Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dałam foteczke
Tak teskni mi sie za tym pyszczkiem kochanym



Cudowna jest 😘 😘

Aż serducho sie rozdziera..sie popłakałam 😞 Będzie dobrze Kochana musimy w to wierzyć !! 😘 😘

😘 😘 😘 😘 😘
Wierze bardzo bardzo , musi byc tylko i wyłącznie dobrze !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dałam foteczke
Tak teskni mi sie za tym pyszczkiem kochanym

Kochana jeszcze kilka dni i będziecie razem!! Trzymamy kciuki!!


bedzie napewno dobrze, w koncu to nasza wrzesnioweczka, sliczna , silna dziewczynka, zaopiekuja sie nia dobrze .. i juz nie dlugo mamunia z tatusiem, beda ja tulic w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luizka kochana ja tu z moimi zaglebiowskimi chlopcami trzymamy za Was kciuki! 😘 duzo wytrwalosci moja droga, jestesmy z Toba!
poza tym ANTOŚ CZEKA NA DZIEWCZYNĘ!! 😉 😉 😘
zobaczysz ani sie obejrzysz a juz bedziecie latac z wozeczkiem. troszke dluzej naczekasz sie na coreczke swoja, ale czuje ze wynagrodzisz jej wielka miloscia te trudy, ktore musiala znosic, trzymajcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Z góry przepraszam że wcinam się w wątek ☺️
ale podczytałam,was i przeczytałam o córeczce Louisedg 😞
życzę ci aby malutka szybko mogła znaleźć się w twoich ciepłych ramionach i dużo siły.
Napewno będzie dobrze,widać na zdięciu że mała jest wymęczona,ale napewno jest silna.
Gratuluje córeczki i życze wszystkiego co najlepsze dla was. i dużo zdrówka dla malutkiej.

Dziekujemy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Luizka kochana ja tu z moimi zaglebiowskimi chlopcami trzymamy za Was kciuki! 😘 duzo wytrwalosci moja droga, jestesmy z Toba!
poza tym ANTOŚ CZEKA NA DZIEWCZYNĘ!! 😉 😉 😘
zobaczysz ani sie obejrzysz a juz bedziecie latac z wozeczkiem. troszke dluzej naczekasz sie na coreczke swoja, ale czuje ze wynagrodzisz jej wielka miloscia te trudy, ktore musiala znosic, trzymajcie sie 😘

Kocham Was 😘 😘 wspominałam juz?
A dziewczyna w Klimontowie tak po sąsiedzku
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Luizka kochana ja tu z moimi zaglebiowskimi chlopcami trzymamy za Was kciuki! 😘 duzo wytrwalosci moja droga, jestesmy z Toba!
poza tym ANTOŚ CZEKA NA DZIEWCZYNĘ!! 😉 😉 😘
zobaczysz ani sie obejrzysz a juz bedziecie latac z wozeczkiem. troszke dluzej naczekasz sie na coreczke swoja, ale czuje ze wynagrodzisz jej wielka miloscia te trudy, ktore musiala znosic, trzymajcie sie 😘

Kocham Was 😘 😘 wspominałam juz?
A dziewczyna w Klimontowie tak po sąsiedzku
😘 😘 😘 😘


my Was tez 😘
my tez sie wybieramy do klimontowa, bo Antoś ma niewyksztalcone stawy bioderkowe i musimy isc na powtorne usg 29 wrzesnia.. oby do tej pory Twoja coreczka byla juz z Wami 😘 😘 a jak cos to ja odwiedzimy 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej girls.
Loui , trzymam cały czas kciuki ! Wiesz , może to nie ma większego znaczenia , ale ogólnie zauważyłam ostatnio że naprawdę nic nie dzieje się bez przyczyny. zdarzają się przykre rzeczy dla nas , ale tylko dlatego byśmy mogli później docenić wszystko bardziej.
ja sobie chodzę jeszcze po terminie z bebzolem z moim pasażerem , boli mnie coraz bardziej wszystko. dziś prawie się zeszczałam w supermarkecie w nachy. dość głośno powiedziałam do mojego starego że albo zaraz się zeszczę albo odejdą mi wody... minę musiałam mieć masakra , ale .... ale dzięki temu otworzyli mi specjalnie kasę 😉
wiem że to ma się nijak do Waszej sytuacji , ale to pokazuje ze chwila grozy , a potem wszystko idzie w super stronę. 😉
Córcia będzie zdrowa , już niedługo w Twoich ramionach 😉
Niko potwierdza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luiza tak naparwde nie wiem co mam Ci napisać bo juz dziewczyny napisały to co ja chciaam napisać ale pamietaj wiara czyni cuda i Twoje maluitkie szczęście jest dzielne jak mamusia i da rade wyjdzie dziarsko z okropnego przyjscia na świat i teraz juz bedzie tylko lepiej !!!Cauję Cie i ściskam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę spać dziewczyny.
mam za sobą ciężki dzień . teściowa daje znów popalić. dzięki tej kobiecie czuje się jak kupa gówna... postanowiliśmy się wyprowadzić. na wynajem niestety , bo innej opcji na obecną chwilę nie mamy 😞
najgorsze jest to że ja staram się przybrać dobrą minę do tej gry , mimo wszystko , ale widzę jak mój stary się męczy. bo to jego matka , która traktuje go jak jakiegoś głupiego bachora, non stop go zniechęca... ciężko opisać jak to jest ... a mieliśmy nadzieję że dziecko wszystko zmieni , załagodzi stosunki ... a tutaj weszło pokazywanie na nowo że się do niczego nie nadaje i mam gówno , a nie pojęcie o życiu w rodzinie.
mam nadzieję że mimo wszystko ja dam sobie rade z tym wszystkim i nadejdzie dzień ze sobie pomyśle ze jestem z siebie zajebiście dumna ...
ale tak cholernie długa droga przede mną ... przed nami ....

Kochane , trzymam za Was wszystkie kciuki , za mamusie i przyszłe mamusie 😉
życzę owocnej nocy 🤪
do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Luizka kochana ja tu z moimi zaglebiowskimi chlopcami trzymamy za Was kciuki! 😘 duzo wytrwalosci moja droga, jestesmy z Toba!
poza tym ANTOŚ CZEKA NA DZIEWCZYNĘ!! 😉 😉 😘
zobaczysz ani sie obejrzysz a juz bedziecie latac z wozeczkiem. troszke dluzej naczekasz sie na coreczke swoja, ale czuje ze wynagrodzisz jej wielka miloscia te trudy, ktore musiala znosic, trzymajcie sie 😘

Kocham Was 😘 😘 wspominałam juz?
A dziewczyna w Klimontowie tak po sąsiedzku
😘 😘 😘 😘


my Was tez 😘
my tez sie wybieramy do klimontowa, bo Antoś ma niewyksztalcone stawy bioderkowe i musimy isc na powtorne usg 29 wrzesnia.. oby do tej pory Twoja coreczka byla juz z Wami 😘 😘 a jak cos to ja odwiedzimy 😁 😉

Mam, nadzieje ze juz bedzie przy moim cycusiu spokojnie leżała w tym czasie.

A ja wam sie pochwale, ze juz dzis wydoiłam prawie 50 ml laktatorem 🙂a to 2 doba dopiero, ale mam mobiloizacje zeby od jutra wozic malutkiej cenny pokarm 🙂

Ja jestem w tle czytam sobie co tam pisalyscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luiza ja już Ci napisałam wszystko. Właśnie mężowi czytałam co dolega Twojej kruszynce,( pytał mnie wcześniej jak smsy pisałyśmy). Mój mąż to mądry człowiek - mówi, że maleńka z tego wyjdzie! Ja mu wierzę, nigdy jeszcze się w niczym nie pomylił.
Ja Ci jeszcze raz mówię, będę się modlić za nią, ja bardzo wierzę w siłę modlitwy. Moja mama jest ciężko chora, jak ja leżałam w szpitalu ona też leżała. Podejrzewano wszystko co najgorsze - nowotwory różnych organów. Bardzo płakałam ....i modliłam się. Błagałam Boga o pomoc. Wysłuchał mnie. Moja mama jeszcze leży w szpitalu, ale czuje się znacznie lepiej i.... to nie są nowotwory!!!! leczą ją i już wiemy, że będzie dobrze. Nie mamy jeszcze 100 % pewności, ale jest dużo, dużo lepiej, niż początkowa diagnoza m-c temu. Mama już też jest w lepszej formie. Widać fizycznie, że dochodzi do siebie. 🙂 Nie chciałam o tym mówić, ale chcę, żebyś wiedziała, że wiara góry przenosi!!! Ja w to wierzę całym sercem, tylko modlitwa może pomóc Twojej maleńkiej!!! Będę się modlić o nią tak jak modlę się o moją mamusię. Zobaczysz, że to pomoże.
Mam nadzieję, że w to wierzysz i też będziesz prosić Boga o zdrowie dla Twojej kruszynki.

Ps. Jest naprawdę śliczna 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Luiza ja już Ci napisałam wszystko. Właśnie mężowi czytałam co dolega Twojej kruszynce,( pytał mnie wcześniej jak smsy pisałyśmy). Mój mąż to mądry człowiek - mówi, że maleńka z tego wyjdzie! Ja mu wierzę, nigdy jeszcze się w niczym nie pomylił.
Ja Ci jeszcze raz mówię, będę się modlić za nią, ja bardzo wierzę w siłę modlitwy. Moja mama jest ciężko chora, jak ja leżałam w szpitalu ona też leżała. Podejrzewano wszystko co najgorsze - nowotwory różnych organów. Bardzo płakałam ....i modliłam się. Błagałam Boga o pomoc. Wysłuchał mnie. Moja mama jeszcze leży w szpitalu, ale czuje się znacznie lepiej i.... to nie są nowotwory!!!! leczą ją i już wiemy, że będzie dobrze. Nie mamy jeszcze 100 % pewności, ale jest dużo, dużo lepiej, niż początkowa diagnoza m-c temu. Mama już też jest w lepszej formie. Widać fizycznie, że dochodzi do siebie. 🙂 Nie chciałam o tym mówić, ale chcę, żebyś wiedziała, że wiara góry przenosi!!! Ja w to wierzę całym sercem, tylko modlitwa może pomóc Twojej maleńkiej!!! Będę się modlić o nią tak jak modlę się o moją mamusię. Zobaczysz, że to pomoże.
Mam nadzieję, że w to wierzysz i też będziesz prosić Boga o zdrowie dla Twojej kruszynki.

Ps. Jest naprawdę śliczna 😘

Bardzo wierze Aniu tylko w to chce wierzyc.... kocham ją nad zycie nie wyobrazam sobie juz inaczej
oni o odmie płucnej mówią cos ja nawet juz o niczym nie czytam w necie bo zwariuje 😞

Wszyscy jestescie kochani 😘 😘 😘

Ps. Podobna do taty jest cala zdjeta skóra z niego ,usteczka oczka nosek, jak go tu mam obok to mi sie buzka smieje jak 2 krople wody te moje miłości są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jesteście kochane, wszystkie razem i każda z osobna....
BArdzo Wam dziekuje ze myslalyscie o nas jak byłysmy w szpitalu i ze nadal jestescie z nami, za slowa otuchy, pocieszenia i wsparcia i silną wiarę


Poczytalam juz na rzesy padam, musze odespac to wszystko w koncu w swoim łózku, zebrac siły zeby stoczyc jutro walkę z rzeczywistoscią
Jedziemy dowiedziec sie wkoncu DOKLADNIE co i jak....
A rzetelna informacja jak wiadomo....ale tu juz nic sie nie liczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dziewczyny jesteście kochane, wszystkie razem i każda z osobna....
BArdzo Wam dziekuje ze myslalyscie o nas jak byłysmy w szpitalu i ze nadal jestescie z nami, za slowa otuchy, pocieszenia i wsparcia i silną wiarę


Poczytalam juz na rzesy padam, musze odespac to wszystko w koncu w swoim łózku, zebrac siły zeby stoczyc jutro walkę z rzeczywistoscią
Jedziemy dowiedziec sie wkoncu DOKLADNIE co i jak....
A rzetelna informacja jak wiadomo....ale tu juz nic sie nie liczy



Kochana czekamy na informacje 😘będzie dobrze!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki informuje,że Asiulka wyskakała sobie 4 cm rozwarcia i skurcze 😁 o godzinie 2:49 napisała,że sie zaczyna wydzierać 😁 😁 póki co informacji nie mam,że Oleńka już przy cycusiu Mamusi 😉Albo zadziałał jabłecznik,albo moja sałatka gyros 😁 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
noc przespana z małymi przerwami,
nic oczywiscie nie bolało, ide po skierowanie na siki i cos tam jeszcze trzeba zajac tam kolejke prawo dżungli kto pierwszy ten lepszy
Luiza Laura jest przecudowna widać ze jest silna 🙂
Gabi mały cukiereczek


WEŹŹ!! To my nawet razem wstajemy? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...