Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Tymonek ma 51cm i 3.750kg przyszedl na swiat o 17:45!!!!hip hip hura hura hura!!!!!!


Nasza mała wrzesniowa kluseczka 😁 😁 🙂 🙂 🙂


zapisane w tabelce 😎 😎
a juz Ci mialam drapac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
wywoływali jej?


Nie nie sam sie dzielnie pchał na świat!


No to się chyba zaraz się rozruszam jak emocje pójdą w górę 🙃 🙃 🙃

Mudzyn sie spisal! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Tymonek ma 51cm i 3.750kg przyszedl na swiat o 17:45!!!!hip hip hura hura hura!!!!!!


Nasza mała wrzesniowa kluseczka 😁 😁 🙂 🙂 🙂


zapisane w tabelce 😎 😎
a juz Ci mialam drapac 🙂


tak z ciekawości jeszcze weszłam bo miałam juz kompa wyłączać 🙂

heh, pewnie już karmi piersią.. normalnie zazdroszczę 🙂

mykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
i jest tak jak mowilysmy dziewczynki-porod niemal online!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Dokładnie 😁 😁 😁, mój mąż się pyta a co ty taka wpatrzona w ten monitor a ja no jak przecież rodzimy 😁 😁 😁
hahhahaaha 🙂moj tez biedny roboty po pachy w pracy a ja dzwonie ,ze Asia urodzila 🤪 🤪 🤪 nie byl zly nawet mowi tozto wazna sprawaq i w glosie slyszalam wzruszenie hahahhaaha juz go widze jak ja bede rodzic ,przeciez on oszaleje 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
Agamu napisał(a):
asiulenka napisał(a):
dzień dobry!!
witam się i uciekam na ktg... zobaczymy czy się jakieś skurcze może pojawią łaskawie 🙂
potem jeszcze w rossmannie mam zamiar zakupić te małe kosmetyki do szpitala, bo przydałoby się już torbę przygotować 🙂 ☺️

Asia trzymamy kciuki za skurcze na ktg 🙂 I czekamy na wieści od Ciebie 🙂


witam, jestem spowrotem 🙂 zaszalałam na zakupkach 🙂
na ktg niestety ZERO skurczów 😠 😠 linia płaściutka 😠 🥴
nadrabiam was teraz bo dosc sporo naskrobalyscie 🙂

Asik wszystko w swoim czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
wywoływali jej?


Nie nie sam sie dzielnie pchał na świat!


No to się chyba zaraz się rozruszam jak emocje pójdą w górę 🙃 🙃 🙃


Ja Mama i Tata czekamy jak nienormalni bo jej mąż na dzwonić ;D Mama zaraz dostanie palpitacji serca 🤪 🤪 🤪


Wcale się nie dziwie, od razu mi się przypomniało jak z mama czekałyśmy na korytarzu jak mój brat rodził a dokładniej moja bratowa. Mama z tych emocji zapomniała jak mój brat ma na nazwisko ja mówię tak samo mamo jak ty a ona a jak ja mam 😁 😁 😁





😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mialam spac, ale dzis nie telefon, nie dzwonek, ale tatus ktory postanowil sobie mile pogaduszyc stal nade mna i tak godzina snu minela bezpowrotnie 🤪 🤪 🤪

boli mnie sam srodek brzucha nad pępkiem jak by mi ktos przywalil i nie wiem czy to ma cos wspolnego ze skurczami:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Zakupilam dzis ostatni element brakujacy do torby szpitalnej - klapki- wiec mozna powiedziec ze jestem spakowana ostatecznie i gotowa do wjscia jak by co 🙂


Ja też już dawno spakowana i to z nadmiarem, szpital tego nie wymaga ale ja oczywiście mądrzejsza 😁 😁 😁 musze tylko srajtaśme, mineralke i kubek dopakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu gratuluję z całego serca!!!! Toż to pierwszy Dzidziolek, który wyszedł siłami natury. Fantastyczna wiadomość. Duży chłopak z Tymonka. Teraz będę z niecierpliwością oczekiwać relacji z porodu i zdjęcia dzielnego Tymka.

Asia dziękuję, że podzieliłaś się tą fantastyczną wiadomością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
JEEEST!!! URODZIŁ SIE ! WSZYSTKO OK TYLE SIE DOWIEDZIAŁYSMY BO MAREK {MĄŻ ASI} SIE POPŁAKAŁ!!!!


GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 dla rodziców Tymonka dla dziatków i oczywiście cioć.
Dzięki za info już mam humorek


SUUUPER!!! GRATULACJE!!!! az się popłakałam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 😘


Ja już wróciłam do domu...wyczerpana do granic możliwości..tak jak już Asiulka Wam pisała Mała owinięta jest pępowiną..ale jak sie okazało nie dwa razy a raz wokół szyi...byłam rano na usg tam lekarz mi powiedział,że Emilka jest dwa razy owinięta i kazał skontaktować sie z lekarzem swoim..ta kazała jechać do szpitala na ktg i zobaczyc czy moja Niunia sie nie "poddusza" ktg wyszło ok..ale poszłam prywatnie do gina..ale nie swojego tylko poleconego przez J Bratową(ta ginka jest ordynatorem szpitala w którym będe sie darła) i ta stwierdziła po usg że Emilka jest owinięta raz..i że nic złego sie nie dzieje...zbadała mnie zamknięta jestem ze wszystkich stron..i narazie poród mi nie grozi..Dziewczyny miła z Niej babeczka ale jak cholernie mnie to badanie bolałoooo... 😮to teraz kaśka mnie cholernie napierdziela...troszke sie uspokoiłam wypytałam czy moze jeszcze sie owinąć bardziej,ale to już niemożliwe jest bo spora z Niej Dziewuszka..Waży już 3300 🙂Dziewuszki co ja dzisiaj przeżyłam...głowa mała normalnie 😞 😞 Ale jestem dobrej myśli...



Asiulka dziękuje za smski w ogóle to wszystkim Kochane dziękuje za to że sie dopytywałyście i martwiłyście o Nas Kochane jesteście..aż za serduszko ściska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...