Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

KOCHANE dZIEWCZYNKI WITAM WAS SERDECZNIE 🙂
MAM DZIS CHOLERNIE SMUTNY DZIEN JAKOS TAK ODREAGOWUJE WSZYSTKO ZLE I TRAWIE SYTUACJE MINIONYCH DNI..MYSLE ,ZE TRAGEDIA ,KTORA DOSIEGLA NASZE FORUM ODBILA SWE PIETNO NA KAZDEJ Z NAS....ALE TRZA ZYC DALEJ...
A DOSZLY MNIE TEZ SLUCHY (DZIEKUJE ZA PAMIEC I TROSKE MOJE KOCHANE:kiss 🙂 ,ZE JAKIES MAMUSKI NAS TU OBRAZAJA,WIEC UWAZAM ZE GADKA Z TAKIMI LASKAMI SENSU NIE MA I MAM NADZ,ZE NIE ZNIZALYSCIE SIE DO ICH POZIOMU WYKLUCAJAC O COKOLWIEK...BO ZEBY NIEPROSZONYM SIE ZWALAC NA NASZE FORUM I DO TEGO OBRAZAC NAS -TO JEST DOPIERO KULTURA ,KTOREJ POPROSTU BRAK...
JAK KTOS SIE NUDZI ,NIECH ZAJRZY W GARY ,SPRZATA ALBO COSKOLWIEK ZE SOBA POCZNIE A NIE ROZTRZASA SKANDAL I AFERE O KTOREJ KAZDA Z NAS WOLI NIE MYSLEC ..TYLKO POMODLIŁYSMY SIE W DUCHU ZA DZIEWCZYNE I JEJ DZIDZIE -BO COZ NAM WIEC EJ POZOSTALO..TO NIE NASZA WINA I TAK POPROSTU MUSIALO BYC-BOG TAK CHCIAL (NIESPRAWIEDLIWIE ,ALE CO NAM TU GDYBAC I ROZTRZEPYWAC..) ..
JEDNA INFORMACJA DLA TEJ WAZNEJ CO TO DUZA BUZIE MIALA -NIE ZYCZ NIKOMU TEGO CO TOBIE NIE MILE..
WIEC WG MNIE OMIJAJMY POSTY OD NIEPROSZONYCH "GOSCI"BO ZNALAZLY SOBIE SKANDAL I BEDA PLECIUGI PISAC BZDURY..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Melduję się po wizycie u grzebologa 🙂

Szyjka miękka, ale zamknięta...nic więc nie wskazuje na to, żeby Małej się spieszyło 🙂
....
Pogadaliśmy jeszcze o objawach porodu, kiedy jechać do szpitala itp 🙂 Tak że wizyta udana 🙂


super że u Ciebie wszystko ok, napisz proszę co Ci Pan doktor powiedział kiedy jechac do szpitala? znając go zapewne powiedział coś konkretnego, ja oczywiście zapomniałam o to zapytac mojej gin dziś na wizycie:// Chodzę struta, przybita i nieobecna a teraz sobie uświadomiłam że tak naprawdę to nie wiem kiedy to będzie to juz a mam zamiar urodzić 2 września 🙂 mój M się pyta wczoraj jakie plany mamy na piątek bo on się z kolegą umówił a ja mu na to jeszcze taka oburzona stojąc przy garach bo mu obiad szykowałam że jak to jakie plany przecież ja rodzę w piątek 🤪 ale się uśmiał ze mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Melduję się po wizycie u grzebologa 🙂

Szyjka miękka, ale zamknięta...nic więc nie wskazuje na to, żeby Małej się spieszyło 🙂
Na usg jeszcze wszystko ponownie obejrzał, pomierzył, wsio oki 🙂
Paciorkowca brak 🙂
Wszystkie wyniki w normie 🙂
Na ktg 2 skurcze się pojawiły 🙂
7 września mam podjechać na ktg, a 12 (jeśli do tego czasu nie urodzę) na wizytę i wtedy jak to on określił zadziałamy, żeby szybciutko urodzić,więc się cieszę bo pewnie najpóźniej koło 14 będzie nas już więcej 🙂
Chwilkę oglądaliśmy Naszą Malutką w 4d, machała łapkami i nóżętami 🙂
Aaaa i Gabi waży 2800, więc do porodu na pewno 3 kg nie przekroczy ( jak to on mówi będzie nieduża,ale silna 🙂 🙂 🙂 🙂
Jestem mega szcześliwa 🙂 🙂 🙂 🙂

Pogadaliśmy jeszcze o objawach porodu, kiedy jechać do szpitala itp 🙂 Tak że wizyta udana 🙂



No i cudnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Melduję się po wizycie u grzebologa 🙂

Szyjka miękka, ale zamknięta...nic więc nie wskazuje na to, żeby Małej się spieszyło 🙂
Na usg jeszcze wszystko ponownie obejrzał, pomierzył, wsio oki 🙂
Paciorkowca brak 🙂
Wszystkie wyniki w normie 🙂
Na ktg 2 skurcze się pojawiły 🙂
7 września mam podjechać na ktg, a 12 (jeśli do tego czasu nie urodzę) na wizytę i wtedy jak to on określił zadziałamy, żeby szybciutko urodzić,więc się cieszę bo pewnie najpóźniej koło 14 będzie nas już więcej 🙂
Chwilkę oglądaliśmy Naszą Malutką w 4d, machała łapkami i nóżętami 🙂
Aaaa i Gabi waży 2800, więc do porodu na pewno 3 kg nie przekroczy ( jak to on mówi będzie nieduża,ale silna 🙂 🙂 🙂 🙂
Jestem mega szcześliwa 🙂 🙂 🙂 🙂

Pogadaliśmy jeszcze o objawach porodu, kiedy jechać do szpitala itp 🙂 Tak że wizyta udana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Melduję się po wizycie u grzebologa 🙂

Szyjka miękka, ale zamknięta...nic więc nie wskazuje na to, żeby Małej się spieszyło 🙂
....
Pogadaliśmy jeszcze o objawach porodu, kiedy jechać do szpitala itp 🙂 Tak że wizyta udana 🙂


super że u Ciebie wszystko ok, napisz proszę co Ci Pan doktor powiedział kiedy jechac do szpitala? znając go zapewne powiedział coś konkretnego, ja oczywiście zapomniałam o to zapytac mojej gin dziś na wizycie:// Chodzę struta, przybita i nieobecna a teraz sobie uświadomiłam że tak naprawdę to nie wiem kiedy to będzie to juz a mam zamiar urodzić 2 września 🙂 mój M się pyta wczoraj jakie plany mamy na piątek bo on się z kolegą umówił a ja mu na to jeszcze taka oburzona stojąc przy garach bo mu obiad szykowałam że jak to jakie plany przecież ja rodzę w piątek 🤪 ale się uśmiał ze mnie


1. Jak są skurcze,ale dopiero takie co 4 minuty....jeśli są rzadziej to wziąć kąpiel,odprężyć się i spokojnie czekać na rozwój akcji ok 2 h w domu ( bo często jest tak, że są skurcze np co 7 minut przez godzinę, po czym przechodzą)
2. Jak odejdą wody
3. jak będzie krwawienia ( ale takie typu skrzepy lub okres)
4.Jak przez cały dzień nie poczuje się ANI JEDNEGO ruchu ( wtedy jechać i mówić, że się nie czuje ruchów od 24 h 🙂 )
5. Jeśli są uporczywe wymioty lub biegunki ( takie, że już nie ma czym, a nadal ciągnie że tak powiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wstalam probuje poczytac ale nie dam rady bo mam shizy 😞 😞
od tych jebanych sukrczy i obiadu mala sie nien rusza i nadal nic i miekki jakis mam ten brzuch i wpierdalam czekolade i wlaczylkam jej muzyke i zaraz tu cos rozniose jak nie doprowadze jej do porzadku taks ie zestresowalam 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
wlasnie wstalam probuje poczytac ale nie dam rady bo mam shizy 😞 😞
od tych jebanych sukrczy i obiadu mala sie nien rusza i nadal nic i miekki jakis mam ten brzuch i wpierdalam czekolade i wlaczylkam jej muzyke i zaraz tu cos rozniose jak nie doprowadze jej do porzadku taks ie zestresowalam 😞 😞 😞 😞


poczekaj jeszcze może Mała zaraz sie obudzi !!!!nie denerwuj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
wlasnie wstalam probuje poczytac ale nie dam rady bo mam shizy 😞 😞
od tych jebanych sukrczy i obiadu mala sie nien rusza i nadal nic i miekki jakis mam ten brzuch i wpierdalam czekolade i wlaczylkam jej muzyke i zaraz tu cos rozniose jak nie doprowadze jej do porzadku taks ie zestresowalam 😞 😞 😞 😞


Spokojnie, wszystko jest ok, mi się dziś cały dzień wydawało że nie czuję Gasbrysi....chyba ze stresu przed wizytą!Teraz się już odstresowałam i czuję ją jak zwykle 🙂
Pewnie się zestresowałaś tymi skurczami i niepotrzebnie się martwisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzu wkoncu - wypieła tą pupencje to norlmalnie mialam ochote ją ugryzc.... jak mnie głowa boli jak sie zeshzizowalam wkoncu to prawie 5h musze zmierzyc cisnienie i doprowadzic sie do porzadku :... ale i tak cos słabo to ,jak to ma tak byc teraz to ja dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalam zse te ruchy maja osłabnąc pod koniec ciazy ale kurde jak caly czas mialam takie drobne i rzadko to teraz chyba przyjdzie mi oszalec to byl drugi raz dzis , rano poczulam troche i doppiero teraz , no jak sie nie martwic:/ jak zaczne jezdzci na ktg w takich sytuacjach to przestaną mnie wpuszczac pozniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
czytalam zse te ruchy maja osłabnąc pod koniec ciazy ale kurde jak caly czas mialam takie drobne i rzadko to teraz chyba przyjdzie mi oszalec to byl drugi raz dzis , rano poczulam troche i doppiero teraz , no jak sie nie martwic:/ jak zaczne jezdzci na ktg w takich sytuacjach to przestaną mnie wpuszczac pozniej..


Mów w razie wu, że nie czujesz ruchów od 24 h-rada mojego gina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
kurcze ciekawe co u Magdy z cc było nie tak ze napisała ze to tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

niewiem tylko tyle mi napisalaco Asia Wam przekazala...
moze Jej maz pisal sms wiec nie roztrzepywal tematu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...