Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czesc! nie bylo mnie od soboty. Nie mowcie ze Asia jeszcze nie urodzila?!!


Ania masz moze jakieś wieści od Luziki ?


tak. Wiem. Jest już w domu. Dzisiaj wejdzie na brzuszek to wam wszystko opowie. Ona czuje się dobrze, tylko szwy uwierają ( na ale to wiadome ), jej malutka została transportowana do jakiegoś dobrego szpitala na oddział intensywnej terapii. Dziś jedzie do niej, bo nie może tam być cały czas. Dziewczyny jest jej ciężko. Nie dziwię się ani trochę. Musimy ją wesprzeć jak tylko się da
!!!!

wszystko sie ustabilizuje i już niedługo mała będzie w domku,trzymam z całej siły kciuki !!
a lekarze za pewne wcześniej żadnego problemu nie widzieli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Ja też dalej w dwupaku 🤪 ale jak to napisała jedna z Naszych Dziewuszek,jeżeli od zapłodnienia ma upłynąć 226 dni to termin mi sie zgadza na 28 🤪 bo dokładnie wiem kiedy sie gździliśmy ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁 teraz wszystkie wiecie kiedy Emilka rozpoczęła życie!!! ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁


zaraz po sylwestrze 😉 😁
no wg moich obliczeń to w takim wypadku mój łobuziak urodzi się 22/23 - no bo to noc sylwestrowa była ☺️ 🤪

u mnie też coś w ten deseń 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Ja też dalej w dwupaku 🤪 ale jak to napisała jedna z Naszych Dziewuszek,jeżeli od zapłodnienia ma upłynąć 226 dni to termin mi sie zgadza na 28 🤪 bo dokładnie wiem kiedy sie gździliśmy ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁 teraz wszystkie wiecie kiedy Emilka rozpoczęła życie!!! ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁


zaraz po sylwestrze 😉 😁
no wg moich obliczeń to w takim wypadku mój łobuziak urodzi się 22/23 - no bo to noc sylwestrowa była ☺️ 🤪

u mnie też coś w ten deseń 😁


😁
ja 22 mam KTG , mam nadzieję że po nim zostanę już w szpitalu i nastąpi rozwiązanie ...
mam dość , do tego dochodzą znów problemy z przefantastyczną dwulicową teściową ...
martwię się że mój młody będzie mega nerwusem , przez te nerwy co się przez nią najadłam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka 😘

Ja też dalej w dwupaku 🤪 ale jak to napisała jedna z Naszych Dziewuszek,jeżeli od zapłodnienia ma upłynąć 226 dni to termin mi sie zgadza na 28 🤪 bo dokładnie wiem kiedy sie gździliśmy ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁 teraz wszystkie wiecie kiedy Emilka rozpoczęła życie!!! ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 😁 😁


zaraz po sylwestrze 😉 😁
no wg moich obliczeń to w takim wypadku mój łobuziak urodzi się 22/23 - no bo to noc sylwestrowa była ☺️ 🤪

u mnie też coś w ten deseń 😁


😁
ja 22 mam KTG , mam nadzieję że po nim zostanę już w szpitalu i nastąpi rozwiązanie ...
mam dość , do tego dochodzą znów problemy z przefantastyczną dwulicową teściową ...
martwię się że mój młody będzie mega nerwusem , przez te nerwy co się przez nią najadłam :/

hehehe..bedziemy apelować o rozwarcie 😁 😎 🙂 🙂
teściówki współczuje,ciężki orzech do zgryzienia ja przez swoją też nie raz wychodziłam z siebie i choć wiem że to nie jest dobre dla dziecka,to co zrobić... nie da się nie denerwować czasem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety ale nerwy w ciazy maja wplyw na malucha ja widze to na przykladzie swoim i nadinki..
przez dobre 4 miesiece ciazy codziennie wyłam a nie płakałam z nerwów przez tesciowa i ogólnie i widze jak mala sie denerwuje .
Luizka trzymaj sie bedzie dobrze , ja tez martwiłam sie o serdusio nadinki tak mnie nastraszyli lekarze w szpitalu a u nas sie ułozyło wiec u ciebie tez bedzie dobrze.

dziewczyny powiedzcie mi mniej wiecej dlaczego malutka luizki jest w szpitalu bo ja nie w temacie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z ktg...po ktg wylądowałam na IP..bo u mnie w przychodni źle wyszło..i do szpitala skierowanie dostałam..tam zrobili mi jeszcze jedno ktg i wyszło super więc wysłali mnie do domu...w sumie sie nie dziwie,że źle wyszło u mnie w przychodni jak sprzęt mają w opłakanym stanie!!to co zapisuje serduszko musiałam sobie sama ręką trzymać 😲a na IP pełen luksus 😎 Malutka szalała jak nigdy 😁 skurcze zapisały sie dwa i to dosyć mocne.. 🙂 Byłam na chwile na górze u Mamusiek normalnie same KOTKI płakały 😁 😁 😁 aż samej zachciało mi sie płakuniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
Niestety ale nerwy w ciazy maja wplyw na malucha ja widze to na przykladzie swoim i nadinki..
przez dobre 4 miesiece ciazy codziennie wyłam a nie płakałam z nerwów przez tesciowa i ogólnie i widze jak mala sie denerwuje .
Luizka trzymaj sie bedzie dobrze , ja tez martwiłam sie o serdusio nadinki tak mnie nastraszyli lekarze w szpitalu a u nas sie ułozyło wiec u ciebie tez bedzie dobrze.

dziewczyny powiedzcie mi mniej wiecej dlaczego malutka luizki jest w szpitalu bo ja nie w temacie 😞



Urodziła sie w zielonych wodach i owinięta pępowiną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrwa mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po jasny gwint jest skieroiwanie do szpitala na cc jeśli pan ordynator mi mówi ze uożenie miednicowe to nie koniec świata i nie wyznaczy mi terminu cc bo nie ma przesanek medycznych a u wielorodki mozna przekrecic dziecko czy cos w ten deseń, wieć sie pytam bo co lekarz prowadzący wystawia skieriowanie jesli każa czekac na akcje porodowa no powiedzia zebym do ostatniej chwili nie czekała alle po co to skierowanie czy jesli tak sprawe stawiaja to samo usg by nie wystarczyło!!!!!!!!!!!!!!!!no qrwa jestem tak wściekla ze szok Ordynator powiedział mi ze no najparwdopodobniej bede miec cc ale terminu nie wyznacza!!!!!!!!!!!pojechałam do 2 szpitala i tam w srode bede gadac z dyr szpitala i zobacze co mi powiedza !!!!!!!!!!!!!!!!!chyba ze z tych nerw poród zacznie sie wczesniej tyle ze jak sie teraz cholernie boje o swoje dziecko i o siebie ze jak juz dojdzie do akcji porodopwej to bedziemy sie strasznie meczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
qrwa mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po jasny gwint jest skieroiwanie do szpitala na cc jeśli pan ordynator mi mówi ze uożenie miednicowe to nie koniec świata i nie wyznaczy mi terminu cc bo nie ma przesanek medycznych a u wielorodki mozna przekrecic dziecko czy cos w ten deseń, wieć sie pytam bo co lekarz prowadzący wystawia skieriowanie jesli każa czekac na akcje porodowa no powiedzia zebym do ostatniej chwili nie czekała alle po co to skierowanie czy jesli tak sprawe stawiaja to samo usg by nie wystarczyło!!!!!!!!!!!!!!!!no qrwa jestem tak wściekla ze szok Ordynator powiedział mi ze no najparwdopodobniej bede miec cc ale terminu nie wyznacza!!!!!!!!!!!pojechałam do 2 szpitala i tam w srode bede gadac z dyr szpitala i zobacze co mi powiedza !!!!!!!!!!!!!!!!!chyba ze z tych nerw poród zacznie sie wczesniej tyle ze jak sie teraz cholernie boje o swoje dziecko i o siebie ze jak juz dojdzie do akcji porodopwej to bedziemy sie strasznie meczyc 😞

jeeejuuu...biedna.też bym sie bała że się będę męczyć w takiej sytuacji.Kurde co za ludzie zamiast ułatwić to jeszcze tak utrudnią...normalnie aż się sama wkurzyłam.tylko dusić tych idiotów rozumiem rutyna rutyną ale mogliby być ludźmi dla zestresowanej ciężarnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
qrwa mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po jasny gwint jest skieroiwanie do szpitala na cc jeśli pan ordynator mi mówi ze uożenie miednicowe to nie koniec świata i nie wyznaczy mi terminu cc bo nie ma przesanek medycznych a u wielorodki mozna przekrecic dziecko czy cos w ten deseń, wieć sie pytam bo co lekarz prowadzący wystawia skieriowanie jesli każa czekac na akcje porodowa no powiedzia zebym do ostatniej chwili nie czekała alle po co to skierowanie czy jesli tak sprawe stawiaja to samo usg by nie wystarczyło!!!!!!!!!!!!!!!!no qrwa jestem tak wściekla ze szok Ordynator powiedział mi ze no najparwdopodobniej bede miec cc ale terminu nie wyznacza!!!!!!!!!!!pojechałam do 2 szpitala i tam w srode bede gadac z dyr szpitala i zobacze co mi powiedza !!!!!!!!!!!!!!!!!chyba ze z tych nerw poród zacznie sie wczesniej tyle ze jak sie teraz cholernie boje o swoje dziecko i o siebie ze jak juz dojdzie do akcji porodopwej to bedziemy sie strasznie meczyc 😞


i dopiero teraz Cie o tym informuja!?!? 😮 wariactwo..
ale faktycznie lekarze mowia, ze u wielorodki to nie jest wskazanie i wg nich porod ten moze sie odbywac normalnie (przynajmniej u nas w szpitalu tak mowia) i nie robia cc tylko monitoruja akcje porodowa, ale to pewnie zalezy od wagi dziecka.. 🤔 tylko czemu nie powiedzieli Ci tego wczesniej? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
no mówie Wam jestyem tak zła ,ryczeć mi sie chce i ogólnie mam dość !!!!!!!!!!Maga nie wiem czemu mi nie powiedzieli 😞ch*****i tyle nie wiem co mam robic no ale chyba nie mam wyjscia musze czekac do środy albo pojade do rodziców i im okna umyje bo swoje mam czyste


no naprawde bajzel... przeciez porod posladkowy to jest cos, do czego sie trzeba przygotowac chociazby mentalnie., 🥴 😠 pewnie beda probowac iobrotu przez zew poloki brzuszne.. 🤔
ale staraj xsie niev denerwowac dla dziecka, po co Wam dodatkowy stres 😘 wiem, ze latwo mowic.. ale poczekaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no mówie Wam jestyem tak zła ,ryczeć mi sie chce i ogólnie mam dość !!!!!!!!!!Maga nie wiem czemu mi nie powiedzieli 😞ch*****i tyle nie wiem co mam robic no ale chyba nie mam wyjscia musze czekac do środy albo pojade do rodziców i im okna umyje bo swoje mam czyste


no naprawde bajzel... przeciez porod posladkowy to jest cos, do czego sie trzeba przygotowac chociazby mentalnie., 🥴 😠 pewnie beda probowac iobrotu przez zew poloki brzuszne.. 🤔
ale staraj xsie niev denerwowac dla dziecka, po co Wam dodatkowy stres 😘 wiem, ze latwo mowic.. ale poczekaj


ech mam nadzieje ze nas tylko nie skrzywdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no mówie Wam jestyem tak zła ,ryczeć mi sie chce i ogólnie mam dość !!!!!!!!!!Maga nie wiem czemu mi nie powiedzieli 😞ch*****i tyle nie wiem co mam robic no ale chyba nie mam wyjscia musze czekac do środy albo pojade do rodziców i im okna umyje bo swoje mam czyste


no naprawde bajzel... przeciez porod posladkowy to jest cos, do czego sie trzeba przygotowac chociazby mentalnie., 🥴 😠 pewnie beda probowac iobrotu przez zew poloki brzuszne.. 🤔
ale staraj xsie niev denerwowac dla dziecka, po co Wam dodatkowy stres 😘 wiem, ze latwo mowic.. ale poczekaj


ech mam nadzieje ze nas tylko nie skrzywdza


oby.. w Twoum wyadku lepiej, zeby cc zrbili, bo cay czas na to bylas nastawiona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...