Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Moj mąz mi ugotowal kompocik jablkowo-rabarbarowo- waniliowy
JEZU JAK JA GO KOCHAM , bede go caly tydzien za to chwalic chyba tak mi podeszlo mniaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


zeby mi mój cokolwiek ugotował... a on tylko kanapki umie robić 😁


Już wspominalam ze moj to z tych dinozaurow jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Moj mąz mi ugotowal kompocik jablkowo-rabarbarowo- waniliowy
JEZU JAK JA GO KOCHAM , bede go caly tydzien za to chwalic chyba tak mi podeszlo mniaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


zeby mi mój cokolwiek ugotował... a on tylko kanapki umie robić 😁


moj to leniwy ale za to zapiekanki najlepsze na swiecie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Kochane 🙂
Jestem od wczoraj w Lesznie u rodzicow,przyjechałam tu,żeby z Mają isc do porządnego weterynarza,bo ten wczorajszy nic nie stwierdził tylko mi stracha narobił....zrobiliśmy to zdjęcie RTG ,a ona że w sumie to nie wie czy tam coś jest w żołądku czy nie...nosz kuźwa tyle to i ja wiem nie będąc weterynarzem....No i kazała przyjsć dzisiaj!! I nie wiem co,chyba rentgena w oczach ma,nie wiem co chciała niby dzisiaj robić...a swoją drogą gdyby było coś w żołądku to od razu trzseba reagować a nie czekać, bo pies może się przekręcić....A ta,że poczekamy do jutra 😠 😠 😠
Więc wczoraj wpakowaliśmy się do wozu i jazda do Leszna do naszych wet, którzy mają cały sprzęt na miejscu...wczoraj ją obadali z każdej strony, dziś jeszcze rano poszłam z nią na kontrol i okazało się, ża Majewka ma zapalenie gardła i stąd te pawie!!! No i jestem tu uziemione tymczasowo, bo Tomek pojechał do pracy i przyjedzie do nas w sobotę dopiero! No ale dobrze jest,najważniejsze że jestem spokojna o Rudzielca,a tu sobie znów trochę odpocznę 🙂

Katarzyna boli mnie dziś niemiłosiernie-szczególnie przy wstawaniu lub siadaniu...o dziwo jak chodzę nie jest źle 🙂
Widziałam, że o pierwszym spacerze rozmawiałyście...ja myślę że odczekam z jakiś tydzień,góra dwa i jazda 🙂 🙂 🙂 Nie zamierzam Małej kisić w chacie 🙂 🙂 🙂 🙂


jak was bola te wasze katarzyny? co to za bol? mnie jeszcze ani razu nie bolalo....

mnie to tak boli,jakby mnie kto tam obił porządnie 🙂 🙂 🙂


dokładnie jakbym kopa dostała prosto w kache i był na niej mega siniec 😮 🤢 🤢 🤢


ej dziewczyny to naprawde brzmi strasznie 🥴 ja mam ponad 36tc i nic takiego od poczatku.. ale moze to Wam glowki tak napieraja? bo moj jest posladkowo ustawiony.. przynajmniej jeszcze niedawno byl a ja zmian nie widze.. hmm 🥴


widze ze ktos tu ma taki sam problem jak ja!!! dziecko ulozone posladkowo!!


no tylko ze u Ciebie kochana 34 ledwo a u mnie juz po 36tc 😁 ale kto wie.. moze sie przekreca dzieciaczki.. do 36 spokojnie- mowil moj gin, po 36 tez sie zdarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂)
a ja mam pytanie o prześcieradło do łóżeczka. Kupiłam jeden cały duży zestaw do ubrania łóżeczka z kompeltem pościeli i poszewek, teraz chciałabym kupić 2 komplet na zmianę ale tylko poduszka, kołdra i prześcieradło. Czy wy pod zwykłe czy fotkowe prześcieradło będziecie kłasć ceratki czy kupujecie od razu takie prześcieradło nieprzemakalne? Cenowo to podobnie wychodzi ale jakos mam dylemat i nie mam pojęcia na co się zdecydować 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Moj mąz mi ugotowal kompocik jablkowo-rabarbarowo- waniliowy
JEZU JAK JA GO KOCHAM , bede go caly tydzien za to chwalic chyba tak mi podeszlo mniaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


zeby mi mój cokolwiek ugotował... a on tylko kanapki umie robić 😁


moj to leniwy ale za to zapiekanki najlepsze na swiecie robi 🙂


Kurde ja to nic nie moge uslyszec jeny jak bym schrupala zapiekanke 😁
Kasia - dobre i kanpaki wazne ze z glodu sam by nie wymarl w razie czego 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
cześć 🙂)
a ja mam pytanie o prześcieradło do łóżeczka. Kupiłam jeden cały duży zestaw do ubrania łóżeczka z kompeltem pościeli i poszewek, teraz chciałabym kupić 2 komplet na zmianę ale tylko poduszka, kołdra i prześcieradło. Czy wy pod zwykłe czy fotkowe prześcieradło będziecie kłasć ceratki czy kupujecie od razu takie prześcieradło nieprzemakalne? Cenowo to podobnie wychodzi ale jakos mam dylemat i nie mam pojęcia na co się zdecydować 🥴


nie polcam ceratek bo tyłek maluszka się mocno poci, w sumie nie tylko tyłek ale całe plecki. Nie wiem jak sprawdzają sie te przescieradła nieprzemakalne.
Ja nie podłożyłam zadnej ceratki, jedynie prześcieradło na materacyk. Grzeiek mi ani razu nie przesikał pieluchy w nocy więc mysle że tu tez nie pojawi sie ten problem. A w razie czego powłoczka od materaca też daje sie wyprać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Moj mąz mi ugotowal kompocik jablkowo-rabarbarowo- waniliowy
JEZU JAK JA GO KOCHAM , bede go caly tydzien za to chwalic chyba tak mi podeszlo mniaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


zeby mi mój cokolwiek ugotował... a on tylko kanapki umie robić 😁


moj to leniwy ale za to zapiekanki najlepsze na swiecie robi 🙂


Kurde ja to nic nie moge uslyszec jeny jak bym schrupala zapiekanke 😁
Kasia - dobre i kanpaki wazne ze z glodu sam by nie wymarl w razie czego 😁 😁 😁


jego ulubiony zestaw gdy jest głodny a nie ma kto mu zrobić jeść? puszka mielonki + bułka i się chłop najada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
cześć 🙂)
a ja mam pytanie o prześcieradło do łóżeczka. Kupiłam jeden cały duży zestaw do ubrania łóżeczka z kompeltem pościeli i poszewek, teraz chciałabym kupić 2 komplet na zmianę ale tylko poduszka, kołdra i prześcieradło. Czy wy pod zwykłe czy fotkowe prześcieradło będziecie kłasć ceratki czy kupujecie od razu takie prześcieradło nieprzemakalne? Cenowo to podobnie wychodzi ale jakos mam dylemat i nie mam pojęcia na co się zdecydować 🥴


nie polcam ceratek bo tyłek maluszka się mocno poci, w sumie nie tylko tyłek ale całe plecki. Nie wiem jak sprawdzają sie te przescieradła nieprzemakalne.
Ja nie podłożyłam zadnej ceratki, jedynie prześcieradło na materacyk. Grzeiek mi ani razu nie przesikał pieluchy w nocy więc mysle że tu tez nie pojawi sie ten problem. A w razie czego powłoczka od materaca też daje sie wyprać 😉


Podobno fajnie sie sprawdzają w tej kwestii te podklady poporodowe seni i na materacyk pod przescieradelko i np na przewijak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff nadgoniłam, ale dziś tempo 😁,
Co do karuzeli zakupiona tania dwukolorowa bez żadnych wodotrysków
Przepływy mam robione moje i Emilki na każdym usg, myślę że wszystkie dziewczyny mają sprawdzane przepływy.
Zupa z przepisu Magdy serowa zrobiona a nawet częściowo zjedzona 😁, przetestowana też przez brata. 🙂, polecam 🙂, ja zrobiłam do niej jeszcze grzanki a co.
Jeszcze zaraz zrobię mój ryżyk,bo nie wyrobię tak za mną chodzi 😁 (mam nadzieję że do jutra wytrzyma)
Co do mężów mój świetnie gotuje, nie wiem czy nie lepiej ode mnie, choć ja też nie jestem najgorsza w te klocki, 🙂
Koszule do szpitala zakupione z rękawkami tanie, gatunkowo ok,a że za duże......... już takie zostaną.
Z prasowaniem już jest coraz lepiej, efekty pracy już widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola czekamy na wieści od Czarnej i Leer. Agę najprawdopodobniej wypuszczą ze szpitala a Leer czeka na decyzję czy do domu czy na porodówkę 🙂 Więc i u nas się zaczyna

U mnie pranko w pralce a ja próbuje się zebrać do prasowania - lubię to robić tylko najgorzej mi się zebrać 😞 A i wrzuciłam fotkę z niedzielnej wycieczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff kobiety- nadrobilam Was a przeciez rano tez pisalam 😁 szalone tempo 😉
Aniu to sie ciesze, ze Wam smakuje 🙂 ja tez robilam grzaneczki do niej na maselku 😉 w planie pierwotnie byly bagietki w piekarniku, ale zmienilam na grzanki 😁 jak do zupy cebulowej 😉
co do karuzelki to ja tez poczekam 😁 😁 jesli nie dostniemy do 3go mesiaca to w 3 mu kupie 😁 😎
koszulki do szpitala tez mam na ramiaczkach a i tak sie boje, ze sie ugotuje, jak nie bedziemy otwierac okien 😁
moj maz tez mi zawsze pomaga w kuchni, niewazne o co poprosze, sniadanka i kolacje robi 😁 a czasem ciasto nawet jakies upiecze 😉 oh oh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Mnie dzis tak krzyz boli ze nie mioge ani siedziec ani lezec anis tac, chyba najlepiej zawisnąc 😞(
Mozna by to smarowac czyms chlodzacym?


mnie tez boli ze wzgledu na te zmiany na kregoslupie.. ale nie smarowalam do tej pory.. najwygdniej to wpisz sobie jakas nazwe leku i przeczytaj ulotke na internecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Mnie dzis tak krzyz boli ze nie mioge ani siedziec ani lezec anis tac, chyba najlepiej zawisnąc 😞(
Mozna by to smarowac czyms chlodzacym?


mnie tez boli ze wzgledu na te zmiany na kregoslupie.. ale nie smarowalam do tej pory.. najwygdniej to wpisz sobie jakas nazwe leku i przeczytaj ulotke na internecie 😉


Az sie boje wpisac"masc konska" 😁 😁 😁zawsze mi taka pomagala chlodzaca na bol krzyza ewentualny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
anczess napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
DZIEWCZYNY A KUPUJECIE KARUZELKĘ DO ŁÓŻECZKA ????


ja mam karuzelkę, ale taką najzwyklejszą. Była nakręcana ale spręzyna padła i zabawki będą teraz tylko juz wisieć.

Na tvn style ogląałam program, że najlepsze karuzelki to takie, które cicho się włączają ( czy te sterowane na pilota albo cos w tym stylu ), do tego nie mogą byc za bardzo kolorowe bo zbyt mocno pobudzają dziecko, czyli polecają jako zawieszki miękkie małe maskotki w pastelowych kolorach 🙂


a nam na zajęciach z psychologi mówili, żeby karuzeli w ogóle nie używać bo dziecko nie ma poczucia własnego sprawstwa a to źle wpływa na rozwój motoryki malucha.

ja tam i tak mam karuzelę elektroniczną 🙂


mnie sie podobają takie karuzelki z projektorem, ale chwiolowo mnie na nią nie stać ;/


mykam Dziewczyny, do później 🙂


no ja swoją dostałam za darmo także narzekać nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Luiza a Twoj gin pracuje w tym szpitalu, gdzie bedziesz rodzic? w bedzinie o ile dobrze pamietam?


No wlasnie nie.... ja chodze do ordynatora z DG i to jest wszytsko pokałapućkane i nie wiem co robic, chyba w przyp jakich kolwiek problemow bede sie za nim ciagnac wiadomo zeby ta opieka lekarska byla pewna nie na darmo czlowiek buli 120 co wizyte... ale jak bedzie wsjo ok skurcze i wyjazd na porodkwke to zdecydowanie porod rodzinny w bedzinie
Taki jest plan aktualny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Buahha najlepszy tekst z ulotki od Konskiej masci "PRODUKT PRZEZNACZONY DLA LUDZI. "
😁 😁 😁 😁 😁 😁


hehe no i widzisz 😁 i jak? mozna stosowac?

Biorąc pod uwage ze jestem ludziem, i ze ciezarna tez czlowiek to chyba tak hehe 🙂 A tak powaznie to chyba nie ze wzgl na ta roznorodnosc zilo moglo byc cos zaszkodzic a to mocno przenika i chyba nie bede swirowac ... przeboleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...