Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Witojcieeeeeee 😘 😘

Zostałam samotnym dwupakiem na brzuszkuuuuuu 😞
moge zaśpiewać osiołkową piosenke ze shreka : "Jestem taki sam jak palec albo coś tam , problemów rośnie stos , samotność ciężki loooooooooooos" 😁 😁 😁
No nic przyjdzie i na mnie pora,że na Hawaje wyjade 🙂 Dzisiaj ide na usg i do gin prywatnie,żeby sie chociaż troszke uspokoić i posprawdzać wszystko 🙂


Oj biedna ty kochana już tydzień po terminie ... trzymam kciuki za Was ...i za szybki i szczęśliwy finał ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Czesc Mamuśki ... a u mnie noc jedna z najgorszych , Wojciech darł się wczoraj masakra ... już nie mogłam słyszec jego płaczu ... bo chyba mam alergie na taki chałas... nie wiem w sumie czemu ... mój M dzielnie nosił tulił ... a finał byl taki ze jak ja wziełam małego w ramiona pomasowalam brzuszek to odleciał w dwie sekundy ... ale nocke zaliczył u nas w łóżku ... no i cóż ... tego nie nie chcem ale chyba jak już sił brak to zle sie postepuje... oby taka nocka się nie długo nie zdarzyła nam znowu ... a swoją drogą to 2 nocki miał takie że spał 5,5 h szok jak się obudziłam to aż się wystraszyłam czemu to jeszcze nie chciał jeśc.... 😁 😁 😁


nie ma jak u mamy 😁 a co do spania w łóżku to faktycznie z braku sił ulega się i robi wszystko by maluch się uspokoił czy też usnął ... Tymon z nami śpi baaaaaardzo często 🙃 😜 i pewnie temu tak ładnie przesypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witojcieeeeeee 😘 😘

Zostałam samotnym dwupakiem na brzuszkuuuuuu 😞
moge zaśpiewać osiołkową piosenke ze shreka : "Jestem taki sam jak palec albo coś tam , problemów rośnie stos , samotność ciężki loooooooooooos" 😁 😁 😁
No nic przyjdzie i na mnie pora,że na Hawaje wyjade 🙂 Dzisiaj ide na usg i do gin prywatnie,żeby sie chociaż troszke uspokoić i posprawdzać wszystko 🙂


Oj biedna ty kochana już tydzień po terminie ... trzymam kciuki za Was ...i za szybki i szczęśliwy finał ...


też mocno trzymamy kciuki 🙂 jeszcze nic straconego i to Letka może zamknie wrzesień 🙂 tylko jak tu Emilkę zachęcić do wyjścia przed Olgą 😆 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Czesc Mamuśki ... a u mnie noc jedna z najgorszych , Wojciech darł się wczoraj masakra ... już nie mogłam słyszec jego płaczu ... bo chyba mam alergie na taki chałas... nie wiem w sumie czemu ... mój M dzielnie nosił tulił ... a finał byl taki ze jak ja wziełam małego w ramiona pomasowalam brzuszek to odleciał w dwie sekundy ... ale nocke zaliczył u nas w łóżku ... no i cóż ... tego nie nie chcem ale chyba jak już sił brak to zle sie postepuje... oby taka nocka się nie długo nie zdarzyła nam znowu ... a swoją drogą to 2 nocki miał takie że spał 5,5 h szok jak się obudziłam to aż się wystraszyłam czemu to jeszcze nie chciał jeśc.... 😁 😁 😁


nie ma jak u mamy 😁 a co do spania w łóżku to faktycznie z braku sił ulega się i robi wszystko by maluch się uspokoił czy też usnął ... Tymon z nami śpi baaaaaardzo często 🙃 😜 i pewnie temu tak ładnie przesypia 🙂



tak a jak rodzice wyspani to odrazu lepiej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
i ja mówię dobranoc 😘
Letko trzymam kciuki 🤪 😁 a i faktycznie lepiej żeby Cię podleczyli bo jak będziesz kaszleć , kichac i szlochać to Ci współczuje bo ból jest zajebisty jak się kichnie , dobrze Luzika gada 😮 🤢 ja jak kichłam to myślałam że zrobiłam sobie z powrotem 10cm rozwarcia 🤪 😜 😉


kichanie to pikuś... Kicham raz na dwa dni, ale te moje próby wyplucia płuc i oskrzeli... Hm... 10 centów rozwarcia od kaszlu - czemu ja tak późno zachorowałam :P Mam nadzieję, że jak im dwa razy kaszlnę to złapią Olgę w locie 🤪

to jest mozliwe 🤪 🤪 😁 😁 gwarantuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

Marta, szybko ochrzciliście małą 🙂 my będziemy chrzcić dopiero na Wielkanoc, bo czekamy jeszcze aż druga siostra meza urodzi pod koniec stycznia i całą trójkę bobasków będziemy chrzcić.

a tak z innej beczki - martwi nas trochę Michałek - często się zachłystuje, je tak łapczywie, potem długo dochodzi do siebie jak uda mu się zaczerpnąć powietrza.. no i chyba u niego ten zatkany nos jest przez mleko, które mu podchodzi pod nosek jak się zachłyśnie. Eh, na dodatek nierówno oddycha, ma momenty że w ogóle nie oddycha, po cyzm szybko łapie powietrze. Najgorsze są nocki bo człowiek slęczy nad łóżeczkiem i słucha cyz oddycha.. Mam nadzieję że mu sie to unormuje...
a jak Wasze maluchy? też tak mają z tym oddychaniem ? często się zachłystują?

Ha my jak sie uda tez na wielkanoc 🙂 to moze bedziemy miec i urodzinki i chrzciny w ten sam dzien 🙂 ale nie wiem czy sie uda bo my jeszcze slub chcemy wiec moze byc ciezko z terminem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
i ja mówię dobranoc 😘
Letko trzymam kciuki 🤪 😁 a i faktycznie lepiej żeby Cię podleczyli bo jak będziesz kaszleć , kichac i szlochać to Ci współczuje bo ból jest zajebisty jak się kichnie , dobrze Luzika gada 😮 🤢 ja jak kichłam to myślałam że zrobiłam sobie z powrotem 10cm rozwarcia 🤪 😜 😉

a po cc kichanie i kasanie to istny koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!pomaga polozoina i przycisnieta poduszka albo reka do brzucha a z kroczem to juz gorzej chociaz tez sobie mozna przytrzymac 😜 🙂
kichanie to pikuś... Kicham raz na dwa dni, ale te moje próby wyplucia płuc i oskrzeli... Hm... 10 centów rozwarcia od kaszlu - czemu ja tak późno zachorowałam :P Mam nadzieję, że jak im dwa razy kaszlnę to złapią Olgę w locie 🤪

to jest mozliwe 🤪 🤪 😁 😁 gwarantuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Witajcie!
Melduję się z kawką i lecę szykować się do szpitala. Noc spokojnie przespana 🙂 Myślałam, że jakieś nerwy mi uniemożliwią spokojne spanie a tu suprise 😁 Pewnie żel męża tak na mnie podziałam ☺️ Szkoda tylko, że córcia sobie nic z tego nie zrobiła 😞 Więc skoro nie wylazła po dobroci to trzeba sie zameldować na Hawajach.
Szczekam nadal, więc zobaczymy co mi tam powiedzą i czy w ogóle w takim stanie mnie przyjmą.
Jakby co to będę w kontakcie przez Asię, Czarną i Anulkę (dopóki i nona się nie ulotni). Nie wiem czy będę mogła mieć kompa - zrobię sobie detoks 🙂

Pozdrawiam wszystkie Mamuśki! I Ciebie Aniu równie gorąco - już nie długo!!

To juz?
Ojej 🙂 Powodzonka! Wracaj z córcią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Witajcie!
Melduję się z kawką i lecę szykować się do szpitala. Noc spokojnie przespana 🙂 Myślałam, że jakieś nerwy mi uniemożliwią spokojne spanie a tu suprise 😁 Pewnie żel męża tak na mnie podziałam ☺️ Szkoda tylko, że córcia sobie nic z tego nie zrobiła 😞 Więc skoro nie wylazła po dobroci to trzeba sie zameldować na Hawajach.
Szczekam nadal, więc zobaczymy co mi tam powiedzą i czy w ogóle w takim stanie mnie przyjmą.
Jakby co to będę w kontakcie przez Asię, Czarną i Anulkę (dopóki i nona się nie ulotni). Nie wiem czy będę mogła mieć kompa - zrobię sobie detoks 🙂

Pozdrawiam wszystkie Mamuśki! I Ciebie Aniu równie gorąco - już nie długo!!

To juz?
Ojej 🙂 Powodzonka! Wracaj z córcią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Czesc Mamuśki ... a u mnie noc jedna z najgorszych , Wojciech darł się wczoraj masakra ... już nie mogłam słyszec jego płaczu ... bo chyba mam alergie na taki chałas... nie wiem w sumie czemu ... mój M dzielnie nosił tulił ... a finał byl taki ze jak ja wziełam małego w ramiona pomasowalam brzuszek to odleciał w dwie sekundy ... ale nocke zaliczył u nas w łóżku ... no i cóż ... tego nie nie chcem ale chyba jak już sił brak to zle sie postepuje... oby taka nocka się nie długo nie zdarzyła nam znowu ... a swoją drogą to 2 nocki miał takie że spał 5,5 h szok jak się obudziłam to aż się wystraszyłam czemu to jeszcze nie chciał jeśc.... 😁 😁 😁


nie ma jak u mamy 😁 a co do spania w łóżku to faktycznie z braku sił ulega się i robi wszystko by maluch się uspokoił czy też usnął ... Tymon z nami śpi baaaaaardzo często 🙃 😜 i pewnie temu tak ładnie przesypia 🙂



tak a jak rodzice wyspani to odrazu lepiej ...


oj tak 😁 Karola a jak Twoje karmienie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Witojcieeeeeee 😘 😘

Zostałam samotnym dwupakiem na brzuszkuuuuuu 😞
moge zaśpiewać osiołkową piosenke ze shreka : "Jestem taki sam jak palec albo coś tam , problemów rośnie stos , samotność ciężki loooooooooooos" 😁 😁 😁
No nic przyjdzie i na mnie pora,że na Hawaje wyjade 🙂 Dzisiaj ide na usg i do gin prywatnie,żeby sie chociaż troszke uspokoić i posprawdzać wszystko 🙂

No marudka sama zostala 🙂 Z plusow rzeczywiscie masz to ze jako jedyna mozesz bezkarnie objadac slodkosciami i smazonkami 🤪 🤪 i zenajdluzej bedziesz z malutka na macierzynskim jak my juz do pracy powracamy buuuuu wtedy ty bedziesz sprite 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
WITAJCIE 😘 😘 😘
chciaam coś napisac ale kuzwa zapomniałam ☺️
mały przy cycu weiec jak sobie przypomne to napisze 🙂


heh 🤪 dobrze że skleroza nie boli 😜 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😉


he he dokładnie:Pi dalej nie pamietam ,ale w biegu suszyam wlosy bo dzisiaj odwiedziny cioci 🙂a poźniej jakis spacer szkoda tylko ze bez tatusia bo niestety mój szwagier potrzbował jego pomocy i musiał pojechac bo mamy niestety zobowiazania echhh łzy mi poszły bo ma urlop a ciagle go nie ma i do tego chyba jeszcze hormony sie nie unormowały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
doczytałam Was ale z pisaniem gorzej bo Mała na mnie wisi od rana, jak ja odłoze to za chwile jest płacz 😮
KAROLAJNA1988 przede wszystkim sie nie poddawaj i przystawiaj do piersi, musisz miec duuuzo cierpliwosci. tu jest link do fajnego forum http://forum.gazeta.pl/forum/f,46749,Karmiace_Piersia_Inaczej.html?s=3
ja karmie odciagnietym juz miesiac choc na poczatku wydawało mi sie ze wytrzymam z tydzień max dwa. Z laktacja nie mam problemów bo odciagam co 3-4h minimum 120ml a po dłuzszej przerwie nawet ponad 200ml 🙂 wiec mozna 🙂
na poczatku miałam mega doła z powodu tego cyca, teraz sie zastanawiam czy nie poddałam sie za szybko ale trudno sie mówi 🤨 człowiek po porodzie jest ogłupiały, hormony szaleja i mysli tylko o tym, zeby dziecko głodne nie było, zeby zadna krzywda mu sie nie działa... szybko mozna sie poddac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka! dzisiejsza nocka w miarę spokojna, dwie pobudki 🙂 mój niestety też już do pracy jeździ, dzisiaj mam dzionek tylko z synkiem, mężuś kończy pracę dopiero o 22... chyba nadrobię wszystkie seriale...


mój dzisiaj o 5 pojechał znów w delegacje...Ale mam nadzieję że już niedługo to potrwa....jeszcze miesiąc conajmniej.Ja czekam na ten czas kiedy Zbyszek będzie wracał chociaż na wieczór do domku.No masz przynajmniej jakieś pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
u nas noc spokojna maly tylko 2razy jadł czy wy wybudzacie maluchy??? na jedzenie??? bo ja jak mam zamiar to on spi nadobre sam sie obudził, mam coraz wiecej mleka bola cycki i uwaga moje dziecko zaczelo jesc cycka,
dziewczyny jak wy przemywacie przemywalyscie kikutyy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
siemka
u nas noc spokojna maly tylko 2razy jadł czy wy wybudzacie maluchy??? na jedzenie??? bo ja jak mam zamiar to on spi nadobre sam sie obudził, mam coraz wiecej mleka bola cycki i uwaga moje dziecko zaczelo jesc cycka,
dziewczyny jak wy przemywacie przemywalyscie kikutyy??


mi położna poleciła octenisept.Jestem z niego mega zadowolona.szybko wszystko zagoił no i nie było tyle zabawy z tym co z np.fioletem.pryskałam pępek przy kazdym przebieraniu.raz psik i po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
siemka
u nas noc spokojna maly tylko 2razy jadł czy wy wybudzacie maluchy??? na jedzenie??? bo ja jak mam zamiar to on spi nadobre sam sie obudził, mam coraz wiecej mleka bola cycki i uwaga moje dziecko zaczelo jesc cycka,
dziewczyny jak wy przemywacie przemywalyscie kikutyy??


mi położna poleciła octenisept.Jestem z niego mega zadowolona.szybko wszystko zagoił no i nie było tyle zabawy z tym co z np.fioletem.pryskałam pępek przy kazdym przebieraniu.raz psik i po sprawie.


bezposrednio nakikut??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdazylam sie jeszcze przywitac : 🙂

Mielismy wizyte pani poloznej, swietna babeczka nam sie trafila 🙂) pamietala mnie jeszcze z 1 ciazy szok chcoiaz widziala mnie raz.

zostalysmy pochwalone za karmienie cycusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za te katusze porodowe i zmartwienia zdrowotne los nam wynagrodzil zlotym dzieciątkiem.. corcia spi sama w lozeczku miedzy karmieniami albo zupelnie sama sie zabawia obserwuje i mozna podejsc rozmawac zabawiac lub nie i tak jest spokojna, tylko wieczorkiem ta kolka nas meczy 2-3 h takie regularne skurcze brrrr az mi sie porod przypomina jak na nia patrze serce mi peka i wolabaym zeby to mnie bolalo...... w kazdym razie masujemy, cwiczymy nozkami robimy cieple oklady i to mija i potem spi do rana mniej wiecej od 24:00, 1:00 do 6:00 /7:00 wstaje na jedzonko i nadal spi ze 2 h.. wiec po prostu bajeczka, jeszcze tylko tej kolki sie musimy pozbyc od dzis stosujemy kropelki w malej dawce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
hej 🙂
doczytałam Was ale z pisaniem gorzej bo Mała na mnie wisi od rana, jak ja odłoze to za chwile jest płacz 😮
KAROLAJNA1988 przede wszystkim sie nie poddawaj i przystawiaj do piersi, musisz miec duuuzo cierpliwosci. tu jest link do fajnego forum http://forum.gazeta.pl/forum/f,46749,Karmiace_Piersia_Inaczej.html?s=3
ja karmie odciagnietym juz miesiac choc na poczatku wydawało mi sie ze wytrzymam z tydzień max dwa. Z laktacja nie mam problemów bo odciagam co 3-4h minimum 120ml a po dłuzszej przerwie nawet ponad 200ml 🙂 wiec mozna 🙂
na poczatku miałam mega doła z powodu tego cyca, teraz sie zastanawiam czy nie poddałam sie za szybko ale trudno sie mówi 🤨 człowiek po porodzie jest ogłupiały, hormony szaleja i mysli tylko o tym, zeby dziecko głodne nie było, zeby zadna krzywda mu sie nie działa... szybko mozna sie poddac...

a nie probujesz cyca dawac czasem? u mnie zaskoczyło mimo ze dziecko nie wiedzialo co to cyc moze warto poprobowac zanim ssaczek bardzo glodny tylko lekko a nuz sie uda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
siemka
u nas noc spokojna maly tylko 2razy jadł czy wy wybudzacie maluchy??? na jedzenie??? bo ja jak mam zamiar to on spi nadobre sam sie obudził, mam coraz wiecej mleka bola cycki i uwaga moje dziecko zaczelo jesc cycka,
dziewczyny jak wy przemywacie przemywalyscie kikutyy??

mnie polozna powiedziala z enocna przerwa 5 h moze byc a tak to wybudzac po trzech zeby dobrze na wadze przybieralo dziecko. i zeby pokarm nie zalegal.
ja nie przemywalam kikuta bo dostalam dzieciatko juz bez kikuta. a potem riwanolem pepuszekjak krewka leciala troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...