Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Kurna!! na jednej ręce chyba można policzyć DWUPAKI 😁 😁 😁


o wlasnie... ile jeszcze dwupaczkow zostalo? 😉

z 6 chyba udzielających się na forum


Moja to CWANA KRUSZYNA Niby leniwa,żeby wyleźć,ale w brzuchu ostro baraszkuje!! 🤪 😁 😁


hehe dobrze jej u mamy 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Kurna!! na jednej ręce chyba można policzyć DWUPAKI 😁 😁 😁


o wlasnie... ile jeszcze dwupaczkow zostalo? 😉

z 6 chyba udzielających się na forum


Moja to CWANA KRUSZYNA Niby leniwa,żeby wyleźć,ale w brzuchu ostro baraszkuje!! 🤪 😁 😁


hehe dobrze jej u mamy 😁 😁 🤪


no jak Matka tyle żre ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luizka, chwyta za serce to co napisałaś. W TV pokazywali kiedyś podobny przypadek i dziecko wyszło z tego śpiewająco, więc Kochana, na pewno będzie dobrze!!!!!

Drogie mamusie, ile śpią wasze pociechy? I czy miały żółtaczkę, a jeśli tak to kiedy im w pełni zeszła? Tadeo ma ciemną karnację dość po tatusiu i ciężko mi na oko ocenić, czy to już za nami czy nie, ale po oczkach widzę, że chyba nie do końca, a to już 3 tydzień nam leci i nie wiem, czy się zacząć martwić, czy nie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Dwupaczki, nie martwcie się brakiem oznak porodu. U mnie też w zasadzie nic się nie działo, oprócz słabych okresowych bóli, za to jak się ruszyło to od razu doprowadziło do finału 🤪 🤪 😁 🙃 Ale może to przez tę przeprowadzkę 😉 😜

Kasieńka śliczny Michałek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Luizka, chwyta za serce to co napisałaś. W TV pokazywali kiedyś podobny przypadek i dziecko wyszło z tego śpiewająco, więc Kochana, na pewno będzie dobrze!!!!!

Drogie mamusie, ile śpią wasze pociechy? I czy miały żółtaczkę, a jeśli tak to kiedy im w pełni zeszła? Tadeo ma ciemną karnację dość po tatusiu i ciężko mi na oko ocenić, czy to już za nami czy nie, ale po oczkach widzę, że chyba nie do końca, a to już 3 tydzień nam leci i nie wiem, czy się zacząć martwić, czy nie 😞 😞


moja pociecha wlasnie sie obudzila, bo zrobila kupe przez sen 😁 😁 🤪 i ide przebrac 😜
w nocy spal nam dzisiaj piekie po 4h, 3,5h budzilismy sie 2 razy tylko za to za dnia raczej preferuje takie godzinne, 30 minutowe drzemki 😜 tzn jakbym go na sobie trzymala to i z 6h by potrafil spac 😜 ale staram sie odkladac 😉
a co do zoltaczki to niby jakas tam delikatna mial w szpitalu ale teraz to juz nic nie widze, zreszta tam tez nie widzialam za bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie zdenerwowałam!!!
poszłam po to skierowanie fakt faktem wziely mnie bez kolejki ale moj wynik na cholestaze ktora robilam 2 tyg temu sie znalazł !!! fosfo coś tam i on podwyższony jest ...daly mi jeszcze raz skierowanie na cholestaze alt asp i fosfo cos tam i na to zatrucie jutro bede wiedziala co i jak i mam nadzieje ze nic tam mi nie jest......bo tylko strasza bozeee no i jutro bede wiedziala co bedzie ze mna jak nie urodze do 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka! ja to chyba się nie przyzwyczaję do wstawania nocnego... jak dla mnie to traumatyczne przeżycia 🤢 teraz czekam na położną a jutro wizyta u pediatry...
Asia gratuluję Oleńki!!!


hehe no ciezko jest, ale ja w tym lubie bardzo jedno 😁 przynajmniej sobie jeszcze wiecej rozmawiam z mezem, bo na kazde karmienie wstaje ze mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
HELOŁŁŁŁŁŁŁ!! MAMY KOLEJNĄ DZIDZIE!!!ASIULKA URODZIŁA OLEŃKE! WAGA:3820 i 58 cm!!!!!!!!!! 🤪 😁 😁


No piknie!! Gratulejszyn 🙂
Ale spora Oleńka jest heheheh, wkoncu z grupy +20 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka! ja to chyba się nie przyzwyczaję do wstawania nocnego... jak dla mnie to traumatyczne przeżycia 🤢 teraz czekam na położną a jutro wizyta u pediatry...
Asia gratuluję Oleńki!!!


hehe no ciezko jest, ale ja w tym lubie bardzo jedno 😁 przynajmniej sobie jeszcze wiecej rozmawiam z mezem, bo na kazde karmienie wstaje ze mna 🙂


chociaz jak sobie teraz pomysle- moj maz jest lunatykiem i mowi przez sen, wiec nie wie na ile te rozmwwy sa swiadome hehe 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
HELOŁŁŁŁŁŁŁ!! MAMY KOLEJNĄ DZIDZIE!!!ASIULKA URODZIŁA OLEŃKE! WAGA:3820 i 58 cm!!!!!!!!!! 🤪 😁 😁


No piknie!! Gratulejszyn 🙂
Ale spora Oleńka jest heheheh, wkoncu z grupy +20 hehehe



mnie też to czeka ☺️toć ja z Naszej WSPANIAŁEJ grupy pochodze 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super że Oleńka jest już z nami 😉
któraś sie pytała kto został , więc z wielkim wQrwieniem już mogę powiedzieć że ja jestem w dwupaku ...
dziś w nocy strasznie mnie rwało w krzyżu .. młody uciskał mi na nerkę , tak że bolało to tak jakbym trzymała siusiu za długo ;/ skurcze jakieś były , ale to pikuś bo takie jak na okres ... i tak mi się tyłek pocił że miałam nadzieję że to wody odchodzą ...
a oczywiście to wszystko to było NIC 😞
dziś nie mam na nic siły , cogodzinne wstawanie mnie wykończyło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej
podczytuje Was ale chyba dzisiaj na pisanie nie mam sił .Jestem zdenerwowana i ta niepewnosc mnie dobija 😞Wczoraj rozmawiałam z prof jednego ze szpitali powiedział mi ze przy ułozeniu posladkowym nie moze dojsc do akcji bo dziecko przekreca sie przed skurczami ,a potem jeszcze poszłam do sasiada on jest ginekologiem i namiesza mi we łbie ale ogólnie mówiac powiedział mi ze w piątek mam jechac do szpitala na IP powiedziec ze mi sie brzuch stawia i od 2 h coś mi sie sączy a przy ułożemniu pośladkowym nie udowodnia mi podobno ze tak naprawde nic mi sie nie saczy .Tatat mój uruchomił jeszcze swoje znajomosci w dwóch szpitalach ale dopiero wieczorem bede coś wiedziała bo wiadomo teraz sa na dyzurach mam nadzieje ze sie jakos uda ale ta niepewnosc mnie dołuje !!!!!!!Qrwa tak jak MPH napisała to nie średniowiecze moze i kiedys dzieci sie tak rodzily ale ile umierało przy takich porodach a tutaj chodzi o moje dziecko nie o zabawke która jak sie przy zabawie uszkodzi mowi sie sory i idzie dalej !!!!!!!!!!!!!Jutro jeszcze na 9 jade na ktg a na 10.50 na konsultacje do dyrektora jeszcze innego szpitala qrwa nie poddam sie i zrobia mi ta cesarke !!!!!!!!!!!!
sorka ze wprowadziam taka nerwowa atmosfere ale musiałam sie wygadac-wypisac !!!!!!łzy same napływają do oczu prze nigdy w najgorszych snach nie przypuszczałam ze takie beda problemy 😞


nie deerwuj sie i walcz o swoje! 🙂 trzymam kciuki 🙂


Dorota walcz o cesarke, u mnie się zastanawiali tak czy tak , wywoływali a później poza kolejnością w biegu cieli. Ja obecnie gdybym miała podjąc decyzję to po tym całym stresie to tylko cesarka, nawet gdybym miała za nią zapłacić. SN są dobre ale nie dla wszystkich i wg mnie najmniejsze przeciwskazanie do sn to powinni ciąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
ale sie zdenerwowałam!!!
poszłam po to skierowanie fakt faktem wziely mnie bez kolejki ale moj wynik na cholestaze ktora robilam 2 tyg temu sie znalazł !!! fosfo coś tam i on podwyższony jest ...daly mi jeszcze raz skierowanie na cholestaze alt asp i fosfo cos tam i na to zatrucie jutro bede wiedziala co i jak i mam nadzieje ze nic tam mi nie jest......bo tylko strasza bozeee no i jutro bede wiedziala co bedzie ze mna jak nie urodze do 28


Karolina u mnie przez cholestazę rozwiązywali szybciej ciąże a wyniki też nie miałam mega podwyższonych ale ciąża była już wysoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to witam was wszystkie kochane dziewczyny 😘 widze ze mamusie juz okiełznały swoje pociechy i coraz wiecej udzielają sie na forum i nawet zdominowały brzuszki, ktore pozostały i niecierpliwie czekają rozwiązań 🙂)
Ja zycze wam krotkich niezbyt bolesnych porodów.
A w razie jakich kolwiek komplikacji czy problemow dawajcie wszystko co macie za cc.

Ja dzis mam wizyte i spotkanie dosc kosztowne zapewne ale tu juz nie ma zastanawiania. Przypuszczam ze juz raz podjelam zla decyzje teraz nie oszczedzam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jednak jabłecznik podziałał !! Asiulka GRATULACJE!! Ale Cię wymęczyli 😞
Co do dwupaków to i ja nim jestem nadal... Co prawda nie należę (jeszcze) do grupy 20+, ale moja Olcia miała na liczniku w zeszłym tygodniu ok. 3900. Aż się boję pytać dzisiaj ile jej przybyło... Chyba sporo, niestety, bo wieczorem wywaliło mi rozstępy na brzuchu 😞 😞 😞 A tak się cieszyłam, że chociaż brzuch ocaliłam... Jakieś takie dziwne, bo na wysokości pępka i w bok skierowane.
Ja chcę już mieć dzidzię ze sobą!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i pochwale sie dzis wioze mleczko dla mojej corci, chyba udalo mi sie zapanowac nad cycorkami i teraz mam karmienie co 3 h 🤪 odciagam regularnie i niezle to idzie
przynajmniej cos od mamusi bedzie miala pysznego moja slicznotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A i pochwale sie dzis wioze mleczko dla mojej corci, chyba udalo mi sie zapanowac nad cycorkami i teraz mam karmienie co 3 h 🤪 odciagam regularnie i niezle to idzie
przynajmniej cos od mamusi bedzie miala pysznego moja slicznotka

Super Luizka!! Nie poddawaj się! Twoje mleko jest najlepszym prezentem dla Laury 🙂 Trzymam kciuki za pomyślne wieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
A jednak jabłecznik podziałał !! Asiulka GRATULACJE!! Ale Cię wymęczyli 😞
Co do dwupaków to i ja nim jestem nadal... Co prawda nie należę (jeszcze) do grupy 20+, ale moja Olcia miała na liczniku w zeszłym tygodniu ok. 3900. Aż się boję pytać dzisiaj ile jej przybyło... Chyba sporo, niestety, bo wieczorem wywaliło mi rozstępy na brzuchu 😞 😞 😞 A tak się cieszyłam, że chociaż brzuch ocaliłam... Jakieś takie dziwne, bo na wysokości pępka i w bok skierowane.
Ja chcę już mieć dzidzię ze sobą!!


Hola hola!!!! 😠 może jednak moja magiczna sałatka brała w tym udział??? 🤪 😁 😁 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
A jednak jabłecznik podziałał !! Asiulka GRATULACJE!! Ale Cię wymęczyli 😞
Co do dwupaków to i ja nim jestem nadal... Co prawda nie należę (jeszcze) do grupy 20+, ale moja Olcia miała na liczniku w zeszłym tygodniu ok. 3900. Aż się boję pytać dzisiaj ile jej przybyło... Chyba sporo, niestety, bo wieczorem wywaliło mi rozstępy na brzuchu 😞 😞 😞 A tak się cieszyłam, że chociaż brzuch ocaliłam... Jakieś takie dziwne, bo na wysokości pępka i w bok skierowane.
Ja chcę już mieć dzidzię ze sobą!!


Hola hola!!!! 😠 może jednak moja magiczna sałatka brała w tym udział??? 🤪 😁 😁 😁 😁 😎

A przepraszam... Pytałam wczoraj o cudowne właściwości, ale jakoś nie dotrwałam do odpowiedzi... Właściwości jabłecznika są naukowo udowodnione :P
Najważniejsze że zadziałało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...