Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Miałyśmy jedną mamuśkę z blizniakami !!! pamiętacie ... ona na pewno też juz jest rozpakowana ...


jej nawet nie ma w tabeli i tej madzik18 też ... raz może sie pokazały i wsio . A ta z bliżniakami to nie wiem czy nawet w lipcu nie miała mieć CC bo do 32 T mieli ją trzymać tylko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
to co asia kogo ci w tym snie brakowalo?
pewnie Maga bo ja mialam w plecy ten strumyk hehe 😁 😁 😁 😁


hehe 😁 ale nad strumyk to bym pojechala teraz 🤪 a najcetniej to w ogole nad jezioro i w koncu poplywac, ale tutaj cc za kilka dni i bardzo by to bylo nierozwazne posuniecie.. zwlaszcza, ze juz bralam jakies tabletki dopochwowe, zeby na pewno wszystko bylo czysciutko. ale TAAAK mi sie chce plywac 😜


No właśnie ja sie tak mecze od 33 tyg jak mnie wyleczyli z tej bakteri nic ... a też bym tak popląsała w wodzie sobie


noo a najbardziej dobija mnie, ze z rana po cc to juz na pewno przez najblizszy czas sobie nie poplywam... a taaak mnie korci...

nie martw sie juz nie bedzie upalu bo ja rzucam klatwe i taniec deszczu odprawiam


czekam na efekty! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Wiecie co dziś Wojtuś jest strasznie spokojny od rana .... niby sie rusza ale jakos tak jak nie on długie przerwy ze nic , a czasem jakieś musnięcie 😲 😲 😲 zawsze był aktywny ... a dzis sama już nie wiem ... Może pojechac do szpitala na KTG jak po obiedzie nic się nie zmieni ???
Mysle,ze nie ma co panikowac..Ola tez dzis malo aktywna..przez ten upal chyba..
Luizek,niewiem dokladnie ,ale chyba Agatka albo Dorcia .... 😁


mój też dziś bardzo leniwie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Wiecie co dziś Wojtuś jest strasznie spokojny od rana .... niby sie rusza ale jakos tak jak nie on długie przerwy ze nic , a czasem jakieś musnięcie 😲 😲 😲 zawsze był aktywny ... a dzis sama już nie wiem ... Może pojechac do szpitala na KTG jak po obiedzie nic się nie zmieni ???
Mysle,ze nie ma co panikowac..Ola tez dzis malo aktywna..przez ten upal chyba..
Luizek,niewiem dokladnie ,ale chyba Agatka albo Dorcia .... 😁


mój też dziś bardzo leniwie ....

i moja tez....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
to co asia kogo ci w tym snie brakowalo?
pewnie Maga bo ja mialam w plecy ten strumyk hehe 😁 😁 😁 😁


hehe 😁 ale nad strumyk to bym pojechala teraz 🤪 a najcetniej to w ogole nad jezioro i w koncu poplywac, ale tutaj cc za kilka dni i bardzo by to bylo nierozwazne posuniecie.. zwlaszcza, ze juz bralam jakies tabletki dopochwowe, zeby na pewno wszystko bylo czysciutko. ale TAAAK mi sie chce plywac 😜


Noo a ja bym tez pomoczyła dupsko w pogorii kuzwa gdybym nie bala sie syfa jakiegos kurde, bez ciazy miewam opory ale by mnie nie powstrzymalo nic w taki upal, a u nas to normalnie podbno nie ma gdzie aprkowac na pogorii ani pod nemo szokkk.. ale patrz taki strumyk to nie moze byc szkodliwy biezaca woda 😁 moze jednak asia sie zlituje 😜
oj Kochana raczej dupki to bys tu nie umoczyla hehehehe jedynie raciczki,bo lod niemilosierny..chyba,ze Ty z tych morsow hahhahaa 🙂to zapraszam serdecznie ,stroj,dzapanki i heja ! 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję za gratulacje 🙂

u mnie to było tak, że pojechałam na zakupy i nagle poczułam, że się posikałam. Okazało się, że była to krew no więc mój K dzwoni po karetkę. Na USG wszystko wyglądało ok ale od 11:15 do 16 leciała mi ta krew więc lekarze zdecydowali się na CC. Miałam lekkie skurcze ale nie porodowe a zatrzymać ich nie mogli bo by mi jeszcze więcej krwi leciało 😞 o 16:20 urodziła się moja maleńka cudowna istotka o wadze 2520 i wzroście 50 cm 🙂 do wtorku był w inkubatorze a po urodzeniu lekkie niedotlenienie...

No ale najważniejsze, że jest już ze mną cały i zdrowy w domku 🙂

aha to krwawienie stąd, że łożysko przodujące poprzecznie miałam a skoro nie było tego widać na USG to nie miałam zalecenia, żeby leżeć i się oszczędzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
to co asia kogo ci w tym snie brakowalo?
pewnie Maga bo ja mialam w plecy ten strumyk hehe 😁 😁 😁 😁


hehe 😁 ale nad strumyk to bym pojechala teraz 🤪 a najcetniej to w ogole nad jezioro i w koncu poplywac, ale tutaj cc za kilka dni i bardzo by to bylo nierozwazne posuniecie.. zwlaszcza, ze juz bralam jakies tabletki dopochwowe, zeby na pewno wszystko bylo czysciutko. ale TAAAK mi sie chce plywac 😜


No właśnie ja sie tak mecze od 33 tyg jak mnie wyleczyli z tej bakteri nic ... a też bym tak popląsała w wodzie sobie


noo a najbardziej dobija mnie, ze z rana po cc to juz na pewno przez najblizszy czas sobie nie poplywam... a taaak mnie korci...

nie martw sie juz nie bedzie upalu bo ja rzucam klatwe i taniec deszczu odprawiam
🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
dziękuję za gratulacje 🙂

u mnie to było tak, że pojechałam na zakupy i nagle poczułam, że się posikałam. Okazało się, że była to krew no więc mój K dzwoni po karetkę. Na USG wszystko wyglądało ok ale od 11:15 do 16 leciała mi ta krew więc lekarze zdecydowali się na CC. Miałam lekkie skurcze ale nie porodowe a zatrzymać ich nie mogli bo by mi jeszcze więcej krwi leciało 😞 o 16:20 urodziła się moja maleńka cudowna istotka o wadze 2520 i wzroście 50 cm 🙂 do wtorku był w inkubatorze a po urodzeniu lekkie niedotlenienie...

No ale najważniejsze, że jest już ze mną cały i zdrowy w domku 🙂

aha to krwawienie stąd, że łożysko przodujące poprzecznie miałam a skoro nie było tego widać na USG to nie miałam zalecenia, żeby leżeć i się oszczędzać


najważniejsze że się wszystko dobrze skończyło 🙂 czekamy w takim razie na fotkę Wojtusia 🙂 super że jesteście już u siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNKI,AGA MA BYC W SZPITALU DO ROZWIAZANIA..WIEC NIEWIEM JAK ONA BY MIALA SIE ZAJAC TABELKA...MYSLE,ZE KTORAS SIE ZNAJDZIE CHETNA I NA BIERZACO BEDZIE UZUPELNIAC TABELKE...MAMY JUZ ANCZES I MAGDE...
KTORA BY SIE MOGLA TYM ZAJAC????
JA TO ZIELONA W TE KLOCKI.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny a nasza tabelka jest tez tu na brzuszku aktualna lub w formie linku?


wrześniowe fasolki 2011 🙂

no wlasnie patrzylam na nia, ale dlaczego np nie pisze ze anczes urodzila? ja nie wiedzialam ☺️ i dllatego pomyslalam ze ona nieaktualna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny a nasza tabelka jest tez tu na brzuszku aktualna lub w formie linku?
jest na wrzesniowych fasolkach...

oooo dziekuje 🙂 i ona jest aktualna rozumiem?
TAK TYLE ,ZE NIE UZUPELNIONA PRZEZ AGULE ,BO ONA BIDNA W SZPITALU SIE WYKLUCA O KAWE 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny a nasza tabelka jest tez tu na brzuszku aktualna lub w formie linku?
jest na wrzesniowych fasolkach...

oooo dziekuje 🙂 i ona jest aktualna rozumiem?
CHYBA ZE Ci Martula chodzi o nr tel..to do Agatki trza sie zglosic ,albo ktora Ci na e-mail przesle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny a nasza tabelka jest tez tu na brzuszku aktualna lub w formie linku?
jest na wrzesniowych fasolkach...

oooo dziekuje 🙂 i ona jest aktualna rozumiem?
TAK TYLE ,ZE NIE UZUPELNIONA PRZEZ AGULE ,BO ONA BIDNA W SZPITALU SIE WYKLUCA O KAWE 😁 😁 😁 😁

aaa rozumiem. ja juz probe do uzupelnienia tavelki mialam, ale ja nie mam pakietu office i mi ta tabela sie nie oteirala- mam jakis zastepczy program wgrany z netu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mph napisał(a):
dziewczyny a nasza tabelka jest tez tu na brzuszku aktualna lub w formie linku?


wrześniowe fasolki 2011 🙂

no wlasnie patrzylam na nia, ale dlaczego np nie pisze ze anczes urodzila? ja nie wiedzialam ☺️ i dllatego pomyslalam ze ona nieaktualna


myśmy się dziś też dowiedziały 🙂 tyle co Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Wiecie co dziś Wojtuś jest strasznie spokojny od rana .... niby sie rusza ale jakos tak jak nie on długie przerwy ze nic , a czasem jakieś musnięcie 😲 😲 😲 zawsze był aktywny ... a dzis sama już nie wiem ... Może pojechac do szpitala na KTG jak po obiedzie nic się nie zmieni ???
Mysle,ze nie ma co panikowac..Ola tez dzis malo aktywna..przez ten upal chyba..
Luizek,niewiem dokladnie ,ale chyba Agatka albo Dorcia .... 😁


mój też dziś bardzo leniwie ....


To może ta pogoda i nasze dzieciątka też to czują ! ... zjadłam obiad pije cole i zobaczymy ....czy się pobudzi heee ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
DZIEWCZYNKI,AGA MA BYC W SZPITALU DO ROZWIAZANIA..WIEC NIEWIEM JAK ONA BY MIALA SIE ZAJAC TABELKA...MYSLE,ZE KTORAS SIE ZNAJDZIE CHETNA I NA BIERZACO BEDZIE UZUPELNIAC TABELKE...MAMY JUZ ANCZES I MAGDE...
KTORA BY SIE MOGLA TYM ZAJAC????
JA TO ZIELONA W TE KLOCKI.. 😮


patrzyłam na to ale też nie umiem sobie z tym dać rady 🤢 🥴 🥴 🥴 nie pomogę choćbym chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Wiecie co dziś Wojtuś jest strasznie spokojny od rana .... niby sie rusza ale jakos tak jak nie on długie przerwy ze nic , a czasem jakieś musnięcie 😲 😲 😲 zawsze był aktywny ... a dzis sama już nie wiem ... Może pojechac do szpitala na KTG jak po obiedzie nic się nie zmieni ???
Mysle,ze nie ma co panikowac..Ola tez dzis malo aktywna..przez ten upal chyba..
Luizek,niewiem dokladnie ,ale chyba Agatka albo Dorcia .... 😁


mój też dziś bardzo leniwie ....


To może ta pogoda i nasze dzieciątka też to czują ! ... zjadłam obiad pije cole i zobaczymy ....czy się pobudzi heee ...

nie martw sie bo u mnei dzis to samo....poczualm tylko takie lekkie napiecie jej cialka kilka razy i wsjo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...