Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga ja uzywam chusteczek pampers ale tych zieonych i jestem bardzo zadowolona 🙂a Mateusza kapie w Oilatum a jak mi sie skonczy to zamiezam kupic Balneum .Aga piszesz ze dajesz Julci wode z cukrem ,wiec ja Ci dla dobra jej ząbków które jej niebawemm wyjda pprobonuje podawac wode z glukoza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ku............................................wa atak kolki:/


bądźcie dzielne laski!!! 😉

Co za gówno!!!!!!!!!!!!!!!! jezu kojarzy mi sie ze skurczami porodowymi, serce mi peka... co chwile atak i tak 3 h ale przetrwamyy wspieramy sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ku............................................wa atak kolki:/


bądźcie dzielne laski!!! 😉


moja poki co kolek nie ma oby tak zostalo 🙂 cco do chusteczek ja mam pampers sensitive i jestem zadowolona z nich 🙂 a pampersy tez sa super mala tylka nie ma odparzonego 🙂 ale te pampersy sa malutkie heh caly czas jedynko kupuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Aga ja uzywam chusteczek pampers ale tych zieonych i jestem bardzo zadowolona 🙂a Mateusza kapie w Oilatum a jak mi sie skonczy to zamiezam kupic Balneum .Aga piszesz ze dajesz Julci wode z cukrem ,wiec ja Ci dla dobra jej ząbków które jej niebawemm wyjda pprobonuje podawac wode z glukoza 🙂


też używam tych z aloesem. Są fajne, ale chcę spróbować sensitive, cenowo mała różnica. Mój bobas też wykąpany smacznie śpi w leżaczku. Zaraz idę do jego pokoju m jak milosc obejrzeć także włożę go do łóżeczka, pośpi pewnie do 1, a potem do 5 30.
A więc mówię wam laseczki słodkich snów i jak najkrótszych pobudek w nocy. A dwupaczkom bezbolesnego rozpakowania 😘
Do jutra 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
TO zmykamy i my

dobranoc 😘

u kogo nie ma kolek to naprawde cudownie 🤢 🤢 🤢


grrr..a nic nie pomaga? nawet cycek? 😁 u nas to ostatnia deska ratunku jak boli 😁 generalnie dla Antosia jedzenie jest rozwiazaniem placzu prawie kazdego 😜
kolki miala magda od oli chyba, pisala o sab simplex 🙂 i gosix chyba tez z tego co kojarze..
a to bite 3h mala koncertuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
TO zmykamy i my

dobranoc 😘

u kogo nie ma kolek to naprawde cudownie 🤢 🤢 🤢


grrr..a nic nie pomaga? nawet cycek? 😁 u nas to ostatnia deska ratunku jak boli 😁 generalnie dla Antosia jedzenie jest rozwiazaniem placzu prawie kazdego 😜
kolki miala magda od oli chyba, pisala o sab simplex 🙂 i gosix chyba tez z tego co kojarze..
a to bite 3h mala koncertuje?

nie nie krzyczy 3 h....to jest jak skurcze tak co kilka minut najpierw lzejsze to tak steka tylko a potem mocne to krzyczy i tak kilkadziesiat sekund i mija i tak do nastpnego, nasila sie nasila a potem puszcza jak reka odjal ale ona nie placze caly ten czas tylko na tych atakach krzyczy
Tak my dzis stosujemy juz Sab, kolka byla krotsza ok 1 h 40 min i chyba odrobine mniej koszmarnie bolesna, wydalo mi sie ze lzejsza troche, tego nasilonego bolu bylo mniej jakby krocej, ostatecznie po cycku puscilo, a teraz z tatusiem sie tulą bo znow cos meczy ale kupki nie bylo od 15:00 wiec moze to to. mam nadzieje ze sab zaczyna dzialac.....i ze ulzy kruszynce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane jesteście, pamiętacie jeszcze o dwupakach i dzielnie Nas wspieracie 😘 😘

Mówie Wam Mamusie dobranoc i Tobie dwupaczku też,bo wiem,że podczytujesz forum,tylko odpisać nie możesz 🙂 Iwonko już niedługo będziemy miały swoje Dziewuszki w ramionach !!!!!!!!JUPIIIIIIIIIIIIIII 🙂 🤪 😁 😁 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Czyżby nasze dwupaczki ......sie rozpakowuja .....daja czadu na porodówce... 🤪 🤪 🤪



Kochana to jest za piękne,zeby mogło być prawdziwe..moja siedzi w brzuchalu tak jak siedziała i daje popalić 🙂


🙂 Ania by rodzila.. akurat kto by nam tu zamarudził?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo ja ostatnia i pierwsza,,, chyba mam za duzo czasu 😁 😁 😁 zaplanuje sobie drugie dzieciątko, bo ilez mozna na necie siedziec :P

a powaznie to mielismy wczoraj drugi taka kolki :/ (jeden byl 1h 40 min i drugi po 2 godzinach1 h 15 min) myslalam ze mnie rozniesie..:/ tak zal tego dziecka dzis zwiekszamy dawke kropelek do planowanej bo masakra ja juz glodze sie wręcz, ciekawe jak ma wygladac wysokowartosciowa dieta karmiącej zlozona z kurczaka marchewki i gotowanych jabłek:/
szlag....... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Oo ja ostatnia i pierwsza,,, chyba mam za duzo czasu 😁 😁 😁 zaplanuje sobie drugie dzieciątko, bo ilez mozna na necie siedziec :P

a powaznie to mielismy wczoraj drugi taka kolki :/ (jeden byl 1h 40 min i drugi po 2 godzinach1 h 15 min) myslalam ze mnie rozniesie..:/ tak zal tego dziecka dzis zwiekszamy dawke kropelek do planowanej bo masakra ja juz glodze sie wręcz, ciekawe jak ma wygladac wysokowartosciowa dieta karmiącej zlozona z kurczaka marchewki i gotowanych jabłek:/
szlag....... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢



uh.. Luiza sluchaj, ja jak rosmawialam z pediatra to mowila, ze kolki to nie zawsze od jedzenia matki.. zreszta do konca pediatrzy nie sa pewni co je wywoluje.. ale powieddziala mi, ze nawet najmniej alergiczne jedzenie w duzej ilosci moze takie wlasniie byc i zeby jesc wszystko co zdrowe, ale na poczatku w malych ilosciach, bo pokarm, ktory jesz tylko w niewielkim stopniu przenika do mleka- ono ma swoj staly sklad..
a zmierzam- odstaw kurczaka, marchew i jablka i sprobj 2 dni jesc co inego- mala i tak ma kolki, wiec co Ci szkodzi sprobowac? 😉 najwyzej wtrocisz do tej zabokjczej diety a jak nawet jak nic sie nie zmieni to tylko sie cieszyc, ze przynajiej menu ulegnie zmianie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie w dwupaku 😘

Kompletnie sie nie wyspałam,bo Emili korzysta z ostatnich dni w brzuszku i szalała caaaałłłąąąąą noc 😁 terrorystka 😜 teraz też coś tam sobie kombinuje 😁 😁
no nic trzeba wsiorbać sałatke gyros póki jeszcze moge od jutra - odwyk 😁 😁

Wczoraj była piosenka osiołka ze shreka a przesłanie na dzisiaj tooooo:

\"Juz za chwile jest ten moment, w ktorym dreszcze daja znac...
Jesli nie wiesz o co chodzi, bede Mamą pierwszy raz\"


JUTRO NA HAWAJEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Melduje sie w dwupaku 😘

Kompletnie sie nie wyspałam,bo Emili korzysta z ostatnich dni w brzuszku i szalała caaaałłłąąąąą noc 😁 terrorystka 😜 teraz też coś tam sobie kombinuje 😁 😁
no nic trzeba wsiorbać sałatke gyros póki jeszcze moge od jutra - odwyk 😁 😁

Wczoraj była piosenka osiołka ze shreka a przesłanie na dzisiaj tooooo:

"Juz za chwile jest ten moment, w ktorym dreszcze daja znac...
Jesli nie wiesz o co chodzi, bede Mamą pierwszy raz"


aaa to juz jutro! 😁 super 🤪 🤪 macie nerwy? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Melduje sie w dwupaku 😘

Kompletnie sie nie wyspałam,bo Emili korzysta z ostatnich dni w brzuszku i szalała caaaałłłąąąąą noc 😁 terrorystka 😜 teraz też coś tam sobie kombinuje 😁 😁
no nic trzeba wsiorbać sałatke gyros póki jeszcze moge od jutra - odwyk 😁 😁

Wczoraj była piosenka osiołka ze shreka a przesłanie na dzisiaj tooooo:

"Juz za chwile jest ten moment, w ktorym dreszcze daja znac...
Jesli nie wiesz o co chodzi, bede Mamą pierwszy raz"


aaa to juz jutro! 😁 super 🤪 🤪 macie nerwy? 😁



Nieeee 😁 Wiem że będzie bolałoooo ,ale Cieszymy sie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😘
rozlało sie 😮 😮 😮 a miało być tak pięknie 😠 jak się zaczeła jesień to już mam dość ... oszaleje w zamknięciu 😠 😮 🤢 🤢 🤢 🤢
Noc super mineła 🙂 Pobudka o 3.30 i 6 z mega kupą 🤪 i do 9 pospaliśmy 🙂 teraz Młody się awanturuje nie wiedzieć czemu jak pojedzony jest 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Melduje sie w dwupaku 😘

Kompletnie sie nie wyspałam,bo Emili korzysta z ostatnich dni w brzuszku i szalała caaaałłłąąąąą noc 😁 terrorystka 😜 teraz też coś tam sobie kombinuje 😁 😁
no nic trzeba wsiorbać sałatke gyros póki jeszcze moge od jutra - odwyk 😁 😁

Wczoraj była piosenka osiołka ze shreka a przesłanie na dzisiaj tooooo:

"Juz za chwile jest ten moment, w ktorym dreszcze daja znac...
Jesli nie wiesz o co chodzi, bede Mamą pierwszy raz"


aaa to juz jutro! 😁 super 🤪 🤪 macie nerwy? 😁



Nieeee 😁 Wiem że będzie bolałoooo ,ale Cieszymy sie 😁 😁


ból minie , szybko o nim zapomnisz a Emila będzie Ci wynagradzała katusze z dnia na dzień 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!
Noc dość ciężka za nami. 😠 Pawełek popełnił dziś dwa rekordy : 1 -wszy spał 6 godz. od 20 do 2 rano, 2 -gi potem nie spał 3,5 godz.! od 2 do 5 30!! 🤪, był już wykończony tym niespaniem. Płakał bo nie mógł zasnąć. Najpierw miał oczy jak cebule potem przysypiał zaniosłam go do swojego łóżeczka i znowu oczy jak cebule. Nie lubi spać bez rożka a tak się w nocy spocił, ze nie chcialam go w nim klasc. O 5 30 wymieklam i wolozylam, spał po 2 minutach: woohoo: 🤪 wyciagneleam mu go jak juz gleboko spal , o 9 obudzil sie na karmienie i dalej spi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Oo ja ostatnia i pierwsza,,, chyba mam za duzo czasu 😁 😁 😁 zaplanuje sobie drugie dzieciątko, bo ilez mozna na necie siedziec :P

a powaznie to mielismy wczoraj drugi taka kolki :/ (jeden byl 1h 40 min i drugi po 2 godzinach1 h 15 min) myslalam ze mnie rozniesie..:/ tak zal tego dziecka dzis zwiekszamy dawke kropelek do planowanej bo masakra ja juz glodze sie wręcz, ciekawe jak ma wygladac wysokowartosciowa dieta karmiącej zlozona z kurczaka marchewki i gotowanych jabłek:/
szlag....... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

biedactwo!!! wiem co czujesz, moja szwagierka i jej synek walczyli z kolkami 3 m-ce. Dziewczyna byla wykonczona. A teraz chodzi z 11 kg dzieckiem na rekach przez 2 godz bo nauczyla nosic przez te kolki.Nie moze usiasc nawet bo maly sie drze! Znowu jest wykonczona 🤨ale jakie muskuly bedzie miala 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...