Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hallo , drogie panie, czy ktora z naszych kochanych wrzesnioweczek, rozpakowala sie przez weekend ???

tak, Luiza , Agatka, a Asia ZG jeszcze nie wiadomo ale jest w szpitalu


dzieki Karolajna, a jak tam sie dziewczynki czuja ??? jakies wiadomosci ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hanula napisał(a):
Mam opuchnięte nogi i tak już od dobrych ostatnich tygodni ciśnienie mam niskie bez odchyleń.
W pierwszej ciąży też tak miałam.... jak miałam robione bad moczu 2 tyg.temu to było ok. Ja nie czuję żadnych dolegliwości. Poza znudzeniem i niedołężnością spowodowaną wielkim brzuchem 😜 A z tego co wiem z doświadczenia i w szpitalu czekają do wystąpienia porodu samoistnie....


ja bym jednak pojechała do szpitala , zawsze to pewność że jesteś pod fachową opieką ... mi wyszło na sam koniec zatrucie i nadciśnienie a mi wydawało się że jest ok więc ja bym jednak na Twoim miejscu nie kombinowała ... ale wybór wiadomo należy do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hanula napisał(a):
Mam opuchnięte nogi i tak już od dobrych ostatnich tygodni ciśnienie mam niskie bez odchyleń.
W pierwszej ciąży też tak miałam.... jak miałam robione bad moczu 2 tyg.temu to było ok. Ja nie czuję żadnych dolegliwości. Poza znudzeniem i niedołężnością spowodowaną wielkim brzuchem 😜 A z tego co wiem z doświadczenia i w szpitalu czekają do wystąpienia porodu samoistnie....




ja bym jednak pojechała do szpitala , zawsze to pewność że jesteś pod fachową opieką ... mi wyszło na sam koniec zatrucie i nadciśnienie a mi wydawało się że jest ok więc ja bym jednak na Twoim miejscu nie kombinowała ... ale wybór wiadomo należy do Ciebie 🙂



Hej Asiunia...
Jak sie czujesz?/ Jak Tymonek sie sprawuje ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luizka ....pamietaj ze jestesmy z Toba i modlimy sie o Twoja niunke , na pewno wszytsko bedzie dobrze .....
Dorcia ......moge sie nie wypowiadac .....dom wariatów.....zeby obrocic małego to chyba mogli zrobic to troszke wczesniej a nie teraz kiedy jest data porodu tuz tuz
Cały dzien przy cycu toc to szok .....tatus przyjechał i zrobił butle jedzenia i juz jest niunce błogo zasypia ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie.
nawet nie mam czasu kiedy wejsc na forum i was podczytac ☺️ u nas zmiennie- raz noce piekne, raz nieprzespane 😉 najpiekniej spi na spacerkach w wozeczku:P ja czuje sie swienie po cc.
widze, ze wiekszosc juz rozpakowana 🙂 gratuluje mamusie, cudowne dzieci macie( widzialam w galerii).za te co jeszcze 2w 1 3mam mocno kciuki, aby szybko spotkaly sie ze swoimi dziecmi.
dorotka- to jakis absurd... u mnie w szpitalu odrazu w takiej sytuacji robia cc mowiac" to nie sredniowiecze, aby przy ulozeniu miednicowym rodzien naturalnie" - to slowa lekarza, ktory mowil babce lezacej kolo mnie. nic sie nie martw, chociaz wiem ze ciezko, musi byc dobrze i ja i tak mysle ze zrobia cc...moze licza, ze jeszcze dzidzia twa sie obroci?
wszystkie baaaaaaaardzo sciskam i dzieciatka caluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
qrwa mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
po jasny gwint jest skieroiwanie do szpitala na cc jeśli pan ordynator mi mówi ze uożenie miednicowe to nie koniec świata i nie wyznaczy mi terminu cc bo nie ma przesanek medycznych a u wielorodki mozna przekrecic dziecko czy cos w ten deseń, wieć sie pytam bo co lekarz prowadzący wystawia skieriowanie jesli każa czekac na akcje porodowa no powiedzia zebym do ostatniej chwili nie czekała alle po co to skierowanie czy jesli tak sprawe stawiaja to samo usg by nie wystarczyło!!!!!!!!!!!!!!!!no qrwa jestem tak wściekla ze szok Ordynator powiedział mi ze no najparwdopodobniej bede miec cc ale terminu nie wyznacza!!!!!!!!!!!pojechałam do 2 szpitala i tam w srode bede gadac z dyr szpitala i zobacze co mi powiedza !!!!!!!!!!!!!!!!!chyba ze z tych nerw poród zacznie sie wczesniej tyle ze jak sie teraz cholernie boje o swoje dziecko i o siebie ze jak juz dojdzie do akcji porodopwej to bedziemy sie strasznie meczyc 😞
idz do innego szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki i Mamusie.

Wrześniowych dzieci nam przybywa a ja dalej w dwupaku 😠 Jutro rano mam się zjawić na IP i mam nadzieję, że coś zadziałają, aby przekonać Julkę do wyjścia. Mam takiego stresa, że szok, aż mi się ryczeć chce.

Luiza- z maluszkiem wszystko będzie ok.
Gratuluję Agamu i trzymam kciuki za Asię, żeby w końcu udało jej się coś wyskakać na tej piłce.

Wszystkim pozostającym jeszcze w pakietach- szybkiego i bezproblemowego rozwiązania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
witajcie.
nawet nie mam czasu kiedy wejsc na forum i was podczytac ☺️ u nas zmiennie- raz noce piekne, raz nieprzespane 😉 najpiekniej spi na spacerkach w wozeczku:P ja czuje sie swienie po cc.
widze, ze wiekszosc juz rozpakowana 🙂 gratuluje mamusie, cudowne dzieci macie( widzialam w galerii).za te co jeszcze 2w 1 3mam mocno kciuki, aby szybko spotkaly sie ze swoimi dziecmi.
dorotka- to jakis absurd... u mnie w szpitalu odrazu w takiej sytuacji robia cc mowiac" to nie sredniowiecze, aby przy ulozeniu miednicowym rodzien naturalnie" - to slowa lekarza, ktory mowil babce lezacej kolo mnie. nic sie nie martw, chociaz wiem ze ciezko, musi byc dobrze i ja i tak mysle ze zrobia cc...moze licza, ze jeszcze dzidzia twa sie obroci?
wszystkie baaaaaaaardzo sciskam i dzieciatka caluje
gdzie wy te fotki ogladacie tyle na brzuszku przesiedzialam ale nie nauczylam sie ani wstawiac ani ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
mph napisał(a):
witajcie.
nawet nie mam czasu kiedy wejsc na forum i was podczytac ☺️ u nas zmiennie- raz noce piekne, raz nieprzespane 😉 najpiekniej spi na spacerkach w wozeczku:P ja czuje sie swienie po cc.
widze, ze wiekszosc juz rozpakowana 🙂 gratuluje mamusie, cudowne dzieci macie( widzialam w galerii).za te co jeszcze 2w 1 3mam mocno kciuki, aby szybko spotkaly sie ze swoimi dziecmi.
dorotka- to jakis absurd... u mnie w szpitalu odrazu w takiej sytuacji robia cc mowiac" to nie sredniowiecze, aby przy ulozeniu miednicowym rodzien naturalnie" - to slowa lekarza, ktory mowil babce lezacej kolo mnie. nic sie nie martw, chociaz wiem ze ciezko, musi byc dobrze i ja i tak mysle ze zrobia cc...moze licza, ze jeszcze dzidzia twa sie obroci?
wszystkie baaaaaaaardzo sciskam i dzieciatka caluje
gdzie wy te fotki ogladacie tyle na brzuszku przesiedzialam ale nie nauczylam sie ani wstawiac ani ogladac


http://www.brzuszek.net/forum,odp_fotografie_wrzesnioweczek,334,759825.html,str=1032 tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hanula napisał(a):
Mam opuchnięte nogi i tak już od dobrych ostatnich tygodni ciśnienie mam niskie bez odchyleń.
W pierwszej ciąży też tak miałam.... jak miałam robione bad moczu 2 tyg.temu to było ok. Ja nie czuję żadnych dolegliwości. Poza znudzeniem i niedołężnością spowodowaną wielkim brzuchem 😜 A z tego co wiem z doświadczenia i w szpitalu czekają do wystąpienia porodu samoistnie....




ja bym jednak pojechała do szpitala , zawsze to pewność że jesteś pod fachową opieką ... mi wyszło na sam koniec zatrucie i nadciśnienie a mi wydawało się że jest ok więc ja bym jednak na Twoim miejscu nie kombinowała ... ale wybór wiadomo należy do Ciebie 🙂



Hej Asiunia...
Jak sie czujesz?/ Jak Tymonek sie sprawuje ??


fizycznie ok , zresztą po samym porodzie może 2 dni czułam się jak pokraka a tak to śmigam ile wlezie , natomiast psycha padła na łeb na szyję 😮 🤢 przemęczenie przemęczeniem ale najbardziej dołują mnie nozie Tymonka 🤢 🤢 wiem że go wyprowadzą ale sama myśl o czwartku i zmianie gipsów doprowadza mnie prawie do łez 😞 musimy to jakoś znieść ale jest mega ciężko . A Tymuś chyba się oswoił bo już tak kombinuje z tymi nogami że szok 🙂 nawet na boczku śpi i sobie sam je układa ... jest mega silny bo wierzga tymi gipsiorami jak szalony 🙂 .
A u CIebie co słychać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hanula napisał(a):
Mam opuchnięte nogi i tak już od dobrych ostatnich tygodni ciśnienie mam niskie bez odchyleń.
W pierwszej ciąży też tak miałam.... jak miałam robione bad moczu 2 tyg.temu to było ok. Ja nie czuję żadnych dolegliwości. Poza znudzeniem i niedołężnością spowodowaną wielkim brzuchem 😜 A z tego co wiem z doświadczenia i w szpitalu czekają do wystąpienia porodu samoistnie....




ja bym jednak pojechała do szpitala , zawsze to pewność że jesteś pod fachową opieką ... mi wyszło na sam koniec zatrucie i nadciśnienie a mi wydawało się że jest ok więc ja bym jednak na Twoim miejscu nie kombinowała ... ale wybór wiadomo należy do Ciebie 🙂



Hej Asiunia...
Jak sie czujesz?/ Jak Tymonek sie sprawuje ??


fizycznie ok , zresztą po samym porodzie może 2 dni czułam się jak pokraka a tak to śmigam ile wlezie , natomiast psycha padła na łeb na szyję 😮 🤢 przemęczenie przemęczeniem ale najbardziej dołują mnie nozie Tymonka 🤢 🤢 wiem że go wyprowadzą ale sama myśl o czwartku i zmianie gipsów doprowadza mnie prawie do łez 😞 musimy to jakoś znieść ale jest mega ciężko . A Tymuś chyba się oswoił bo już tak kombinuje z tymi nogami że szok 🙂 nawet na boczku śpi i sobie sam je układa ... jest mega silny bo wierzga tymi gipsiorami jak szalony 🙂 .


Kochana glowa i cyc w gore !!!! to najwazniejsze, widzisz jak malutki sobie pieknie radzi.. wiem ze Twoje serce cierpi, ale zobaczysz Asiunia, ani sie obejrzysz a maly bedzie skakal po tobie i ciagna tate zeby z nim pilke pokopal na podworku.. A Ty kochana jestes silna babeczka dasz rade.. musisz dla synusia !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Luizka ....pamietaj ze jestesmy z Toba i modlimy sie o Twoja niunke , na pewno wszytsko bedzie dobrze .....
Dorcia ......moge sie nie wypowiadac .....dom wariatów.....zeby obrocic małego to chyba mogli zrobic to troszke wczesniej a nie teraz kiedy jest data porodu tuz tuz
Cały dzien przy cycu toc to szok .....tatus przyjechał i zrobił butle jedzenia i juz jest niunce błogo zasypia ....


Czarnulo żeby Ci się Julia nie wycwaniła jak mój Urwis 😜 szybko zjarzył że przy butelce nie trzeba się tak męczyć jak przy cycu 😜
a co do porodu to było dokładnie jak napisałam ... gdyby nie to że posmarowaliśmy lekarzowi tak nie robili by nic ze mną 😮 na porodówce był młyn wtedy i tłumaczyli się że nie ma miejsca ale jak tylko dostał kasę tak szybko się znalazło 🥴 masakra ale jak pisałam wcześniej nie żałuje ... a dałam 400zł bo tyle akurat miałam ze sobą , nie wiem czy dużo czy mało ale gdyby trzeba było dała bym drugi raz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIA 19874
Ja czuje sie dobrze.. maly chyba jeszcze mam miejsce bo ostro sie rozpycha, Lekarz mnie moj jeszcze nie sprawdzal wiec nie wiem co sie dzieje w katarzynie, nie czuje zadnych skorczy, ani zadnego jakiesgos nacisku, wiec chyba malemu nie spieszno. W srode mam USG i ma mi pogrzebac w katarzynie wiec zobaczymy... z jednej strony to chcialabym miec juz to za soba a z drugiej t sie boje czy wszystko ok z malym , jaki bedzie porod, czy znow wywolywanie i wogole ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
ASIA 19874
Ja czuje sie dobrze.. maly chyba jeszcze mam miejsce bo ostro sie rozpycha, Lekarz mnie moj jeszcze nie sprawdzal wiec nie wiem co sie dzieje w katarzynie, nie czuje zadnych skorczy, ani zadnego jakiesgos nacisku, wiec chyba malemu nie spieszno. W srode mam USG i ma mi pogrzebac w katarzynie wiec zobaczymy... z jednej strony to chcialabym miec juz to za soba a z drugiej t sie boje czy wszystko ok z malym , jaki bedzie porod, czy znow wywolywanie i wogole ....


na pewno będzie ok 🙂 urodziłaś jedno to i z drugim dasz radę 🙂 Ja też szłam na przegląd bez objaw porodu a na drugi dzień już miałam Tymonka 🙂 także jak dobrze pogmyra to kto wie 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
ASIA 19874
Ja czuje sie dobrze.. maly chyba jeszcze mam miejsce bo ostro sie rozpycha, Lekarz mnie moj jeszcze nie sprawdzal wiec nie wiem co sie dzieje w katarzynie, nie czuje zadnych skorczy, ani zadnego jakiesgos nacisku, wiec chyba malemu nie spieszno. W srode mam USG i ma mi pogrzebac w katarzynie wiec zobaczymy... z jednej strony to chcialabym miec juz to za soba a z drugiej t sie boje czy wszystko ok z malym , jaki bedzie porod, czy znow wywolywanie i wogole ....
bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem po wizycie i powiem że baaardzo zadowolona..jednak obecność męża okazała się nieoceniona gdyż już od samego dzień dobry doktorek był przemiły i co najważniejsze tłumaczył wszystko śpiewająco-do tej pory jestem w szoku ! 🤪 😁 🙂
Rozwarcia nadal brak,Hania sobie już waży 3,620 więc pięknie moja księżniczka przez 5 tyg przybrała na wadze co mnie ogromnie cieszy 🙂 W środe na ktg,jeśli cosik wykaże będziemy czekać na rozwój akcji,jeśli natomiast Hania będzie nadal stawiać opór z wyjściem na świat w poniedziałek mam się już zgłosić do szpitala i będą wywoływać poród.
Moge spać spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
ASIA 19874
Ja czuje sie dobrze.. maly chyba jeszcze mam miejsce bo ostro sie rozpycha, Lekarz mnie moj jeszcze nie sprawdzal wiec nie wiem co sie dzieje w katarzynie, nie czuje zadnych skorczy, ani zadnego jakiesgos nacisku, wiec chyba malemu nie spieszno. W srode mam USG i ma mi pogrzebac w katarzynie wiec zobaczymy... z jednej strony to chcialabym miec juz to za soba a z drugiej t sie boje czy wszystko ok z malym , jaki bedzie porod, czy znow wywolywanie i wogole ....


na pewno będzie ok 🙂 urodziłaś jedno to i z drugim dasz radę 🙂 Ja też szłam na przegląd bez objaw porodu a na drugi dzień już miałam Tymonka 🙂 także jak dobrze pogmyra to kto wie 🙃 😁



o to chodzi, ze moj to nie chce zbytnio gmyrac tak zeby cos pobudzic, wiec ciezko bedzie.. ale coz trzeba czekac 🙂
ja to tak z doskoku z wami kochane pisze, bo w pracy teraz na treningu mam goscia, ( dzis go akurat nie ma ) ale tak to on siedzi przy kompie i nie mam jak kochane z wami pisac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra, skorzystam póki Grzesiek jest u teściów a Michał śpi - idę zmyć ten cały szpital z siebie.

postaram ię skrobnąć Wam jutro nieco więcej - ale ogólnie - mimo, że poród "ekspresowy" bo niecałe 2 h i mąż ledwo dojechał na porodówkę, to wspominam go znacznie gorzej niż za pierwszym razem i mogę z pełną wiadomością stwoerdzić - nie chcę już więcej dzieci 😜 dwójeczka mi starczy.

ps. w moim awatarze wstawiłam fotkę M 🙂

buziaki, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...