Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis jade na przeglad i USG 🤪 🤪 tak miedzy 14 a 17tą
i pewnie zobacze 4 kg u mojego wielbrzymka heehe
jak bede tyle jadła to wkoncu bedą musieli i mi zrobic cc bo nawet moje biedra nie wypchną jej na swiat a przeciez to dziecie juz sie tam ledwie rozpycha i walczy z żołądkiem o miejsce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Viola1976 napisał(a):
dziewczyny ,a co z Kasia po tym sciągnieciu tego krążka?
bo zanim ja sie cofne i doczytam z tym moim zamulonym netem to mnie jasna ch...... weźmie 😠
U Kasi wszystko trzyma sie..szyjka nawet wydluzyla sie od krazka ,rozwarcie na 2cm wewnetrzne i zewnetrzne..brzuch Jej opadl automatycznie po zdjeciu tego złotego krazka ,podobno bylo prawie bezbolesnie ,a tak sie bala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
dziewczyny ,a co z Kasia po tym sciągnieciu tego krążka?
bo zanim ja sie cofne i doczytam z tym moim zamulonym netem to mnie jasna ch...... weźmie 😠

Nic jej nie puscilo, zamknieta na 4 spusty 🙂 Zdejmowanie bylo bezbolesne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
no no doczytalam...kurde ciekawe co ze mna zrobi...ale nie dam sie klasc zdrowa do szpitala o takiego wALA!

myślę że Cię nie położy, bo bez sensu by to było...w szpitalu zanim samo się nie zacznie to i tak Ci nic nie zrobią podejrzewam, więc myślę że nie będzie chciał Cię tam umieścić 🙂
Pewnie wystawi Ci od czwartku na jakiś tydzień i każe się zjawić jeszcze raz (jeśli nic się nie zdarzy) 🙂
w razie co pojde do psychiatry-on mi da od reki L4 na kolejne dlugie miesiace 😁 😁 😁 😁 😁 po ciazy jestem dekatyzowana niczym jeans 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ja dzis jade na przeglad i USG 🤪 🤪 tak miedzy 14 a 17tą
i pewnie zobacze 4 kg u mojego wielbrzymka heehe
jak bede tyle jadła to wkoncu bedą musieli i mi zrobic cc bo nawet moje biedra nie wypchną jej na swiat a przeciez to dziecie juz sie tam ledwie rozpycha i walczy z żołądkiem o miejsce 🙃


bedziemy czekały na wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Ja dzis jade na przeglad i USG 🤪 🤪 tak miedzy 14 a 17tą
i pewnie zobacze 4 kg u mojego wielbrzymka heehe
jak bede tyle jadła to wkoncu bedą musieli i mi zrobic cc bo nawet moje biedra nie wypchną jej na swiat a przeciez to dziecie juz sie tam ledwie rozpycha i walczy z żołądkiem o miejsce 🙃
no to nas informuj o rozwoju zdarzen! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
no no doczytalam...kurde ciekawe co ze mna zrobi...ale nie dam sie klasc zdrowa do szpitala o takiego wALA!

myślę że Cię nie położy, bo bez sensu by to było...w szpitalu zanim samo się nie zacznie to i tak Ci nic nie zrobią podejrzewam, więc myślę że nie będzie chciał Cię tam umieścić 🙂
Pewnie wystawi Ci od czwartku na jakiś tydzień i każe się zjawić jeszcze raz (jeśli nic się nie zdarzy) 🙂
w razie co pojde do psychiatry-on mi da od reki L4 na kolejne dlugie miesiace 😁 😁 😁 😁 😁 po ciazy jestem dekatyzowana niczym jeans 🤢

jeju Asik no z ciebie to szalone babsko hahahahahahahahahaahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
kurcze ale te wsze dzisciaki sa duze 😮ja w piatek mam usg to też bede wiedziała czy moje maleństwo dobiło chociaz do 3 kg ale mysle ze raczej nie 2800 to bedzie maks

Ja byłam w szoku wczoraj, bo moja miała 3168 🙂 ale i tak będzie tu jedną z mniejszych 🙂 No chyba że jeszcze długo posiedzi i się wypasie eheheheehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ja dzis jade na przeglad i USG 🤪 🤪 tak miedzy 14 a 17tą
i pewnie zobacze 4 kg u mojego wielbrzymka heehe
jak bede tyle jadła to wkoncu bedą musieli i mi zrobic cc bo nawet moje biedra nie wypchną jej na swiat a przeciez to dziecie juz sie tam ledwie rozpycha i walczy z żołądkiem o miejsce 🙃

no to czekamy na relacje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia ,kto tam wie jakie dziecie bydzie 🙂 Tymon Asi tez duuuzy mial byc ,a w gruncie rzeczy srednia krajowa(no nie malenki,ale nie olbrzym 🙂) tak wiec wszystko wyjdzie na swiatlo dzienne juz niebawem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
kurcze ale te wsze dzisciaki sa duze 😮ja w piatek mam usg to też bede wiedziała czy moje maleństwo dobiło chociaz do 3 kg ale mysle ze raczej nie 2800 to bedzie maks

No u mnie 3100 bylo w 36 tc 4 d 🤪 🤪 wiec teraz hmmmmmmm zastanawiam sie wlasnie czy tyla proporcjonalnie do mnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze ale te wsze dzisciaki sa duze 😮ja w piatek mam usg to też bede wiedziała czy moje maleństwo dobiło chociaz do 3 kg ale mysle ze raczej nie 2800 to bedzie maks

Ja byłam w szoku wczoraj, bo moja miała 3168 🙂 ale i tak będzie tu jedną z mniejszych 🙂 No chyba że jeszcze długo posiedzi i się wypasie eheheheehh

i tak ladnie nadrobila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze ale te wsze dzisciaki sa duze 😮ja w piatek mam usg to też bede wiedziała czy moje maleństwo dobiło chociaz do 3 kg ale mysle ze raczej nie 2800 to bedzie maks

Ja byłam w szoku wczoraj, bo moja miała 3168 🙂 ale i tak będzie tu jedną z mniejszych 🙂 No chyba że jeszcze długo posiedzi i się wypasie eheheheehh

u mnie na pewno bedzie ok 4 kg
Amelka jak sie ur to wazyła 4kg tyle tylko ,ze dwa tyg. po terminie,Michalinka niecałe 3800,wiec teraz nawet nie licze na to co by mniejsza pindzia była 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😘 😘 😘 wczoraj nie miałam internetu i temu nie kuknęłam do Was 🥴 u nas oki , tzn u Tymonka choć powoli mi się zaczyna rozkręcać 😜 😮 a jak się udrze to na zawał idzie paść 😜 🤪a u mnie pogłębiona deprecha i ogólnie mam dość i prawie 😞 mojego jakbym mogła to rozerwałabym na kawałki (bogu ducha winny) ale tak na mnie działa i generalnie nie ma dnia bez jakiś pretensji czy awantury o byle co 😮 😞 Zamiast się cieszyć to marnujemy czas na takie głupoty ...
JAK SIĘ CZUJECIE BRZUCHATKI ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej 😘 😘 😘 wczoraj nie miałam internetu i temu nie kuknęłam do Was 🥴 u nas oki , tzn u Tymonka choć powoli mi się zaczyna rozkręcać 😜 😮 a jak się udrze to na zawał idzie paść 😜 🤪a u mnie pogłębiona deprecha i ogólnie mam dość i prawie 😞 mojego jakbym mogła to rozerwałabym na kawałki (bogu ducha winny) ale tak na mnie działa i generalnie nie ma dnia bez jakiś pretensji czy awantury o byle co 😮 😞 Zamiast się cieszyć to marnujemy czas na takie głupoty ...
JAK SIĘ CZUJECIE BRZUCHATKI ??

tak wiesz ała ałć eh ohhhh i czeeeeeekamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Glowa do gory!!! jeszzce troche i przejdzie ustabilizuje sie wsjo 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj mieliśmy wizytę położnej środowiskowej i najprawdopodobniej muszę się wstawić do gina bo w ogóle nie krwawię 😮 i najprawdopodobniej wszystko mi się zatrzymuje co grozi krwotokiem 🤢 🥴 nie wiem czy taka moja uroda czy nerwy też nie robią swoje ... no nic mam się obserwować i jeżeli w 2 dni nie poleci nic koniecznie mam jechać do lekarza .
Noż kur** jak nie urok tak sraczka ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia jednym słowem lekki baby blues Cie dopad ale nie przejmuj sie bo to jest normalka i zaraz Ci przejdzie musza hormony sie w miare uregulowac a mąż musi niestety to przetrwac innej rady nie ma 🙂 jest ppiekna pogoda wiec może wybierzecie sie owce w Krakowie pooglądać 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej 😘 😘 😘 wczoraj nie miałam internetu i temu nie kuknęłam do Was 🥴 u nas oki , tzn u Tymonka choć powoli mi się zaczyna rozkręcać 😜 😮 a jak się udrze to na zawał idzie paść 😜 🤪a u mnie pogłębiona deprecha i ogólnie mam dość i prawie 😞 mojego jakbym mogła to rozerwałabym na kawałki (bogu ducha winny) ale tak na mnie działa i generalnie nie ma dnia bez jakiś pretensji czy awantury o byle co 😮 😞 Zamiast się cieszyć to marnujemy czas na takie głupoty ...
JAK SIĘ CZUJECIE BRZUCHATKI ??

tak wiesz ała ałć eh ohhhh i czeeeeeekamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Glowa do gory!!! jeszzce troche i przejdzie ustabilizuje sie wsjo 😘 😘 😘 😘


chyba wszyscy czekają na ten dzień gdzie ustabilizuje się wszystko ... póki co tragedia .
No Kochane na co czekacie ? prawie same użytkowniczki a bejbiki gdzie ?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia jednym słowem lekki baby blues Cie dopad ale nie przejmuj sie bo to jest normalka i zaraz Ci przejdzie musza hormony sie w miare uregulowac a mąż musi niestety to przetrwac innej rady nie ma 🙂 jest ppiekna pogoda wiec może wybierzecie sie owce w Krakowie pooglądać 🙂 😜


Kochana nie potrzebny baran do stada owiec 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
wczoraj mieliśmy wizytę położnej środowiskowej i najprawdopodobniej muszę się wstawić do gina bo w ogóle nie krwawię 😮 i najprawdopodobniej wszystko mi się zatrzymuje co grozi krwotokiem 🤢 🥴 nie wiem czy taka moja uroda czy nerwy też nie robią swoje ... no nic mam się obserwować i jeżeli w 2 dni nie poleci nic koniecznie mam jechać do lekarza .
Noż kur** jak nie urok tak sraczka ..........


uuuuuuuuuuuuu to fatalnie musisz iść do gin bo to jest poprostu fizycznie nie możliwe żebyś ie krawawila może coś sie zaczopowało ja chyba bym dwóch dni nie czekała Kochana bo żeby nie doszo do jakiegoś stanu zapalnego!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...