Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Jula wazy 2800kg 🤪 niestety ma za malo wod...przeplywy cos tam nie teges...ale dzidzia ma sie oki ,robia Adze wszelakie badania pod katem cc...co by jak najszybciej wyjac dzidzie...
wiec teraz wszystko w rekach Boga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jula wazy 2800kg 🤪 niestety ma za malo wod...przeplywy cos tam nie teges...ale dzidzia ma sie oki ,robia Adze wszelakie badania pod katem cc...co by jak najszybciej wyjac dzidzie...
wiec teraz wszystko w rekach Boga


ale jaja 🤪 okaże się że nasza Czarnula będzie pierwsza 🙂 dobrze że z Julką ok !!!!!!!! spora już jest więc mogą śmiało ją wyciągać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Aga pisała, że odezwie się później...nie będę jej głowy zawracać, napisałam tylko, żeby się trzymała i że wszystko będzie oki 🙂

tak ja Jej tez puscilam eska zeby sie babiolec nawet nie wydurnial...a Ty Zocha uprzedz zanim upieczesz te swoje ciacho to choc sie "wyszykujemy"a nie z mchem obrosniete,takie nieumalowane na porodowke bedziem sie toczyc 😉 😜


Zocha już piekła 😁 to też Leer pojechała i Czarnulka dziś 🤨
No Zocha poszalala 🙂Aga nakopie do chudej dupy -Jej slowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny nie mam teraz czasu czytac wszystkiego, ale widze ze wszystkie po woli sie szykujemy do rozwiazania, przeraza mnie ze juz lipiec minal i teraz rodza dziewczyny z sierpnia a potem my, ja licze ze do 3 wrzesnia bedzie juz po. trzymajcie sie cieplo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jula wazy 2800kg 🤪 niestety ma za malo wod...przeplywy cos tam nie teges...ale dzidzia ma sie oki ,robia Adze wszelakie badania pod katem cc...co by jak najszybciej wyjac dzidzie...
wiec teraz wszystko w rekach Boga

O żesz kur.....!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli się zaczęło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jula wazy 2800kg 🤪 niestety ma za malo wod...przeplywy cos tam nie teges...ale dzidzia ma sie oki ,robia Adze wszelakie badania pod katem cc...co by jak najszybciej wyjac dzidzie...
wiec teraz wszystko w rekach Boga

O żesz kur.....!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli się zaczęło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
hej. Mam dzisiaj wizyte u lekarza, trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok

trzymamy i Ty sie tylko nam tu nie wydurniaj no ,plis ,bo my nerwowo nie wyrobimy...zaraz wszystkie poleca ... 😮 😮 😮
Bardzo przezylam Age,az mi lzy stanely i ciary przeszly jak mi to napisala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny nie mam teraz czasu czytac wszystkiego, ale widze ze wszystkie po woli sie szykujemy do rozwiazania, przeraza mnie ze juz lipiec minal i teraz rodza dziewczyny z sierpnia a potem my, ja licze ze do 3 wrzesnia bedzie juz po. trzymajcie sie cieplo.


Iza, ja obstawiam u siebie koniec sierpnia... żeby tylko do niego dotrwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
hej. Mam dzisiaj wizyte u lekarza, trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok

trzymamy i Ty sie tylko nam tu nie wydurniaj no ,plis ,bo my nerwowo nie wyrobimy...zaraz wszystkie poleca ... 😮 😮 😮
Bardzo przezylam Age,az mi lzy stanely i ciary przeszly jak mi to napisala..


na pewno będzie ok 🙂 aż nie dowierzam że już się i u nas zaczęło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witam 🙂

ja tu dopiero wstałam, a na brzuchu już takie wieści, aż ciężko uwierzyć ile to się może z samego rana pozmieniać 🙂
no to teraz się okaże, która będzie pierwsza- Aga czy Leer 🙂

AGA 🙂


hihi też stawiam na Age 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jezu może Aga będzie już dziś mieć Julkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poryczałam się!!!!!!!!!!!!!
ja tez jakbym juz ja miala rodzic ,albo jakbym juz urodzila 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jezu może Aga będzie już dziś mieć Julkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poryczałam się!!!!!!!!!!!!!
ja tez jakbym juz ja miala rodzic ,albo jakbym juz urodzila 😁 😁 😁


masakra ja też siedzę jak kret i oczy mrużę żeby się nie z beksać ah te hormony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
hej. Mam dzisiaj wizyte u lekarza, trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok

trzymamy i Ty sie tylko nam tu nie wydurniaj no ,plis ,bo my nerwowo nie wyrobimy...zaraz wszystkie poleca ... 😮 😮 😮
Bardzo przezylam Age,az mi lzy stanely i ciary przeszly jak mi to napisala..


na pewno będzie ok 🙂 aż nie dowierzam że już się i u nas zaczęło

no a Agulec ma jeszcze miech do terminu...jednak Jula jest duza i bedzie git !modlimy sie w ciszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jula wazy 2800kg 🤪 niestety ma za malo wod...przeplywy cos tam nie teges...ale dzidzia ma sie oki ,robia Adze wszelakie badania pod katem cc...co by jak najszybciej wyjac dzidzie...
wiec teraz wszystko w rekach Boga


ale jaja 🤪 okaże się że nasza Czarnula będzie pierwsza 🙂 dobrze że z Julką ok !!!!!!!! spora już jest więc mogą śmiało ją wyciągać 🙂


No najwazniejsze ze malutka ok!! Ale numer co ta Aga tak se dziś wymysliła .. :P
Ej laski ja sie boje w takim razie jechać dzisiaj, nie chce jeszcze........... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie pieczcie tego nowego przepisu narazie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jezu może Aga będzie już dziś mieć Julkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poryczałam się!!!!!!!!!!!!!
ja tez jakbym juz ja miala rodzic ,albo jakbym juz urodzila 😁 😁 😁


no to info od Agi postawiło w gotowości cały brzuszkowy klan 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH SIĘ KTÓRAŚ NIE WAŻY PIEC TEGO DZIADOSTWA Z DEDYKACJĄ DLA MNIE PRZED 1 WRZEŚNIA!!! Bo notariusz dopiero 18 sierpnia, czyli wprowadzimy się dopiero pod koniec sierpnia... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Aga pisała, że odezwie się później...nie będę jej głowy zawracać, napisałam tylko, żeby się trzymała i że wszystko będzie oki 🙂

tak ja Jej tez puscilam eska zeby sie babiolec nawet nie wydurnial...a Ty Zocha uprzedz zanim upieczesz te swoje ciacho to choc sie "wyszykujemy"a nie z mchem obrosniete,takie nieumalowane na porodowke bedziem sie toczyc 😉 😜

hmmm ☺️ ja już je wcinam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...