia , bedzie git , spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema to znowu ja ...
Zaczełyscie gadac o jedzeniu , typu kokosanki , lody , ogorki małosolne i musiałam Was opuscic , bo to wszytsko cukry oprocz ogorasow hi hi ....zaczełam prasowac i tak mi to zajeło z 2 godz , ale wszytsko co miałam poprasowałam , pozniej mezus przyjechał trzeba było na jakies zakupy skoczyc hi hi i znowu jestem , ale znajac zycie nikogo juz nie ma wszytskie poszły spac , a Asik na nk karmi trybi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Mam pytanie laski co do wyprawki , juz tez jestem na etapie kupowania narazie palza bo kasy brak , ale pochwale sie mam juz wozek , lózeczko i komode dla dzidzi , kaplet ubranek wyprałam dzis , i troszkę kosmetyków, i poscielke tez jeden komplet starczy narazie , a doczytałam że Kasia pisala że mleko kupuje modyfikowane ???? kupowac czy nie jak to jest ????


pochwal się wózeczkiem 🙂
Karolina ja kupuję mleko tylko w razie jakbym chwilowo nie miałam pokarmu/z cycków nie chciało leciec.. i żeby wtedy na gwałt nie kupowac mleka to będę wtedy miała. Od początku planuję karmić cyckiem i nic się w tej kwestii nie zmieniło 🙂 a ze wole byc zabezpieczona to stąd ten zakup 🙂
Z Grzesiem miałam tak, że mocno się stresowałam ze ma mało pokarmu, nic mi nie leciało mimo dużych i pełnych pirsi, przez co Grzes tez się denerwował i mało przybierał na wadze. Teściowa kupiła mleko i co? w ten sam zien zaczęło mi mleko leciec - widocznie jakas blokada psychiczna była. A psychika i pozytywne nastawienie w okresie karmienia b.dużo daje 🙂

ie sie połozyc zaraz, głowa mnie boli od paru godzin 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
za to figury bedziecie mialy ,a ja sobire nie zaluje i bede jak slonica ,ale ja sie nie umiem powstrzymac ☺️


a ile jesteś już na plus...???

oj kochana skala sie konczy 😁 poki co 12 na plus ,a dowiem sie w piatek przyszly jak teraz .. 😮 😮 😮


a ja juz 10 kg jestem przerażona jak to sie pozbede tego


Karolina spokojnie, ja przytyłam z Grześkiem 15 kg, z czego 8 kg od razu zgubiłam w szpitalu, więc od domu przyjechałam cięższa "tylko" o 7 kg. Niestety udało mi się zrzucić tylko 2, ale teraz po porodzie planuję przejść na specjalną dietę i wziąć się za siebie, m.in poćwiczyć i wzmocnic brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 czytam juz Was jakis czas i postanowilam napisac 🙂 mam pytanko czy ktoras z Was orientowala sie w wózkach mamas&papas ziko herbie? czy sie oplacaja? mam okazje kupic go calkiem tanio ale nie chce sie rozczarowac i zaraz wymieniac na inny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adula89 napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 czytam juz Was jakis czas i postanowilam napisac 🙂 mam pytanko czy ktoras z Was orientowala sie w wózkach mamas&papas ziko herbie? czy sie oplacaja? mam okazje kupic go calkiem tanio ale nie chce sie rozczarowac i zaraz wymieniac na inny...


cześć 🙂
witaj na forum 🙂

niestety co do tego wózka nic o nim nie wiem, ale z tego co widzę na zdjęciach wydaje się ok. Moim zdaniem ma jednak jedną wadę - zbyt małe kółka z przodu. Miałam podobny wózek za pierwszym razem i często małe kołka grzęzły w śniegu, trzeba było je blokować żeby mozna było normalnie jechać. Ale bez śniegu to prowadziły się całkiem dobrze, wózek był zwrotny i skrętny 🙂
Jesli masz możliwość obejrzenia go na żywo, dotkniecia, powożenia, to zrób to i zobaczysz czy Ci ten wózek "leży" i czy się dobrze prowadzi 🙂
ps. zobacz tez na długość gondolki, żebys w trakcie zimy nie musiała zacząć wozić w spacerówce. Ja miałam długość 80 cm i niestety od stycznia woziłam juz w spacerowej wersji wózka..
ps2. zobaczyłam też( patrzę na stronkę: http://www.shopadilly.co.uk/Auctions/ziko%20herbie?sort=1 ) , że wózek ma spacerówkę "kubełkową". Może być w niej dziecku niewygodnie bo si nie rozkłada na leżąco do spania. Ja zdecydowanie wolę takie rozkałdane z oparciem, ale to tylko moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...