Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki!!

Jak sie dzis macie.. mnie bierze nerwowka wiedzac, ze jutro ide na wywolanie..
a wczoraj mi chyba zaczal czop odpadac, bo wylazla ze mnie "meduza" co prawda nie wielka ale galaretowate ( dwa razy) tyle ze bez krwi...

TRZYMAM KCIUKI KOCHANA 🙂


dzieki kochana, pomysl o mnie jutro.. prosze Bozie zeby poszlo szybciej niz z corcia ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
A ja mam problem z tym sciaganiem..
bo jak chce sciagnac to ledwo co do 20 dobije.. tylko że nigdy nie sciagalam jeszcze przed karmieniem *(no raz po calej nocy odpoczynku ciagnelam 100ml i nakarmilam mala cyckiem ale to cala noc nie karmilam ) a mala jak pije z cycka to sie najada z jednego i przybiera na wadze bo sie z nia waze co jakis czas.. takze to chyba tez roznie bywa moze z cycka pija mniej? lub wiecej wyciagnie niz laktator sama nie wiem.
a ja dzis mialam kryzys po tym jak rano wma napisalam ze mala placze to uspokila sie dopiero godiznke temu.. normalnie mialam juz dosc do tego bardzo boli mnie kregoslup od schylania sie do kojca i na przewijak rece od noszenia jej w foteliku z 4 pietra do garazu i nogi od lażenia.. 😞
a poza tym zjadłam kawałek zapiekanki i zobaczymy czy bedzie sie darła czy jej nie zaszkodzi, mam troche stracha po dzisiejszej akcjii 🥴 nie zniose wiecej ryku dzis 🤨


a po co sciagasz po karmieniu?? gdzies przeczytalam ze dziecko potrafi wyciagnac ok 20-30 ml wiecej niz laktator. wspolczuje kiepskiego dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki!!

Jak sie dzis macie.. mnie bierze nerwowka wiedzac, ze jutro ide na wywolanie..
a wczoraj mi chyba zaczal czop odpadac, bo wylazla ze mnie "meduza" co prawda nie wielka ale galaretowate ( dwa razy) tyle ze bez krwi...

TRZYMAM KCIUKI KOCHANA 🙂


BEDZIE DOBRZE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Hania Leginsika 🙂


OOOOOOOOOO gratulacje Legonsik slicznej niuni!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki!!

Jak sie dzis macie.. mnie bierze nerwowka wiedzac, ze jutro ide na wywolanie..
a wczoraj mi chyba zaczal czop odpadac, bo wylazla ze mnie "meduza" co prawda nie wielka ale galaretowate ( dwa razy) tyle ze bez krwi...

TRZYMAM KCIUKI KOCHANA 🙂


BEDZIE DOBRZE!!


no wlasnie musi byc !!! pozytywne myslenie to podstawa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki!!

Jak sie dzis macie.. mnie bierze nerwowka wiedzac, ze jutro ide na wywolanie..
a wczoraj mi chyba zaczal czop odpadac, bo wylazla ze mnie "meduza" co prawda nie wielka ale galaretowate ( dwa razy) tyle ze bez krwi...

TRZYMAM KCIUKI KOCHANA 🙂


BEDZIE DOBRZE!!


no wlasnie musi byc !!! pozytywne myslenie to podstawa!!!

Czyli w przyszłym tygodniu kończymy rozpakowywanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Mateusz wypił w sekunde te 40 ml i dokarmil sie z cyca i znowu poszedł spac 🤪 🤪
co do pologu to przy AKubie nie wytrzymalismy a i teraz juz mnie korci bo mi juz tam nic nie leci tylko brzuszek w środku od czasu do czasu ciagnie ale to zbyt małla przeszkoda tyle ze ja jak Asia z KR poprostu zdeczka sie boje wiec raczej poczekam na tabsy 🙂
Maga moja kolezanka kiedys wziela ten zastrzyk na 3 m-ce i sie troche źle po nim czuła a nic juz nie mogłla zrobic wiec ja troche sie go boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema mamusie i brzusie ....
No i mamy juz 3 tyg ......boze jak ten czas szybko leci .....
zaraz was podczytam zeby byc w temacie ....
Kamisia ....super ze w domu juz jestescie ....
Luzka...ciesze sie ze cyca chwycila twoja niunia
reszte musze doczytac
mam pytanie .....ile razy w nocy przewijacie swoje dzieci....jak moja spi od 21 do 3 toc nie bede ja budziła na przewijanie ....a ja mam schize ze to za długo i ze sobie dupcie odparzy ....
a i pisałam wczoraj z naszym leginsikie....Maz zdazył na parte hi hi , miała 5 cm rozwarcia , wiec kazali jej dzwonic po meza ....jak on wpadł to ona juz z pewłnym rozwarciem parła ...Mała była najedzona po porodzie nie chciała cyca hi hi ....ciekawe co nasz Leginsik zjadł przed porodem , moze bigosem ja nakarmiła hi hi ....poszło jej szybko i sprawnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A dziewczyny powiedzcie !!! Jak jest z tymi witaminami ? K i D ??? jak karmie tym mlekiem sztucznym , i dokarmiam cycem to muszę je dawac , bo juz nie wiem co pytam pediatre albo połozna to kazdy co innego mówi na ten temat ??? a jak Wy robicie z tymi witaminami ????

jak karmisz sztucznym , chociaz dokarmisz to mozesz dawac tylko D.....bo K jest w sztucznym mleku i zeby sie dawki nie podwoiły , bo K na krzepliwosc .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A dziewczyny powiedzcie !!! Jak jest z tymi witaminami ? K i D ??? jak karmie tym mlekiem sztucznym , i dokarmiam cycem to muszę je dawac , bo juz nie wiem co pytam pediatre albo połozna to kazdy co innego mówi na ten temat ??? a jak Wy robicie z tymi witaminami ????

jak karmisz sztucznym , chociaz dokarmisz to mozesz dawac tylko D.....bo K jest w sztucznym mleku i zeby sie dawki nie podwoiły , bo K na krzepliwosc .....


Też mi tak lekarka powiedziała,że jak karmię i tym i tym to tylko D można dawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski liczyłyscie do kiedy macie macierzynski ....


Ja nawet nie policzyłam sobie jeszcze...:/ Bedę musiała zadzwonić do pracy, sekretarka pewnie podliczyła już 🙂

To mozliwe ze tylko do 23.02 ty na pewno bedziesz miała o tydzien poznie .....a na macierzynskim jest ta sama kasa co na zwolnieniu ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki!!

Jak sie dzis macie.. mnie bierze nerwowka wiedzac, ze jutro ide na wywolanie..
a wczoraj mi chyba zaczal czop odpadac, bo wylazla ze mnie "meduza" co prawda nie wielka ale galaretowate ( dwa razy) tyle ze bez krwi...

TRZYMAM KCIUKI KOCHANA 🙂


BEDZIE DOBRZE!!


no wlasnie musi byc !!! pozytywne myslenie to podstawa!!!

Czyli w przyszłym tygodniu kończymy rozpakowywanie?


sie zobaczy 😎 pamiętajcie,że ja zamykam akcje WRZESIEŃ 2011 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski liczyłyscie do kiedy macie macierzynski ....



Ja bym sobie policzyła,ale jeszcze nie znam do końca godziny zero 😁 wiem jedno będe na macierzyńskim najdłużej z Nas WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!HA!!!!!!!!!!! 😎 😎


no i widzisz Ania, nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,ale mnie Emilka wymęczyła..jeszcze w brzuszku a już pokazuje charakterek!! Prawie z bólu płakałam tak wyginała śmiało ciało 😁 😁 Aż z tego wszystkiego zasnęłam na 3 godziny 😎 J do pracy wychodził i nie mógł mnie obudzić i dał sobie spokój 😁 A teraz Malutka znowu jakieś akrobacje próbuje 😁 niezła z Niej łobuziara będzie coś tak czuje 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny,ale mnie Emilka wymęczyła..jeszcze w brzuszku a już pokazuje charakterek!! Prawie z bólu płakałam tak wyginała śmiało ciało 😁 😁 Aż z tego wszystkiego zasnęłam na 3 godziny 😎 J do pracy wychodził i nie mógł mnie obudzić i dał sobie spokój 😁 A teraz Malutka znowu jakieś akrobacje próbuje 😁 niezła z Niej łobuziara będzie coś tak czuje 🤪 😁 😁



Anulka znam ten bol, moj maly tez daje ostro czadu.. ostatnio jak mnie doktorek posprawdzal, chyba sie maluskiemu nie podobalo ze go w glowke dotknal i potem tak dokazywal, ze myslalam, ze mi skora popeka i wyciagnie te lapki przez nia a o dupsku jak wypial na matke to sie nie mowi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski liczyłyscie do kiedy macie macierzynski ....



Ja bym sobie policzyła,ale jeszcze nie znam do końca godziny zero 😁 wiem jedno będe na macierzyńskim najdłużej z Nas WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!HA!!!!!!!!!!! 😎 😎


no i widzisz Ania, nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo 🙂


hehe no niby tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki!!

Jak sie dzis macie.. mnie bierze nerwowka wiedzac, ze jutro ide na wywolanie..
a wczoraj mi chyba zaczal czop odpadac, bo wylazla ze mnie "meduza" co prawda nie wielka ale galaretowate ( dwa razy) tyle ze bez krwi...

TRZYMAM KCIUKI KOCHANA 🙂


BEDZIE DOBRZE!!


no wlasnie musi byc !!! pozytywne myslenie to podstawa!!!


Maggie nic się nie denerwuj bo na pewno wszystko pójdzie ok i szybciutko 🙂 Będę trzymała za Ciebie kciuki jutro i głęboko oddychała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...