Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie .....
Zaraz Was doczytam ....dzieki za podpowiedz o chusteczkach.....bo bambino nie sa nasaczone tak jak te pampers sensitive....
Laski mam problem , ja juz z cyców sciagam po 40 ( z dwoch oczywiscie tylko 40), na poczatku było 60 ....chce karmic i co dupa .....
Czym zmyc plame po malinach????
Luizka, mi sie nie wydaje zeby te kolki były od koperku , tylko od soku z jabłkek ....moze wez pij tylko sama wode i zobaczysz wtedy jak sie mała zachowuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Witajcie .....
Zaraz Was doczytam ....dzieki za podpowiedz o chusteczkach.....bo bambino nie sa nasaczone tak jak te pampers sensitive....
Laski mam problem , ja juz z cyców sciagam po 40 ( z dwoch oczywiscie tylko 40), na poczatku było 60 ....chce karmic i co dupa .....
Czym zmyc plame po malinach????
Luizka, mi sie nie wydaje zeby te kolki były od koperku , tylko od soku z jabłkek ....moze wez pij tylko sama wode i zobaczysz wtedy jak sie mała zachowuje....

Ku.wa no wszedzie bez wyjatku czytalam ze gotowane jablka najbezpieczniejsze 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
laski mnie znów glowa boli!!!!!! Chyba moje migreny powróciły!!!!!!!!!!!!!!!! 🤢 😮 🤢 😮

Matko to ty tez sie z tym zmagasz??????
Moje powrocily po porodzie a juz zapomnialam o tej francy 🥴 🥴 🥴 szlaken trafen poki ci mialam jedna 9 dni i chwilowo spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia a ile dajesz ml Tymonkowi i co ile sie karmicie? 🙂 a moze na żądanie?
bo u mnie z ta laktacja coraz gorzej.. walcze i walcze, ale bebilon stoi i patrzy na mnie 😜 no i i tak mu podajemy, bo przeciez zjadlby mi rece i cycki ze zlosci, ze za malo mleka 😁


100/110/120 to zależy od głoda 😜 W dzień je nam co 3 godziny ...budzi się jak z zegarkiem w ręce 😁 a w nocy na żądanie i z reguły jak zje 20.00/21/00 tak budzi się nam po 3 lub 4 nad ranem a potem co 3 godz. No mm jest na tyle wygodne że się naje na jakiś czas i jest spokój a przy cycu to widzę że wiszą co chwilkę .Zawsze możesz mu na 1 raz podawać twoje mleko jak masz mało pokarmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witajcie .....
Zaraz Was doczytam ....dzieki za podpowiedz o chusteczkach.....bo bambino nie sa nasaczone tak jak te pampers sensitive....
Laski mam problem , ja juz z cyców sciagam po 40 ( z dwoch oczywiscie tylko 40), na poczatku było 60 ....chce karmic i co dupa .....
Czym zmyc plame po malinach????
Luizka, mi sie nie wydaje zeby te kolki były od koperku , tylko od soku z jabłkek ....moze wez pij tylko sama wode i zobaczysz wtedy jak sie mała zachowuje....

Ku.wa no wszedzie bez wyjatku czytalam ze gotowane jablka najbezpieczniejsze 😞(


też mi się wydaje że jabłka nie powinny zaszkodzić 🤨 🤔 wszędzie mówią żeby kompot pić i wogóle że z owoców jabłka najbezpieczniejsze 🤔 no nie wiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
Agamu napisał(a):
laski mnie znów glowa boli!!!!!! Chyba moje migreny powróciły!!!!!!!!!!!!!!!! 🤢 😮 🤢 😮


nie łam się mnie też ciągle głowa boli...


to coś chyba jest bo ja też często narzekam na ból głowy 🤢 🤢 🤢

Uhmm 🤢 jesli ktos nie mial moga ie pojawic po porodzie......... wspolczuje jak komus sie przytrafi bo ja sie zmagam z tym od 16 lat!
ale teraz to moz ebyc objaw od zmian hormonalnych poki co takie bole czestsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie też głowa dziś boli, ale z niewyspania 🤢
właśnie ściągałam laktatorem ręcznym mleczko, bo maluch śpi a mnie już bolał cyc no i z jednego ściągnęłam 40 ml. czuję po cycku że jeszcze jest ale już nie leciało... jak podgrzewacie mleko? skąd wiecie jaka temp dobra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
Agamu napisał(a):
laski mnie znów glowa boli!!!!!! Chyba moje migreny powróciły!!!!!!!!!!!!!!!! 🤢 😮 🤢 😮


nie łam się mnie też ciągle głowa boli...


to coś chyba jest bo ja też często narzekam na ból głowy 🤢 🤢 🤢

Uhmm 🤢 jesli ktos nie mial moga ie pojawic po porodzie......... wspolczuje jak komus sie przytrafi bo ja sie zmagam z tym od 16 lat!
ale teraz to moz ebyc objaw od zmian hormonalnych poki co takie bole czestsze


moje raczej na migrenowe nie wyglądają tylko zwykły ból z reguły po nocy 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia a ile dajesz ml Tymonkowi i co ile sie karmicie? 🙂 a moze na żądanie?
bo u mnie z ta laktacja coraz gorzej.. walcze i walcze, ale bebilon stoi i patrzy na mnie 😜 no i i tak mu podajemy, bo przeciez zjadlby mi rece i cycki ze zlosci, ze za malo mleka 😁


100/110/120 to zależy od głoda 😜 W dzień je nam co 3 godziny ...budzi się jak z zegarkiem w ręce 😁 a w nocy na żądanie i z reguły jak zje 20.00/21/00 tak budzi się nam po 3 lub 4 nad ranem a potem co 3 godz. No mm jest na tyle wygodne że się naje na jakiś czas i jest spokój a przy cycu to widzę że wiszą co chwilkę .Zawsze możesz mu na 1 raz podawać twoje mleko jak masz mało pokarmu 🙂


no juz bylo w porzadku i nie trzeba bylo dawac mm, ale ostatnio mialam stresy 🥴 i znwu kicha.. moj potrafi zjesc 120 mojego pozniej 60 mm i spi i np za 2h sie budzi i wola wieeecej 😁 🤪 i nie uleje 😮 zarlok 😜
podaje mu moje tak czesto jak tylko moge a dodaje np 30/60ml mm jak mu nie starcza i sie drze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia a ile dajesz ml Tymonkowi i co ile sie karmicie? 🙂 a moze na żądanie?
bo u mnie z ta laktacja coraz gorzej.. walcze i walcze, ale bebilon stoi i patrzy na mnie 😜 no i i tak mu podajemy, bo przeciez zjadlby mi rece i cycki ze zlosci, ze za malo mleka 😁


100/110/120 to zależy od głoda 😜 W dzień je nam co 3 godziny ...budzi się jak z zegarkiem w ręce 😁 a w nocy na żądanie i z reguły jak zje 20.00/21/00 tak budzi się nam po 3 lub 4 nad ranem a potem co 3 godz. No mm jest na tyle wygodne że się naje na jakiś czas i jest spokój a przy cycu to widzę że wiszą co chwilkę .Zawsze możesz mu na 1 raz podawać twoje mleko jak masz mało pokarmu 🙂


no juz bylo w porzadku i nie trzeba bylo dawac mm, ale ostatnio mialam stresy 🥴 i znwu kicha.. moj potrafi zjesc 120 mojego pozniej 60 mm i spi i np za 2h sie budzi i wola wieeecej 😁 🤪 i nie uleje 😮 zarlok 😜
podaje mu moje tak czesto jak tylko moge a dodaje np 30/60ml mm jak mu nie starcza i sie drze 😁


może masz za rzadki pokarm i temu się nie najada 🤨 🤔
heh ja łysa w tym temacie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia a ile dajesz ml Tymonkowi i co ile sie karmicie? 🙂 a moze na żądanie?
bo u mnie z ta laktacja coraz gorzej.. walcze i walcze, ale bebilon stoi i patrzy na mnie 😜 no i i tak mu podajemy, bo przeciez zjadlby mi rece i cycki ze zlosci, ze za malo mleka 😁


100/110/120 to zależy od głoda 😜 W dzień je nam co 3 godziny ...budzi się jak z zegarkiem w ręce 😁 a w nocy na żądanie i z reguły jak zje 20.00/21/00 tak budzi się nam po 3 lub 4 nad ranem a potem co 3 godz. No mm jest na tyle wygodne że się naje na jakiś czas i jest spokój a przy cycu to widzę że wiszą co chwilkę .Zawsze możesz mu na 1 raz podawać twoje mleko jak masz mało pokarmu 🙂


no juz bylo w porzadku i nie trzeba bylo dawac mm, ale ostatnio mialam stresy 🥴 i znwu kicha.. moj potrafi zjesc 120 mojego pozniej 60 mm i spi i np za 2h sie budzi i wola wieeecej 😁 🤪 i nie uleje 😮 zarlok 😜
podaje mu moje tak czesto jak tylko moge a dodaje np 30/60ml mm jak mu nie starcza i sie drze 😁


może masz za rzadki pokarm i temu się nie najada 🤨 🤔
heh ja łysa w tym temacie 😜


hehe watpie 😉 po prostu ze stresu ostatnio niezwiazanego z małym nawet oslabla laktacja.. i mniej leci i na jedno karmieie jest ok 80ml a dla mojego zarloka to za malo 😁
ale tak z ciekawosci wlasnie pytalam ile podajesz, jakby mi przyszlo jednak pozegnac sie z karmieniem piersia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
mnie też głowa dziś boli, ale z niewyspania 🤢
właśnie ściągałam laktatorem ręcznym mleczko, bo maluch śpi a mnie już bolał cyc no i z jednego ściągnęłam 40 ml. czuję po cycku że jeszcze jest ale już nie leciało... jak podgrzewacie mleko? skąd wiecie jaka temp dobra?

my w cieplej wodzie, sprawdzamy na wewn czesci reki tam gdzie zylki i na czuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
mnie też głowa dziś boli, ale z niewyspania 🤢
właśnie ściągałam laktatorem ręcznym mleczko, bo maluch śpi a mnie już bolał cyc no i z jednego ściągnęłam 40 ml. czuję po cycku że jeszcze jest ale już nie leciało... jak podgrzewacie mleko? skąd wiecie jaka temp dobra?

a masujesz piersi?żeby wszystko dokładnie zeszło z cyca?takim ruchem głaskającym w stronę sutka.wtedy będziesz pewna że wszystko zejdzie. Ja podgrzewam w kubeczku z gorąca wodą.A sprawdzam na nadgarstkualbo ciut wyżej.Jak nic nie czujesz to ma 36 stopni i jest idealne.jak jest ciut cieplejsze to tak37/38 i też można takie podać.tak mi polożna tłumaczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już spakowana do szpitala..w sumie teraz dopiero zaczynam sie troszke bać 🙂 Ale wiem,że już wróce z Emilką i to dodaje mi odwagi 🙂 Połaziłam troszke po mieście ostatni raz z Emilką w brzuszku 🙂 wchodząc po klatce schodowej stwierdziłam dumnie do mojego Męża,że ostatni raz wchodze tymi schodami jako dwupak z Emilką 🙂 🙂
Jutro o 10:00 wyjazd 🙂
Mykam Kochaniutkie ide coś zjeść,wykąpać się i posiedzieć z Mężulem 🙂 Trzymajcie za Nas kciuki 😁 Na pewno sie przydadzą 🙂Oby poszło szybko i w miare sprawnie 😁 😁 Będe pisała smski do Naszej Asiulki i będzie Was też informacjami raczył mój Jacek 🙂 3majcie sie Dziewuszki 😘 😘
DOBRANOC 😘 😘
Plan jest taki: JADE....RODZE...I WRACAM DO WAS Z KLUSKĄ 🙂 🙂
Ps. Pisze do Was ostatni raz jako dwupak 😎 😎 jupiiiiiiiiiii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dziękujemy za życzenia 😘 😘
Co do pępka to my robiliśmy spirytem zwykłym i już pępuszek jest piękny,wszystko ładnie odpadło i nic się nie babralo 🙂
Była u nas położna i chyba te ataki histerii to kolki 🤢 🤢 -kurde miałam nadzieję, że to gówno nas oszczędzi,a tu nic z tego. Tomek pojechał po receptę na bebilon pepti,mam nadzieję, że pomoże 🙂 No i kropelki zakupiliśmy esputicon,teraz Gabrysia w końcu zasnęła. Biedna moja Biedroneczka!!
jesli te kropelki nie pomoga to sab simplex pomagaja super bo moja Ola ma straszne kolki
po jakim czasie zadzaialal?????????
zalezy ale pol godziny tylko je trzeba non stop dawac zeby sobie w jelitach caly czas lezaly i przeganialy to powietrze na bierzaco, i kolki z glowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ja już spakowana do szpitala..w sumie teraz dopiero zaczynam sie troszke bać 🙂 Ale wiem,że już wróce z Emilką i to dodaje mi odwagi 🙂 Połaziłam troszke po mieście ostatni raz z Emilką w brzuszku 🙂 wchodząc po klatce schodowej stwierdziłam dumnie do mojego Męża,że ostatni raz wchodze tymi schodami jako dwupak z Emilką 🙂 🙂
Jutro o 10:00 wyjazd 🙂
Mykam Kochaniutkie ide coś zjeść,wykąpać się i posiedzieć z Mężulem 🙂 Trzymajcie za Nas kciuki 😁 Na pewno sie przydadzą 🙂Oby poszło szybko i w miare sprawnie 😁 😁 Będe pisała smski do Naszej Asiulki i będzie Was też informacjami raczył mój Jacek 🙂 3majcie sie Dziewuszki 😘 😘
DOBRANOC 😘 😘
Plan jest taki: JADE....RODZE...I WRACAM DO WAS Z KLUSKĄ 🙂 🙂
Ps. Pisze do Was ostatni raz jako dwupak 😎 😎 jupiiiiiiiiiii 🙂


super!! trzymam kciuki 😉 😁 szybkiego i bezbolesnego rozwiazania! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...