Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamiska napisał(a):
hej nie dam rady was nadrobic,jestesmy w szpitalu od srody maly ma zakazenie ukl.moczowego.trzymajcie za nas kciuki bo psycha mi juz siada
jak ktoras ma do mnie nr poprosze o smska z nowinkami
pozdrawiam

Fuck 😞(((((((((
Czym ma to zakazenie??
Jeny moja corcia tez ma to zakazenie w ukl moczowym....

3maj sie dzasz rade!!! ja nie moge byc z moja corcia w szpitalu 😞(dobrze ze jestescie razem !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej nie dam rady was nadrobic,jestesmy w szpitalu od srody maly ma zakazenie ukl.moczowego.trzymajcie za nas kciuki bo psycha mi juz siada
jak ktoras ma do mnie nr poprosze o smska z nowinkami
pozdrawiam

Fuck 😞(((((((((
Czym ma to zakazenie??
Jeny moja corcia tez ma to zakazenie w ukl moczowym....

3maj sie dzasz rade!!! ja nie moge byc z moja corcia w szpitalu 😞(dobrze ze jestescie razem !!!!!


Dziewczyny wszystko będzie dobrze,miejcie w sobie dużo wiary,cierpliwości i miłości. y z Emilką codziennie po kilka razy modlimy się za Laurkę a teraz dojdzie Jasio, WNM,zresztą kolędy to też modlitwa 🙂
Trzymajcie się dzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez modle sie codziennie o Tymka Laure i tera zpomodle sie za twoje malenstwo 🙂
dziewczyny nawet nie wiecie ile daje wyspanie sie w nocy.. dzisiaj czuje sie tak szczesliwa ze szok 😁 mam wiecej checi do przebywania z nadinka przytulania jej calowania.. 🙂
a dzisiaj jedziemy na pierwsze zakupy do galeri mamusia sie obkupi 🤪
moja corcia ma dzis 3 tygodnie! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
ja tez modle sie codziennie o Tymka Laure i tera zpomodle sie za twoje malenstwo 🙂
dziewczyny nawet nie wiecie ile daje wyspanie sie w nocy.. dzisiaj czuje sie tak szczesliwa ze szok 😁 mam wiecej checi do przebywania z nadinka przytulania jej calowania.. 🙂
a dzisiaj jedziemy na pierwsze zakupy do galeri mamusia sie obkupi 🤪
moja corcia ma dzis 3 tygodnie! 🤪

to my do 1 miesiaca razem swietujemy urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa mnie boli juz ktorys dzien 😞(
przed ciaza cierpialam od lat na silne migreny, w ciazy pierwszej i drugiej jak reka odjal....... i od niedzieli znow sie zaczelo, moze nie jakies silne jeszcze bole ale jednak juz sie zaczely:/ takie ciagloe nieustajace jednostronne 😞 myslalam ze juz nie wroca 😞
ide sie polozyc na godzinke potem wszamam co mi maz przywiezie od mamy i jade do corci 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej nie dam rady was nadrobic,jestesmy w szpitalu od srody maly ma zakazenie ukl.moczowego.trzymajcie za nas kciuki bo psycha mi juz siada
jak ktoras ma do mnie nr poprosze o smska z nowinkami
pozdrawiam

Fuck 😞(((((((((
Czym ma to zakazenie??
Jeny moja corcia tez ma to zakazenie w ukl moczowym....

3maj sie dzasz rade!!! ja nie moge byc z moja corcia w szpitalu 😞(dobrze ze jestescie razem !!!!!


Dziewczyny wszystko będzie dobrze,miejcie w sobie dużo wiary,cierpliwości i miłości. y z Emilką codziennie po kilka razy modlimy się za Laurkę a teraz dojdzie Jasio, WNM,zresztą kolędy to też modlitwa 🙂
Trzymajcie się dzielnie.


również trzymam kciuki byście szybko pokonali to choróbsko!

Ania100 - jak się czujesz po cc? czytam, że już małą tarasujesz 🙂 ja jeszcze w omu z Michałem jetem, walczymy z katarkiem, już w szpitalu mocno kichał, pewnie dopiero w przyszłym tyg.wyjdziemy na chwilkę.
Ah, dziś piękna pogoda, słoneczko i w miarę ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!
wpadlam tylko na chwilke, podczytam Was pozniej, bo babcia zabrala Antosia na spacerek i mamy z mezem 2 godzinki dla siebie 😁 😁 🤪 i trzeba je wykorzystac 😜 wiec teraz znosi wozek na dol, ale zaraz wroci i lece, bede pozniej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej nie dam rady was nadrobic,jestesmy w szpitalu od srody maly ma zakazenie ukl.moczowego.trzymajcie za nas kciuki bo psycha mi juz siada
jak ktoras ma do mnie nr poprosze o smska z nowinkami
pozdrawiam


trzymam kciuki za Was! koniecznie daj znac co wyniklo! i nie poddawaj sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
KAMISIA trzymajcie się dzielnie!!!!
My od wczoraj się werandujemy już, w poniedziałek chcemy iść na pierwszy spacer-mi zdejmą szwy i mam nadzieję że będę mogła w końcu chodzić 🙂
A Nasz Słodziak kończy dziś tydzień 🙂


ojej my tez mamy razem urodzinki!! i to na zawsze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczynki!!! 😘 😘 😘
Jestem jak po wojnie,ale jestem 😁 😁 😁
Co tam slychac ,tak dawno mnie nie bylo ,ze nawet niewiem co mam pisac ..od czego zaczac...
Olusia spi smacznie w lozeczku i korzystam z chwili laby hihi 🙂
Tesknilam za Wami ...:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki!!! 😘 😘 😘
Jestem jak po wojnie,ale jestem 😁 😁 😁
Co tam slychac ,tak dawno mnie nie bylo ,ze nawet niewiem co mam pisac ..od czego zaczac...
Olusia spi smacznie w lozeczku i korzystam z chwili laby hihi 🙂
Tesknilam za Wami ...:*


witaj witaj 🙂
pytanko mam 🙂 kiedy dokłanie urodziłaś? bo dostałam wymiary Oli do tabelki ale daty porodu nie 🥴

jak samopoczucie? ciężki miałas poród?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki!!! 😘 😘 😘
Jestem jak po wojnie,ale jestem 😁 😁 😁
Co tam slychac ,tak dawno mnie nie bylo ,ze nawet niewiem co mam pisac ..od czego zaczac...
Olusia spi smacznie w lozeczku i korzystam z chwili laby hihi 🙂
Tesknilam za Wami ...:*


witaj witaj 🙂
pytanko mam 🙂 kiedy dokłanie urodziłaś? bo dostałam wymiary Oli do tabelki ale daty porodu nie 🥴

jak samopoczucie? ciężki miałas poród?
Kasiu dziekuje i wzajemnie 🙂 😘
Moje dziecie nigdy by sie nie pofatygowalo chyba na swiat..tak wiec wyskakalam sobie Ją ..caly dzien w szpitalu skakalam na pilce i wieczorem skurcze..2;50 porodowka ,a 8:35 juz byla z nami Ola 🙂 Takze szybko,bylo naprawde wspaniale..mimo bolu nieuniknionego wspomnienia mam niezastapione..Andrzej wspieral mnie i towarzyszyl przy kazdym skurczu co 2min,oddychal ze mna ,a uwienczeniem bylo przeciecie pępowiny przez Tatusia(najszczesliwszego pod sloncem)hihi
Niestety hemoglobina mi drastycznie spadla i mam nieco ponad 7....jestem wycienczona i bardzo slaba..po porodzie mialam kroplowki i dochodzilam do siebie dlugo ..Andru sie zajmowal mala ,bo ja mialam omdlenie ..3godziny wycieta z zycia bylam..nie mialam jak nakarmic ani potrzymac Oli..nie chcialam Jej nawet obok na lozku ,bojac sie,ze mi spadnie -tak drzalam i slablam...
Olusia przyszla na swiat 20wrzesnia ,waga to 3820kg,58cm 10pkt ! 🙂sn!
Chyba sie budzi moj ssak doskonaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Witajcie kochane....
Widze ze Dorcia i Asik wrociły .....Witamy ...... 🙂 🙂 🙂JAk sie czujecie kobity??
Prosze o porade mala dostała takich małych krosteczek na pupci i buzce ....czym mozna to zwalczyc ....pomocy laski ....
Aga ja zezarlam jablko wieczorem-bedac w szpitalu,a rano moja Mysza miala takie plamki czerwone i krostki jak syfki..a lekarz mowi ze to ok ,ze to rumien poporodowy i ze hormony wychdza..
Pamietam ,ze na rozne schorzenia skorne u noworodkow zaleca sie kapiel w krochmalu -tyle ze nie pamietam proporcji maki i wody ..czekam na polozna(moze luknie w poniedzialek albo wtorek..) ,bo kurde czuje sie chyba bardziej zielona niz pierworodka ...masakra
a jak sie czuje..szczerze-do dupy ,jak na haju ,ale mala juz z nami i jestem najszczesliwsza na swiecie! 🤪

a podajecie te witaminki Ki D???? bo niewiem czy juz dawac ,a w szpitalu kurde ledwie zylam i niedopytalam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki i Brzuszki 🙂
niestety dotąd nie miałam ani czasu ani siły się Wam zameldować. dziękuje Asi za przekazanie info o narodzinach Kacperka.
Porodu niestety nie wspominam dobrze. 😞 O północy odeszły mi wody i natychmiast pojechaliśmy do szpitala. Skurcze od razu co 4 i za chwilę co 3 minuty. Łudziłam się, że pójdzie szybko. Na porodówce podłączyli mnie do KTG i nie pozwolili wstawać, a bóle na leżąco były nie do wytrzymania. Miałam wrażenie, że w ogóle nie ustępują. Po 5,5h usłyszałam, że rozwarcie nie postępuje i jest 3cm. W tym momencie wymiękłam i zdecydowałam się na znieczulenie. Troszkę mi ulzyło w bólach, rozwarcie troszkę ruszyło, ale skurcze zaczęły słabnąć. Dopiero rano jak przyszła druga zmiana (ordynator i moja gin m.in.) to wzięli się za nas. Natychmiast kazali mi wstać (nie wiem kurna dlaczego tamci mi nie pozwalali) podali oxy i coś się zaczęło dziać. Bolało,co nieuniknione ale chociaż widziałam postęp więc to działało mobilizująco. Mam jakieś dziwne wrażenie, że nocna zmiana nie miała chęci odbierać porodu 😠
Straciłam sporo krwi i byłam bardzo słaba, do tego trzy nieprzespane noce w szpitalu i do domku wyszłam przypominając jedynie własny cień. W domu walka z samą sobą, potem z karmieniem, a teraz jestesmy na etapie kolki 🤢 także nie bardzo mam na cokolwiek czas.
Gratuluję Wszystkim świeżo upieczonym Mamusią. Mam nadzieję, że macie lepsze wspomnienia z porodówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witajcie kochane....
Widze ze Dorcia i Asik wrociły .....Witamy ...... 🙂 🙂 🙂JAk sie czujecie kobity??
Prosze o porade mala dostała takich małych krosteczek na pupci i buzce ....czym mozna to zwalczyc ....pomocy laski ....
Aga ja zezarlam jablko wieczorem-bedac w szpitalu,a rano moja Mysza miala takie plamki czerwone i krostki jak syfki..a lekarz mowi ze to ok ,ze to rumien poporodowy i ze hormony wychdza..
Pamietam ,ze na rozne schorzenia skorne u noworodkow zaleca sie kapiel w krochmalu -tyle ze nie pamietam proporcji maki i wody ..czekam na polozna(moze luknie w poniedzialek albo wtorek..) ,bo kurde czuje sie chyba bardziej zielona niz pierworodka ...masakra
a jak sie czuje..szczerze-do dupy ,jak na haju ,ale mala juz z nami i jestem najszczesliwsza na swiecie! 🤪

a podajecie te witaminki Ki D???? bo niewiem czy juz dawac ,a w szpitalu kurde ledwie zylam i niedopytalam....

ja raz podałam te witaminy bo codziennie dokarmiam mlekiem , a tylko przy karmiac piesia mozna dawac te witaminy , od 8 doby kochana.....
Pisałam do Ciebie , ale teraz wiem dlaczego nie odpisała ...jak csły dzien skakałas, jak ktos Ci powie akcja piłka to chyba padniesz ze smiechu hi hi ,,,ale ola to bedzie modelka taka długa , fajnie ze juz jestes z nami ,,,,,a ten krem Asik bepeh...cos tam , pomogł mi zajebiscie na sutki moze tym jej posmarowac....bo na pewno nie ma od pieluch bo uzywamy od 1.5 tyg i co nagle dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Luizka slyszalam ma Laure w szpitalu..co sie stalo?mam nadz ,ze to nic powaznego ???

mała urodziła sie owinieta pepowinom , do tego zakazenie bo miała zielone wody i cos u małej na płuckach ale sie wchłania.....modliłysmy sie wszystkie za nie i jest duzo lepiej....
Nie wiesz co z Anka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...