Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
paczcie co znalazłam,opinie o moim doktorku 😁
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/2635/Grzegorz-Kaczmarek/ginekolog_poloznik/Kepno
żem kurwa trafiła

na tej stronie moj ma same max i same min , ciezko okreslic dla jednych koszmar ktorym zrujnowal zycie i macierzynstwo dla innych wyrocznia i jedyny ktoremu ufają, nie spójne te opinie...

moja opinia z pewnością kwalifikuje się do tej najniższej skali oceny. fakt, komentarzy jest mało ale głównie potwierdzające to w jakiej sytuacji ja jestem,jak mnie traktuje i jak wyglądają wizyty. sama sobie jestem winna,raz już zmieniłam lekarza ze względu na odległość a doktorek był prześwietny...dobrze że to już finisz.


ja o swojej gin też znalazłam opinie - są i te pozytywne i negatywne. Do negatywnych zaliczono tam pazerność, szybkie tempo wizyty i brak zainteresowania w szpitalu swojąpacjentką - i to sie niestety potwierdza.
Tez sie ciesze ze to juz koniec. tylko czeka mnie jeszcze jedna wizyta w poniedziałek -znów 100 zł ehh


Kurde, ja ostatnio -w poniedziałek nic nie płaciłam u mojego...a miałam i ktg i samolot i usg...chyba faktycznie dobrze trafiłam 🙂 Ciekawe co będzie jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ojaaaaaaaaaaaaa rozpłynełam sie SZotka!!!!!!!!!!!!!!1 jak wy wyglądacie !!!!!!!!!!!!!!!! Cud miód słodycz sama, jenyyy az sciska za serduszko mhmmmmmmmmmmm sie rozmarzyłam 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dzięki MAMUSIE - Czarna, Aniulka, Mariolka, Maga czyli mialyscie w kregoslup.
A tatusiowie mogli byc w tym przypadku z wami ewentualnie gdybyscie chcialy?
Ok to teraz czekam na rodzące SN czy brały coś wogole?


ja przy porodzie sn miłam podany dolargan, bóle były nie do wytrzymania, wszystko szło mi w kręgosłup, na ktg nic nie pokazywało a ja wyłam z bólu, na ktg pokazuje tylko te brzuszne skurcze, spinanie a tych krzyzowych nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzięki MAMUSIE - Czarna, Aniulka, Mariolka, Maga czyli mialyscie w kregoslup.
A tatusiowie mogli byc w tym przypadku z wami ewentualnie gdybyscie chcialy?
Ok to teraz czekam na rodzące SN czy brały coś wogole?


ja przy porodzie sn miłam podany dolargan, bóle były nie do wytrzymania, wszystko szło mi w kręgosłup, na ktg nic nie pokazywało a ja wyłam z bólu, na ktg pokazuje tylko te brzuszne skurcze, spinanie a tych krzyzowych nie.


I pomogło ci na te bole krzyzowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzięki MAMUSIE - Czarna, Aniulka, Mariolka, Maga czyli mialyscie w kregoslup.
A tatusiowie mogli byc w tym przypadku z wami ewentualnie gdybyscie chcialy?
Ok to teraz czekam na rodzące SN czy brały coś wogole?


ja przy porodzie sn miłam podany dolargan, bóle były nie do wytrzymania, wszystko szło mi w kręgosłup, na ktg nic nie pokazywało a ja wyłam z bólu, na ktg pokazuje tylko te brzuszne skurcze, spinanie a tych krzyzowych nie.


I pomogło ci na te bole krzyzowe?


były cały czas tak samo bolesne no chyba ze bez tego to bym juz w ogóle odjechała trudno stwierdzic, ulgi nie przyniósł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie wqur...łam ... chcialam przeprasowac material od baldachimu bawłniany bo wygladał jak psu z gardła wyjęty i najechalam na siateczke!!! i spaliłam bozeeee nawet prasowac nie potrafie , na szczescie byly na nim serduszka jedno odczepilam i doszylam wiec nie widac wcale , ale jestem wsciekła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
Dorzuciłam zdjęcia 🙂
Louisdeg ja nie miałam żadnego znieczulenia ale myślę że gdybym miała jeszcze raz podejść do tego to poważnie bym się zastanowiła czy aby nie jest to sensowne wyjście.


No jak ty tak dluugo sie meczylas bidulo.... pewnie jak bys wiedziala ze tyle to potrwa to bys wziela, kapa jest z tym znieczuleniem ze tylko na jakims tam etapie mozna podac a potem juz za pozno..

U mnie nie było tragedii ze skurczami.Dopiero ostatnie trzy godziny były koszmarne i wtedy było mi brak znieczulenia.No nic przeżyć się bez niego jak widać da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzięki MAMUSIE - Czarna, Aniulka, Mariolka, Maga czyli mialyscie w kregoslup.
A tatusiowie mogli byc w tym przypadku z wami ewentualnie gdybyscie chcialy?
Ok to teraz czekam na rodzące SN czy brały coś wogole?


ja przy porodzie sn miłam podany dolargan, bóle były nie do wytrzymania, wszystko szło mi w kręgosłup, na ktg nic nie pokazywało a ja wyłam z bólu, na ktg pokazuje tylko te brzuszne skurcze, spinanie a tych krzyzowych nie.


I pomogło ci na te bole krzyzowe?


były cały czas tak samo bolesne no chyba ze bez tego to bym juz w ogóle odjechała trudno stwierdzic, ulgi nie przyniósł


Ummm. no ciekawe ciekaw ejak to bedzie, ja ogolnie mam problemy z kregoslupem w odcinku krzyzowym wiec wiem jak on boli i srednio sobie wyobrazam woalalbym te brzuszne bole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
ale sie wqur...łam ... chcialam przeprasowac material od baldachimu bawłniany bo wygladał jak psu z gardła wyjęty i najechalam na siateczke!!! i spaliłam bozeeee nawet prasowac nie potrafie , na szczescie byly na nim serduszka jedno odczepilam i doszylam wiec nie widac wcale , ale jestem wsciekła

🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
ide w pizdu! papaa dziewczynki,oby Wam sie nie korkowalo wszystko i zgodnie z mysla poszlo gladko i sprawnie .. 🤢 buziaki kochane 😘


Gdzieżeś polazła Asik na cały boży dzien??
toż to pustki uczyniła na forum moim droga Joanno tym zniknieniem swoim........ 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezuuuuuuu ale się najadłam...naciągnęłam małżona na kebab w bułce-pycha mięsko,suróweczki, sosik czosnkowy 🤪 🤪 🤪 🤪 miałam taką ochotę, że nie mogłam wytrzymać ☺️ ☺️
Jak mi dobrze teraz 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj maz sie przeziebił
jeszcze tego brakowało teraz 😞
czyli z wspomagania nici, nie wiadomo czy wpuszcza go na porodowke i jeszcze zawsze to niebezpieczne dla dzidzi w razie w 😞
a tak poza tym wspolczuje 😞 i musze go nafaszerowac czyms jak tylko wroci

🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helou Dziewoje!
Smerfetka mi prrzyslala fotke ..
Swojego Kacperka !Poszla za rada Zochy i napila sie olejku rycynowego (mial pomoc na zaparcia) 🤪 rodzila 12h,dzisiaj o 11:55
wazyl 3630 i mierzyl 56cm


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
helou Dziewoje!
Smerfetka mi prrzyslala fotke ..
Swojego Kacperka !Poszla za rada Zochy i napila sie olejku rycynowego (mial pomoc na zaparcia) 🤪 rodzila 12h,dzisiaj o 11:55
wazyl 3630 i mierzyl 56cm



HAA!!!!SUPER!!!!!!!!!!!GRATULACJE 😘 😘 SIE ODKORKOWAŁO 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...