Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

gusia743 napisał(a):
ja to ciągle taka rozkojarzona jestem i tego typu wpadek mam mnóstwo. Szkoda gadać 🙂 🙂 🙂
Mój to się już przyzwyczaił. A córka jest taka sama jak ja więc się nie dziwi. Ale tak jest chyba weselej. 🙂
Wiecie co dziewczyny..... Mierzyłyście się może na wysokości pępka ile macie cm? Ja tao właśnie zrobiłam i u mnie ukazało się 129cm. Och.... balkonik sobie chyba kupię, zaciosę brzuchol na ten balkonik i będę się kulać.

😁 ja mam 106-107cm w pepku...Ty tam blizniakow czasem nie chodujesz? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dziewczyny ależ sobie siarę zrobiłam.... masakra!!!!!!!!!!!
Umyłam się, ubrałam, uczesała...i... postanowiłam zrobić sobie hennę na brwiach. Nałożyłam ją, i miałam czekać 15 minut. Ale tak się zakręciłam w domu, że o brwiach zapomniałam. Ubrałam buty i wyskoczyłam do sklepu. Ludzie tak dziwnie na mnie patrzyli.... ale myślę sobie w duszy to mam. Może jestem w ciąży dlatego się lampią, albo gabaryty się nie podobają..... tylko trochę dziwne mi się wydało, że na twarz mi się lampią...... Przyszłam do domu.... a tam HENNA na brwiach pięknie się zaczerniła i takie skorupy mi się porobiły!!!!!!!!!!!!! Boże prawie jak Graucho Marks wyglądałam!!!!!!!! Popłakałam się ze śmiechu 🙂 🙂 🙂 Pewnie ludzie mieli niezły ubaw. A brwi moje... piękne, czarne... nic tylko one z twarzy wyzierają...hahahahahahaaaa teraz to tylko Domestos na facjatę aby wybielić hahahahahaaaaaaa
:
No niezle 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Ja mam 15 na plusie i jakoś mój lekarz mówi, że tragedii nie widzi zwłaszcza , że mój Miłoszek duży chłop jest. W pierwszej ciąży przytyłam 25 kilo. Do porodu szłam z wagą 80 kilo a po pół roku ważyłam już 48 kilo czyli dużo mniej niż przed ciążą. Myślę, że to dlatego, że piersią karmiłam i mam nadzieję, że i tym razem nie będzie problemu z wagą. Ale zobaczymy w praniu. 🙂


Ja mam z tym momencie 16kg na plus i moja gin też nie widzi problemu, bo nie wyglądam na strasznie "obrośniętą". To naprawdę bardzo indywidualna sprawa! Przez ostatnie 3 tyg. nic się nie ruszało, a teraz widzę, że znów zaczynam przybierać, a jem cały czas tak samo, przecież nie będę się głodzić.


u mnie rowne 7 kg na plus, w tym maly wazy 2 100

kurczak z Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
ja to ciągle taka rozkojarzona jestem i tego typu wpadek mam mnóstwo. Szkoda gadać 🙂 🙂 🙂
Mój to się już przyzwyczaił. A córka jest taka sama jak ja więc się nie dziwi. Ale tak jest chyba weselej. 🙂
Wiecie co dziewczyny..... Mierzyłyście się może na wysokości pępka ile macie cm? Ja tao właśnie zrobiłam i u mnie ukazało się 129cm. Och.... balkonik sobie chyba kupię, zaciosę brzuchol na ten balkonik i będę się kulać.

😁 ja mam 106-107cm w pepku...Ty tam blizniakow czasem nie chodujesz? 😁 😁 😁

No właśnie bliźniaków nie mam. Jedno mnie tak rozepchało, dlatego Prałat powiedział, że koło 37 tygodnia będziemy rozmawiać o cesarce, bo raczej nie chce mnie męczyć do wyznaczonego terminu. Miłoszek waży już 2450.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Ja mam 15 na plusie i jakoś mój lekarz mówi, że tragedii nie widzi zwłaszcza , że mój Miłoszek duży chłop jest. W pierwszej ciąży przytyłam 25 kilo. Do porodu szłam z wagą 80 kilo a po pół roku ważyłam już 48 kilo czyli dużo mniej niż przed ciążą. Myślę, że to dlatego, że piersią karmiłam i mam nadzieję, że i tym razem nie będzie problemu z wagą. Ale zobaczymy w praniu. 🙂


Ja mam z tym momencie 16kg na plus i moja gin też nie widzi problemu, bo nie wyglądam na strasznie "obrośniętą". To naprawdę bardzo indywidualna sprawa! Przez ostatnie 3 tyg. nic się nie ruszało, a teraz widzę, że znów zaczynam przybierać, a jem cały czas tak samo, przecież nie będę się głodzić.


u mnie rowne 7 kg na plus, w tym maly wazy 2 100

mowia ze 10 kg w ciazy to dzidzia , łozysko , wody .....a reszta to nabralismy hi hi ....

ten tluszczyk ,ktory nasz organizm magazynuje bedzie skladnikiem mleczka dla naszych malenstw,co by byly silne i zdrowo rosly 🙂
Ja tam jem ,bo jak nie zjem to mi sie telepie wszystko 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Lecę zrobić obiadek. Będzie zupka-krem brokułowa. Pychota 🙂 🙂 🙂 Będę troszkę później.
Buziaczki 😘

brokuly 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 cala ciaze zrem i kalafiory i brokuly az wstyd tak sie obzerac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Lecę zrobić obiadek. Będzie zupka-krem brokułowa. Pychota 🙂 🙂 🙂 Będę troszkę później.
Buziaczki 😘

brokuly 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 cala ciaze zrem i kalafiory i brokuly az wstyd tak sie obzerac

A ja ciągle wyżeram wszystkie sałatki, surówki itp. A brokuły, kalafiory i fasolka szparagowa to znika nawet nie wiem kiedy. Potem leżę z wywalonym brzuchem i zdycham bo oddychać ciężko. 🙂 🙂 🙂
Aaaaaa... i jeszcze ogórasy małosolne.....och 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Lecę zrobić obiadek. Będzie zupka-krem brokułowa. Pychota 🙂 🙂 🙂 Będę troszkę później.
Buziaczki 😘

brokuly 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 cala ciaze zrem i kalafiory i brokuly az wstyd tak sie obzerac

A ja ciągle wyżeram wszystkie sałatki, surówki itp. A brokuły, kalafiory i fasolka szparagowa to znika nawet nie wiem kiedy. Potem leżę z wywalonym brzuchem i zdycham bo oddychać ciężko. 🙂 🙂 🙂
Aaaaaa... i jeszcze ogórasy małosolne.....och 🙂

czyli standardowo!!!nic sie nie zmienilo ino ogory doszly 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
ja to ciągle taka rozkojarzona jestem i tego typu wpadek mam mnóstwo. Szkoda gadać 🙂 🙂 🙂
Mój to się już przyzwyczaił. A córka jest taka sama jak ja więc się nie dziwi. Ale tak jest chyba weselej. 🙂
Wiecie co dziewczyny..... Mierzyłyście się może na wysokości pępka ile macie cm? Ja tao właśnie zrobiłam i u mnie ukazało się 129cm. Och.... balkonik sobie chyba kupię, zaciosę brzuchol na ten balkonik i będę się kulać.

😁 ja mam 106-107cm w pepku...Ty tam blizniakow czasem nie chodujesz? 😁 😁 😁

No właśnie bliźniaków nie mam. Jedno mnie tak rozepchało, dlatego Prałat powiedział, że koło 37 tygodnia będziemy rozmawiać o cesarce, bo raczej nie chce mnie męczyć do wyznaczonego terminu. Miłoszek waży już 2450.

ojoj to mnie sie zdaje Ci terminy poyebali ..Pewnie jestes duuzo wyzej w ciazy 🙂 A brzucholek masz bardzo paradny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
boze ale zjadlabym sobie cos slodkiego!!!!!!!!! a zapasy juz sie skonczyly. cholera do sklepu 3 km,

Ania Ty to masz chyba jak moj ,slodkie je na potege ,a figurka ..zero tkanki tluszczowej,zadnych oponek ,nic ,a ja nie narzekam ..dobry kogut=chudy kogut ☺️ ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Lecę zrobić obiadek. Będzie zupka-krem brokułowa. Pychota 🙂 🙂 🙂 Będę troszkę później.
Buziaczki 😘

brokuly 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 cala ciaze zrem i kalafiory i brokuly az wstyd tak sie obzerac

A ja ciągle wyżeram wszystkie sałatki, surówki itp. A brokuły, kalafiory i fasolka szparagowa to znika nawet nie wiem kiedy. Potem leżę z wywalonym brzuchem i zdycham bo oddychać ciężko. 🙂 🙂 🙂
Aaaaaa... i jeszcze ogórasy małosolne.....och 🙂

czyli standardowo!!!nic sie nie zmienilo ino ogory doszly 😁 😁

Bo wcześniej sezonu nie było... hahahahahahaaa
Nio i ja na takim wikcie 15 kilo przytyłam. Toż to okrutne jest wręcz.
Ależ mam dzisiaj lenia.... masakra!!!!!!!!
Leżę z wywalonymi kopytkami i bąki zbijam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Lecę zrobić obiadek. Będzie zupka-krem brokułowa. Pychota 🙂 🙂 🙂 Będę troszkę później.
Buziaczki 😘

brokuly 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 cala ciaze zrem i kalafiory i brokuly az wstyd tak sie obzerac

A ja ciągle wyżeram wszystkie sałatki, surówki itp. A brokuły, kalafiory i fasolka szparagowa to znika nawet nie wiem kiedy. Potem leżę z wywalonym brzuchem i zdycham bo oddychać ciężko. 🙂 🙂 🙂
Aaaaaa... i jeszcze ogórasy małosolne.....och 🙂

czyli standardowo!!!nic sie nie zmienilo ino ogory doszly 😁 😁

Bo wcześniej sezonu nie było... hahahahahahaaa
Nio i ja na takim wikcie 15 kilo przytyłam. Toż to okrutne jest wręcz.
Ależ mam dzisiaj lenia.... masakra!!!!!!!!
Leżę z wywalonymi kopytkami i bąki zbijam 🙂

Ja mam juz 15 tez na plusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
ja to ciągle taka rozkojarzona jestem i tego typu wpadek mam mnóstwo. Szkoda gadać 🙂 🙂 🙂
Mój to się już przyzwyczaił. A córka jest taka sama jak ja więc się nie dziwi. Ale tak jest chyba weselej. 🙂
Wiecie co dziewczyny..... Mierzyłyście się może na wysokości pępka ile macie cm? Ja tao właśnie zrobiłam i u mnie ukazało się 129cm. Och.... balkonik sobie chyba kupię, zaciosę brzuchol na ten balkonik i będę się kulać.

😁 ja mam 106-107cm w pepku...Ty tam blizniakow czasem nie chodujesz? 😁 😁 😁

No właśnie bliźniaków nie mam. Jedno mnie tak rozepchało, dlatego Prałat powiedział, że koło 37 tygodnia będziemy rozmawiać o cesarce, bo raczej nie chce mnie męczyć do wyznaczonego terminu. Miłoszek waży już 2450.

ojoj to mnie sie zdaje Ci terminy poyebali ..Pewnie jestes duuzo wyzej w ciazy 🙂 A brzucholek masz bardzo paradny 🤪

Termin jest ok. Nie ma bata, liczyłam i wszystko się zgadza, ale z moją córą też tak miałam tyle, że przetrzymali mnie 12 dni po terminie i dopiero zrobili cesarkę. Teraz chyba gin się zlituje, bo jak nie to chwytam za łopatę i swój ogródek przekopię a jak to nie pomoże to Prałata znajdę i też mu przekopię..... niekoniecznie ogródek.... hahahahahahahahaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 zaraz Was podczytam

Gusia - u mnie dzis na tapecie też zupa krem z brokułów 🙂 dotakowo w parowarze ugotowałam reszte brokulów, do tego dostałam o dziadka z działki buraki i marchew - też wrzuciłam - zupełnie inny smak niz kupne 🙂

jej, prasowanie na mnie czeka ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Wiecie co dziewczyny.... Ja chcę karmić piersią. Nie wyobrażam sobie innej opcji, ale będę miała problem, gdy zaczną się zajęcia na uczelni, bo maluch nie zawsze będzie w stanie zostać do mnie dostarczony. Szukałam butelek, które nie spowodują, że mały przestanie ssać pierś. Wiedziałam jakie szukać ale były dosyć drogie, ale znalazłam na Allegro promocję tych właśnie butelek, tzw. zestaw startowy. Polecam. Ja dzisiaj będę go zamawiać, bo nigdzie taniej nie kupię a butelki są rewelacyjne. przesyłam link
http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-butelka-smoczek-0bpa-i1726133958.html

ja tez zamawiam te butelki ale antykolkowe
http://allegro.pl/tomme-tippee-butelka-antykolkowa-2x260ml-i1728252097.html mozna znalesc tansze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
witam 🙂 zaraz Was podczytam

Gusia - u mnie dzis na tapecie też zupa krem z brokułów 🙂 dotakowo w parowarze ugotowałam reszte brokulów, do tego dostałam o dziadka z działki buraki i marchew - też wrzuciłam - zupełnie inny smak niz kupne 🙂

jej, prasowanie na mnie czeka ;/

Tak się patrzę..... My mamy termin na ten sam dzień 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
boze ale zjadlabym sobie cos slodkiego!!!!!!!!! a zapasy juz sie skonczyly. cholera do sklepu 3 km,

Ania Ty to masz chyba jak moj ,slodkie je na potege ,a figurka ..zero tkanki tluszczowej,zadnych oponek ,nic ,a ja nie narzekam ..dobry kogut=chudy kogut ☺️ ☺️ 😁


ale z chudego słaby rosól da ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁

tak uwielbiam slodycze zjadam swoje i mojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dziewczyny ależ sobie siarę zrobiłam.... masakra!!!!!!!!!!!
Umyłam się, ubrałam, uczesała...i... postanowiłam zrobić sobie hennę na brwiach. Nałożyłam ją, i miałam czekać 15 minut. Ale tak się zakręciłam w domu, że o brwiach zapomniałam. Ubrałam buty i wyskoczyłam do sklepu. Ludzie tak dziwnie na mnie patrzyli.... ale myślę sobie w duszy to mam. Może jestem w ciąży dlatego się lampią, albo gabaryty się nie podobają..... tylko trochę dziwne mi się wydało, że na twarz mi się lampią...... Przyszłam do domu.... a tam HENNA na brwiach pięknie się zaczerniła i takie skorupy mi się porobiły!!!!!!!!!!!!! Boże prawie jak Graucho Marks wyglądałam!!!!!!!! Popłakałam się ze śmiechu 🙂 🙂 🙂 Pewnie ludzie mieli niezły ubaw. A brwi moje... piękne, czarne... nic tylko one z twarzy wyzierają...hahahahahahaaaa teraz to tylko Domestos na facjatę aby wybielić hahahahahaaaaaaa
:
No niezle 😁 😁 😁

macie juz imie dla swojej dzidzi bo chcialabym wpisac w tabelke ????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
witam 🙂 zaraz Was podczytam

Gusia - u mnie dzis na tapecie też zupa krem z brokułów 🙂 dotakowo w parowarze ugotowałam reszte brokulów, do tego dostałam o dziadka z działki buraki i marchew - też wrzuciłam - zupełnie inny smak niz kupne 🙂

jej, prasowanie na mnie czeka ;/

Tak się patrzę..... My mamy termin na ten sam dzień 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Fajnie 🙂


ano 🙂 i nawet widze ze mamy podobne brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Wiecie co dziewczyny.... Ja chcę karmić piersią. Nie wyobrażam sobie innej opcji, ale będę miała problem, gdy zaczną się zajęcia na uczelni, bo maluch nie zawsze będzie w stanie zostać do mnie dostarczony. Szukałam butelek, które nie spowodują, że mały przestanie ssać pierś. Wiedziałam jakie szukać ale były dosyć drogie, ale znalazłam na Allegro promocję tych właśnie butelek, tzw. zestaw startowy. Polecam. Ja dzisiaj będę go zamawiać, bo nigdzie taniej nie kupię a butelki są rewelacyjne. przesyłam link
http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-butelka-smoczek-0bpa-i1726133958.html

ja tez zamawiam te butelki ale antykolkowe
http://allegro.pl/tomme-tippee-butelka-antykolkowa-2x260ml-i1728252097.html mozna znalesc tansze....

Tez kochanie widziałam tę stronkę, ale tutaj są dwie butelki a ten zestaw startowy ma 4 butelki i do tego kubek. A tak ogólnie rzecz biorąc... butelki te są super. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
ja to ciągle taka rozkojarzona jestem i tego typu wpadek mam mnóstwo. Szkoda gadać 🙂 🙂 🙂
Mój to się już przyzwyczaił. A córka jest taka sama jak ja więc się nie dziwi. Ale tak jest chyba weselej. 🙂
Wiecie co dziewczyny..... Mierzyłyście się może na wysokości pępka ile macie cm? Ja tao właśnie zrobiłam i u mnie ukazało się 129cm. Och.... balkonik sobie chyba kupię, zaciosę brzuchol na ten balkonik i będę się kulać.

😁 ja mam 106-107cm w pepku...Ty tam blizniakow czasem nie chodujesz? 😁 😁 😁

No właśnie bliźniaków nie mam. Jedno mnie tak rozepchało, dlatego Prałat powiedział, że koło 37 tygodnia będziemy rozmawiać o cesarce, bo raczej nie chce mnie męczyć do wyznaczonego terminu. Miłoszek waży już 2450.

no to bije rekordy .....moja wczoraj miała 2180.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam komplet pościeli. JEST ŚLICZNA 🤪 🤪 😁 😁Miałam wczoraj pierwsze ktg i wyszło bardzo dobrze. minęła mi anemia. Ale się martwię bo zmniejsza mi się non stop liczba limfocytów. Wam się tak nie dzieje? 🤔 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
witam 🙂 zaraz Was podczytam

Gusia - u mnie dzis na tapecie też zupa krem z brokułów 🙂 dotakowo w parowarze ugotowałam reszte brokulów, do tego dostałam o dziadka z działki buraki i marchew - też wrzuciłam - zupełnie inny smak niz kupne 🙂

jej, prasowanie na mnie czeka ;/

Tak się patrzę..... My mamy termin na ten sam dzień 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Fajnie 🙂


ano 🙂 i nawet widze ze mamy podobne brzuszki 🙂

Moja pierwsza wersja imienia dla syncia to był Michał 🙂 🙂 🙂. Ale stanęło na Miłoszu 🙂
Zwlekam moje raciczki i lecę po zupkę, bo pachnie i krzyczy do mnie.... zjedz mnie!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...