Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie!
Melduję się z kawką i lecę szykować się do szpitala. Noc spokojnie przespana 🙂 Myślałam, że jakieś nerwy mi uniemożliwią spokojne spanie a tu suprise 😁 Pewnie żel męża tak na mnie podziałam ☺️ Szkoda tylko, że córcia sobie nic z tego nie zrobiła 😞 Więc skoro nie wylazła po dobroci to trzeba sie zameldować na Hawajach.
Szczekam nadal, więc zobaczymy co mi tam powiedzą i czy w ogóle w takim stanie mnie przyjmą.
Jakby co to będę w kontakcie przez Asię, Czarną i Anulkę (dopóki i nona się nie ulotni). Nie wiem czy będę mogła mieć kompa - zrobię sobie detoks 🙂

Pozdrawiam wszystkie Mamuśki! I Ciebie Aniu równie gorąco - już nie długo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie!
Melduję się z kawką i lecę szykować się do szpitala. Noc spokojnie przespana 🙂 Myślałam, że jakieś nerwy mi uniemożliwią spokojne spanie a tu suprise 😁 Pewnie żel męża tak na mnie podziałam ☺️ Szkoda tylko, że córcia sobie nic z tego nie zrobiła 😞 Więc skoro nie wylazła po dobroci to trzeba sie zameldować na Hawajach.
Szczekam nadal, więc zobaczymy co mi tam powiedzą i czy w ogóle w takim stanie mnie przyjmą.
Jakby co to będę w kontakcie przez Asię, Czarną i Anulkę (dopóki i nona się nie ulotni). Nie wiem czy będę mogła mieć kompa - zrobię sobie detoks 🙂

Pozdrawiam wszystkie Mamuśki! I Ciebie Aniu równie gorąco - już nie długo!!


Trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie z Córcią 🙂 Przyj mocno i nie daj się 😉 będzie ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

Marta, szybko ochrzciliście małą 🙂 my będziemy chrzcić dopiero na Wielkanoc, bo czekamy jeszcze aż druga siostra meza urodzi pod koniec stycznia i całą trójkę bobasków będziemy chrzcić.

a tak z innej beczki - martwi nas trochę Michałek - często się zachłystuje, je tak łapczywie, potem długo dochodzi do siebie jak uda mu się zaczerpnąć powietrza.. no i chyba u niego ten zatkany nos jest przez mleko, które mu podchodzi pod nosek jak się zachłyśnie. Eh, na dodatek nierówno oddycha, ma momenty że w ogóle nie oddycha, po cyzm szybko łapie powietrze. Najgorsze są nocki bo człowiek slęczy nad łóżeczkiem i słucha cyz oddycha.. Mam nadzieję że mu sie to unormuje...
a jak Wasze maluchy? też tak mają z tym oddychaniem ? często się zachłystują?

hej moj tez sie zachłystuje bidok, raz oddycha spokojnie raz zipi albo ulewa, ale najgorsze to sikanie co 5min kuzwa ubranek nie nadazam suszyc bo poza pampka leci........


Izka może spróbuj układać sprzęt Młodemu do dołu jak zakładasz pampers bo nam też parę razy się Tymon przemoczył ale to właśnie dlatego że miał cycusia do góry a teraz jest ok bo zwracamy na to uwagę jak go przewijamy 🙂 🙃 A jakie pampersy używasz ? te najmniejsze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka2011 napisał(a):
hej! melduje sie 🙂 z rodzicami pije herbatke a malutka slodko spi 🙂 taka grzeczna jest ze szok 🙂 ale wczoraj prezenty dostala 🙂 zlote kolczyki dwie pary zlota bransoletke, sporo ciuszkow i 1000zl 🙂


szybciutko ochrzciliście 🙂 my planujemy na święta ... choć jeszcze wszystko może się pozmieniać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

Marta, szybko ochrzciliście małą 🙂 my będziemy chrzcić dopiero na Wielkanoc, bo czekamy jeszcze aż druga siostra meza urodzi pod koniec stycznia i całą trójkę bobasków będziemy chrzcić.

a tak z innej beczki - martwi nas trochę Michałek - często się zachłystuje, je tak łapczywie, potem długo dochodzi do siebie jak uda mu się zaczerpnąć powietrza.. no i chyba u niego ten zatkany nos jest przez mleko, które mu podchodzi pod nosek jak się zachłyśnie. Eh, na dodatek nierówno oddycha, ma momenty że w ogóle nie oddycha, po cyzm szybko łapie powietrze. Najgorsze są nocki bo człowiek slęczy nad łóżeczkiem i słucha cyz oddycha.. Mam nadzieję że mu sie to unormuje...
a jak Wasze maluchy? też tak mają z tym oddychaniem ? często się zachłystują?

hej moj tez sie zachłystuje bidok, raz oddycha spokojnie raz zipi albo ulewa, ale najgorsze to sikanie co 5min kuzwa ubranek nie nadazam suszyc bo poza pampka leci........


Izka może spróbuj układać sprzęt Młodemu do dołu jak zakładasz pampers bo nam też parę razy się Tymon przemoczył ale to właśnie dlatego że miał cycusia do góry a teraz jest ok bo zwracamy na to uwagę jak go przewijamy 🙂 🙃 A jakie pampersy używasz ? te najmniejsze ?


Kasia moj ma dokladnie tak samo z oddychaniem i krztuszeniem sie 🥴 tylko z noskiem nie ma problemow. kupilam mu monitor oddechu i pewnie zaczne juz uzywac.
a poza tym mlody czesciej dopomina sie o jedzenie, wczesniej bylo co 3h a teraz nawet co 1,5-2h... 🤢 🤢 🤢 jakis skok rozwojowy czy co??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

Marta, szybko ochrzciliście małą 🙂 my będziemy chrzcić dopiero na Wielkanoc, bo czekamy jeszcze aż druga siostra meza urodzi pod koniec stycznia i całą trójkę bobasków będziemy chrzcić.

a tak z innej beczki - martwi nas trochę Michałek - często się zachłystuje, je tak łapczywie, potem długo dochodzi do siebie jak uda mu się zaczerpnąć powietrza.. no i chyba u niego ten zatkany nos jest przez mleko, które mu podchodzi pod nosek jak się zachłyśnie. Eh, na dodatek nierówno oddycha, ma momenty że w ogóle nie oddycha, po cyzm szybko łapie powietrze. Najgorsze są nocki bo człowiek slęczy nad łóżeczkiem i słucha cyz oddycha.. Mam nadzieję że mu sie to unormuje...
a jak Wasze maluchy? też tak mają z tym oddychaniem ? często się zachłystują?

hej moj tez sie zachłystuje bidok, raz oddycha spokojnie raz zipi albo ulewa, ale najgorsze to sikanie co 5min kuzwa ubranek nie nadazam suszyc bo poza pampka leci........


Izka może spróbuj układać sprzęt Młodemu do dołu jak zakładasz pampers bo nam też parę razy się Tymon przemoczył ale to właśnie dlatego że miał cycusia do góry a teraz jest ok bo zwracamy na to uwagę jak go przewijamy 🙂 🙃 A jakie pampersy używasz ? te najmniejsze ?


Kasia moj ma dokladnie tak samo z oddychaniem i krztuszeniem sie 🥴 tylko z noskiem nie ma problemow. kupilam mu monitor oddechu i pewnie zaczne juz uzywac.
a poza tym mlody czesciej dopomina sie o jedzenie, wczesniej bylo co 3h a teraz nawet co 1,5-2h... 🤢 🤢 🤢 jakis skok rozwojowy czy co??????


mój jest na mm i tak samo apetyt mu rośnie z dnia na dzień 😆 wygląda już jak mały Kaliszek 🙃 😁 . Na necie zamawiałaś ten monitor ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
tak czytam Wasze wpisy i zazdroszcze bo u nas niestety mały męczy sie strasznie z brzuszkiem ciągle sie napina ,stęka dajemy mu probiotyki i musimy czekac i obserwowac a mi sie serce kraja jak widze jak sie meczy 😞
mam tylko nadzieje ze to szybko ustąpi bo sil mi braknie juz troszke ale mimo wszystko mam wiellka nadzieje ze niebawem wydobrzeje
Sliczne zdjęcia Laurki jaka slodka grzeczna dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
letka82 napisał(a):
Ja już spakowana i przygotowana do wyjazdu do szpitala. Mam tylko cichą nadzieję, że zaczną wywoływanie od razu a nie będą chcieli leczyć najpierw mojego przeziębienia...Szczekam tak, że jeszcze trochę a Olgę wypluję przez gardło...
Z mężem się śmialiśmy, że pewnie zacznę rodzić we wtorek jak on będzie u ortopedy w innym mieście 😞

Wykuruj sie szybciutko bo po nacieciu krocza w razie czego nie da sie kaszlec ani kichac bo napie.ala jak niewiem co......ja przy kichaniu wydwalam z siebie strasznyy wrzask


Oj co racja to racja, koszmarne wspomnienie przywolalas 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

Marta, szybko ochrzciliście małą 🙂 my będziemy chrzcić dopiero na Wielkanoc, bo czekamy jeszcze aż druga siostra meza urodzi pod koniec stycznia i całą trójkę bobasków będziemy chrzcić.

a tak z innej beczki - martwi nas trochę Michałek - często się zachłystuje, je tak łapczywie, potem długo dochodzi do siebie jak uda mu się zaczerpnąć powietrza.. no i chyba u niego ten zatkany nos jest przez mleko, które mu podchodzi pod nosek jak się zachłyśnie. Eh, na dodatek nierówno oddycha, ma momenty że w ogóle nie oddycha, po cyzm szybko łapie powietrze. Najgorsze są nocki bo człowiek slęczy nad łóżeczkiem i słucha cyz oddycha.. Mam nadzieję że mu sie to unormuje...
a jak Wasze maluchy? też tak mają z tym oddychaniem ? często się zachłystują?

hej moj tez sie zachłystuje bidok, raz oddycha spokojnie raz zipi albo ulewa, ale najgorsze to sikanie co 5min kuzwa ubranek nie nadazam suszyc bo poza pampka leci........


Izka może spróbuj układać sprzęt Młodemu do dołu jak zakładasz pampers bo nam też parę razy się Tymon przemoczył ale to właśnie dlatego że miał cycusia do góry a teraz jest ok bo zwracamy na to uwagę jak go przewijamy 🙂 🙃 A jakie pampersy używasz ? te najmniejsze ?


Kasia moj ma dokladnie tak samo z oddychaniem i krztuszeniem sie 🥴 tylko z noskiem nie ma problemow. kupilam mu monitor oddechu i pewnie zaczne juz uzywac.
a poza tym mlody czesciej dopomina sie o jedzenie, wczesniej bylo co 3h a teraz nawet co 1,5-2h... 🤢 🤢 🤢 jakis skok rozwojowy czy co??????


mój jest na mm i tak samo apetyt mu rośnie z dnia na dzień 😆 wygląda już jak mały Kaliszek 🙃 😁 . Na necie zamawiałaś ten monitor ?


http://allegro.pl/angelcare-ac-401-monitor-oddechu-niania-wys-0zl-gw-i1847217755.html
w sklepach internetowych sa od 500zl w gore a w nirmalnych jest pewnie jeszcze drozej 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurka2011 napisał(a):
moja mala to w dzien tylko spi je tak co 3 godziny z zegarkiem w reku za to w nocy tak je co 1.5-2 godziny i oczy otwarte ma i lubi jak ktos w nocy przy niej jest wystarczy ze smoczek jej sie trzyma heh musi czuc kogos bo tak to troszke niesokojna jest

moj ma dokladnie odwrotnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Laurka2011 napisał(a):
moja mala to w dzien tylko spi je tak co 3 godziny z zegarkiem w reku za to w nocy tak je co 1.5-2 godziny i oczy otwarte ma i lubi jak ktos w nocy przy niej jest wystarczy ze smoczek jej sie trzyma heh musi czuc kogos bo tak to troszke niesokojna jest

moj ma dokladnie odwrotnie 🙂


moja przestawiona jest....w dzien jakby dziecka nie bylo czasami sama musze ja budzic na jedzenie a w nocy zas daje troche popalic moze nie placze ale tak sie wierci i piszczy jak nie ma kogos jak jest obudzona, w nocy raz z butli raz z cyca karmie i mama wlasnie jej z butli jesc w nocy dawala to potem i tak piszczala ja przyszlam to do cyca sie przytulila i zasnela nawet nie pociagnela cyca wystarczylo jej ze mamusie czula 🙂 szok jak takie dziecko za mama jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dwupaczki i mamusie, u nas nocka sympatyczna pobudka 2 razy ale szybko usnęła, co nie oznacza że ja usnęłam bo oczywiście przynajmniej godzinka pilnowania małej, to też taka moja schiza i też się zastanawiam nad monitorem, wcześniej myślałam że to zbędna rzecz a jednak życie weryfikuje poglądy i opinie. Mała zaraz pewnie się obudzi to nie wiem ile uda mi się popisać.
Ale już chata ogarnięta, więc jestem zadowolona. 🙂. Dziś kolejny dzień na dworze trzeba korzystać z pogody.
ja w nocy staram się do małej nie mówić aby szybciej zasnęła i wiedziała że to noc, a w dzień to zachowuję się normalnie, dość głośno i chyba się sprawdziło, bo jest teraz ok, a wcześniej małej się przekręcił dzień z nocą.
Co do chrzcin,mi się uda może zorganizować coś na święta, teraz nie dam rady iść i załatwiać chrzcin,bo nie jestem tak zorganizowana aby samej poradzić sobie z małą i jechać do kościoła a nie mam go pod nosem i musiałabym komunikacją się tłuc. Samochodem jeszcze z małą nie kierowałam i mam opory, ale co dzień to do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dziewczyny
tak czytam Wasze wpisy i zazdroszcze bo u nas niestety mały męczy sie strasznie z brzuszkiem ciągle sie napina ,stęka dajemy mu probiotyki i musimy czekac i obserwowac a mi sie serce kraja jak widze jak sie meczy 😞
mam tylko nadzieje ze to szybko ustąpi bo sil mi braknie juz troszke ale mimo wszystko mam wiellka nadzieje ze niebawem wydobrzeje
Sliczne zdjęcia Laurki jaka slodka grzeczna dziewczynka 🙂


Mam nadzieje że niebawem mu przejdzie bo na pewno się męczy przy tym 🤢 🤔 a Tobie dużo wytrwałości życzę bo wiem że jest Ci na pewno ciężko ...wszystko będzie ok głowa do góry 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Laurka2011 napisał(a):
moja mala to w dzien tylko spi je tak co 3 godziny z zegarkiem w reku za to w nocy tak je co 1.5-2 godziny i oczy otwarte ma i lubi jak ktos w nocy przy niej jest wystarczy ze smoczek jej sie trzyma heh musi czuc kogos bo tak to troszke niesokojna jest

moj ma dokladnie odwrotnie 🙂


Mój w dzień co 3 godziny je a w nocy jak uśnie to budzi się po 5/6 a często po 7 godzinach także w nocy wstaje raz i dopiero nad ranem budzi się z mega wrzaskiem i głodem 😮 🙃 także nie mam co narzekać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dziewczyny
tak czytam Wasze wpisy i zazdroszcze bo u nas niestety mały męczy sie strasznie z brzuszkiem ciągle sie napina ,stęka dajemy mu probiotyki i musimy czekac i obserwowac a mi sie serce kraja jak widze jak sie meczy 😞
mam tylko nadzieje ze to szybko ustąpi bo sil mi braknie juz troszke ale mimo wszystko mam wiellka nadzieje ze niebawem wydobrzeje
Sliczne zdjęcia Laurki jaka slodka grzeczna dziewczynka 🙂


Mam nadzieje że niebawem mu przejdzie bo na pewno się męczy przy tym 🤢 🤔 a Tobie dużo wytrwałości życzę bo wiem że jest Ci na pewno ciężko ...wszystko będzie ok głowa do góry 🙂 😘


Też tak myślę, życzę ci dużo cierpliwości , dobra smerf wstaje, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witojcieeeeeee 😘 😘

Zostałam samotnym dwupakiem na brzuszkuuuuuu 😞
moge zaśpiewać osiołkową piosenke ze shreka : "Jestem taki sam jak palec albo coś tam , problemów rośnie stos , samotność ciężki loooooooooooos" 😁 😁 😁
No nic przyjdzie i na mnie pora,że na Hawaje wyjade 🙂 Dzisiaj ide na usg i do gin prywatnie,żeby sie chociaż troszke uspokoić i posprawdzać wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Witojcieeeeeee 😘 😘

Zostałam samotnym dwupakiem na brzuszkuuuuuu 😞
moge zaśpiewać osiołkową piosenke ze shreka : "Jestem taki sam jak palec albo coś tam , problemów rośnie stos , samotność ciężki loooooooooooos" 😁 😁 😁
No nic przyjdzie i na mnie pora,że na Hawaje wyjade 🙂 Dzisiaj ide na usg i do gin prywatnie,żeby sie chociaż troszke uspokoić i posprawdzać wszystko 🙂


Aniu ostatni będą pierwszymi 🙂 🙂 🙂 buziaczki spadam............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuśki ... a u mnie noc jedna z najgorszych , Wojciech darł się wczoraj masakra ... już nie mogłam słyszec jego płaczu ... bo chyba mam alergie na taki chałas... nie wiem w sumie czemu ... mój M dzielnie nosił tulił ... a finał byl taki ze jak ja wziełam małego w ramiona pomasowalam brzuszek to odleciał w dwie sekundy ... ale nocke zaliczył u nas w łóżku ... no i cóż ... tego nie nie chcem ale chyba jak już sił brak to zle sie postepuje... oby taka nocka się nie długo nie zdarzyła nam znowu ... a swoją drogą to 2 nocki miał takie że spał 5,5 h szok jak się obudziłam to aż się wystraszyłam czemu to jeszcze nie chciał jeśc.... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...