Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

Mi mój gin powiedział tylko tyle, że jeśli do 12 nie urodzę to 12 mam przybyć do niego na wizytę i on ma już swój sposób na zaproszenie Gabi do wyjścia 🙂 🙂 i że najpóźniej 14 Gabi już będzie z nami 🙂
Moje znajome, które do niego chodziły wszystkie urodziły właśnie po tych wizytach...i to nie był żaden bolesny masaż szyjki, tylko zwykłe badanie 🙂 Widać wie chłopaczyna, gdzie pomacać coby się zaczęło coś dziać 🙂 🙂 🙂

a moja wraca z urlopu dopiero 19... a termin mam na 16.. żeby więc nie wejść na macierzyńśkie to muszę zasymulować jakby co żeby mnie do szpiala wzieli... :/
chociaz z mężem sie wczoraj śmialiśmy że w sumie jak do 15 mam zwolnienie to moge 16 do pracy wrócić 😜 to by sie szefowa zdziwiła... pewnei tak by mi ciśnienie podniosła że od razu bym urodziła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ale ze mnie pierdola... ☺️ nadrabialam Was i nie przekazalam ,ze Ania jedzie na ktg i tam jesli sie okaze,ze Emili sie "poddusza"beda robic cc...


o której ma to ktg?i kidy wrazie W beda ja ciąć?

czekam na wiesc od Niej,bo wiem tylko tyle ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

Mi mój gin powiedział tylko tyle, że jeśli do 12 nie urodzę to 12 mam przybyć do niego na wizytę i on ma już swój sposób na zaproszenie Gabi do wyjścia 🙂 🙂 i że najpóźniej 14 Gabi już będzie z nami 🙂
Moje znajome, które do niego chodziły wszystkie urodziły właśnie po tych wizytach...i to nie był żaden bolesny masaż szyjki, tylko zwykłe badanie 🙂 Widać wie chłopaczyna, gdzie pomacać coby się zaczęło coś dziać 🙂 🙂 🙂
ma fach w dloniach.... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

Mi mój gin powiedział tylko tyle, że jeśli do 12 nie urodzę to 12 mam przybyć do niego na wizytę i on ma już swój sposób na zaproszenie Gabi do wyjścia 🙂 🙂 i że najpóźniej 14 Gabi już będzie z nami 🙂
Moje znajome, które do niego chodziły wszystkie urodziły właśnie po tych wizytach...i to nie był żaden bolesny masaż szyjki, tylko zwykłe badanie 🙂 Widać wie chłopaczyna, gdzie pomacać coby się zaczęło coś dziać 🙂 🙂 🙂
ma fach w dloniach.... 🤪 🤪 🤪

heheehheheeeh oby ten jego fach zadziałal też na Gabi, bo jeśli charakter odziedziczy po mnie to może być różnie 🙂 🙂 🙂 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

Mi mój gin powiedział tylko tyle, że jeśli do 12 nie urodzę to 12 mam przybyć do niego na wizytę i on ma już swój sposób na zaproszenie Gabi do wyjścia 🙂 🙂 i że najpóźniej 14 Gabi już będzie z nami 🙂
Moje znajome, które do niego chodziły wszystkie urodziły właśnie po tych wizytach...i to nie był żaden bolesny masaż szyjki, tylko zwykłe badanie 🙂 Widać wie chłopaczyna, gdzie pomacać coby się zaczęło coś dziać 🙂 🙂 🙂
ma fach w dloniach.... 🤪 🤪 🤪

heheehheheeeh oby ten jego fach zadziałal też na Gabi, bo jeśli charakter odziedziczy po mnie to może być różnie 🙂 🙂 🙂 😜 😜

może Gabrysia się sama wcześniej zdecyduje... trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

Mi mój gin powiedział tylko tyle, że jeśli do 12 nie urodzę to 12 mam przybyć do niego na wizytę i on ma już swój sposób na zaproszenie Gabi do wyjścia 🙂 🙂 i że najpóźniej 14 Gabi już będzie z nami 🙂
Moje znajome, które do niego chodziły wszystkie urodziły właśnie po tych wizytach...i to nie był żaden bolesny masaż szyjki, tylko zwykłe badanie 🙂 Widać wie chłopaczyna, gdzie pomacać coby się zaczęło coś dziać 🙂 🙂 🙂
ma fach w dloniach.... 🤪 🤪 🤪

heheehheheeeh oby ten jego fach zadziałal też na Gabi, bo jeśli charakter odziedziczy po mnie to może być różnie 🙂 🙂 🙂 😜 😜

może Gabrysia się sama wcześniej zdecyduje... trzymam kciuki!

To by mi najbardziej pasowało 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu cicho.... 😲
ja włąśnie straciłam dobry nastrój.. w tatmtym miesiący wydaliśmy na naprawę auta 700 zł - coś ze sprzęgłęm było... a wczoraj rozwaliłą sie skrzynia biegów... dziś maż podzwonił po mechanikach i wymiana skrzyni to minimum 750 pln... do tego przyszło jakieś pierdzielone wyrównanie z elektrowni...- do zapłąty 740 pln - termin płatności do dziś !!!!
zaraz isę urodzi dziecko a my w długach będziemy.. noż płakać mi sie normalnie chce... jeszcze dziś powinnam iść do opieki społecznej na ten pierdzielony wywiad w sprawie alimentów dla mojego ojca ale tego to ja już dziś nie dam rady przełknąć...
jakaś czarna seria normalnie finansowa nas dopadła..
powtarzam sobie że kasa jest nieważna- nawet jak się jest na minusie dużym- , że najważniejsze że z Zosią wszystko dobrze ale i tak mi się ryczeć chce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
ale tu cicho.... 😲
ja włąśnie straciłam dobry nastrój.. w tatmtym miesiący wydaliśmy na naprawę auta 700 zł - coś ze sprzęgłęm było... a wczoraj rozwaliłą sie skrzynia biegów... dziś maż podzwonił po mechanikach i wymiana skrzyni to minimum 750 pln... do tego przyszło jakieś pierdzielone wyrównanie z elektrowni...- do zapłąty 740 pln - termin płatności do dziś !!!!
zaraz isę urodzi dziecko a my w długach będziemy.. noż płakać mi sie normalnie chce... jeszcze dziś powinnam iść do opieki społecznej na ten pierdzielony wywiad w sprawie alimentów dla mojego ojca ale tego to ja już dziś nie dam rady przełknąć...
jakaś czarna seria normalnie finansowa nas dopadła..
powtarzam sobie że kasa jest nieważna- nawet jak się jest na minusie dużym- , że najważniejsze że z Zosią wszystko dobrze ale i tak mi się ryczeć chce!!!


witaj w klubie, u nas 3 tygodnie temu padła skrzynia ale naprawa kosztowała nas 3900zł 😞(( i to dopiero boli dlugi są ale jeździć trzeba 😞 a co przepłakałam to pzrepłakałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
A wiadomo co u Czarnej i Asi ???? ja nie moge wysiedziec normalnie cisza przed burza..czuje jednak ze Asia jako pierwsza urodzi nam wrzesniowego dzidziusia SN 🤪 🤪 🤪 🤪


Nic nie wiadomo, trzeba czekać,pewnie same dadzą znać...nie wiem czy im dupę zawracać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A wiadomo co u Czarnej i Asi ???? ja nie moge wysiedziec normalnie cisza przed burza..czuje jednak ze Asia jako pierwsza urodzi nam wrzesniowego dzidziusia SN 🤪 🤪 🤪 🤪


Nic nie wiadomo, trzeba czekać,pewnie same dadzą znać...nie wiem czy im dupę zawracać...
no ja nieraz tez juz wole nie drapac hehe .. ☺️
a to znalazlam w zakladkach(mam ich chyba milion..) ..chyba na poczatku ciazy zapisalam sobie i itaK nie korzystalam z niej hihi ... http://wzorowamama.pl/pakowanie_torby_do_szpitala.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opycham sie krowkami Wedlowskimi ..jakas zestresowana jestem ,a tu tak cicho ....i jeszcze gorzej... 😮
na papierku od Krowki napisane mam "Krowki w niebie pisza list do Ciebie" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
opycham sie krowkami Wedlowskimi ..jakas zestresowana jestem ,a tu tak cicho ....i jeszcze gorzej... 😮
na papierku od Krowki napisane mam "Krowki w niebie pisza list do Ciebie" 😁 😁 😁

Ja pożarłam 2 lody na patyku karmelowe, słodkie jak cholera...aż mi niedobrze trochę 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
opycham sie krowkami Wedlowskimi ..jakas zestresowana jestem ,a tu tak cicho ....i jeszcze gorzej... 😮
na papierku od Krowki napisane mam "Krowki w niebie pisza list do Ciebie" 😁 😁 😁

Ja pożarłam 2 lody na patyku karmelowe, słodkie jak cholera...aż mi niedobrze trochę 😜 😜


hmmmm lody mówicie 🙂))) a i jeszcze ptasie mleczko na dokładkę 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze jutro idziemy na ślub do przyjacioł. Tylko na ślub, bo odmówiliśmy pobytu na weselu- ja stwierdziłam że za głośno, że ledwo siedzę itp,a przecież płacą oni za to grubą kase to nie wypada posiedzieć 2 h i iść sobie.
A teraz tak myślę, że mogliśmy iść, może jakbym popląsała to Gabrielka by szybciej wyskoczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
A jeszcze Majewka puszcza bąki....kuźwa co za smród!!!!!!!!!!!
jak moj Czarek -pies z ktorym sie chowalam zasadzil bakala to normalnie jajami smierdzialo ,zbuk !!!jakiz to byl smrod... 🤢 😮 a ten jeszcze sie odwrocil ,poniuchal i jakby nie on posnuł dumnie odszedl zażenowany ,wrecz oburzony sytuacja 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...