Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Justyna gratuluję 🙂
U mnie noc spokojna,nic się nie dzieje 🙂 oprócz tego, że boli mnie brzuch jak na okres-czyli bez zmian 🤢
Co do kości to mnie bolą już od jakiegoś miesiąca,ledwo łażę, ledwo się kładę i ledwo wstaję, ale jak widać nic poza tym z tego nie wynika 🙂
Idę jeszcze poleżakować...coś głowa mnie boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Viola ciekawe któraz nas pierwsza wyląduje na porodówce??? 🙂ja mam w karcie ciazy termin na 25 czyli tylko jeden dzien później niż Ty 🙂

A ja już nic nie mówie na pewno Ty 😆masz miec cc wiec nie ma to tamto pierwsza sie rozsypiesz ,choć ja nie powiem ,że chciałabym juz w tym tygodniu 😁jakos wczesniej mi sie nie spieszyło ale teraz jak wchodze i co rusz widzę jak przybywa maluszków to aż zazdraszczam 🙃 🙃 🙃
no ale w czwartek mam jeszcze wizyte u gina i zobaczymy co powie 😉 😉 🙂,a moze juz go w szpitalu spotkam hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka 25 jutro wraca z Pawełkiem do domu, w miare możliwości zajrzy do nas. Czują sie dobrze Ania doszła już miare do siebie po cc, i jest juz za kryzysem 3go dnia, radzi sobie dzielnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Viola ciekawe któraz nas pierwsza wyląduje na porodówce??? 🙂ja mam w karcie ciazy termin na 25 czyli tylko jeden dzien później niż Ty 🙂

A ja już nic nie mówie na pewno Ty 😆masz miec cc wiec nie ma to tamto pierwsza sie rozsypiesz ,choć ja nie powiem ,że chciałabym juz w tym tygodniu 😁jakos wczesniej mi sie nie spieszyło ale teraz jak wchodze i co rusz widzę jak przybywa maluszków to aż zazdraszczam 🙃 🙃 🙃
no ale w czwartek mam jeszcze wizyte u gina i zobaczymy co powie 😉 😉 🙂,a moze juz go w szpitalu spotkam hahahaha


eeeee to Ty możesz byc pierwsza bo ja najwczesniej za tydzien w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulka 25 jutro wraca z Pawełkiem do domu, w miare możliwości zajrzy do nas. Czują sie dobrze Ania doszła już miare do siebie po cc, i jest juz za kryzysem 3go dnia, radzi sobie dzielnie


no to super 🙂fajnie jej ze juz ma to za sobą 😁ja w sumie też juz bym chciała takiego małego pachnącego mydełkiem i mllekiem bobaska miec koło siebie ,ale z drugiej strony musi jeszcze chwilke poczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś nadal sie nie spieszy 🤢, malo z tego nie mam zadnych skurczy jak dziewczyny, nic.. wiec małej chyba tez sie nie spieszy, jestesmy w tej kwesti zgodne 😁 umowilysmy sie wstępnie na spotkanko na srode 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A mnie jakoś nadal sie nie spieszy 🤢, malo z tego nie mam zadnych skurczy jak dziewczyny, nic.. wiec małej chyba tez sie nie spieszy, jestesmy w tej kwesti zgodne 😁 umowilysmy sie wstępnie na spotkanko na srode 🤪 🤪 🤪


no to i tak planujecie szybko spotkanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem jedno musze urodzic przed 25 bo do tego dnia mam zwolnienie a ze 25 to niedziela wiec najpoźniej musi to byc 24 🙂ale mysle ze jak 16 pojde na usg i potwierdzi sie na 101% pozycja pośladkowa to w sobote pojedziemy do szpitala na mówienie sie na cc wiec pewnie w szpitalu wyznacza mi termin po 19 .09 tak wiec mamy juz tyko 1 weekend przed soba w trójke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂
Tabelka super i w przeciwieństwie do Luizy mi się coraz bardziej podoba 🤪
Chociaż ja mam niestety czarne myśli ze do mojego terminu nic się nie zdarzy... no ale może jak ze wszystkim co do tej pory w tej ciąży przewidywałam i to się nie spełni i jakoś urodzę do piątku.... resztki nadzieji mam...
ciasto śliwkowo jabłkowe w piekarniku a na obiad jedziemy do teściów więc możliwe że jak zjem ciasto i mnie teściowie zdenerwują to coś się zacznie dziać 😉 bardzo bym chciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
NASZA SZOTKA URODZILA !!!! O GODZ. 3;30
ALICJE 🤪 🤪 🤪 🤪 ...54CM 3500 ,
POROD TRWAL 13H...
SA PO KARMIENIU-Z PROBLEMAMI ,ALE UDAJE SIE 🤪 🤪




GRATULACJE 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
witajcie!
mamy jakieś nowe dzieciaczki? od wczoraj mnie nie było... zaczynam nadrabiać, ale przydałby się mały skrócik, bo ciekawość jest 🤪 🤪

no to już doczytałaś o Szotce i jeszcze Jastin sie pochwaliła ze jakiś czas temu sie rozpakowała 🙂
a jak u Ciebie???
mamy ten sam termin... masz jakieś objawy, przeczucia... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra URODZIŁA WCZORAJ NATASZKĘ 3,600kg , 56cm 🙂 Poród ciężki , na początku odeszły jej wody a póżniej bóle i bóle parte ale niestety brak rozwarcia i musieli zrobić CC . 4 dni ma być na obserwacji i do domku 🙂


nadrabiam powoli 🙂
GRATULACJE dla kolejnej SZCZĘŚLIWEJ MAMUSI 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hello 🙂
u mnie noc przespana z jednym sikaniem wiec jest git 🙂
mój M wczoraj na jakims forum dosta kod do walki wiec cała za free na żywca w necie obejrzał ,ale by szczęśliwy 🤪 🤪
JUSTIN GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my na rtl ogkladalismy..ale dostal bidok bęcki..ale tak przewidywalam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuszki te zapakowane i rozpakowane 🙂
My od wczoraj jesteśmy w domku, zerknęłam w tabelkę i nas nie ma, 😞 Kasiu dopisz nas proszę, mój synek Dominik urodził się 5.09.2011 waga 3570 i 56 cm, początkowo dalismy mu imię Tymoteusz i tak Wam przesłałam ale potem zmienilismy zdanie, Dominik zdecydowanie lepiej do niego pasuje.Mały jest zdrowiutki i ma się świetnie, Czujemy sie bardzo dobrze, nocki znośne pobudki co 3 godz, na karmienie , mam taki nawał pokarmu ze jak mały sam sie nie budzi to go muszę wybudzać zeby ratował cycuchy bo bolą 😞 Wrazenia z porodu bezcenne, byłam wykończona i załamana, bóle krzyżowe, od odejscia wód do narodzin małego mineło 30 godz., wody mi stopniowo odchodziły, od 2.30 w nocy z soboty na niedzielę do 22 w nocy i skurcze co 20 min, a od 22 w niedzielę do 9.43 rano w poniedziałek trwał poród, a jak była faza parcia to skurcze zanikły i dopiero wtedy dali mi kroplówkę. Trzymam kciuki za Was, a rozpakowanym mamusiom składam najszczersze gratulacje!!! kawał dobrej roboty dziewczyny 🙂))) Za dwupaki trzymam kciuki, będzie dobrze!!! a mając dzidziulka przy cycku szykciutko się zapomina ze coś boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Anulka 25 jutro wraca z Pawełkiem do domu, w miare możliwości zajrzy do nas. Czują sie dobrze Ania doszła już miare do siebie po cc, i jest juz za kryzysem 3go dnia, radzi sobie dzielnie
jestesmy z Niej dumne! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
cześć 🙂
Tabelka super i w przeciwieństwie do Luizy mi się coraz bardziej podoba 🤪
Chociaż ja mam niestety czarne myśli ze do mojego terminu nic się nie zdarzy... no ale może jak ze wszystkim co do tej pory w tej ciąży przewidywałam i to się nie spełni i jakoś urodzę do piątku.... resztki nadzieji mam...
ciasto śliwkowo jabłkowe w piekarniku a na obiad jedziemy do teściów więc możliwe że jak zjem ciasto i mnie teściowie zdenerwują to coś się zacznie dziać 😉 bardzo bym chciała...


Bo ja juz jestem takim odmiencem, wszystko na opak 🙂
A dzis i jutroz decydowanie za gorąco na rodzenie zdechłabym chyba, nie wysciubilam nosa z domu od rana, mam 30 st masakra ku.wa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...