Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
no właśnie mój dzisiaj przyjeżdża więc tym bardziej się cieszę że nie będzie musiał mnie odwiedzać w szpitalu.Siedze teraz i czytam o tych chustach do noszenia dzieci.przyznam szczerze że nie wiedziałam że to takie drogie cholerstwo jest...kurcze ale faktycznie jakie może być wygodne przy zwykłych zakupach....

Fajnae ale na zime to co w kombinezonie tam dziecko wrąbac?
bo wygpoda fakt wolne rece torebka zakupy.,... w lato bomba ale jak to funkcjonuje w zimie?
ma ktos doswiadczenie?

No właśnie czytam i już w kilku miejscach jest napisane że chusta zawsze się nadaje bo mniejsze dziecko możesz swobodnie pod swoją kurtkę schować no oczywiście nie dopinając jej jakoś nadmiernie bo dziecko grzeje sie wtedy od twojego ciała co jest dla niego naturalne.tylko główkę i nóżki trzeba trochę dogrzać.O nosidłach sztywqnych też czytałam no i nie znalazłam w nich żadnych pozytywów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
A Nikon? pfeeeee to co jeszcze porzeba dziecka o imieniu Asus Logitech albo Sharp Sony czy Funai smieszne a dla dziewczynki Antena może


Sony już też jakiemuś dzieciaczkowi dali na imię 🙂
Ja pierdziele ludzie maja nasrane w głowach, tylko czemu nikt nie mysli ze to dziecko jest skrzywdzone na cale zycie bo wszyscy znajomi sie z niego smiac beda w kazdym urzedzie pogardliwe spojzenie, a dzieciak sie wstydzi tylko i potem maja te 18lat i zmieniaja sobie imiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
A Nikon? pfeeeee to co jeszcze porzeba dziecka o imieniu Asus Logitech albo Sharp Sony czy Funai smieszne a dla dziewczynki Antena może


Sony już też jakiemuś dzieciaczkowi dali na imię 🙂


a to w Polsce takie rzeczy sie dzieją? 😮
kurde, potem na starość wnuki będą mówiły, że ich dziadek to Sony.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
A co z tymi ruchami? kiedy trzeba zaczac sie martwic?

Zjesc cos slodkiego polozyc sie na lewym boku i czekac jak sie nie pojawia to lepiej podjechac na ktg sprawdzic
ale czasem bywa taki dzine ze dzidzia ma lenia
ja raz tak spanikowalam bo za caly dzine ze 3 czulam tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉
He he kumpela opowiadala ze jak jej znajoma rodzila to tak sie trzymala za te szczeble na lozku do rodzenia ze je wyrwala i zostala z dwoma szczeblami w rekach i nawet lekarze mieli polewke z tego, a miala sie tylko zaprzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉


grunt to pozytywne myślenie 🙂

no no trza zacząć sie nastawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki moja siostra wlasnie zaczela rodzic!!!!!, siedze i placze i sama nie wiem czemu czy to z nerwow czy z radosci czy ze strachu ze za 3 tyg bede w jej sytuacji !!!!, tak bardzo chcialabym byc teraz z nia ale niestety do Anglii juz nie polece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉
He he kumpela opowiadala ze jak jej znajoma rodzila to tak sie trzymala za te szczeble na lozku do rodzenia ze je wyrwala i zostala z dwoma szczeblami w rekach i nawet lekarze mieli polewke z tego, a miala sie tylko zaprzec

no to się zaparła heheheheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉
He he kumpela opowiadala ze jak jej znajoma rodzila to tak sie trzymala za te szczeble na lozku do rodzenia ze je wyrwala i zostala z dwoma szczeblami w rekach i nawet lekarze mieli polewke z tego, a miala sie tylko zaprzec

no to się zaparła heheheheeh


ze mnie lekarze mieli ubaw bo zostawiłam na poroówce swoje laczki, odjechałam na boso na łóżku z dzieckiem. PO jakims czasie przyniosła mi babka te laczki i mówi: Pani tu niedługo wróci do nas.. i wykrakała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Laski - czy jak minie wrzesień zostajemy na tym forum czy przenosimy się wszystkie na "mamusie.net" ?

Ja mam jaskiś sentyment do tego brzuszkowego forum 🙂


ja też 🙂
a co do ruchów to mój Synuś się od 3 dni przestawił na tryb nocny bo wierci się niesamowicie a w dzień tylko trochę i to z reguły jak zjem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉
He he kumpela opowiadala ze jak jej znajoma rodzila to tak sie trzymala za te szczeble na lozku do rodzenia ze je wyrwala i zostala z dwoma szczeblami w rekach i nawet lekarze mieli polewke z tego, a miala sie tylko zaprzec

no to się zaparła heheheheeh


hahaha mocy to miała od groma w sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...