Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zbyszek: aga jeszcze w szpitalu, jutro prawdopodobnie wychodzi,mała jest prześliczna,a dziadek mówi ze skóra zdjęta ze mnie 🙂mała jest bardzo spokojna( chyba że zgłodnieje) już raz pomagałem Agnieszce zmieniać pampersa 🙂 nawet dobrze nam to poszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Zbyszek: aga jeszcze w szpitalu, jutro prawdopodobnie wychodzi,mała jest prześliczna,a dziadek mówi ze skóra zdjęta ze mnie 🙂mała jest bardzo spokojna( chyba że zgłodnieje) już raz pomagałem Agnieszce zmieniać pampersa 🙂 nawet dobrze nam to poszło...


dziękujemy szczęśliwemu tatusiowi za informację!! Gratulację udanej zmiany pieluszki i oby tak dalej! Pozdrowionka dla szotki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
szotka napisał(a):
Zbyszek: aga jeszcze w szpitalu, jutro prawdopodobnie wychodzi,mała jest prześliczna,a dziadek mówi ze skóra zdjęta ze mnie 🙂mała jest bardzo spokojna( chyba że zgłodnieje) już raz pomagałem Agnieszce zmieniać pampersa 🙂 nawet dobrze nam to poszło...


dziękujemy szczęśliwemu tatusiowi za informację!! Gratulację udanej zmiany pieluszki i oby tak dalej! Pozdrowionka dla szotki!

Dołączam się do postu,pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
kalais napisał(a):
hej brzuszki
07 września o 22.05 urodziłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Synek nazywa się Mateuszek 3460, 57 cm. Poród miałam wymarzony- swietna polożna, na porodowce bylam tylko 2 godz takze porod ekspresowy, nie bylam nacinana, a moj męzus spisal sie na medal. Ja czuje sie super,jestesmy juz w trojke w domku. Malutki jest przecudowny


GRATULACJE!!!


również gratuluję 🙂
póki co najdłuższy maluszek!!


kurcze, a mnie powoli ogarnia panika przed jutrem ;/ byłam bojowo nastawiona, a teraz portkami trzęsę jak to jutro będzie, czy wyląduje od razu na porodówce czy nie.. dżizas 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek!
Całą noc napinał mi się brzuszek w dole... Mało przyjemne uczucie 😞 6 godzina i koniec spania, łapy zdrętwiałe. Masakra jakaś...
Wczoraj pojechałam na grilla do przyjaciół i Olga dała popis akrobatyczny swoich możliwości. Myślałam, że mi bokiem wyjdzie. Śmialiśmy się, że chyba trzeba jej drogowskaz wstawić do środka 😉
Miłego dnia i czekamy na kolejne dzieciaczki 😁
Czy dzisiaj Ania100 ma mieć decyzję co z nią zrobią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
Dziś Gabrysia powinna wyjść-to nasz termin...niestety nic na to nie wskazuje 😞
Pobolewa mnie niby brzuch,wczoraj jakieś tam skurcze pojedyncze miałam,ale niestety bez szału...
Na 15 mam wizytę u gina, mam nadzieję że on coś zaradzi 🙂
Póki co pozostało czekać,chociaż mam już coraz mniej cierpliwości 🤢
Idę jeszcze poleżakować 😆
A u Ani100 dziś podejmą decyzję co dalej, na pewno da nam znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😘
U mnie bez zmian, chcoiaz wlasnie mam akcje od rana, pucowanie- sprzątanie- mycie okien -nowe firanki, wiec cos jest na rzeczy tuz tuz 😜 😜


Agatko oby ci dzis Gin tam coś zadziałał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kalais GRATULUJE

DLA SZOTKI I JEJ RODZINKI BUZIAKI

AGATKA TRZYMAM KCIUKI ZEBY DZISIAJ COŚ RUSZYŁO A TE ROZSTEPY ZBLEDNA I BEDA NIE WIDOCZNE JAK SA NA DOLE BRZUCHA

wczoraj tez dostaam smsa od ANI 100 ale dobrze ze napisala ze do killku Brzudszków wysyla bo ja juz wczoraj nie moglam wejsc na forum i Wam napisać alle Asia i Agatka są niezawodne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Dzień dobry.
Aga Czarna może wyjdzie w środe,musi minąć 5 doba po cesarce,czuje się dobrze jakby nie miała cc,mała je,wali kupki i śpi 🙂


O to super, fajnie ze nie odczywa przykrych dolegliwosci, to pocieszające gdyby i nam sie trafilo to jakis optymistyczny aspekt jest 🙂
No i reweleacja z etuli Jule i ze wkoncu zmieni miejsce pobytu na domek : 🙂 bo ilez mozna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry.
Aga Czarna może wyjdzie w środe,musi minąć 5 doba po cesarce,czuje się dobrze jakby nie miała cc,mała je,wali kupki i śpi 🙂


no i super!!!!!!!!!!!!! jak dla mnie wiadomość ze Aga po cc czuje sie świetnie napawa mnie cholernie optymistycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Witam sie i ja z ranka pogoda do d...leje 😠
Agatko powodzenia na wizycie i trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂
Kasia chyba dzis ma ten krążek sciagany ciekawe czy sie zacznie odrazu 🙂


a no waśnie ciekawe co z nasza Kasia dzisiaj będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Hej dziewczyny 😘
U mnie bez zmian, chcoiaz wlasnie mam akcje od rana, pucowanie- sprzątanie- mycie okien -nowe firanki, wiec cos jest na rzeczy tuz tuz 😜 😜


Agatko oby ci dzis Gin tam coś zadziałał

no to i Luizka sie szykuje 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Witam sie i ja z ranka pogoda do d...leje 😠
Agatko powodzenia na wizycie i trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂
Kasia chyba dzis ma ten krążek sciagany ciekawe czy sie zacznie odrazu 🙂


a no waśnie ciekawe co z nasza Kasia dzisiaj będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no ona ma tak termin jak ja chyba wieć niech nie waży sie ,mnie przescignąć hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry.
Aga Czarna może wyjdzie w środe,musi minąć 5 doba po cesarce,czuje się dobrze jakby nie miała cc,mała je,wali kupki i śpi 🙂

no w koncu wyjedzie z tych Hawajów ilez można tam siedziec hihihi
dobrze ,że wszystko ok u nich 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Hej dziewczyny 😘
U mnie bez zmian, chcoiaz wlasnie mam akcje od rana, pucowanie- sprzątanie- mycie okien -nowe firanki, wiec cos jest na rzeczy tuz tuz 😜 😜


Agatko oby ci dzis Gin tam coś zadziałał

no to i Luizka sie szykuje 🙂 🙂 🙂 🙂


no a wiesz jak szybko idzie, maz mi wlasnien wszystkiego zabronil wiec ja tylko mowie co i ew pomagam lub cos podaje a sprzatanko samo sie wykonuje :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...