Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doris5969 napisał(a):
ide szpinak zrobic bo robie znowu te nalesniki a dokadnie kupiłam tortille żeby oczywiscie nie smażyc 🙂z przepisu chyba Smerfetki 🙂
zaraz bede 🙂
mmm....mniam...
a u mnie zupinka jarzynowa z mrozonki..na latwizne sie rzucilam 🙂
wlasnie mysle ,ze chyba porobie fasole po bretonsku w sloiki i posmaze jakie kotleciory mielone moze ,co by stadko mialo jak matke wywioza ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AGA napisaa ze u niej to jeszcze długa droga waśnie zasadzili jej cewnik na rozwarcie i czekaja !!!!!!!!!!!!!!!!!

AGA TO TEZ SIE NACIERPI... CZEKAJA CZEKAJA JAK BY ODRAZU NIE MOGLI CIĄĆ;/ 😠

Ja też tak uważam....ale jak to wczoraj stwierdzili...BLIZNA BĘDZIE BRZYDKA....kuźwa esteci za dychę!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

BRZYDCY TO ONI SĄ WSZYSCY ... PATRZĄ NA ESTETYKE RANY PO CC ZAMIAST WYCIĄGNĄC JUŻ JULCIE I AGA BYŁABY SPOKOJNIEJSZA

słuchajcie dla Agi to niezła huśtawka i biedna przejdzie swoje ale może to rzeczywiscie lepiej żeby "naturalnie " urodziła... Ona wspominała ze z tym cięciem to może być problem z gojeniem rany przy jej tuszy i ja mam taką koleżankę któej nie chcieli robić cesarki z tego samego powodu a ona sie uparła, zapłaciła i jej zrobili a później rana się otwierała i za nic w swiecie nie chciała sie goić- tak jak to wcześniej lekarze ostrzegali..
więc może jednak wiedzą co robią....

to zapewne oto im tez chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia a szakira chetnie do szkoły podreptala?
BAARDZO 🙂z ranka raz dwa wstala ,chetna z tornistrem na plecach poczymychala ochoczo ,oby tak zawsze chetnie bylo 😉 😁 😁 😁
a w plecaku tylko picie i pączek , teczka z gumka ,w niej blok i piornik z wyposazeniem , 😁 😁 😁 😁 😁 ale plecak niesiony twardo!!! 😁 😁 😁 😁 😁

ja mam z kuchni widok centalnie na gimnazjum,to ci "starsi" już niechętnie dzisiaj maszerowali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megimi napisał(a):
Hey kuleczki lodowe i nie tylko,jak sie czujecie bo ja hmmmm mam jutro moj termin i zaczynam panikowac tak troszeczke... 😞 😮 😲 🥴

to normalne ale jak już sie zaczna skurcze to juz czlowiek przestaje sie bac,skupia sie na tym aby sobie jakos usmiezyc bol a samo parcie to juz z górki 🙂 Jakies sygnały juz wogole dostajesz ? czy na razie cisza ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
sms od Aneczki -roztrzesionej i wkur...jak niewiem ...
Mojej gin zlapac nie moge..dzwonilam do szpitala,to pielegniarka szmata powiedziala,ze mala moze 2 razy sie odwinac i zawinac .. 😞ale itak tam pojade ..jak cos sie stanie to zaje.. ich tam !


Biedna....kurwa ( sorki) 😠 😠 😠 normalnie rodzić się odechciewa.....co za ludzie!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Witam. Ja z tym problemem pępowinowym. Mnie nie chciał kłaść na oddział powiedział że 70% dzieci jest owiniętych pępowiną i że czasami nawet nie mówią matkom żeby nie były spaniowane. Zajebiście a jak coś się stnie to umywają ręce. No i że owinięcie pępowiną nie jest wskazaniem do cc no może w 2% przypadków. Pisałam z dziewczynami na innym forum to niektóre dawały kopertę żeby mieć cc i nie martwić się tak bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?

czytałąm o tym i nie ma reguły... teoretycznie może opaść przy pierwszym dziecku już 4 tygodnie przed porodem ale może też i opaść w dzień porodu... nie ma chyba sztywnej reguły... mi np. na raty opada... a o takim przypadku nie czytałam nigdzie ale moja gin nie była tym zdziwiona... czyli generalnie chyba wszystko jest możliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś w nocy spać nie mogłam ... i tak sobie pomyślałam że może jak się najem to będzie mi łatwiej ☺️ i poszłam do kuchni ... zjadłam 3 parówki ☺️ i stwierdziłam że chyba pójdę obudzić mojego starego żebyśmy pojechali do mcdonalda ☺️ ale ostatecznie się nie odważyłam , a potem rano żałowałam 🤪 no i jak jemu powiedziałam o tym to mnie uświadomił żebym następnym razem się nie krępowała to pojedziemy 🤪 hehe
ale Junior chyba rozkminił że nie wyjdzie pępkiem i dziś napiera ostro na krocze ... aż mi tez chyba resztka czopu wyszła....
ale w sumie co się dziecku dziwić że nie wie którędy ma wyjść , w końcu nie widział którędy wchodził ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠


powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠

a co się stało?

powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠


powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...

ehhh nie ma co słuchać i się stresować 🙂 Ja takie gadki jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam i słucham tylko lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠


powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...

po co tak sie schizujesz? to urodzisz,ja nie widze problemu wrecz przeciwnie cieszyłabym sie..dziecko juz jest donoszone. jesli zaczniesz miec regularne skurcze,odejdzie ci czop,wyplyna z ciebie wody to na pewno zaczyna sie porod bo samo opadniecie brzucha moze zwiastowac nawet kulanie sie jeszcze przez dwa,trzy tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠


powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...

ehhh nie ma co słuchać i się stresować 🙂 Ja takie gadki jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam i słucham tylko lekarza.

ale mnei trafia cos bo ona w kolko zle mi zyczy..mowi ze nie ale rpzeciez to widac...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
ja dziś w nocy spać nie mogłam ... i tak sobie pomyślałam że może jak się najem to będzie mi łatwiej ☺️ i poszłam do kuchni ... zjadłam 3 parówki ☺️ i stwierdziłam że chyba pójdę obudzić mojego starego żebyśmy pojechali do mcdonalda ☺️ ale ostatecznie się nie odważyłam , a potem rano żałowałam 🤪 no i jak jemu powiedziałam o tym to mnie uświadomił żebym następnym razem się nie krępowała to pojedziemy 🤪 hehe
ale Junior chyba rozkminił że nie wyjdzie pępkiem i dziś napiera ostro na krocze ... aż mi tez chyba resztka czopu wyszła....
ale w sumie co się dziecku dziwić że nie wie którędy ma wyjść , w końcu nie widział którędy wchodził ☺️

hehe... mądrala mały... próbuje wszystkiego po kolei...
moja napiera na dół ale od czasu do czasu sprawdza czy aby jednak bokiem łatwiej by nie było... nie daje za wygraną.. 😉
ale dziś to daje czadu w dół bardzo!!!
widzę ze u nas podobnie ... napór na bramy i resztki czopa ... ehh.. chciałabym zeby to coś znaczyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
gosix89 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠


powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...

po co tak sie schizujesz? to urodzisz,ja nie widze problemu wrecz przeciwnie cieszyłabym sie..dziecko juz jest donoszone. jesli zaczniesz miec regularne skurcze,odejdzie ci czop,wyplyna z ciebie wody to na pewno zaczyna sie porod bo samo opadniecie brzucha moze zwiastowac nawet kulanie sie jeszcze przez dwa,trzy tygodnie

ja sie n ie cuiesze bo 7mam przyjecie do szpitala na cc wiec wczesniej nei chce rodzic bo bedzie problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
ja dziś w nocy spać nie mogłam ... i tak sobie pomyślałam że może jak się najem to będzie mi łatwiej ☺️ i poszłam do kuchni ... zjadłam 3 parówki ☺️ i stwierdziłam że chyba pójdę obudzić mojego starego żebyśmy pojechali do mcdonalda ☺️ ale ostatecznie się nie odważyłam , a potem rano żałowałam 🤪 no i jak jemu powiedziałam o tym to mnie uświadomił żebym następnym razem się nie krępowała to pojedziemy 🤪 hehe
ale Junior chyba rozkminił że nie wyjdzie pępkiem i dziś napiera ostro na krocze ... aż mi tez chyba resztka czopu wyszła....
ale w sumie co się dziecku dziwić że nie wie którędy ma wyjść , w końcu nie widział którędy wchodził ☺️

a ja wczoraj byłam na dwóch cheeseburgerkach ☺️ 🤪 trzeba było chłopa budzic a co ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
napisałam do Agi Czarnej jak mi odp to dam znac!!!!

no to git 🙂
ja mam jakies niecale 5zl na koncie ,a jeszcze tydz temu bylo z 90zl 😁 😁


szalejesz Asik 😁 😘
😁 😁 😁 😁
pisarz doskonaly 🤪
kurde jakie lody z Biedry pycha..."Symfonia sernikowa"w plastikowym pudeleczku ,ze skorka pomaranczowa i rodzynkami ..mniam smakuje serniczasto! 🤪 🤪 🤪


ja wczoraj dałam czadu z lodami i chyba do konca ciazy imit wyczerpałam 😁
😁 😁 😁 czytalam wlasnie ,ze dalas upust pragnieniu 😁 😁 😁 😁 😉 ☺️


MM BRZMIII SMACZNIE SYMFONIA SERNIKOWA CHYBA CZAS WYBRAC SIĘ DO BIEDRONKIII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
n0vika napisał(a):
ja dziś w nocy spać nie mogłam ... i tak sobie pomyślałam że może jak się najem to będzie mi łatwiej ☺️ i poszłam do kuchni ... zjadłam 3 parówki ☺️ i stwierdziłam że chyba pójdę obudzić mojego starego żebyśmy pojechali do mcdonalda ☺️ ale ostatecznie się nie odważyłam , a potem rano żałowałam 🤪 no i jak jemu powiedziałam o tym to mnie uświadomił żebym następnym razem się nie krępowała to pojedziemy 🤪 hehe
ale Junior chyba rozkminił że nie wyjdzie pępkiem i dziś napiera ostro na krocze ... aż mi tez chyba resztka czopu wyszła....
ale w sumie co się dziecku dziwić że nie wie którędy ma wyjść , w końcu nie widział którędy wchodził ☺️

hehe... mądrala mały... próbuje wszystkiego po kolei...
moja napiera na dół ale od czasu do czasu sprawdza czy aby jednak bokiem łatwiej by nie było... nie daje za wygraną.. 😉
ale dziś to daje czadu w dół bardzo!!!
widzę ze u nas podobnie ... napór na bramy i resztki czopa ... ehh.. chciałabym zeby to coś znaczyło...

i na dodatek ten sam dzień ciąży 😉 jeszcze zaczniemy razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...