Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Anulcia napisał(a):
Ja już spakowana do szpitala..w sumie teraz dopiero zaczynam sie troszke bać 🙂 Ale wiem,że już wróce z Emilką i to dodaje mi odwagi 🙂 Połaziłam troszke po mieście ostatni raz z Emilką w brzuszku 🙂 wchodząc po klatce schodowej stwierdziłam dumnie do mojego Męża,że ostatni raz wchodze tymi schodami jako dwupak z Emilką 🙂 🙂
Jutro o 10:00 wyjazd 🙂
Mykam Kochaniutkie ide coś zjeść,wykąpać się i posiedzieć z Mężulem 🙂 Trzymajcie za Nas kciuki 😁 Na pewno sie przydadzą 🙂Oby poszło szybko i w miare sprawnie 😁 😁 Będe pisała smski do Naszej Asiulki i będzie Was też informacjami raczył mój Jacek 🙂 3majcie sie Dziewuszki 😘 😘
DOBRANOC 😘 😘

Plan jest taki: JADE....RODZE...I WRACAM DO WAS Z KLUSKĄ 🙂 🙂
Ps. Pisze do Was ostatni raz jako dwupak 😎 😎 jupiiiiiiiiiii 🙂


Ania w koncu nadszedl czas na ciebie!!!!!
3mamy kciuki male i duze za Emilka zeby szybko wyskoczyla 🙂
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, mam chwilkę,bo jeszcze prasowanko.
Aniu trzymamy kciuki wracaj z Emilką
Letka obyś jak najszybciej pozbyła się brzuszka.

u nas kolejny ciężki dzień oprócz ulewania, doszły wymioty na szczęście nie męczące i nie ciągłe. prawie cały dzień nie spała, Od wieczora podaję jej Debridat i się obecnie wyciszyła i zasypia z mężem, oby jak najszybciej jej pomógł.
A mi dziś przyszedł dla Emilki album moje pierwsze pięć lat ze zdjęciami Anne Geddes, jest przepiękny polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Witam, mam chwilkę,bo jeszcze prasowanko.
Aniu trzymamy kciuki wracaj z Emilką
Letka obyś jak najszybciej pozbyła się brzuszka.

u nas kolejny ciężki dzień oprócz ulewania, doszły wymioty na szczęście nie męczące i nie ciągłe. prawie cały dzień nie spała, Od wieczora podaję jej Debridat i się obecnie wyciszyła i zasypia z mężem, oby jak najszybciej jej pomógł.
A mi dziś przyszedł dla Emilki album moje pierwsze pięć lat ze zdjęciami Anne Geddes, jest przepiękny polecam.


tez mam ten album. Jest super. Uzupełniamy na biezaco. Mam jeszcze ten ciążowy, ale juz cały uzupełniony 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja już spakowana do szpitala..w sumie teraz dopiero zaczynam sie troszke bać 🙂 Ale wiem,że już wróce z Emilką i to dodaje mi odwagi 🙂 Połaziłam troszke po mieście ostatni raz z Emilką w brzuszku 🙂 wchodząc po klatce schodowej stwierdziłam dumnie do mojego Męża,że ostatni raz wchodze tymi schodami jako dwupak z Emilką 🙂 🙂
Jutro o 10:00 wyjazd 🙂
Mykam Kochaniutkie ide coś zjeść,wykąpać się i posiedzieć z Mężulem 🙂 Trzymajcie za Nas kciuki 😁 Na pewno sie przydadzą 🙂Oby poszło szybko i w miare sprawnie 😁 😁 Będe pisała smski do Naszej Asiulki i będzie Was też informacjami raczył mój Jacek 🙂 3majcie sie Dziewuszki 😘 😘
DOBRANOC 😘 😘

Plan jest taki: JADE....RODZE...I WRACAM DO WAS Z KLUSKĄ 🙂 🙂
Ps. Pisze do Was ostatni raz jako dwupak 😎 😎 jupiiiiiiiiiii 🙂


Ania w koncu nadszedl czas na ciebie!!!!!
3mamy kciuki male i duze za Emilka zeby szybko wyskoczyla 🙂
🤪 🤪 🤪


również trzymam kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

wpadłam na chwilę, ostatnio chłopaki nieźle dają mi w kość, chodzę jak zombie i nie mam na nic sił. Kiedy ja się wyśpie? ;/

przeczytałam, że Ania jutro do szpitala jedzie - trzymam kciuki za szybki poród!!

jutro postaram się Was nadrobić

buziaki, ściskamy z Michałkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z dzieciem na ramieniu 🙂 ostatnio tylko tak w dzień lubi spac 😮 troche sie martwie, ze sie przyzwyczai 🤔 o ile juz to nie nastapiło 😁
wczoraj Ala na wieczór dała nam niezła serenade, nie wiem co to było, moze kolka ale nie prezyła sie... jak u was sie objawia?
ale zadziałała magiczna suszarka, nawet na Mała nie dmuchalismy tylko sam dzwiek ja uspił w 5 sekund 😁 😁 😁 😁
Ania powodzenia 🙂 jeszcze chwilka i Emi bedzie z Wami 🙂 Letka tez sie trzymaj 🙂 a Megi jeszcze nie urodziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Witamy sie, od 6 na nogach, bylismy na 1 wizycie u Pani dr, nic pani nie zaniepokoilo wiec jestesmy spokojni.
Niestety malo przybiera i chyba sie okazuje ze malo efektywnie ssie cycucha, wiec pochwalilysmy sie chyba za mocno nie dojada z tej piersi ale nie sygnalizuje nie wola o wiecej 😮 😮 dzis po karminiu dalam jej jeszce 30 ml z zmrozonej puli i wychleptala moment za to miala problem ze ssaniem przez taki smoczek dla odmiany... tata biegnie zaraz po butelke antykolkowa tommee tippee i bedziemy probowac dokarmaic tym co mam, a ja zno jazda z lakatatorem moze uda sie cos rozkrecic jeszcze.....
do poradni bioderek mamy termin na 2 listopada to za pozno musimy cos kombinowac albo isc prywatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mielsimy 2 ataki kolki ale jeden ok godziny w miare slaby..... wiec chyba krople zadzialaly juz jakos
drugi dopadl po ostatnim karmieniu i nie uwierzycie - suszarka pomogla i wcale nie trzeba bylo na brzuszek prosto tylko sam dzwiek pomagal, dziecko po prostu przestawalo momentalnie krzyczec i wierzgac z bolu i zasypialo!! jak tylko wylaczylismy to od nowa zaczynaly sie bole 😮 😮
szok ... malo z tego chcielismy ja troche oszukac zeby nie machac ta suszarka i wlaczylismy farelke a niestety to nie to samo i nie pomagalo, w koncu przy szuszarce zasnela po pol godzinie bez bolu! i po kolce sladu nie bylo zasnela o 23:00 szokkkk!
mam nadzieje ze kropelki zadzialaja dzis jeszcze lepiej i wyeliminujemy to dziadostwo to kolke a jak ie to oby suszarka pomagala jak najdluzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja średnio 100ml ale to cięzko tak powiedzieć jak ma dłuższa przerwę to 110ml jak krótszą to np. 90 ml a potrafi za godzinę po jedzeniu wołac znowu, wtedy daje jej troszke mniej ok 70-80ml
a nie da się pomylić że nie dojadła bo jak jest głodna to za chwilę ssie paluchy a później juz jest serenada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
dzien doberek 🙂
Anulcia trzymam kciuki 🙂
a moj Tomek dzis ma ostatni dzień opieki i od jutra zostajemy same 🤢 trochę się boję, ale damy radę ( mam nadzieję) 🙂
MIŁEGO DNIA KOCHANE!!!!!!!!!!! 😘

Moj od dzis do pracy na popoludnie 🤢 🤢 🤢 bez sensu 😞
Nie boje sie ale bez sensu 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
dzien doberek 🙂
Anulcia trzymam kciuki 🙂
a moj Tomek dzis ma ostatni dzień opieki i od jutra zostajemy same 🤢 trochę się boję, ale damy radę ( mam nadzieję) 🙂
MIŁEGO DNIA KOCHANE!!!!!!!!!!! 😘

kochana na pewno dasz rade....moj cały czas pracuje....a w czw i wt wraca po 21, a tak codziennie do 17 jestem sama....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Witam z dzieciem na ramieniu 🙂 ostatnio tylko tak w dzień lubi spac 😮 troche sie martwie, ze sie przyzwyczai 🤔 o ile juz to nie nastapiło 😁
wczoraj Ala na wieczór dała nam niezła serenade, nie wiem co to było, moze kolka ale nie prezyła sie... jak u was sie objawia?
ale zadziałała magiczna suszarka, nawet na Mała nie dmuchalismy tylko sam dzwiek ja uspił w 5 sekund 😁 😁 😁 😁
Ania powodzenia 🙂 jeszcze chwilka i Emi bedzie z Wami 🙂 Letka tez sie trzymaj 🙂 a Megi jeszcze nie urodziła?

No skad my to znamy 😁 suszarka 😁 😁 powinna byc dodawana na liscie zakupow wyprawkowych 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...