Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂

Widzę, że w dalszym ciągu nic się nie zmienia, dzieciaczki twardo czekają do września..

Mnie od wczoraj tak krzyż napierdziela, że chodzić nie mogę, choć wczoraj w porównaniu do dzisiaj to była bajka. Nie mogę stanąć na lewej nodze, bo ból jest taki, że aż mi się słabo robi. Właśnie się doczłapałam na fotel po półgodzinnym posiedzeniu w korytarzu na podłodze- tak mnie wzięło, że musiałam usiąśc i już nie mogłam się ruszyć 😞 dla urozmaicenia leżeć też nie mogę, bo ból promieniuje wtedy dodatkowo na nogę... Ja już chcę rodzić, bo nie daję rady 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc DWUPAKI ...
widzę że wszystkie się twardo trzymamy .....
Ale miałąm noc ... po tym wczorajszym zaganianym dniu masakra takie niespokojne sny , budziłam się ... tak jak Czarna najadła się słodkiego , ja pochłonełam groszki kokosowe przed snem ... i o 2 w nocy myślałam że mnie moja zgaga zabije ....wiec noc mam z dupy ... a rano jak dziewczynki piszą była burza....
Kamisia to ty juz w piatek się meldujesz na hawajach ! no ja mam jeszcze tydzień ...
ale może tobie ktoś wytłumaczył na czym będzie polegała ta insulinoterapia ??? powiedzieli Ci jaki poród masz planowany ? bo ja nic nie wiem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Maga napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Zocha napisał(a):
kurcze!!! JUż chyba wiem co moja Zosia w nocy miała do załatwienia... po jej czkawce i pomacaniu brzuszka myśle że łepinkę znowu ma nad pępkiem... szlag!!!!!


jestes pewna Zocha? bo moj syn jest miednicowo ulozony i ja czkawke zawsze czulam na dole.. tzn nizej niz glowe ma 😜 pewnie mu sie plecki rzucaly 😁


Noo plecki albo dupencja

chciałabym sie mylić ... ale przez brzuch wyczuwam chyba łepinkę nad pępkiem.. wcześniej ta twarda piłeczka była nisko i tylko częściowo ją czułam bo zasłaniały ja trochę moje kości łonowe chyba a teraz w tym miejscu jakaś nóżka chyba jest... no oszaleć z tym moim przewrotowcem można normalnie...


moj gin mowi, ze jesli dziecko jest male i jest duzo wod plodowych to spokojnie moze sie obracac roznie i do 38tc z reguly sie wstawia w pozycje nietoperka 😁
natomiast jak dziecko jest juz w 38tc i jest normalna ilosc wod to juz sie raczej nie przekreci- patrz- ja

no mi też tak mówili... i dlatego na usg potwierdzające pozycje mam iść dopiero w przyszłym tygodniu... najbardziej sie chyba stresuje tym ze pójde na usg i ona tam będzie łepkiem w dół a jak już będzie po badani to sie znowu przekręci...
coś czuje że do końca mnie będzie trzymała w niepewności odnośnie sposobu swojego wyjścia...
mój kochany mały łobuz...


akrobatka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej mam mega dola w piątek kłade sie do szpitala wcale mnie to nie cieszy poza tym wykrytomi te bakterie w wymazie na szczescie jest na to skuteczny antybiotyk podaja w czasie porodu wiec troszke mnie lekarz uspokoil ale skad to cholerstwo sie bierze zawsze cos do mnie sie czepnie a to cukrzyca a to plytek za malo a to bakteria
ja sie ciesze ze wiem o wszystkim bo mozna temu zaradzac ale psycha to mi wczoraj ju siadla
laski pieczcie w pn za mnie jablecznik 🙂 🙂


Kamisia ten paciorkowiec to nic groźnego O ILE SIĘ O NIM WIE, więc luz, gorzej jakbyś go miała a nikt by Ci nie kazał zrobić badań, bo widzę, że nie wszystkie szpitale wymagają 😮 🤢


dokładnie dobrze że masz zrobione badania i wiesz że z tym będą walczyć w trakcie porodu 🙂
Pomyśl jak nie długo zostało i nie łam się tylko ciesz że to już tuż tuż 😁 😘


no wiem wiem mamy na szczęscie 21wiek (choć jak piszecie co u Rybci w szpitalu to zaczynam wątpić czy wszędzie ten 21wiek dotarł) medycyna rozwinięta takze mam nadzieje ze bakteria nam nie zagrozi
Dorcia to trzymaj sie dzielnie keszcze przynajmniej ze 2 tyg kobieto 🙂
ja moge w nast rodzic byle mi cukier unirmowali boje sie porodu jak cholera no i tego co pozniej czy podolam ale przeciez na to czekamy cale 9 m-cy na nasze szczęscia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no asik to na pewno.. nawet nie myślałam że tak bede sie denerwować na koncu.. tak marudziłam jak był 20 tc że tyle czasu.. ale wiedziałam ze zostało tyle a teraz nie wiem ile jeszcze mi zostało.. i to chyba najgorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Laski przed chwila mierzyli mi cisnienie hi hi ....rano miałam 130/80 a teraz 110/70 nic po ich mysli .....wszystko na odwrot hi hi , jutro usg z wodami i zobaczymy.....zeby zaczał sie 38 to wtedy beda wywoływac.....jak nic nie wyskoczy wczesniej.... 🤪 🤪 🤪


Czyli sie dzidzia nie spieszy i dobrze niech sobie bedzie jeszcze w ciepełku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Laski przed chwila mierzyli mi cisnienie hi hi ....rano miałam 130/80 a teraz 110/70 nic po ich mysli .....wszystko na odwrot hi hi , jutro usg z wodami i zobaczymy.....zeby zaczał sie 38 to wtedy beda wywoływac.....jak nic nie wyskoczy wczesniej.... 🤪 🤪 🤪


kurcze bezsens ze razem nie polezymy tylko kazda w innym szpitalu hmmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
no asik to na pewno.. nawet nie myślałam że tak bede sie denerwować na koncu.. tak marudziłam jak był 20 tc że tyle czasu.. ale wiedziałam ze zostało tyle a teraz nie wiem ile jeszcze mi zostało.. i to chyba najgorsze.


Oj Leer ty to sie naczekasz naprawde .... i zobacz masakra nic nie pomaga .... ani sex ani rower ... ciekawe co jeszcze będziesz musiała wymyślec ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
ide zrobic te lody w koncu, jak je zjem sama to moze tez bede miala wiecej niz 98 😜
a moj tato chodzi i mowi ze mam ogromny brzuch 😮


pokaz mu moj 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej mam mega dola w piątek kłade sie do szpitala wcale mnie to nie cieszy poza tym wykrytomi te bakterie w wymazie na szczescie jest na to skuteczny antybiotyk podaja w czasie porodu wiec troszke mnie lekarz uspokoil ale skad to cholerstwo sie bierze zawsze cos do mnie sie czepnie a to cukrzyca a to plytek za malo a to bakteria
ja sie ciesze ze wiem o wszystkim bo mozna temu zaradzac ale psycha to mi wczoraj ju siadla
laski pieczcie w pn za mnie jablecznik 🙂 🙂


Kamisia ten paciorkowiec to nic groźnego O ILE SIĘ O NIM WIE, więc luz, gorzej jakbyś go miała a nikt by Ci nie kazał zrobić badań, bo widzę, że nie wszystkie szpitale wymagają 😮 🤢


dokładnie dobrze że masz zrobione badania i wiesz że z tym będą walczyć w trakcie porodu 🙂
Pomyśl jak nie długo zostało i nie łam się tylko ciesz że to już tuż tuż 😁 😘


no wiem wiem mamy na szczęscie 21wiek (choć jak piszecie co u Rybci w szpitalu to zaczynam wątpić czy wszędzie ten 21wiek dotarł) medycyna rozwinięta takze mam nadzieje ze bakteria nam nie zagrozi
Dorcia to trzymaj sie dzielnie keszcze przynajmniej ze 2 tyg kobieto 🙂
ja moge w nast rodzic byle mi cukier unirmowali boje sie porodu jak cholera no i tego co pozniej czy podolam ale przeciez na to czekamy cale 9 m-cy na nasze szczęscia 🙂


ja to mam gorszą schize bo mam wizytę za tydzień i wtedy odbiór tej czystości bo muszę na lekarza czekać 😮 a jak mnie weżmie wcześniej a ten dziad we mnie siedzi ? tzn .paciorkowiec czy jak to się tam zowie 🤢
Oczywiście że podołamy 😁 kto jak kto ale my to na pewno 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówicie mi nawet o remontach, my jesteśmy w czarnej dupie, tamci właściciele wyprowadzą się dopiero 31, my też musimy zwolnić to mieszkanie 31 więc nie wiem jak to będzie... A mój jeszcze wymyślił sobie oprócz malowania i tapet, co jest koniecznością cyklinowanie podłogi i kładzenie jakiegoś kamienia na jedną ścianę, nie wspomnę, że meble trzeba wszystkie porozkręcać potem z powrotem złożyć, wszystko popakować, przewieźć, a ja nawet łóżeczka i materaca jeszcze nie mam hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Czesc DWUPAKI ...
widzę że wszystkie się twardo trzymamy .....
Ale miałąm noc ... po tym wczorajszym zaganianym dniu masakra takie niespokojne sny , budziłam się ... tak jak Czarna najadła się słodkiego , ja pochłonełam groszki kokosowe przed snem ... i o 2 w nocy myślałam że mnie moja zgaga zabije ....wiec noc mam z dupy ... a rano jak dziewczynki piszą była burza....
Kamisia to ty juz w piatek się meldujesz na hawajach ! no ja mam jeszcze tydzień ...
ale może tobie ktoś wytłumaczył na czym będzie polegała ta insulinoterapia ??? powiedzieli Ci jaki poród masz planowany ? bo ja nic nie wiem !



narazie nic nie wiem jak bede wiedziala na pewno dam znac na forum
wiem ze cc nie jest u mnie narazie planowane zobaczymy co powiedza na hawajach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Laski przed chwila mierzyli mi cisnienie hi hi ....rano miałam 130/80 a teraz 110/70 nic po ich mysli .....wszystko na odwrot hi hi , jutro usg z wodami i zobaczymy.....zeby zaczał sie 38 to wtedy beda wywoływac.....jak nic nie wyskoczy wczesniej.... 🤪 🤪 🤪


no to ładnie heheh . Nie ma to łatwo z Tobą i Julią jak widać 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...