Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc ... ale ja pospałam ... leki wziełam o 23,00 i poszłam spac nie doczekałam już do północy ...
A obudziłam się juz taka głodna że wow .... ale już po śniadaknu
Kamisia tobie rano cukry spadają poniżej 90 .... bo mi za choinkę nie chcą ....czy brałam 4 j czy teraz 7 j .... i dupa
Pogoda dzis u nas beznadziejna ... wiece co już chyba wolałam to super ciepło ... człowiek zległ w cieniu i jakoś było a ten deszcz to deprecha normalnie ....
Kahlanik - z tej stronki co mi kiedys podalas też sobie pozamawiałam akcesoria dzidziusiowe i czekam właśnie na poczuche ....jak kurjer dziś pracuje to bedę dziś juz się cieszyc ... a jak nie to w poniedziałek ....
A co z Twoja adrenaliną co sie stało????



hej Karola dzis musze sie pochwalic drugi raz cukier 90 na czczo po 4 jedn 🙂

Karola a jak myslisz te ciała ketonowe sa szkodliwe dla malego?kurcze wizyte w por diabetologicznej mam w pon troche sie martwie
moze zadzwonie do gina?



Myśle że nie ... mi powiedziała że jesli się by pojawiły to bedziemy musiały popracowac jeszcze nad djeta .... spokojnie możesz doczekac do wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc ... ale ja pospałam ... leki wziełam o 23,00 i poszłam spac nie doczekałam już do północy ...
A obudziłam się juz taka głodna że wow .... ale już po śniadaknu
Kamisia tobie rano cukry spadają poniżej 90 .... bo mi za choinkę nie chcą ....czy brałam 4 j czy teraz 7 j .... i dupa
Pogoda dzis u nas beznadziejna ... wiece co już chyba wolałam to super ciepło ... człowiek zległ w cieniu i jakoś było a ten deszcz to deprecha normalnie ....
Kahlanik - z tej stronki co mi kiedys podalas też sobie pozamawiałam akcesoria dzidziusiowe i czekam właśnie na poczuche ....jak kurjer dziś pracuje to bedę dziś juz się cieszyc ... a jak nie to w poniedziałek ....
A co z Twoja adrenaliną co sie stało????



hej Karola dzis musze sie pochwalic drugi raz cukier 90 na czczo po 4 jedn 🙂

Karola a jak myslisz te ciała ketonowe sa szkodliwe dla malego?kurcze wizyte w por diabetologicznej mam w pon troche sie martwie
moze zadzwonie do gina?



Myśle że nie ... mi powiedziała że jesli się by pojawiły to bedziemy musiały popracowac jeszcze nad djeta .... spokojnie możesz doczekac do wizyty


ok wiec cierpliwie czekam do poniedziałku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Dziewczynki w paskudna aure... 😘
sen mialam ...opowiem poki pamietam ..
Otoz MARIOLKA bylam u Ciebie i zesmy piwkowali i balowali ile sil 😁 😁 😁 😁 Z Twoja Mama palilam papieroski dlugie na balkonie (mama Twoja w moim snie miala blond ,krecone wlosy ,drobna ,szczupla i sie z Nia nagadac nie moglam )hahahhahahaahahhaaha 😁 😁 😁 😁
Wpol do piatej glodomorki nas obudzily i zachcialam ..PARÓWECZKE 😁 😁 co prawda bez musztardy(choc straszna byla ochota..) z obawy na moja zgage 😉 😉 😉 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃


P.S DZiewczynki ja kupilam Bephanten z tego wzgledu,ze jest bardzo dobry i sprawdzony,wiec moge z czystym sumieniem polecic,a bolu cycow przy karmieniu nikomu nie zycze i mysle,ze nie warto o te pare zloty sie zadreczac i ludzic ,ze inny tanszy bedzie rownie dobry..Naprawde dziewczynki przy tym bolu dalybyscie duzo wiecej za niego ..ale to moje racje i napewno zrobicie jak Wam serducho podpowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc ... ale ja pospałam ... leki wziełam o 23,00 i poszłam spac nie doczekałam już do północy ...
A obudziłam się juz taka głodna że wow .... ale już po śniadaknu
Kamisia tobie rano cukry spadają poniżej 90 .... bo mi za choinkę nie chcą ....czy brałam 4 j czy teraz 7 j .... i dupa
Pogoda dzis u nas beznadziejna ... wiece co już chyba wolałam to super ciepło ... człowiek zległ w cieniu i jakoś było a ten deszcz to deprecha normalnie ....
Kahlanik - z tej stronki co mi kiedys podalas też sobie pozamawiałam akcesoria dzidziusiowe i czekam właśnie na poczuche ....jak kurjer dziś pracuje to bedę dziś juz się cieszyc ... a jak nie to w poniedziałek ....
A co z Twoja adrenaliną co sie stało????


Opowieści o teściowych mi ją podniosły, niezawodny sposób 😁 😁 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Karola dobrze zapamiętałam że ten krem na brodawki się zowie MOLTON ?? bo nie mogę znaleźć tego wstecz 😮

A nie Maltan? Ja mam taki, chyba że jest jakiś inny jeszcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
I szok ...150 po sniadaniu ... a jedlam tylko jogurta bez cukru i 4 truskawki i otreby do tego ... i kanapke ze szynka .... i szok 🤪 🤪 🤪

truskawki są dozwolone, może to ta kanapka z szynką? ja sobie do jogurtu naturalnego dosypuję odrobinę cynamonu, podobno on tez obniża glukozę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Witam Was Dziewczynki w paskudna aure... 😘
sen mialam ...opowiem poki pamietam ..
Otoz MARIOLKA bylam u Ciebie i zesmy piwkowali i balowali ile sil 😁 😁 😁 😁 Z Twoja Mama palilam papieroski dlugie na balkonie (mama Twoja w moim snie miala blond ,krecone wlosy ,drobna ,szczupla i sie z Nia nagadac nie moglam )hahahhahahaahahhaaha 😁 😁 😁 😁
Wpol do piatej glodomorki nas obudzily i zachcialam ..PARÓWECZKE 😁 😁 co prawda bez musztardy(choc straszna byla ochota..) z obawy na moja zgage 😉 😉 😉 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃


P.S DZiewczynki ja kupilam Bephanten z tego wzgledu,ze jest bardzo dobry i sprawdzony,wiec moge z czystym sumieniem polecic,a bolu cycow przy karmieniu nikomu nie zycze i mysle,ze nie warto o te pare zloty sie zadreczac i ludzic ,ze inny tanszy bedzie rownie dobry..Naprawde dziewczynki przy tym bolu dalybyscie duzo wiecej za niego ..ale to moje racje i napewno zrobicie jak Wam serducho podpowie 😉

hihi niezły sen, moja mamcia nie lubi piwa, ale ja jestem chętna 🙂 a poza tym jest trochę przy kości 🙂 a papierosy rzuciła jakies 20 lat temu 🙂
kupowałam maść z musteli jak jeszcze nie słyszałam o tym, ale jak tamten nie zda egzaminu to nie będę patrzyła na koszty tylko zakup się dokona 🙂 a ile on kosztuje?
położne mówiły, że często same jesteśmy sobie winne tych bólów, zwłaszcza po porodzie. Otóż jak dostajemy dziecko to je karmimy za długo raz z jednej raz z drugiej piersi, no i wtedy one mają za dużo "wilgoci" i potem po takim długim karmieniu one po prostu wysychają i bolą. A u nas dają maluszka po porodzie mamusi na 2 godz. (już po mierzeniu i badaniach, mamusie w tym czasie rodzą łożysko i ewent, są zszywane) i często właśnie mamy przez te 2 godz karmią, to nic dziwnego że piersi potem bolą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
I szok ...150 po sniadaniu ... a jedlam tylko jogurta bez cukru i 4 truskawki i otreby do tego ... i kanapke ze szynka .... i szok 🤪 🤪 🤪

truskawki są dozwolone, może to ta kanapka z szynką? ja sobie do jogurtu naturalnego dosypuję odrobinę cynamonu, podobno on tez obniża glukozę 🙂


Ja jem tak codziennie i dziś szok... ale co ciekawe szybko spada , bo juz 3 razy sprawdzałam ehhh
bezsensu to jest ....
Najbardziej to mnie denerwuje to że nawet nie moge spalic tego cukru bo mam się oszczedzac , coś bym porobila posprzątała ale strach bo tydzien temu sie wlasnie po aktywnej sobocie doigrałam .... krwawienia
Ale i tak chem dzis jechacna zakupy bo idzie ześwirowac , i kupic sobie swetr taki z wydłużonym przodem ... cieplutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie i tu jest sprzeczność, glukozę obniżają nawet spacery, a tu co - mamy się oszczędzać. ale ostatnio jak zaczęłam chodzić do pracy i z powrotem zamiast jeździć (mam 20 min piechotą) to od razu lepiej z wynikami 🙂 no i staram się po obiadku jakiś mały spacerek też zaliczyć. Nie wiem czy to to, ale pomaga, ostatnio mieszczę się w normie, najgorzej z tym na czczo, ale już dwa razy z rzędu miałam 90 a dziś to 88. Może ta insulina też Wam tak miesza? to dziwne, zwiększacie jednostki, a ona jakby nie działała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
no właśnie i tu jest sprzeczność, glukozę obniżają nawet spacery, a tu co - mamy się oszczędzać. ale ostatnio jak zaczęłam chodzić do pracy i z powrotem zamiast jeździć (mam 20 min piechotą) to od razu lepiej z wynikami 🙂 no i staram się po obiadku jakiś mały spacerek też zaliczyć. Nie wiem czy to to, ale pomaga, ostatnio mieszczę się w normie, najgorzej z tym na czczo, ale już dwa razy z rzędu miałam 90 a dziś to 88. Może ta insulina też Wam tak miesza? to dziwne, zwiększacie jednostki, a ona jakby nie działała...


No ba spacer pomaga ja jak cos porobilam to nawet w dzien mialam po 85 heee insulina tez pomaga oczywiście ... ale ja to dupa kąpletna beznadzieja totalna ... jak mi napisali na wypisie
ZAGRAŻAJĄCY PORÓD PRZEDWCZESNY .... to jak coś bym porobiła to to mam przed oczyma i STOP ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
no właśnie i tu jest sprzeczność, glukozę obniżają nawet spacery, a tu co - mamy się oszczędzać. ale ostatnio jak zaczęłam chodzić do pracy i z powrotem zamiast jeździć (mam 20 min piechotą) to od razu lepiej z wynikami 🙂 no i staram się po obiadku jakiś mały spacerek też zaliczyć. Nie wiem czy to to, ale pomaga, ostatnio mieszczę się w normie, najgorzej z tym na czczo, ale już dwa razy z rzędu miałam 90 a dziś to 88. Może ta insulina też Wam tak miesza? to dziwne, zwiększacie jednostki, a ona jakby nie działała...


No ba spacer pomaga ja jak cos porobilam to nawet w dzien mialam po 85 heee insulina tez pomaga oczywiście ... ale ja to dupa kąpletna beznadzieja totalna ... jak mi napisali na wypisie
ZAGRAŻAJĄCY PORÓD PRZEDWCZESNY .... to jak coś bym porobiła to to mam przed oczyma i STOP ....

pewnie z dwojga złego lepiej mieć cukier wyższy niż się przemęczyć i trafić na porodówce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
no właśnie i tu jest sprzeczność, glukozę obniżają nawet spacery, a tu co - mamy się oszczędzać. ale ostatnio jak zaczęłam chodzić do pracy i z powrotem zamiast jeździć (mam 20 min piechotą) to od razu lepiej z wynikami 🙂 no i staram się po obiadku jakiś mały spacerek też zaliczyć. Nie wiem czy to to, ale pomaga, ostatnio mieszczę się w normie, najgorzej z tym na czczo, ale już dwa razy z rzędu miałam 90 a dziś to 88. Może ta insulina też Wam tak miesza? to dziwne, zwiększacie jednostki, a ona jakby nie działała...




No ba spacer pomaga ja jak cos porobilam to nawet w dzien mialam po 85 heee insulina tez pomaga oczywiście ... ale ja to dupa kąpletna beznadzieja totalna ... jak mi napisali na wypisie
ZAGRAŻAJĄCY PORÓD PRZEDWCZESNY .... to jak coś bym porobiła to to mam przed oczyma i STOP ....

pewnie z dwojga złego lepiej mieć cukier wyższy niż się przemęczyć i trafić na porodówce...


ale jak dotrwam do 37 tyg to juz normalnie sie zabieram za sprzontanie i robote... niech się dziej co chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ale jestem z siebie dumna - mężuś nie zrobił sobie do pracy wszystkich bułeczek i dwie zostały a ja taka głodna zjawiłam się na śniadanku... no i po wielu bitwach myśli wybrałam chrubki zamiast bułeczki....



super 🙂 🙂 🙂

jakoś nie mam takiego odczucia... one nadal czają się w chlebaku hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witajcie kobietki!!Ja koncze sprzatanko i powoli się kulam do przodu,najgorsze jest to ze boli mnie prawa strona gdziebiodro-udo i bol promieniuje aż do kosci ogonowej masakra nie wiem co jest grane . 😮


Maluszek uciska .... ja rez miałam takiego bóla jak by mi ktoś zastrzyk w dupsko zle zrobił i cała noga bolała ... gin powiedział że dzidzia tak jakoś naciska na nerw no muszę to przetrwac .... wiec bądz dzielna ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
A my jutro sie wybieramy do wrocka na zakupy,wiec jutro powinnam juz miec wszystko z listy 🙂

ty byłas dzisiaj na tym usg czy nie....

byłam ale pocałowałam klamke,moj gin nie odbieral caly dzien tel wiec pojechalam w ciemno..przyjmuje w poniedzialki i srody ;/ musialam pojechac bo spokoju by mi to nie dalo,ale jak pozniej poczytalam troche po forach to sie uspokoilam

ja tez czytałam kochana o wagach i nie masz w ogole małej tej wagi ....dziewczyna z sierpnia w 30 tyg miała 1200, a w 33 1500 czy cos takiego .....takze nie masz co sie smucic ....głowa do gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...