Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Własnie wróciłam do domu i ponieważ moje małe szczęście śpi to melduje WYKONANIE ZADANIA 😉 Zosia urodziła się SN 22.09.2011 godz 6:00 WAGA: 3380 WZROST: 56
Jest CUDOWNA a my oboje szczęśliwi i zmęczeni.

P.s
Tęskniłam za Wami


widzę że zostałyśmy niezuważone chyba 😞
szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Zocha napisał(a):
Własnie wróciłam do domu i ponieważ moje małe szczęście śpi to melduje WYKONANIE ZADANIA 😉 Zosia urodziła się SN 22.09.2011 godz 6:00 WAGA: 3380 WZROST: 56
Jest CUDOWNA a my oboje szczęśliwi i zmęczeni.

P.s
Tęskniłam za Wami


widzę że zostałyśmy niezuważone chyba 😞
szkoda...


kochana, jestes zauważona - w tabelce Zosia odnotowana!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż wstyd się przyznać ale nie pofatygowałam się jeszcze po akt urodzenia Michała. Zaraz poczytam co i jak i w przyszłym tygodniu wszystko pozałatwiam, do tego złoże już podanie w żłobkach bo o września 2012 posyłam Michałka, a sama ruszam dupsko do pracy, tylko ją jeszcze znaleźć... 🤢

Trzymajcie się, mamuśkom 2w1 życzę szybkigo rozpakowania, a reszcie przespanych nocek 🙂

ps. Jutro wychodzimy z Michałem pierwszy raz na dwór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzis takie zołzy były nic nie wiem nowego.

Smerfetka ja mam nie lepsze wspomnienia ... z porodówki :/

Asiulka - niestety dośc poważnie było.... póki co na dobrej drodze i nadal czekamy
Kasia - mam nadzieje ze dobrze sie spisuje z przekazem info
Marta Jasna - Ładne imię dla córeczki 🤪 witamy spowrotem

Doris- masakra znalazlabym i !@#$%^&*&^%$#

Zocha- zauwazone zauwazone !!!

Pustki tu takie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):

Pustki tu takie :/


pustki bo dużo mamusiek już rozpakowanych i pewnie albo odsypiają, albo właśnie "walczą" z maluchami 🙂

ja przed chwilą ze swoim powalczyłam, dostał cyca, przebrałam pampersa i śpi dalej 🙂
zaraz się chyba położę, choć nie chce mi się spać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
CZEŚC DZIEWCZYNKI
NA POCZĄTEK TO ZACZNĘ OD GRATULACJI DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK WRZEŚNIOWYCH ...
Powiem że trochę zaniedbałam tu moją miejscówkę na forum ale ja nadal ciągle dochodzę do tego że jestem mama i to raczej psychicznie mi ciężko jest ... bo bycie mamą to ciężka praca ... a moje zdrowie do tego coś się zaczyna sypac , bo boli mnie strasznie kręgosłup , i moja lewa ręka w nadgarstku która mi doskiera od zawsze , i w ogóle czuje się zmęczona i coś mnie chyba przeziębienie łapie , a poza tym to dalej moje karmienie cycem jest do dupy więc nadal lecimy na mieszankach więc z dupy ze mnie matka ... Wojtkowi się wszystko pomieszało bo w dzień by spał nawet 5 h i cyc mu niby starcza , ale w nocy ma taką pazere że masakra tyle by jadł ... i co tu zrobic ...
eh mówię wam mam czasem dośc ... mimo że bardzo Kocham Wojtusia jak bym wiedziałam że tak będzie to wyglądac to nie wiem czy bym się zdecydowała na dzidzie 🙃


😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
HA!!!!! A kukuuuuuuuu 🤪 😁

Byliśmy w szpitalu zrobili full serwis wsio ok jest i wygonili do domu 🤪 😎 Emilka to tyle stresu mi dozuje,że nerwice mam murowaną... 🤪 padam na cycory całą noc nie spałam..mimo że Emili jeszcze w brzuchu to grasowałą całą noc 🤪łobuziara 😁 Czekaliśmy w szpitalu koło bloku porodowego i jedna kobita rodziła..jak sie dddaaarrłłaaaa obleciał mnie strach a Jacek miał oczy jak 5 zł 🤪 😁 😁 Dziewczyny jestem szczęśliwa 😎 Jakby mnie nic nie łapało to do szpitala mam sie zgłosić jak coś 4 października 7 dni po terminie na wywołanie 🤪

3malas nas w napieciu ! dobrze ze jestes spowrotem i ze wsjo ok!!!! czyli nadal czekamy ale juz spokojnie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
hejka
jestem pierwsza.. no cuż ☺️
my nie spimy od 6 nadia obudzila sie na karmienie i dokazuje teraz.. 😲 to ssaczek mały 😁


my też od 6 nie śpimy, tzn Michał obudził się ca cyca i poszedł alej spać a ja? hmm.. zamiast się jeszcze położyć i korzystac ze snu to ubrałam się i.. zaczęłam sprzątać ☺️ wiem, że niedziela i powinno się tyłkiem do góry leżeć, ale nie mogłam patrzeć na podłogę, od mojego porodu nie była zamiatana 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Landusia! zobaczyłam teraz że nie ma Cię w naszej tabelce. Napisz proszę jakie wymiary miała Nadia i czy poród sn czy cc, to uzupełnię.


Przeciez jest 😉 😉 😉

Witam wszystkie mamuski i brzuszki!

Kasiu a wrzucisz w wolnej chwili tabelke na fasolki bo sporo brakuje w ostatniej?
Ja sie szykuje jade z pookarmem dla mojej królewny. Potem do rodzicow i potem znow do corci, zajrze do was wieczorkiem.

Miłej spokojnej niedzieli mamuśkom, a dwupaczkom zycze rozpakowania rychłego i lekkiego. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
my dzisiaj po ciezszej nocce, ale az tak tragicznie nie bylo, bo w perspektywnie dalej wolny dzien a nie praca meza 😁
Antoś troszke marudny jest, wiec go zabawiamy wlasnie 🙂
tez wpadlam na chwile tylko, bo zaraz sie karmic bedziemy 🙂
milej niedzieli, bede pewnie pozniej 😘
aha- Zocha- gratulacje Zosi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też witamy mamuśki i brzuszki 🙂
moja Emilka wczoraj pół dni była na dworze spała jak susełek, cały dzień i noc grzeczna 🙂,w końcu się dowiedziałam co to znaczy że dziecko po nakarmieniu idzie spać.
Dziś się zapowiada kolejny piękny dzień, więc dłuższy spacerek a potem werandowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiu jestem bo to ja leer tylko nie moglam tego nicku ponownie uzyc 🥴
nadia nadal marudzi spala od 6 moze z 30minut łacznie.. co za dzien
ale wczoraj wygralam 4 w lottka zobaczymy moze z 200zł sie zarobi 😁 pierwszy raz obstawialam przedwczoraj wygrałam 24 zł trafiłam 3 a wczoraj drugi raz i 4 dzisiajobstawie i trafie 5 liczb a jutro już bede miliarderka haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas noc w miarę spokojna, Mała trochę popłakała,ale dostała żarełko i ładnie zasnęła. Ja w nocy niestety do niej nie wstaję tylko Tomek, bo zanim ja z tymi szwami się podniosę to ona już wyje w niebogłosy...dobrze że mam Tomka przy sobie,właściwie we wszystkim mnie wyręcza póki co 🙂
Słuchajcie ile Mamusiek zostało jeszcze do rozpakowania??? I co robimy później-przechodzimy na Mamusie, czy zostajemy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
My już z Nikosiem w domu.
Dzisiejsza noc masakra , skończyła się moim atakiem płaczu nad ranem. ech ... nie wiedziałam że AŻ tak będzie mi ciężko , ale teraz już luz , mały śpi , teściowa go zaczarowała 😉
powiedzcie mi , czy w 3 dobie życia Wasze dzieciaczki też non stop chciały cyca ? młody nie chce się od nich oderwać , co skończy ssanie to za 15 minut znów dawaj cyca ...
w nocy budził się co godzien , 1,5 h, czasem nawet co 30 minut 😞 nie wiem czasem czy nie było to spowodowane zmianą miejsca bo zrobiłam to co obiecałam sobie że nigdy nie zrobię - wzięłam go do łóżka , i w sumie nie żałuje bo wreszcie przespałam całe 2,5 h ...
mam nadzieję że to jest normalne ....
mam nadzieję że załamka przejdzie mi szybko.
a co tam u Was dziewczyny ? jak zdrówko?
Loui - jak Laurunia ?

i oczywiście Dziękuje bardzo za gratulacje 😉
w ogóle jeśli chodzi o sam poród , to rodziłam 5,5 h , naturalnie , udało się bez nacięcie jakiegokolwiek 😉 nie wiem jakim cudem bo mały ważył 4300 g i ma 57 cm .
nie zdążył wyjść do końca a już się mądrzył 😁 bez kitu było to komiczne , ale od razu musiał się pożalić jak tam ciasno 😁
a i mam jeszcze pytanie co do "cycków z kamienia" 😞 mimo że ssie i ssie to i tak są twarde , a w sumie tylko lewa. boję się zastoju 🤨 i nie wiem za co z tym zrobić 😞 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratki novika dzielna dzioszka z ciebie takiego bobaska wypluc bez niczego 🙂
kryzys minie zobaczysz , co do cyca to moja mala ma czasami takie momenty np dzis wisi mi na cycku od 6 rana co ja odloze to marudzi nawet teraz spi z cycem w buzi 🥴
co do zastoju sciagaj mleko ale tylko do momentu ulgi nie wiecej bo bedzie go jeszcze wiecej 🙂 masuj piersi az od pach bo tam sie wlasnie tworzy zastoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Hej

a ja właśnie się dowiedziałam ze jest tu jakas su***która sie nie ujawnia a mnie zna i roznosi do rodziny mojego M co pisze na brzuszku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w związku z taka sytuacja raczej nie bede sie mocno udzielała i fotek wrzucała z racji takiej ze rodzinne strony mojego M sa dość małe i ploty sie szybko rozchodza !!!!!!!!!!!!!!!a jak wiecie plotka rodzi plotke a moja rodzina nie bedzie tematem do potek!!!!!!!!!!!!!
mam nadzieje ze szybko sie dowiem która to taka suka!!!!!!!!!!!!!!!


Kochana wiem co to znaczy,bo mam takiego informatora ale nie na brzuszku tylko w realu..i też o tym nie wiedziałam a okazało sie że to moja fryzjerka..nie wiesz co zrobić???? Znajdź i za cycory powieś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka
jestem pierwsza.. no cuż ☺️
my nie spimy od 6 nadia obudzila sie na karmienie i dokazuje teraz.. 😲 to ssaczek mały 😁


my też od 6 nie śpimy, tzn Michał obudził się ca cyca i poszedł alej spać a ja? hmm.. zamiast się jeszcze położyć i korzystac ze snu to ubrałam się i.. zaczęłam sprzątać ☺️ wiem, że niedziela i powinno się tyłkiem do góry leżeć, ale nie mogłam patrzeć na podłogę, od mojego porodu nie była zamiatana 🤢


Może sie zdziwicie ale ja też od 6 nie śpie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Landusia! zobaczyłam teraz że nie ma Cię w naszej tabelce. Napisz proszę jakie wymiary miała Nadia i czy poród sn czy cc, to uzupełnię.


Przeciez jest 😉 😉 😉

Witam wszystkie mamuski i brzuszki!

Kasiu a wrzucisz w wolnej chwili tabelke na fasolki bo sporo brakuje w ostatniej?
Ja sie szykuje jade z pookarmem dla mojej królewny. Potem do rodzicow i potem znow do corci, zajrze do was wieczorkiem.

Miłej spokojnej niedzieli mamuśkom, a dwupaczkom zycze rozpakowania rychłego i lekkiego. 😘 😘 😘



Przywieź Nam dobre wiadomości od Córci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane 😘
Melduje sie w dwupaku 🤪Emilka wstała o 6 i nie dała pospać Mamusi 🤪chyba mnie przyzwyczaja do porannego wstawania 🤪 Niedziela zapowiada sie słoneczna..a ja siły na spacery nie mam 😮 ale pojade sobie do Kościółka pomodlić sie o szybkie rozwiązanie wszystkich dwupaczków Naszych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...