Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też nie mam dużo ciuszków ,bo nie wiem jaki rozmiar mam kupić ( 6 lat temu spodziewałam się córki, jako że miała to być pierwsza wnuczka moja mama i teściowa zaopatrzyły mnie w całą masę pięknych ciuszków roz 52-58 ... córeczka zaraz po porodzie miała 60 i została mi masa za małych ubrań 🙃 potem z synem chciałam być mądrzejsza więc skupywałam większe58-64 a mój synek 50 i wszystko mu się zsuwało i zawijało 😉 wyglądało to dość .....śmiesznie teraz sama nie wiem czego się spodziewać więc kupuje każdego rozmiary po 2 zawsze coś trafię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, ja prałam wszystko dla Mateuszka (pościel,ręczniki, pieluszki też) w Loveli, płukałam też w płynie Loveli. Na oko jest ok, ale okaże się dopiero jak Maluch się urodzi. Plan mam jednak taki, żeby przynajmniej przez pierwsze 3 m-ce używać proszku dla dzieci a potem spróbuję przejść na zwykły, tyle że z dodatkowym płukaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hanula napisał(a):
Tak czytam te wasze posty i tak sobie myślę że za przygotowanie wezmę się dopiero od jutro 🤨 Choć zaczynam sobie teraz myśleć czy ze wszystkim zdążę???

spokojnie zdazysz .. ja to tak naprawde mam zamiar za dwa tyg juz wszystko kupic bo mi sie nigdzie nie spieszy hehe gorzej jak ja nie zdaze no ale mam nadzieje ze synuś poczeka po zakupach moze wychodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski,wlasnie Was nadrobilam ..myslalam ,ze bedzie gorzej ..nie duzo piszecie 🙂 alez tu cisza dzis !!
U mnie wkoncu pada ,Kocur niestety dzis w pracy i to na dwojce,Kamila pojechala wczoraj z Babcia na kilka dni )juz nie tak dlugo bo zwariuje,ale troche bede spokojniejsza,bo rozrywki to ja dziecku ostatnio nie zapewnie.. 😞 )
Mama wczoraj byla u mnie caly dzien pomogla mi troszku ,pranie wywiesic ,sciagnac i mi wloski pofarbowala 🙂Ledwie dalam rade sie schylac nad brodzikiem ..myslalam ze nie splucze łba tak mi ciezko juz ..uf ale do wrzesnia nie planuje zadnego farbowania kudłow juz!(chyba ze mi odwali ..) Jestem bardzo zadowolona z kolorku ,mam blod wpadajacy nieco w stalowy -jeszcze takiego nie robilam ,a na glowie juz prawie wszystkie standardowe barwy mialam hihi
moze sie udam jutro do fryza i jakos fryzurke mi trzasnie ..sama niewiem jaka ...ale gorzej byc juz chyba nie moze 😁 😁 😁 Poszlysmy sobie wczoraj z Mama i Kamą do lasku ,ale wiekszosc czasu spedzilam na runie .. 😁 😁 😁 😁 😁 .juz siadalam jak mnie tylko cos łapalo,a prawie zawsze mialam twardy brzuch..i tak sobie siedzac jak matrona wskazywalam tylko gdzie maja scinac grzyby 😁 😁 😁 Dzis mnie zadna sila z łoza nie wypedzi..Andru zrobil rosolek ,a jak z obowiazkow domowych tylko go obcięłam i tyle mej pracy -Sielanka !
No jutro mam ktg poraz pierwszy 🤪..zobaczymy co tam slychac 🙂
Leer fajne macie gniazdko ,przytulne i cieple ,a pokoj Nadyszki -la róż!!! 😁 🤪 🤪 🤪faktycznie masz chopla na punkcie tego koloru,ale przynajmniej widac,ze corusia z drodze 🤪 🤪 🤪 🤪 i tego Wam zycze ,zdrowiutkiej Myszki ,aby wszystko poszlo szybko,sprawnie i niemal bezbolesnie niczym zatwardzenie (jak to Kasia kiedys fajno ujela 😁 😁 😁 )
Asik Tymonkowy Ty zasuwaj ino do doktora jakiegos i sie poradz co z czym ,bo to niebezpieczne ...moze nic takiego ale Kochana lepiej sie upewnic...bedziesz spokojniejsza
Ta Pazdziernikowka to na serio wypalila 😮 😮 😮 az strach mnie oblecial...tozto ja torbiszona jeszcze nie spakowawszy ,a tu takie numery sie dzieja 😮 😮 😮 🥴 🥴 🥴 🥴 Mam nadz,ze wszystko dobrze tam z Nia i Dzidzia ...w takim ukladzie tak sobie mysle to wykluczone jest karmienie piersia chyba..no bo po miesiacu kiedy dzidzie wypisza ze szpitala to mleko zaginie w akcji chyba...ale sie nie znam ,tak tylko mnie to zastanawia ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny jeszcze 2 tygodnie mam goscia w domu wiec nie bede mogla czytac.

mam nadzieje ze wszystkie trzymacie sie w porzadku, ja juz 35 tydzien wiec za 2 tygodnie bede wypatrywac godziny zero
pozdrowienia

Trzym tam Kache i relacjonuj nas na bierzaca w godzinie" W" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej laski,wlasnie Was nadrobilam ..myslalam ,ze bedzie gorzej ..nie duzo piszecie 🙂 alez tu cisza dzis !!
U mnie wkoncu pada ,Kocur niestety dzis w pracy i to na dwojce,Kamila pojechala wczoraj z Babcia na kilka dni )juz nie tak dlugo bo zwariuje,ale troche bede spokojniejsza,bo rozrywki to ja dziecku ostatnio nie zapewnie.. 😞 )
Mama wczoraj byla u mnie caly dzien pomogla mi troszku ,pranie wywiesic ,sciagnac i mi wloski pofarbowala 🙂Ledwie dalam rade sie schylac nad brodzikiem ..myslalam ze nie splucze łba tak mi ciezko juz ..uf ale do wrzesnia nie planuje zadnego farbowania kudłow juz!(chyba ze mi odwali ..) Jestem bardzo zadowolona z kolorku ,mam blod wpadajacy nieco w stalowy -jeszcze takiego nie robilam ,a na glowie juz prawie wszystkie standardowe barwy mialam hihi
moze sie udam jutro do fryza i jakos fryzurke mi trzasnie ..sama niewiem jaka ...ale gorzej byc juz chyba nie moze 😁 😁 😁 Poszlysmy sobie wczoraj z Mama i Kamą do lasku ,ale wiekszosc czasu spedzilam na runie .. 😁 😁 😁 😁 😁 .juz siadalam jak mnie tylko cos łapalo,a prawie zawsze mialam twardy brzuch..i tak sobie siedzac jak matrona wskazywalam tylko gdzie maja scinac grzyby 😁 😁 😁 Dzis mnie zadna sila z łoza nie wypedzi..Andru zrobil rosolek ,a jak z obowiazkow domowych tylko go obcięłam i tyle mej pracy -Sielanka !
No jutro mam ktg poraz pierwszy 🤪..zobaczymy co tam slychac 🙂
Leer fajne macie gniazdko ,przytulne i cieple ,a pokoj Nadyszki -la róż!!! 😁 🤪 🤪 🤪faktycznie masz chopla na punkcie tego koloru,ale przynajmniej widac,ze corusia z drodze 🤪 🤪 🤪 🤪 i tego Wam zycze ,zdrowiutkiej Myszki ,aby wszystko poszlo szybko,sprawnie i niemal bezbolesnie niczym zatwardzenie (jak to Kasia kiedys fajno ujela 😁 😁 😁 )
Asik Tymonkowy Ty zasuwaj ino do doktora jakiegos i sie poradz co z czym ,bo to niebezpieczne ...moze nic takiego ale Kochana lepiej sie upewnic...bedziesz spokojniejsza
Ta Pazdziernikowka to na serio wypalila 😮 😮 😮 az strach mnie oblecial...tozto ja torbiszona jeszcze nie spakowawszy ,a tu takie numery sie dzieja 😮 😮 😮 🥴 🥴 🥴 🥴 Mam nadz,ze wszystko dobrze tam z Nia i Dzidzia ...w takim ukladzie tak sobie mysle to wykluczone jest karmienie piersia chyba..no bo po miesiacu kiedy dzidzie wypisza ze szpitala to mleko zaginie w akcji chyba...ale sie nie znam ,tak tylko mnie to zastanawia ..

to dzionek miałaś udany 🙂 odpoczywaj dalej 🙂 a z tym mlekiem to może się utrzymać, ale musiałaby chyba odciągać, wtedy jest szansa 🙂 ale rzeczywiście takie przypadki uświadamiają nam że nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie nasza kolej a ja też jeszcze nie mam torby spakowanej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
😜 Jestem
Czarna Ja jakby pisałam....


Leer, super masz to mieszkanko, my niestety nie mamy osobnego kącika dla małej, więc razem się musimy pognieść no i tymczasowo nie wyobrażam sobie żebym dzienny pokój przerobiła na dziecięcy, więc na ładny dziecięcy pokoik trza zaczekać. Oo i przewijak mamy ten sam - rewelacja - polecam bardzo, a cena jest bardzo bardzso dobra duzo tanszy niz wszystkie inne,zwlaszcza z ikei, Ja dokupilam za to w ikei do niego takie wiszące plastikowe pudeleczka na jaakies zuzyte rzeczy na szybko zeby miec pod reka itp
--> http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103207
--> http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img.sprzedajemy.pl/images/uploads/540x405_pojemniki-na-przewij-489664.jpg&imgrefurl=http://sprzedajemy.pl/pojemniki-na-przewijak-ikea-lattsam-super,128559&usg=__69QoDc5ZJDuuxHob9vpF6Sl632A=&h=406&w=512&sz=34&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=nngRlRq_l-gDuM:&tbnh=121&tbnw=153&ei=7jo9TqjRLYe08QOSrYSbAw&prev=/search%3Fq%3Dikea%2Blattsam%2Bpojemniki%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D539%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=897&vpy=82&dur=84&hovh=200&hovw=252&tx=114&ty=122&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:5,s:0
i na wierzchu mam nalozony taki z wysokimi brzegami.
--> http://allegro.pl/przewijak-usztywniany-70cmnajtaniej-na-allego-ceba-i1641273285.html
A mebelek jest rewelacyjnie funkcjonalny i wsjo pod reką 🙂)


te same pojemniki juz wisza sobie na lozku mojego synka 😁 😁 w jednym tkwi nawet malutka marchewka z ikei 😁 😁 😁 nie moglam sie oprzec ☺️


😁 😁
Ja beszczelnie do jednego wrzucam aktualnie jakies papierowe smieci, jak mi sie nie chce wyjsc do kosza wyrzucac hehe 🙂 i co 2 dni oprozniam 😁 I co przydatne? Przydatne a jak !! haha 😜


buhehe 😁 😁 ja mam blizej rzucac smieci na stolik obok lozka 😁 🤪 zamontowalam sobie do tego mniejszego pokrywke, bo stwierdzilam, ze i tak nie bede trzymac pieluch zuzytych przy lozku tylko a czas przewijania tam wrzuce brudki 😁 chociaz wiadomo z praktyka wychodzi roznie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski leżę dziś cały dzionek w wyrku 🙂
Rano bolał brzuch, bo Gabi obrała sobie pozycję jakąś dziwną,a jak się przesunęła to zaczęła boleć łopatka!!! A do tego pogoda do bani 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Do tego sączy mi się z cyców, co mnie wkur..ia niemiłosierne 😠 😠 😠 😠
więc idzie mi dziś, jak przysłowiowej kurwie w deszcz...
A torbiszcze już spakowałam, niech stoi i czeka, a je czuję się bezpieczniej jakoś 🙂
i powiem szczerze, że mam nadzieję że urodzę na początku września,bo już naprawdę mam dość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzionek miałaś udany odpoczywaj dalej a z tym mlekiem to może się utrzymać, ale musiałaby chyba odciągać, wtedy jest szansa ale rzeczywiście takie przypadki uświadamiają nam że nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie nasza kolej a ja też jeszcze nie mam torby spakowanej...

moze faktycznie sie uda laktacje podtrzymac ..oby tylko dzidzius chcial ssac ...A co do torbiszona to trzeba sie na gwałt pakowac ,bo to nie zarty ...Dziewczynki czas tak zasuwa ostatnio,ze nim sie obejrzymy bedzie koniec sierpnia..juz zaraz polowa ..tygodnie mkna jak szalone ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Hej 🙂

Jesusie jaka pogodaaaa 😞 Nie znieseee 😞(( Leje sie ze mnie ledwo żyje non stop zaliczam kąpanie a wyjście z domu dziś nie było przyjemne 😞


Luiza wybierz sie na pogorie ochlodzic 😁 chociaz do kolan zamoczyc nogi 😜
zreszta teraz pogoda jak dla mnie jest wysmienita- burza i chlodno w koncu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski leżę dziś cały dzionek w wyrku 🙂
Rano bolał brzuch, bo Gabi obrała sobie pozycję jakąś dziwną,a jak się przesunęła to zaczęła boleć łopatka!
Do tego sączy mi się z cyców, co mnie wkur..ia niemiłosierne 😠 😠 😠 😠
i powiem szczerze, że mam nadzieję że urodzę na początku września,bo już naprawdę mam dość...

najgorzej jest w nocy jak śpi się na boku to dzidzia też na tym boku i jak trzeba wstać "z drugiego boku" i wtedy dzidziol też zjeżdża na drugą stronę.. nieprzyjemne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski leżę dziś cały dzionek w wyrku 🙂
Rano bolał brzuch, bo Gabi obrała sobie pozycję jakąś dziwną,a jak się przesunęła to zaczęła boleć łopatka!!! A do tego pogoda do bani 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Do tego sączy mi się z cyców, co mnie wkur..ia niemiłosierne 😠 😠 😠 😠
więc idzie mi dziś, jak przysłowiowej kurwie w deszcz...
A torbiszcze już spakowałam, niech stoi i czeka, a je czuję się bezpieczniej jakoś 🙂
i powiem szczerze, że mam nadzieję że urodzę na początku września,bo już naprawdę mam dość...

hehheheehe zajebiaszczy ten Twoj tekst 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ja tez dzis kluka nie wynurzam ,razem razniej 🤪 Co Ty z tą łopatą masz??kurna pierwsze slyssze ..hehe ale Ty to wogole jestes oryginalna ciezarowka -smukleje w ciazy mimo ,ze opycha sie frytasami na dobranoc ! 😁 😁 😁 😁 Jestem pelna podziwu naprwde winszuje Kochana -waga piekna ! 🤪 🤪 🤪 🤪 No a mnie z kolei pod zebrem z prawej str napierdziela tępym bólem w jednym miejscu ..od kilku dni ,ze spac nie idzie taki bol punktowy ,jakby kto czym tam wiercil... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Asiulka, ja też ostatnio nie mogę się nigdzie na spacerki wybierać, bo brzuszek mi się stawia, twardnieje i jakiś ból od pachwiny mi wchodzi. Masakra jakaś, bo to już lepiej chyba nie będzie 😞

Tak Kochana,a do niedawna bylo tak pieknie..caly dzien po zoo smigalam od bladego switu do poznej nocy ....teraz to ja sie nawet do Biedry (ok 15min.spacerkiem ,a teraz moze i dluzej ) nie wynurzam ..bo strach juz ..a co dop.jeszcze jakies zakupy trachac ..masakra..Kiedy tak pomysle o Karolci naszej to mi sie zal robi normalnie podziwiam Ja -sama i zakupy i dom na glowie ..ja bym padla jak pies pluto na zakręcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze mala juz ma wszystko kupione ( no prawie ewnie cos jeszcze sie dokupi jak sie przypomi) bo teraz po sklepach chodzic to masakra jak lubilam chodzic po sklepach tak teraz szybko z nich uciekam heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ja to zas w kosciele nie wytrzymalam duszno mi bylo musialam wyjsc szybciej masakra

dobrze,ze ja nie chodze... ☺️bym tam chyba orla wyciela,a jakby ksiezulek jeszcze z ambony jakims tekstem,albo z polityka mnie zdraznil to bym jeszcze scene zrobila ,taka nerwowa sie zrobilam 😉 😉 😉 😉 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to zas w kosciele nie wytrzymalam duszno mi bylo musialam wyjsc szybciej masakra

dobrze,ze ja nie chodze... ☺️bym tam chyba orla wyciela,a jakby ksiezulek jeszcze z ambony jakims tekstem,albo z polityka mnie zdraznil to bym jeszcze scene zrobila ,taka nerwowa sie zrobilam 😉 😉 😉 😉 🙃 🙃 🙃


heh witaj w klubie ja tez szybko sie denerwuje heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski leżę dziś cały dzionek w wyrku 🙂
Rano bolał brzuch, bo Gabi obrała sobie pozycję jakąś dziwną,a jak się przesunęła to zaczęła boleć łopatka!!! A do tego pogoda do bani 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Do tego sączy mi się z cyców, co mnie wkur..ia niemiłosierne 😠 😠 😠 😠
więc idzie mi dziś, jak przysłowiowej kurwie w deszcz...
A torbiszcze już spakowałam, niech stoi i czeka, a je czuję się bezpieczniej jakoś 🙂
i powiem szczerze, że mam nadzieję że urodzę na początku września,bo już naprawdę mam dość...

hehheheehe zajebiaszczy ten Twoj tekst 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ja tez dzis kluka nie wynurzam ,razem razniej 🤪 Co Ty z tą łopatą masz??kurna pierwsze slyssze ..hehe ale Ty to wogole jestes oryginalna ciezarowka -smukleje w ciazy mimo ,ze opycha sie frytasami na dobranoc ! 😁 😁 😁 😁 Jestem pelna podziwu naprwde winszuje Kochana -waga piekna ! 🤪 🤪 🤪 🤪 No a mnie z kolei pod zebrem z prawej str napierdziela tępym bólem w jednym miejscu ..od kilku dni ,ze spac nie idzie taki bol punktowy ,jakby kto czym tam wiercil... 🤢

Asik mnie właśnie takim bólem ta łopata napiernicza,tak jakby ktoś wbił tam paluch i kręcił 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ciesze sie ze mala juz ma wszystko kupione ( no prawie ewnie cos jeszcze sie dokupi jak sie przypomi) bo teraz po sklepach chodzic to masakra jak lubilam chodzic po sklepach tak teraz szybko z nich uciekam heh

hehe Martulka ,ja tez juz niby wszystko mam,ale zawsze czegos zbraknie,trza bedzie dokupic ,najwazniejsze ,ze co najpotrzebniejsze jest i nie ma co sie stresowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to zas w kosciele nie wytrzymalam duszno mi bylo musialam wyjsc szybciej masakra

dobrze,ze ja nie chodze... ☺️bym tam chyba orla wyciela,a jakby ksiezulek jeszcze z ambony jakims tekstem,albo z polityka mnie zdraznil to bym jeszcze scene zrobila ,taka nerwowa sie zrobilam 😉 😉 😉 😉 🙃 🙃 🙃


heh witaj w klubie ja tez szybko sie denerwuje heh

hehehehehee no az zla na siebie niekiedy jestem ,ze takie nerwy o nic mam ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...