Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
wlasnie pisala do mnie moja praktykantka..okazuje sie ,ze jednak sie czegos nauczyla na praktykach,.....wziela przyklad ze mnie i jest w ciazy ...4tydzien.. 🙂

No widzisz 🙂 🙂 🙂 Zarażasz ciążą 🙂

ja tez się przyznaję do zarażania 🙂 mam na swoim koncie aż 2 🙂)) jedna rodzi w październiku a druga w grudniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a ja właśnie pochłoneam kawal ciast drożdzowego i popijam colla 🙂


Ja wczoraj wypiłam 3 łyczasy coli ( ale takie dużeeeeeee prawie cała szklana poszła 🙂 )....z resztą ostatnio często pozwalam sobie na te gazowane rakotwory ( ku niezadowoleniu Tomka)...już nie mogę się powstrzymać przed tym ☺️ ☺️ niby nie dużo wypijam, ale zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
A jeszcze Majewka puszcza bąki....kuźwa co za smród!!!!!!!!!!!
jak moj Czarek -pies z ktorym sie chowalam zasadzil bakala to normalnie jajami smierdzialo ,zbuk !!!jakiz to byl smrod... 🤢 😮 a ten jeszcze sie odwrocil ,poniuchal i jakby nie on posnuł dumnie odszedl zażenowany ,wrecz oburzony sytuacja 😁 😁 😁 😁 😁

heehehehhehehe no Maja robi to samo, odchodzi dostojnie, a smród zostaje dla mnie 🤢
Ale i tak ją kocham 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
wlasnie pisala do mnie moja praktykantka..okazuje sie ,ze jednak sie czegos nauczyla na praktykach,.....wziela przyklad ze mnie i jest w ciazy ...4tydzien.. 🙂

No widzisz 🙂 🙂 🙂 Zarażasz ciążą 🙂

ja tez się przyznaję do zarażania 🙂 mam na swoim koncie aż 2 🙂)) jedna rodzi w październiku a druga w grudniu 🙂
☺️ oj my grzeszne kobitki...to byly nauki jak cza! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam jakiegos doła 5 dzień leze w szpitalu jest ok jedzenie dobre robiąktg 2 razy dziennie i inne badania monitiruja małego ale to jednak szpital juz mi sie ten czas strasznie dluzy mam pare problemow ale nie chce o nich pisac bo jak wspominam to łapie doła
jakos musze sie komus wygadac chyba buzuja we mnie hormony,jak pomysle ze jest piatek popoludniu piekna pogoda a ja leze w malutkiej salce w dziewczyna ktora nie chce urodzic bo jest w 28tyg a juz ma symptomy porodu a ja chce a nie ma to obie sie dolujemy.jakis dzien dzis dziwny na dola mnie zlapało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam moje panie.Niegrzecznie dopadłam sie do internetu u znajomych bo u mnie nadal dupa blada.Więc jeżeli któras mogłaby mnie oświecić tak szybciutko co u was bo jakaś taka niespokojna jestem jak nie wiem co sie dzieje.Ostatnie co widzialam przed strajkiem internetu to zdjęcia Magi synka.
Wiem że Ania100 przekazała wam co u nas.Tez juz mam światełko na końcu tunelu więc jestem meeega happy.Zbyszek dzisiaj przyjechał na weekend wiec może popracujemy nad tym rozwarciem jeszcze trochę 🙂No a teraz czekam na wieści od was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
a ja mam jakiegos doła 5 dzień leze w szpitalu jest ok jedzenie dobre robiąktg 2 razy dziennie i inne badania monitiruja małego ale to jednak szpital juz mi sie ten czas strasznie dluzy mam pare problemow ale nie chce o nich pisac bo jak wspominam to łapie doła
jakos musze sie komus wygadac chyba buzuja we mnie hormony,jak pomysle ze jest piatek popoludniu piekna pogoda a ja leze w malutkiej salce w dziewczyna ktora nie chce urodzic bo jest w 28tyg a juz ma symptomy porodu a ja chce a nie ma to obie sie dolujemy.jakis dzien dzis dziwny na dola mnie zlapało 😞

Nie dołuj już tak malutko ci zostalo tym się musisz pocieszać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
a ja mam jakiegos doła 5 dzień leze w szpitalu jest ok jedzenie dobre robiąktg 2 razy dziennie i inne badania monitiruja małego ale to jednak szpital juz mi sie ten czas strasznie dluzy mam pare problemow ale nie chce o nich pisac bo jak wspominam to łapie doła
jakos musze sie komus wygadac chyba buzuja we mnie hormony,jak pomysle ze jest piatek popoludniu piekna pogoda a ja leze w malutkiej salce w dziewczyna ktora nie chce urodzic bo jest w 28tyg a juz ma symptomy porodu a ja chce a nie ma to obie sie dolujemy.jakis dzien dzis dziwny na dola mnie zlapało 😞

Kamisiu ..bidoku jeszcze troszke 🙂pomysl,ze tyle dalas rade i teraz dasz!te pare dni to juz meta przecie ,nie smutaj! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde jak na złość trafiłam że nikogo nie ma...A ja zaraz muszę mykać.Wogóle mam radosny czas bo sie dowiedziałam że siostra mojego Zbyszka jest w 11 tygodniu 🙂Jest to meeeega szczęście bo ona przed świętami poroniła a ja miesiąc później chwaliłam sie swoją ciążą więc wszyscy z niecierpliwościa czekaliśmy aż jej sie ponownie uda.Będę miała komu ciuszki oddać 🙂 🙂No i pół roku różnicy będzie więc będzie z kim pogadać o trudach macierzyństwa hahah.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu dziś cicho,my też mamy dziś doła,nic mi się nie chce, nie mam na nic siły, brzuszek ciągnie,kaśka też nie daje o sobie zapomnieć, ludzie denerwują telefonami typu urodziłaś..............Miałam ogarnąć chatę ale jakaś niemoc, na szczęście budowa dobiega końca, tylko nie wiem czemu kasa już dawno do tego końca dotarła. Rozmawiałam z dziewczynami z pracy a raczej z dwoma ostatnimi które pozostały na polu bitwy, cóż co fajne kiedyś się kończy. Jedna z nich jest w 5 mc i chodzi prywatnie do gina poleciłam jej moją na fundusz idzie w czwartek ciekawa jestem czy też będzie zadowolona. Jedyną pożyteczną rzecz którą dziś zrobiłam to pobawiłam się z papierkami i policzyłam podatki co by nie zostać z ręka w nocniku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
ja wiem tyle ze Aga Czarna nie urodziła jeszcze,Iza rybka tez nadal w szpitalu a Anulcia czeka na wizytke u lekarza bo małajest owinięta pępowina
mam nadzieje ze informacje mam jeszcze swieze chyba ze juz cos sie zmienilo 😮
jak najbardziej ..poki co wszystkie czekamy jak na szpilkach...
o wlasnie mam sms od Ani..jest troszke spokojniejsza,bo Emili ma obkrecona pepowine wokol szyi raz ,a nie dwa....lekarka zapewniala,ze wszystko ok i nie ma czym sie martwic..jednak Ania czuje niepokoj...ale to nie ma co sie dziwic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja wiem tyle ze Aga Czarna nie urodziła jeszcze,Iza rybka tez nadal w szpitalu a Anulcia czeka na wizytke u lekarza bo małajest owinięta pępowina
mam nadzieje ze informacje mam jeszcze swieze chyba ze juz cos sie zmienilo 😮
jak najbardziej ..poki co wszystkie czekamy jak na szpilkach...
o wlasnie mam sms od Ani..jest troszke spokojniejsza,bo Emili ma obkrecona pepowine wokol szyi raz ,a nie dwa....lekarka zapewniala,ze wszystko ok i nie ma czym sie martwic..jednak Ania czuje niepokoj...ale to nie ma co sie dziwic....



kurcze a co z Aga czarną wczoraj juz przeciez probowali wywoływac tak??i co??czekaja??napisalam wczoraj do niej ale bez odzewu 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Kurde jak na złość trafiłam że nikogo nie ma...A ja zaraz muszę mykać.Wogóle mam radosny czas bo sie dowiedziałam że siostra mojego Zbyszka jest w 11 tygodniu 🙂Jest to meeeega szczęście bo ona przed świętami poroniła a ja miesiąc później chwaliłam sie swoją ciążą więc wszyscy z niecierpliwościa czekaliśmy aż jej sie ponownie uda.Będę miała komu ciuszki oddać 🙂 🙂No i pół roku różnicy będzie więc będzie z kim pogadać o trudach macierzyństwa hahah.


Super wieści i fajnie że choć ty dzisiaj jesteś uchachana oby ten nastrój mi się udzielił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja wiem tyle ze Aga Czarna nie urodziła jeszcze,Iza rybka tez nadal w szpitalu a Anulcia czeka na wizytke u lekarza bo małajest owinięta pępowina
mam nadzieje ze informacje mam jeszcze swieze chyba ze juz cos sie zmienilo 😮
jak najbardziej ..poki co wszystkie czekamy jak na szpilkach...
o wlasnie mam sms od Ani..jest troszke spokojniejsza,bo Emili ma obkrecona pepowine wokol szyi raz ,a nie dwa....lekarka zapewniala,ze wszystko ok i nie ma czym sie martwic..jednak Ania czuje niepokoj...ale to nie ma co sie dziwic....



kurcze a co z Aga czarną wczoraj juz przeciez probowali wywoływac tak??i co??czekaja??napisalam wczoraj do niej ale bez odzewu 🤢 😮
no ja wlasnie nic niewiem...kurcze oprocz tego ze wyzywala ich tam w szpitalu i miala dosc to cisza...chyba ,ze ja nie w temacie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki dzięki za wieści.Muszę już uciekać.
Neta najprawdopodobniej nie będę miała do piatego więc niecierpliwy czas mnie czeka.Jakby cos naprawdę ważnego to proszę dajcie znac smskiem.Ja mam ktg w poniedziałek wiec mam nadzieję że juz będę wam mogla powiedzieć co i jak.No to pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
wywoływali jej?


Nie nie sam sie dzielnie pchał na świat!


No to się chyba zaraz się rozruszam jak emocje pójdą w górę 🙃 🙃 🙃


Ja Mama i Tata czekamy jak nienormalni bo jej mąż na dzwonić ;D Mama zaraz dostanie palpitacji serca 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...