Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
KUŹWA!!!!!!!!! JA JESTEM JUŻ JAKO UŻYTKOWNIK TYLKO w avatarze....jakoś dziwnie to wygląda.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢[/quote
Agatko ja Ci mówie Ty do środy już bedziesz po 😜


też jestem tego zdania 🙂trzymam za Ciebie kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
KUŹWA!!!!!!!!! JA JESTEM JUŻ JAKO UŻYTKOWNIK TYLKO w avatarze....jakoś dziwnie to wygląda.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢[/quote
Agatko ja Ci mówie Ty do środy już bedziesz po 😜


też jestem tego zdania 🙂trzymam za Ciebie kciuki 😘

No mam taką nadzieję 🙂 Jutro mam wizytę (jeśli się nic nie wydarzy wcześniej) i mam nadzieję, że po niej coś się ruszy. Z resztą zwolnienie mam do 14, więc musi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 😁
jak tam w dwupakach?
wlasnie sobie Antos zajada 🙂 dzisiaj juz byl na drugim spaceerku 😉 jak sie trzymacie? widze, ze duzo z nas sie juz rozpakowalo 🤪 gratulacje 🙂
ostatnio małego wzdecia meczyly i tak plakal a ja z nim i nic oprocz cycka mu nie pomagalo 😞 podajemy mu kropelki i troche poprawyy jest.. poza tym diete wprowadzilam, zeby na pewno nic go nie meczylo.. wiecc jedzcie poki mozecie!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
hej dziewczyny 😁
jak tam w dwupakach?
wlasnie sobie Antos zajada 🙂 dzisiaj juz byl na drugim spaceerku 😉 jak sie trzymacie? widze, ze duzo z nas sie juz rozpakowalo 🤪 gratulacje 🙂
ostatnio małego wzdecia meczyly i tak plakal a ja z nim i nic oprocz cycka mu nie pomagalo 😞 podajemy mu kropelki i troche poprawyy jest.. poza tym diete wprowadzilam, zeby na pewno nic go nie meczylo.. wiecc jedzcie poki mozecie!! 😁 😁

ja to sie najbardziej obawiam tej diety,trzeba uwazac co sie je..chociaz z drugiej strony polozna doradzala aby nie popadac w skrajnosci i pomalutku chociaz po malej lyzce,gryzu dziennie zaczac podiadac normalne rzeczy aby dziecko przyzwyczaic. no ale jak to bedzie w praktyce to czas pokaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Zocha napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Zocha napisał(a):
asiulenka napisał(a):
witajcie!
mamy jakieś nowe dzieciaczki? od wczoraj mnie nie było... zaczynam nadrabiać, ale przydałby się mały skrócik, bo ciekawość jest 🤪 🤪

no to już doczytałaś o Szotce i jeszcze Jastin sie pochwaliła ze jakiś czas temu sie rozpakowała 🙂
a jak u Ciebie???
mamy ten sam termin... masz jakieś objawy, przeczucia... ?


no już nadrobiłam prawie 🙂
oj u mnie ni widu ni słychu... wczoraj chyba jakiś skurcz mnie złapał, albo to okruszek gdzieś naciskał... trochę bolało. Poza tym na ktg nie pojawiają się żadne skurcze, jutro mam kolejne. A do terminu coraz bliżej... Ogólnie tylko ciężko mi się chodzi, jak trochę więcej pochodzę to nie mogę później wstać i pierwsze kroki to kroki paralityka 🤪
a co tam u Ciebie? Odczuwalne jakieś oznaki?

u mnie brzuch przez większość czasu twardy i czasem mam wrażenie że mi go chyba rozerwie 😮
a tak pozatym to bez zmian... od 3 tygodni chyba bolą biodra, uda, kości łonowe i plecy i cały czas sie czuję jakbym na rowerze po niezłych wybojach pojezdziła.. noi podbrzusze często tak jak na okres... od czasu do czasu jakiś skurcz ale nic konkretnego w sumie...
czuję sie skołowana bo mi ponad 3 tygi temu ten czop wylazł i niby wtedy mówili że max 2-3 tygodnie i urodze a tu nic z tego...
na szczęście mała daje znaki ze u niej ok więc jakoś daje rade..


u mnie też chyba po kawałku ten czop odszedł już jakiś czas temu. Do tego po ostatnim badaniu 30 sierpnia szyjkę miałam już prawie całkiem zgładzoną i rozwarcie na 2cm. Nie wiem jak to teraz wygląda. Może jutro jak pójdę na te ktg to przy okazji moja lekarka mnie zbada... wypadałoby chyba po 2 tygodniach 😠

fajnie macie z tym ktg... nademną od 1 września nikt już kontroli nie ma... 😠 i czuję sie jakaś taka niedobadana ... teoretycznie mam jeszcze z pracy w pakiecie gina ale tam prowadzenia ciąży nie mam niestety i przyjmą mnie ale jak sie coś dzieje.. ale tak tylko na ocenę postępów przygotowania do porodu to nie za bardzo... 🥴 byłam tam dwa razy jak mnie coś niepokoiło ale więcej chyba nie pójdę w ciąży bo już i tak na mnie patrzyli że panikuję czy coś.. ☺️
kurcze ... tak bym już chciała urodzić...


ja to sie ciesze, ze chociaz te ktg teraz mam. Bo jeśli chodzi o usg to masakra... ostatnie mojej lekarki miałam w 24 tc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
hej 🙂
całą noc mnie napieprzały te kości , poszło nawet w ręce 😞 noc nieprzespana , tzn przespana z przerwami co 15 minut , co dla mnie jest jeszcze gorsze niż jakbym wogóle nie spała.
od połowy nocy ruchów młodego nie czułam , już zaczęłam panikować , niby coś się ruszyło ale za mało ... więc o 9 się spakowałam do wozu i pojechaliśmy do szpitala.
Zrobili mi KTG , USG , lekarz zbadał i podsumował że nie rodzę ... i że wszystko ok. więc coś czuje że przed terminem się nie rozpakuje. na jutro jeszcze wyznaczył mi KTG dla upewnienia się że jest spoko.
no i się przekonałam że to moje gadanie że się nie boje porodu to bajki 😁 jak przyszło co do czego to panika że ja pierdziu 😁
idę się położyć spać , jestem nieprzytomna.
zajrzę później ! Buziaki 😉


hihi ja tez mowie, ze sie nie boje, ba nawet to sobie wmawiam, ale juz czuje ze jak przyjdzie co do czego to bedzie ze mna kiepsko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej dziewczyny 😁
jak tam w dwupakach?
wlasnie sobie Antos zajada 🙂 dzisiaj juz byl na drugim spaceerku 😉 jak sie trzymacie? widze, ze duzo z nas sie juz rozpakowalo 🤪 gratulacje 🙂
ostatnio małego wzdecia meczyly i tak plakal a ja z nim i nic oprocz cycka mu nie pomagalo 😞 podajemy mu kropelki i troche poprawyy jest.. poza tym diete wprowadzilam, zeby na pewno nic go nie meczylo.. wiecc jedzcie poki mozecie!! 😁 😁


Ok ja sie posłucham z przyjemnościa 😁 i juz popijam pepsunie z cytrynką bo potem nie ebde mogła hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny 😁
jak tam w dwupakach?
wlasnie sobie Antos zajada 🙂 dzisiaj juz byl na drugim spaceerku 😉 jak sie trzymacie? widze, ze duzo z nas sie juz rozpakowalo 🤪 gratulacje 🙂
ostatnio małego wzdecia meczyly i tak plakal a ja z nim i nic oprocz cycka mu nie pomagalo 😞 podajemy mu kropelki i troche poprawyy jest.. poza tym diete wprowadzilam, zeby na pewno nic go nie meczylo.. wiecc jedzcie poki mozecie!! 😁 😁


dlatego i ja dzisiaj zjadłam sledzie w sosie smietanowym i gołąbki 🙂bo wiem ze juz lada dzien taki zestaw pojdzie ostro w odstawke

Ok ja sie posłucham z przyjemnościa 😁 i juz popijam pepsunie z cytrynką bo potem nie ebde mogła hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
KUŹWA!!!!!!!!! JA JESTEM JUŻ JAKO UŻYTKOWNIK TYLKO w avatarze....jakoś dziwnie to wygląda.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
no i cudnie ..ja tak pewnie jutro bede juz widniec...a tu kurde cisza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania 100 pisala ,ze ma oczyszczana krew,po tych kroplowkach jest opuchnieta i nie poznaje sie w lusterku.. 😞
ktg,non stop jakies leki,jutro neurolog i okulista..jutro ma tez zapasc decyzja co dalej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ania 100 pisala ,ze ma oczyszczana krew,po tych kroplowkach jest opuchnieta i nie poznaje sie w lusterku.. 😞
ktg,non stop jakies leki,jutro neurolog i okulista..jutro ma tez zapasc decyzja co dalej.....

nieciekawie to brzmi,ale do przytulenia swojej dzidzi juz pewnie blizej niz dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ania 100 pisala ,ze ma oczyszczana krew,po tych kroplowkach jest opuchnieta i nie poznaje sie w lusterku.. 😞
ktg,non stop jakies leki,jutro neurolog i okulista..jutro ma tez zapasc decyzja co dalej.....


😞 oby wszystko wróciło jak najszybciej do normy.
a co się stało , bo przeoczyłam chyba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ania 100 pisala ,ze ma oczyszczana krew,po tych kroplowkach jest opuchnieta i nie poznaje sie w lusterku.. 😞
ktg,non stop jakies leki,jutro neurolog i okulista..jutro ma tez zapasc decyzja co dalej.....


😞 oby wszystko wróciło jak najszybciej do normy.
a co się stało , bo przeoczyłam chyba ...

cos z oczami,ich symetrią...sprawy neurologiczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ania 100 pisala ,ze ma oczyszczana krew,po tych kroplowkach jest opuchnieta i nie poznaje sie w lusterku.. 😞
ktg,non stop jakies leki,jutro neurolog i okulista..jutro ma tez zapasc decyzja co dalej.....


😞 oby wszystko wróciło jak najszybciej do normy.
a co się stało , bo przeoczyłam chyba ...

cos z oczami,ich symetrią...sprawy neurologiczne


acha ... w kazdym bądź razie 3mam z całej siły kciuki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
07 września o 22.05 urodziłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Synek nazywa się Mateuszek 3460, 57 cm. Poród miałam wymarzony- swietna polożna, na porodowce bylam tylko 2 godz takze porod ekspresowy, nie bylam nacinana, a moj męzus spisal sie na medal. Ja czuje sie super,jestesmy juz w trojke w domku. Malutki jest przecudowny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ania 100 pisala ,ze ma oczyszczana krew,po tych kroplowkach jest opuchnieta i nie poznaje sie w lusterku.. 😞
ktg,non stop jakies leki,jutro neurolog i okulista..jutro ma tez zapasc decyzja co dalej.....

No właśnie wlazłam,coby o tym samym napisać 🙂 Ale mnie ubiegłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuszki
07 września o 22.05 urodziłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Synek nazywa się Mateuszek 3460, 57 cm. Poród miałam wymarzony- swietna polożna, na porodowce bylam tylko 2 godz takze porod ekspresowy, nie bylam nacinana, a moj męzus spisal sie na medal. Ja czuje sie super,jestesmy juz w trojke w domku. Malutki jest przecudowny


GRATULACJE 🙂 🙂

modlę się o taki poród 😉
wrzucaj zdjęcia synka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuszki
07 września o 22.05 urodziłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Synek nazywa się Mateuszek 3460, 57 cm. Poród miałam wymarzony- swietna polożna, na porodowce bylam tylko 2 godz takze porod ekspresowy, nie bylam nacinana, a moj męzus spisal sie na medal. Ja czuje sie super,jestesmy juz w trojke w domku. Malutki jest przecudowny


SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!MAMY KOLEJNEGO WRZEŚNIOWEGO BRZDĄCA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuszki
07 września o 22.05 urodziłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Synek nazywa się Mateuszek 3460, 57 cm. Poród miałam wymarzony- swietna polożna, na porodowce bylam tylko 2 godz takze porod ekspresowy, nie bylam nacinana, a moj męzus spisal sie na medal. Ja czuje sie super,jestesmy juz w trojke w domku. Malutki jest przecudowny

I takie wieści podnoszace na duchu moge czytać 🤪 Super że wszystko EKSPRESOWO poszło,normalnie babka stworzona do rodzenia 🤪 😜 Gratuluje,duzo zdrówka i odpoczynku teraz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalais napisał(a):
hej brzuszki
07 września o 22.05 urodziłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Synek nazywa się Mateuszek 3460, 57 cm. Poród miałam wymarzony- swietna polożna, na porodowce bylam tylko 2 godz takze porod ekspresowy, nie bylam nacinana, a moj męzus spisal sie na medal. Ja czuje sie super,jestesmy juz w trojke w domku. Malutki jest przecudowny

nasze gratulacje!!!!!wspanialy ,wymarzony porod ! zycze sobie takiego i kazdej z nas,... ☺️ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...