Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello 🙂
weszłam na chwilkę podczytać co tam u naszej Asieńki i Jaj Tymonka. Przeszpieguje ostatnie wpisy i uciekam. Taki ładny dzionek to pojedziemy na cmentarz do taty, a potem na urodzinki siostrzenicy. Póki co jestem pozytywnie nastrojona, zobaczymy co dzień przyniesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂 Humor nie za dobry bo mam już dość czekania od wtorku... dwa razy masaż szyjki był i skutek tego to tylko rozwarcie na 2cm ;/ w poniedziałek znów masaż szyjki... toć to idzie zwariować tutaj, ja już chce maluszka przy sobie 😞 Tak zazdroszzce Asi z Krakowa... Malutki jest cudny słodziutki taki że ah 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
przypomniało mi się .
byłam ostatnio w ZUSie i pytałam przy okazji o ten dodatkowy urlop macierzyński .
bardzo miła pani potwierdziła że będą to 4 tygodnie i żeby od razu pisać wniosek o tyle 😉
no i git!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
Witam się i ja 🙂 Humor nie za dobry bo mam już dość czekania od wtorku... dwa razy masaż szyjki był i skutek tego to tylko rozwarcie na 2cm ;/ w poniedziałek znów masaż szyjki... toć to idzie zwariować tutaj, ja już chce maluszka przy sobie 😞 Tak zazdroszzce Asi z Krakowa... Malutki jest cudny słodziutki taki że ah 🙂
Marta,a moze zmien masazyste? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
idę się ogarnąć , wolę nie być zaskoczona 😉
jak skończę to się odezwę 😉
no szykuj sie Kochana co bys sie prezentowala na porodowce 🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ZOCHA STO LAT 🙂 😘 😘 😘

wszystkiego najlepszego!

...hehe tak mi sie wydaje, ze zocha mowila, ze to dzis sa urodiznki 🙂 a najwyzej bedzie miala zyczonka 🙂
🤪 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ZOCHA STO LAT 🙂 😘 😘 😘

wszystkiego najlepszego!

...hehe tak mi sie wydaje, ze zocha mowila, ze to dzis sa urodiznki 🙂 a najwyzej bedzie miala zyczonka 🙂
🤪 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

zobaczymy jak wejdzie na forum:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Witam się i ja 🙂 Humor nie za dobry bo mam już dość czekania od wtorku... dwa razy masaż szyjki był i skutek tego to tylko rozwarcie na 2cm ;/ w poniedziałek znów masaż szyjki... toć to idzie zwariować tutaj, ja już chce maluszka przy sobie 😞 Tak zazdroszzce Asi z Krakowa... Malutki jest cudny słodziutki taki że ah 🙂
Marta,a moze zmien masazyste? ☺️




no kurde chyba będę musiała bo coś słabo się starają hehe jestem już taka zdesperowana tym czekaniem że jakbym mogła to bym wsadziła rękę tam i wyciągnęła małego na siłe heheh a jeszcze denerwuje się jak codziennie któraś obok z pokoju leci na porodówke wrrrr 😠 mój coś się nie spieszy na ten świat uparciuch jeden...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 😘

Oczywiście trzymamy z Emilką kciuki za Leer, życzymy szybkiego i bezbolesnego rozwiązania 😘 😘
Co do urodzin(jeśli chodziło o mnie) to dzisiaj niestety nie świętuje, bo świętuje 12 października 😜 Kochane 😘 😘
Zocha wszystkiego najlepszego 😘

PS. Tego posta pisał moj mąż, wprawiam go w razie nagłego odjazdu na porowówkie. 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...