Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
aniawiktor1 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze ciekawe co u Magdy z cc było nie tak ze napisała ze to tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

[/Napewno poszla rodzic normalnie a skonczylo sie cesarka.Wiem cos na ten temat po 14 godz meczarni na porodówce ,nie mialam rozwarcia,wody mi odeszły ,skakałam na piłce a tu nicc.....potem zakonczylo sie cesarką,ale byłam wprost wykonczona bo od 6 rano bylam w szpitalu a cesarke mialam o 19-57.Byłam tak wymęcona ze masakra.Pozniej jeszcze po cesarce ani sie ruszyc,bo wiadomoo-to jest operacjaa.Ale jak wyszlam ze szpitala po 4dniach to juz bylo ok.Jak sie idzie przygotowanym na cesarke to jest ok,ale jak wychodzi ze musi byc cesarka bo nie ma mozliwosc sn to wspołczuje 😞


Magda miała planowane cc



AAa,to pewnie męczy ją ból po cieciu,i kolejny ból ze nie mozna wstac z łózka i chodzic koło maleństwa jak po normalnym porodzie.Z cesarka to jest dobrze ze sie idzie na umowinona godzine,nie czuje sie bólu,ale potem jest jazda,i bol jak sie patrzy jak dziewczyny obok ktore urodzily pozniej juz chodza a tu człowiek nie moze sie ruszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.


super Smerfetko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki mam pytanko...

Miała może któraś z Was teraz w ciąży uczulenie np.na ręce od bransoletki??po Weselu wyskoczyło mi na ręce i swędzi i nie wiem co z tym zrobić...może któraś coś takiego miała?

ja nie pomoge... nic nie miałam... natomiast wszystkie podrażnienia smaruje ostatnio kremem na odparzenia Zosi i pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki mam pytanko...

Miała może któraś z Was teraz w ciąży uczulenie np.na ręce od bransoletki??po Weselu wyskoczyło mi na ręce i swędzi i nie wiem co z tym zrobić...może któraś coś takiego miała?

ja nie pomoge... nic nie miałam... natomiast wszystkie podrażnienia smaruje ostatnio kremem na odparzenia Zosi i pomaga...


No to i ja spróbuje dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki mam pytanko...

Miała może któraś z Was teraz w ciąży uczulenie np.na ręce od bransoletki??po Weselu wyskoczyło mi na ręce i swędzi i nie wiem co z tym zrobić...może któraś coś takiego miała?


Nic nie pomogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Sms od MAGA :
ANTOŚ WŁAŚNIE ŚPI PRZYTULONY DO MAMY . WAŻY 3280gram ,52CM . CC TRAGEDIA .


Mamy kolejnego Urwiska 🙂 cudownie 😁


GRATULACJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak pięknie! 🙂
Fajowo że po CC ma Maluszka przy sobie.


super 🙂 gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam wizyte dziś rano, szyjka mocno skrócona, główka wyczuwalna i mocno napiera, rozwarcia brak, wyniki prawidlowe, robiłam badania na cholestazę, bo mnie trochę swędzi brzuch i mam podwyższone mocno fosfotazę alkaliczną, ale ALAT i ASPAT są w normie więc chora nie jestem.Na ktg wszytsko ok, moja waga stanęła na +18 kg i tak juz pewnie zostanie bo od dwóch tygodni nie tyję. Następna wizyta 9 września, i potem moja gin idzie po raz 3 w tym roku na urlop więc wypisze mi skierowanie do szpitala na 19 września gdyby nic się nie działo do tego czasu, ale stwierdziła że na pewno urodzę tylko może nie dziś. 🤢 więc czekam i walczę z moimi bólami i skurczami. Jak jej pwoiedziałam o tym rwącym bólu po lewej stronie to mi rzekła ze mam sie cieszyc ze dopiero teraz w tak mocno zaawansowanej ciązy a nie wczesniej, dziecko uciska na nerw juz jest nisko i nie ma miejsca. Mały od wczoraj wieczora miał 5 razy czkawkę, nawet jak wchodziłam do gabinetu, bidulek łyka tych wód. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się po wizycie u grzebologa 🙂

Szyjka miękka, ale zamknięta...nic więc nie wskazuje na to, żeby Małej się spieszyło 🙂
Na usg jeszcze wszystko ponownie obejrzał, pomierzył, wsio oki 🙂
Paciorkowca brak 🙂
Wszystkie wyniki w normie 🙂
Na ktg 2 skurcze się pojawiły 🙂
7 września mam podjechać na ktg, a 12 (jeśli do tego czasu nie urodzę) na wizytę i wtedy jak to on określił zadziałamy, żeby szybciutko urodzić,więc się cieszę bo pewnie najpóźniej koło 14 będzie nas już więcej 🙂
Chwilkę oglądaliśmy Naszą Malutką w 4d, machała łapkami i nóżętami 🙂
Aaaa i Gabi waży 2800, więc do porodu na pewno 3 kg nie przekroczy ( jak to on mówi będzie nieduża,ale silna 🙂 🙂 🙂 🙂
Jestem mega szcześliwa 🙂 🙂 🙂 🙂

Pogadaliśmy jeszcze o objawach porodu, kiedy jechać do szpitala itp 🙂 Tak że wizyta udana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Ja miałam wizyte dziś rano, szyjka mocno skrócona, główka wyczuwalna i mocno napiera, rozwarcia brak, wyniki prawidlowe, robiłam badania na cholestazę, bo mnie trochę swędzi brzuch i mam podwyższone mocno fosfotazę alkaliczną, ale ALAT i ASPAT są w normie więc chora nie jestem.Na ktg wszytsko ok, moja waga stanęła na +18 kg i tak juz pewnie zostanie bo od dwóch tygodni nie tyję. Następna wizyta 9 września, i potem moja gin idzie po raz 3 w tym roku na urlop więc wypisze mi skierowanie do szpitala na 19 września gdyby nic się nie działo do tego czasu, ale stwierdziła że na pewno urodzę tylko może nie dziś. 🤢 więc czekam i walczę z moimi bólami i skurczami. Jak jej pwoiedziałam o tym rwącym bólu po lewej stronie to mi rzekła ze mam sie cieszyc ze dopiero teraz w tak mocno zaawansowanej ciązy a nie wczesniej, dziecko uciska na nerw juz jest nisko i nie ma miejsca. Mały od wczoraj wieczora miał 5 razy czkawkę, nawet jak wchodziłam do gabinetu, bidulek łyka tych wód. 🤔


Super, że same dobre wieści 🙂, moje wyniki też już są tylko ich nie widziałam na oczy i nie wiem jak wyszły, też miałam robione na cholestazę, moja gin jest na konferencji - szkoleniu przez ten tydzień i mają jej podać telefonicznie i do mnie oddzwoni ale na razie cisza. I podobnie jak powiedziałam, że chodzić nie mogę bo taki ból brzucha, ciągnięcia i spinania to usłyszałam że w moim przypadku tak już do końca będzie i nic na to nie poradzimy. Troszkę to denerwujące bo choć chcę coś zrobić to nie mogę nie mówiąc o tym że zegnięcie się w pół to wyczyn okupiony łzami, ale to nic damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Melduję się po wizycie u grzebologa 🙂

Szyjka miękka, ale zamknięta...nic więc nie wskazuje na to, żeby Małej się spieszyło 🙂
Na usg jeszcze wszystko ponownie obejrzał, pomierzył, wsio oki 🙂
Paciorkowca brak 🙂
Wszystkie wyniki w normie 🙂
Na ktg 2 skurcze się pojawiły 🙂
7 września mam podjechać na ktg, a 12 (jeśli do tego czasu nie urodzę) na wizytę i wtedy jak to on określił zadziałamy, żeby szybciutko urodzić,więc się cieszę bo pewnie najpóźniej koło 14 będzie nas już więcej 🙂
Chwilkę oglądaliśmy Naszą Malutką w 4d, machała łapkami i nóżętami 🙂
Aaaa i Gabi waży 2800, więc do porodu na pewno 3 kg nie przekroczy ( jak to on mówi będzie nieduża,ale silna 🙂 🙂 🙂 🙂
Jestem mega szcześliwa 🙂 🙂 🙂 🙂


Super, super, super 🙂 🙂 🙂, szczęśliwa mama szczęśliwa Gabi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...