Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠


powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...

ehhh nie ma co słuchać i się stresować 🙂 Ja takie gadki jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam i słucham tylko lekarza.

ale mnei trafia cos bo ona w kolko zle mi zyczy..mowi ze nie ale rpzeciez to widac...:/

czemu zle Ci zyczy??bo stwierdza ,ze urodzisz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
gosix89 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
brzuch powinien opasc na jai czas przed porodem?kilka tygodni nie?


Nie ma reguły...mi np jeszcze nie opadł

ehh bo mnie moja babka wkiur....i znowu sie martwie przez nia 😠


powiedziala ze mi opadl brzuch wiec za 2 gora 3 dni urodze..no szlag by trafil...

po co tak sie schizujesz? to urodzisz,ja nie widze problemu wrecz przeciwnie cieszyłabym sie..dziecko juz jest donoszone. jesli zaczniesz miec regularne skurcze,odejdzie ci czop,wyplyna z ciebie wody to na pewno zaczyna sie porod bo samo opadniecie brzucha moze zwiastowac nawet kulanie sie jeszcze przez dwa,trzy tygodnie

ja sie n ie cuiesze bo 7mam przyjecie do szpitala na cc wiec wczesniej nei chce rodzic bo bedzie problem
zaden problem mysle,wowczas zrobia Ci cesarke wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
poczytałam dziś sierpniówki bo pisały o swoich porodach i niestety u większości zainteresowanie położnych do czasu kiedy nie zaczęła sie druga faza było znikome(chyba, że miały kogoś znajomego)Niestety w szpitalu jest mnóstwo pacjentów i doczekać się super traktowania i zainteresowania graniczy z cudem 🤔


ale tez nie mozna oczekiwac ze wszyscy będą w okół nas skakać bo my rodzimy, nie pierwsze i nie ostatnie, wiadomo ze to nie trwa 5 min tylko te fazy są długie, poza tym chyba oni najlepiej wiedzą kiedy co podac tylko nam sie tak wydaję ze nikt sie nami nie interesuje a my sie męczymy i tzreba zapłacić- tzreba sie nastawić zupełni inaczej- nikt nie da nam krzywdy zrobić ani naszym dzieciom, a poród sn jest najszdrowszy dla obu stron więc jesli na prawdę nie ma żadnych medycznych względów zeby ciąc to potrzeba duużo cierpliwości i bez paniki 😎

brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
napisałam do Agi Czarnej jak mi odp to dam znac!!!!

no to git 🙂
ja mam jakies niecale 5zl na koncie ,a jeszcze tydz temu bylo z 90zl 😁 😁


szalejesz Asik 😁 😘
😁 😁 😁 😁
pisarz doskonaly 🤪
kurde jakie lody z Biedry pycha..."Symfonia sernikowa"w plastikowym pudeleczku ,ze skorka pomaranczowa i rodzynkami ..mniam smakuje serniczasto! 🤪 🤪 🤪


ja wczoraj dałam czadu z lodami i chyba do konca ciazy imit wyczerpałam 😁
😁 😁 😁 czytalam wlasnie ,ze dalas upust pragnieniu 😁 😁 😁 😁 😉 ☺️


MM BRZMIII SMACZNIE SYMFONIA SERNIKOWA CHYBA CZAS WYBRAC SIĘ DO BIEDRONKIII
pyyycha no mowie Ci 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
poczytałam dziś sierpniówki bo pisały o swoich porodach i niestety u większości zainteresowanie położnych do czasu kiedy nie zaczęła sie druga faza było znikome(chyba, że miały kogoś znajomego)Niestety w szpitalu jest mnóstwo pacjentów i doczekać się super traktowania i zainteresowania graniczy z cudem 🤔


ale tez nie mozna oczekiwac ze wszyscy będą w okół nas skakać bo my rodzimy, nie pierwsze i nie ostatnie, wiadomo ze to nie trwa 5 min tylko te fazy są długie, poza tym chyba oni najlepiej wiedzą kiedy co podac tylko nam sie tak wydaję ze nikt sie nami nie interesuje a my sie męczymy i tzreba zapłacić- tzreba sie nastawić zupełni inaczej- nikt nie da nam krzywdy zrobić ani naszym dzieciom, a poród sn jest najszdrowszy dla obu stron więc jesli na prawdę nie ma żadnych medycznych względów zeby ciąc to potrzeba duużo cierpliwości i bez paniki 😎

nam kobitom wczoraj połozna juz zapowiedziała ze latac do nas co 5 min nie beda,tylko w razie koniecznosci lub jak trzeba bedzie zbadac albo sprawdzic jak sie czujemy wtedy to norma a tak to mamy swojego chlopa ktory o nas juz ma zadbac,pelno pilek,materacy,drabinki i sie raz na jakis czas prysznicowac to pomaga,lezenie plackiem na lozku nic nie da..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
zjadłam happy meal'a popiłam soczkiem jabłkowym i do tego jeszcze drugi cheesburger i sałatka 🤪 i na deser jabłko.
NIKOŚĆ JEST WNIEBOWZIĘTY !! 😁
ja zresztą tez 🤪

hahaha ciesze sie waszym szczesciem 🤪 😁

dobra spadam poleżakować 😉
Buziaki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
w ogóle to ja bym zjadła dziś wszystko 😁
wyznaje ostatnio głupią zasadę ze jem wszystko bo potem nie będę mogla prawie nic 😉
a jeśli chodzi o McDonalda to wiem wiem , nic zdrowego ale jaaaaaaaaaaaakie pyyyyyyyyyyycha 😁
aż ślinotoku dostałam 😁
o i jakąs pizze bym zjadła 😜 z owocami morza najlepiej !! oooo !!
Boże , ja dzis chyba od koryta nie odejdę 🤪
o taaak!!! 🤪duzo tunczyka,krewetek i podwojny serrrr 🤪 🤪 🤪 oby bez małz i osmiorniczek 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
INFO OD ASI Z KRAKOWA

"Skurcze co 5/6 minut,i młyn na porodówce,czekam ciul wie na co. Zaraz mamy z murzynem gadać bo mieli mnie podłączyć a chyba czekają na KASE!! Szlag mnie trafi.... "


Następni kuźwa.......ludzie tak nauczyli i oni teraz łapy wyciągają......MASAKRA JAKAŚ!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 znów się wkur***am 😠 😠
ja pierd.....przecie to mozna oszalec!!!!co sie dzieje to jakies nieporozumienie...ja chyba mojemu powiem zeby bral kamere i jak cos to prokuratura,bo przeciez rece opadaja jak czytam codzienne niusy 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej, nie mówię, że chcę czerwony dywan jak przyjade na porodówkę 😁 😁 ale jak słucham niektórych historii to widać, że różnie bywa 😞 ja na swój szpital nie moge narzekać bo położne i prawie wszyscy lekarze są spoko i życzę wszystkim takiego personelu na porodówkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
tez o tym nie słyszałam. a do gondoli bedziecie dodatkowo wkadac jakis kocyk aby polozyc dopiero na nim malenstwo czy pozostajecie przy tym ala materacyku co juz jest w wozku,dla mnie wydaje sie troche za cienki i dziecko mogloby miec za twardo ?

jakos tak golo na samym materacyku ..mysle ,ze chyba jednak kocykiem sie wysciele dno..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
widzę, ze troszkę większe grono więc zapytam jeszcze raz 🙂 słyszałyście o tym, że jak przed porodem weźmie się magnez i wapno to trochę lepiej poród idzie?


magnez dziala rozkurczowo wiec nie wiem czy to dobry pomysł
mi na przyklad gin juz kazal jakis czas temu odstawic magnez..aby macica cwiczyla skurcze..bo jak tu urodzic jak skurczy brak???? 😮 😮 😮 😮 lepiej na wlasna reke nie korzystac z cud porad internetowych..lepiej zasiegnac fachowej porady,zeby jajec nie bylo ,ze rozwor,a skurczy ni mo... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
tez o tym nie słyszałam. a do gondoli bedziecie dodatkowo wkadac jakis kocyk aby polozyc dopiero na nim malenstwo czy pozostajecie przy tym ala materacyku co juz jest w wozku,dla mnie wydaje sie troche za cienki i dziecko mogloby miec za twardo ?

jakos tak golo na samym materacyku ..mysle ,ze chyba jednak kocykiem sie wysciele dno..

raczej raczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
zjadłam happy meal'a popiłam soczkiem jabłkowym i do tego jeszcze drugi cheesburger i sałatka 🤪 i na deser jabłko.
NIKOŚĆ JEST WNIEBOWZIĘTY !! 😁
ja zresztą tez 🤪
ale bym se Pepsi strzelila duszkiem normalnie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od mojego wozka piszą zeby nic pod zadnym pozorem nie wkladac juz pod spod bo jest niebezpiecznie za wysoko, ale to rpzeca chyba przesada, poki dziecko nie saiada to chyba spokojnie mozna by wylozyc czyms...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tak ogólnie pisałam, tez czytałam wczoraj te opisy porodów, i zwiedząłm porodówkę na której będę rodzić i widziałam jak sie położne zachowują a lekarza nie było ani jednego, Wiem jedno że niektórzy oczekują nie wiadomo czego, tam nie usiądze z nami żadna położna czy pielęgniarka, nie będzie pocieszać i głaskac i dawać wszystko co byśmy chciały a to środek pzreciwbólowy a to kroplówkę a może masażyk? a robić z siebie ofiarę i panikować bez potrzeby to trochę śmieszne. W momecnie kiedy mamy zostać matkami powinniśmy pokazać na ile jesteśmy odpowiedzialne i dorosłe i potrafimy sprostac nawet najtrudniejszym, bolesnym sprawom - wszystko to co wydarzy się po porodzie będzie dla nas dosłownym pikusiem, jak przezyjemy to to nic nie będzie wstanie nas złamać. Trzeba być babą z jajami i się nie użalać nad sobą tylko zacinąć zębiska i wypchnąć bąbla 🙂)) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
ej, nie mówię, że chcę czerwony dywan jak przyjade na porodówkę 😁 😁 ale jak słucham niektórych historii to widać, że różnie bywa 😞 ja na swój szpital nie moge narzekać bo położne i prawie wszyscy lekarze są spoko i życzę wszystkim takiego personelu na porodówkach 🙂
no u mnie tez mile polozne,a jak tam bedzie to sie okaze w praniu. 🙂 ale goly i bosy nikt nie zajrzy pewnie.. ☺️ chyba ze namowie Andru 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...