Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

achm napisał(a):
Witam wszystkie,
trochę mnie nie było tutaj a widzę,że się działo. Próbuję od kilku dni Was nadrobić ale nie ma takiej opcji 🙂 Trochę dzieciaczków już na świecie, super!! Ja nie mam żadnej zapowiedzi porodowej ale idę dzisiaj do gina i zobaczymy co powie. W pt byłam na ostatnim usg i widziałam jak mała coś sobie przeżuwała 🙂teraz to już tylko w realu się zobaczymy tylko ciekawe kiedy to nastąpi. Nie to,że mi się jakoś spieszy ale najgorsza ta sama niewiadoma...
tak tez myslalam ostatnio,ze kolezanki dawno z nami nie bylo.. 🤔
a juz wszystkie jestesmy zniecierpliwione i to normalne..jeszcze troszke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Witam się i ja 🙂
Malex,chyba niestety u nas ciasto nie działa 😞...albo moja córcia jest po prostu uparta 🙂 Mimo wszystko dziękuję za dobre chęci 😘
Ja na 8 jadę na ktg,zobaczymy co tam słychać ciekawego 🙂 Mówił, że badać mnie dziś nie będzie,ale w razie wu przygotowałam Katarzynę, coby wstydu nie było 🙂
No to idę coś zjeść kobietki, miłego dnia 😘 😘 😘 😘
moze sie zacznie akcja!! 🙂
ostatnio mialas tylko 2 skurcze z tego co kojarze..a teraz zycze juz regularnych co 3min 😉 😉 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
w nocy juz myslalam ze sie "zaczeło" mialam skurcze ale tak co pol godziny, a potem ok 6 rano nic. teraz znowu mam ale tak co godzinke, wiec pewnie jeszcze troszke sobie poczekam ;-). Odebrałam wczoraj moje wyniki i niestety mam dodatni gbs i bardzo spadly mi w ciagu miesiaca plytki krwi, zawsze mialam niskie ale teraz troszke za bardzo. W pon mam wizyte u lekarza takze zobaczymy co powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
A dla mnie pogoda jest do bani i całe lato w szczecinie było do bani kilka dni upałów i to wszystko, a dziś przy takiej pogodzie to tylko deprechy można się nabawić, leje, wieje, ciemno, zimno, obrzydliwie.

Ha to do mnie te chmurki dopiero idą....na dniach mają sie zjawic, a ja czekam 😁
a poki co jest w sloncu 25 ale wiaterek i rzeskie powietrze, nie wiem czemu lato w tym roku postanowilo meczyc na poludniu zamiast nad morzem umilac czas.

A jak tam aniu akcje skurczowe, ustały? czy nadal sie pojawiają? u mnie nic a nic



Są sporadycznie zatem w porównaniu z tym co było to ich nie ma .
Zatem ustały i panika też ustała teraz tak spokojniej podchodzimy , ale przez akcję rozłożona i przygotowana została kołyska, komoda z wanienka czyli dół został przygotowany na przybycie Emilki a co najważniejsze zostały zakończone wszelkie prace dotyczące ogrzewania wszelkiego rodzaju, kotłownia działa, wszystko jest sprawdzone i gotowe na zimę. Nowa drewutnia też już ukończona i zapełnione na długie jesienno-zimowe wieczory. Zobaczymy co jutro mi gin powie bo idziemy na przegląd i po skierowanie na badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Dzień dobry. Standardowo pare razy sie budziłam,o snach nie wspomne..
Dzisiaj wizyta u gina 🤪 mam do niego pare pytań,najważniejsze z nich to czy coś już sie zaczyna dziać czy pokulam sie do 17.
hihi ,no o 17tej to ja nqa wywiadowke pedze i sie dopiero zdziwie ... trza szykowac portfelik 😮 😉
powodzenia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po ktg, zapisały się 3 skurcze,ale bez szału.
Badania podwozia nie było ( i dobrze,bo jaskoś weny nie mam dzisiaj 🙂 ) , mówił tylko, że gdyby się nic nie wykluło, to jesteśmy" umówieni" na poniedziałek.... 🙂
I czuję, że tak to się skończy...chociaż nadal mam nadzieję, że wcześniej się Mała wykluje 🙂
No nic, na razie trzeba spokojnie czekać i cieszyć się ostatnimi dniami w dwupaku 🙂
A co do pogody to u mnie zimno i leje 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 GRATULACJĘ DLA IZY I KAMISI 😁 myślałam że posiedzę chwilkę ale "obowiązki" wzywają 😜
Kochane jak samopoczucie ??

Jaki słodziak w Avatarku 🙂))
😘 😘 😘
U mnie bez zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hejka 🙂
GRATULACJE DLA IZY!!!!!!!!!!
Ide dziewczynki na badania bo w piatek wizyta u gin 🙂
aaaaaaaa i jednak beda dwie szafy okazało sie ze na te druga znajdzie sie kaska 😁jestem bardzo happy bo wszytko sobie bedziemy mogli poukadac od razu wiem ze to sporo kasy ale raz sie żyje no i ten komfort ze w ekspresowym czasie stanie w pokoju 🙂 🙃 🙃
Asia dobrze ze masz wsparcie w Andriu to jest najważniejsze i pamiętaj Ola .Kamisia i on są najważniejsi dla Ciebie a reszta rodzinki sie juz tak ie przejmuj jesli daja Ci w kość!!!!!
mój Marcin niestety zapomniał o moich imieninach co były,ale wybaczyłam mu bo wiem ze teraz ma za guzo na głowie,ae wczoraj jak sie kadłam do łóżka on juz leżał i dła mi prezent i złożył życzenia spoźnione 😁a przy tym miał taka mione ze od razu go wysciskałam i rozczulil mnie na maksa 🙂

do poźniej 😘 😘

😘 😘 😘 😘 😘 😘

Dorcia ,super ze wszystko idzie zgodnie z planem i sie uklada,a co do dat..to wiadomo ,ze faceci gamoniasci sa ,a jeszcze teraz ..to sie nie ma co dziwic 😉 Niedlugo jak Ani mama zapomna jak sie nazywaja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jestem po ktg, zapisały się 3 skurcze,ale bez szału.
Badania podwozia nie było ( i dobrze,bo jaskoś weny nie mam dzisiaj 🙂 ) , mówił tylko, że gdyby się nic nie wykluło, to jesteśmy" umówieni" na poniedziałek.... 🙂
I czuję, że tak to się skończy...chociaż nadal mam nadzieję, że wcześniej się Mała wykluje 🙂
No nic, na razie trzeba spokojnie czekać i cieszyć się ostatnimi dniami w dwupaku 🙂
A co do pogody to u mnie zimno i leje 🤢



Agatko z tych "malutkich" skurczy może wywiązać się nie zła akcja 🤪 😁 także wszystko się wydarzyć jeszcze dziś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
A dla mnie pogoda jest do bani i całe lato w szczecinie było do bani kilka dni upałów i to wszystko, a dziś przy takiej pogodzie to tylko deprechy można się nabawić, leje, wieje, ciemno, zimno, obrzydliwie.

Ha to do mnie te chmurki dopiero idą....na dniach mają sie zjawic, a ja czekam 😁
a poki co jest w sloncu 25 ale wiaterek i rzeskie powietrze, nie wiem czemu lato w tym roku postanowilo meczyc na poludniu zamiast nad morzem umilac czas.

wiają? u mnie nic a nic



Są sporadycznie zatem w porównaniu z tym co było to ich nie ma .
Zatem ustały i panika też ustała teraz tak spokojniej podchodzimy , ale przez akcję rozłożona i przygotowana została kołyska, komoda z wanienka czyli dół został przygotowany na przybycie Emilki a co najważniejsze zostały zakończone wszelkie prace dotyczące ogrzewania wszelkiego rodzaju, kotłownia działa, wszystko jest sprawdzone i gotowe na zimę. Nowa drewutnia też już ukończona i zapełnione na długie jesienno-zimowe wieczory. Zobaczymy co jutro mi gin powie bo idziemy na przegląd i po skierowanie na badania.



To Emilka spowodowala przyspieszenie przygotowan 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
A dla mnie pogoda jest do bani i całe lato w szczecinie było do bani kilka dni upałów i to wszystko, a dziś przy takiej pogodzie to tylko deprechy można się nabawić, leje, wieje, ciemno, zimno, obrzydliwie.
u mnie tez tak smutno za oknem..leje i szarosc ...

http://www.youtube.com/watch?v=Z472VtluRYo&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
To zależy od dziewczyn czy będą chciały przejść czy nie ja jakoś się do brzuszka przyzwyczaiłam i bym wolała na brzuchu.
nie wazne gdzie..wazne z kim 🙂
Ja tez czekam na obrot sprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jestem po ktg, zapisały się 3 skurcze,ale bez szału.
Badania podwozia nie było ( i dobrze,bo jaskoś weny nie mam dzisiaj 🙂 ) , mówił tylko, że gdyby się nic nie wykluło, to jesteśmy" umówieni" na poniedziałek.... 🙂
I czuję, że tak to się skończy...chociaż nadal mam nadzieję, że wcześniej się Mała wykluje 🙂
No nic, na razie trzeba spokojnie czekać i cieszyć się ostatnimi dniami w dwupaku 🙂
A co do pogody to u mnie zimno i leje 🤢



Wróżko Agatko będzie dobrze, troszkę cierpliwości i ujrzysz swoją Gabi. A ktg jak ktg u mnie ostatnio regularne skurcze o małej sile a wczoraj brak, ciekawe jakbym miała robione je w dniach mich sławetnych skurczy czy coś by wykazało, czy nic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulo jak Szakira w szkole ? uczy się pilnie 🙃 ??
hihi
bardzo chetnie abcadla sie nauczyla(bo przez wakacje sie Jej zapomnialo 🙂) i z rana kartka w dlon i sobie przypomina Ajak autobus....itd 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalais napisał(a):
hej brzuszki
w nocy juz myslalam ze sie "zaczeło" mialam skurcze ale tak co pol godziny, a potem ok 6 rano nic. teraz znowu mam ale tak co godzinke, wiec pewnie jeszcze troszke sobie poczekam ;-). Odebrałam wczoraj moje wyniki i niestety mam dodatni gbs i bardzo spadly mi w ciagu miesiaca plytki krwi, zawsze mialam niskie ale teraz troszke za bardzo. W pon mam wizyte u lekarza takze zobaczymy co powie.
no to nie fajnie...a bierzesz jakies zelazo,witaminki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulo jak Szakira w szkole ? uczy się pilnie 🙃 ??
hihi
bardzo chetnie abcadla sie nauczyla(bo przez wakacje sie Jej zapomnialo 🙂) i z rana kartka w dlon i sobie przypomina Ajak autobus....itd 😁 😁 😁

no to wzorowa uczennica od samego początku roku pilnie się uczy 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hejka 🙂
GRATULACJE DLA IZY!!!!!!!!!!
Ide dziewczynki na badania bo w piatek wizyta u gin 🙂
aaaaaaaa i jednak beda dwie szafy okazało sie ze na te druga znajdzie sie kaska 😁jestem bardzo happy bo wszytko sobie bedziemy mogli poukadac od razu wiem ze to sporo kasy ale raz sie żyje no i ten komfort ze w ekspresowym czasie stanie w pokoju 🙂 🙃 🙃
Asia dobrze ze masz wsparcie w Andriu to jest najważniejsze i pamiętaj Ola .Kamisia i on są najważniejsi dla Ciebie a reszta rodzinki sie juz tak ie przejmuj jesli daja Ci w kość!!!!!
mój Marcin niestety zapomniał o moich imieninach co były,ale wybaczyłam mu bo wiem ze teraz ma za guzo na głowie,ae wczoraj jak sie kadłam do łóżka on juz leżał i dła mi prezent i złożył życzenia spoźnione 😁a przy tym miał taka mione ze od razu go wysciskałam i rozczulil mnie na maksa 🙂

do poźniej 😘 😘

😘 😘 😘 😘 😘 😘

Dorcia ,super ze wszystko idzie zgodnie z planem i sie uklada,a co do dat..to wiadomo ,ze faceci gamoniasci sa ,a jeszcze teraz ..to sie nie ma co dziwic 😉 Niedlugo jak Ani mama zapomna jak sie nazywaja 😁 😁 😁


Tak tak ja mojemu muszę taka kartkę na szyję zrobić z jego danymi i adresem zamieszkania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
my dziś mieliśmy super przespaną noc , nad ranem tylko Tymusiowi włączyła się mega głodomora i jadł mi co 1,5 godz . Niestety jeżeli chodzi o cyca to nic z tego nie będzie 😞 staram się ale ciężko nam to idzie ... buuuu
ojejej Asku nie martw sie ,jak juz Leginsik Ci pisala to nie koniec swiata 🙂
Najwazniejsze ,ze ma apetycik i ,ze jest juz z Wami Myszorek kochany:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jestem po ktg, zapisały się 3 skurcze,ale bez szału.
Badania podwozia nie było ( i dobrze,bo jaskoś weny nie mam dzisiaj 🙂 ) , mówił tylko, że gdyby się nic nie wykluło, to jesteśmy" umówieni" na poniedziałek.... 🙂
I czuję, że tak to się skończy...chociaż nadal mam nadzieję, że wcześniej się Mała wykluje 🙂
No nic, na razie trzeba spokojnie czekać i cieszyć się ostatnimi dniami w dwupaku 🙂
A co do pogody to u mnie zimno i leje 🤢


a nie mogl tych magicznych cudow wlaczyc do gry??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem po ktg, zapisały się 3 skurcze,ale bez szału.
Badania podwozia nie było ( i dobrze,bo jaskoś weny nie mam dzisiaj 🙂 ) , mówił tylko, że gdyby się nic nie wykluło, to jesteśmy" umówieni" na poniedziałek.... 🙂
I czuję, że tak to się skończy...chociaż nadal mam nadzieję, że wcześniej się Mała wykluje 🙂
No nic, na razie trzeba spokojnie czekać i cieszyć się ostatnimi dniami w dwupaku 🙂
A co do pogody to u mnie zimno i leje 🤢



Agatko z tych "malutkich" skurczy może wywiązać się nie zła akcja 🤪 😁 także wszystko się wydarzyć jeszcze dziś 🙃

dokładnie 🙂 🙂 🙂wszystko się zdarzyc może 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...