Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
aha no wlasnie ja mam jakies homeopatyczne czopki ale balam sie podac bo w ulotce jest napisane ze ponizej 6 lat wymagaja konsultacji z lekarzem pediatra

aha na plesniawki to fiolet gencjany na gazik ewentualnie nystatyna ale leczenie jest dluzsze (trzeba pędzlowac buziaka kilka razy dziennie)

laski kore karmia piersia powiedzcie co jecie bo ja juz glupieje i rzygam (za przeproszeniem ) kanapkami z kurczakiem 🤢 😮 🤢
wszystkiego po trochu,byle gotowane,lagodne..zadnych cytrusow,orzechow ..pozwole sobie czasem na chalwe czy kawalek czekolady...

te czopki to viburcol czy jakos tak??

dla maluchow chyba mozna zwykle, glicerynowe...ale pewnosci nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
dobra spadam skoro wszyscy mnie ignoruja.
ZOBACZ ,ZE ZADKO KTO TU KOMUS ODPISUJE.DOPIERO PO CZASIE ....DZIECI DAJA CZADU ! 😁

moze i fakt 😜 sama rzadko kiedy mam chwile zeby na komputer wejsc a i tak ciagam mala w wozku ze soba po calym mieszkaniu....dzisiaj idziemy 2raz dio pediatry....najprawdopodobniej dostane diete bo nam nic na kolke nie pomaga zbytnio..
dzieki Bogu moja kolek poki co ni ma 🙂
Ale wiem ze to paskuda..

no okropnosc.....dziecko mi plakalo do tego stopnia jakby gardlo sobie zdzirala i nic nie pomagalo wdostala czopki viburcol (do niczego) potem ktople esputicon (tez do niczego) teraz skonczyla meisac to kupilam infacol ale tez za wiele nie daje..nie ma takich atakow tych kolek ale dalej ma gazy i napina sie nateza i placze....:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny help
jest taka sprawa..
kupiłam na allegro ten pamietnik co dawałyscie linka swoja droga piekny.. 🙂
i wybrałam sposób zapłaty przelew.. bo sie pomyliłam i chciałam płatnosc przy odbiorze.. napisałam od razu do tego kolesia a a on odpisał mi dzisiaj że dostał pieniadze i własnie odebrałam paczke z pamietnikiem...
ale jak on mógł odstac kase skoro ja mu nawet jej nie wysłałam? normalnie zgłupiałam na maksa,,,
żeby dymu jakiegos nie było haha 😁 co ja mam teraz robic jak on nie odpisuje na wiadomosci tylko automatycznie dostałam tamtego maila .? skad moze tą kase dostac jak ja nawet konta bankowego nie mam na allegro podanego i utwozonego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze chociaz te 90 udaje mi sie wyciagnac pomiedzy karmieniami.... 🥴
teraz mam co 3 h karmienie a w miedyz czasie 3x odciaganie 🥴
wariatkowo 🙃 🙃 🙃 🙃
ale poswiecenie musi byc jak sie zawzielam na karmienie cycem
dobrze ze mam sposobnosc przy niej chociaz cos zrobic
ale dietka cud - zeszlo 12 kg jeszcze 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
a u mnie walka maly w dzien i w nocy charczy steka i napina sie
dzis dzwonie do lekarza bo dluzej psychicznie nie wyrwamy tak mi go szkoda a nie umiem mupomoc probowalam juz esputiicon saab probiotyki juz sama nie wiem co to moze byc raczej to nie kolki bo krzyczy o roznych porach dnia i nocy

mam pytanko z jakie firmy i jakie smoczki sprawdzaja sie u Was??

a Jasiulek dzis konczy miesiąc i staje sie niemowlakiem 🙂 😁


u nas kolka 2x byla jedna popoludniem poznym druga miedzy 21 a 2 w nocy
suszarka naprawde uspokaja i ukaja bole brzuszka

my mamy smoczek lovi ale z tym smoczkiem do bańki jest bo jak wypada to tyle spacerow dodatkowych sie zalicza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dziekuje dziewczyny 🙂 weszłam teraz na wage i spadło mi 9 kg 😲
hej Kochana! 🙂no mi tez "od reki "10kg w dol a dzis juz weszlam w grono60-tek 😁 😁 😁 😁 69kg mam i jeszcze przynajmniej 10 musze zrzucic ,zeby w miare wygladac ..poki co grubas ze mnie ,ale kij z tym ,pas Terechy zamowie i sie bede paradowac z talia osy 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃

Ty grubasie 🙂 bym sie musiała dziabnąć na pół żeby tak wyglądać 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u mnie walka maly w dzien i w nocy charczy steka i napina sie
dzis dzwonie do lekarza bo dluzej psychicznie nie wyrwamy tak mi go szkoda a nie umiem mupomoc probowalam juz esputiicon saab probiotyki juz sama nie wiem co to moze byc raczej to nie kolki bo krzyczy o roznych porach dnia i nocy

mam pytanko z jakie firmy i jakie smoczki sprawdzaja sie u Was??

a Jasiulek dzis konczy miesiąc i staje sie niemowlakiem 🙂 😁


u nas kolka 2x byla jedna popoludniem poznym druga miedzy 21 a 2 w nocy
suszarka naprawde uspokaja i ukaja bole brzuszka

my mamy smoczek lovi ale z tym smoczkiem do bańki jest bo jak wypada to tyle spacerow dodatkowych sie zalicza....


tez mam lovi ale mi sie poodoba, bez niego zaliczylabym psychiatryk przez te placze... avent wypada czesciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski czy Wasze maluchy mają często czkawkę?? Gabrysia ma bardzo często,w zasadzie co chwilę! Czasem ją zlapie podczas jedzenia-wtedy czka, pije, beka i wszystko razem 🙂

A i jeszcze jedno...czy Wasze foteliki samochodowe też są takie chu...we?????? Niby to wyprofilowane, a jak Mała zaśnie, to glówka jej zwisa 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 beznadzieja. A na dluższą podróż to już w ogóle odpada,Gabi płacze,bo jej niewygodnie. Wasze też takie są do bani, czy tylko ten nasz jest taki po zbóju????

nasz tez jakis sredni... tak czy siak dzieci nie powinny byc podobno dluzej niz 2 h w tej pozycji jak jeszcze nie siedzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
dziewczyny odciagajace mleko przez jaki okres czasu je odciagacie? ja 30 minut i nie wiem czy to nie za mało.. 🤨
przez trzydziesci minut? ten laktator Ci cycka nie wyrwie? sciagaj do tego czasu az czujesz ze masz pusty cyc, czyli albo leci bardzo powoli albo malo,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia caly czas placze ,bo Ja masakrycznie boli jak ma zalozony ten cewnik... 😞


cewnik to zło!!!!!!!!


nie rozumiem o co chodzi z tym cewnikiem.....
cewnikowanie niby nie boli ale to takie paskudne uczucie ze gorzej sie to odczuwa niz by bolalo, tez najgorzej wspominam ze wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
madziu ale u mnie nie ma chyba koca mleko w cycku hehe
tzn ma takie etapy że przez 10 minut nie leci nic a nic a zaraz siknie tak że 30 ml sie nazbiera i znowu cisza i znów sika.. wiec nie wiem ile mam tak odciagac..
masz elektryczny laktator czy reczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Pozniej was nadrobie troszke jak bedziemy juz same spokojne dokarmione choc juz mam maloc zasu bo co 3 h jemy a w pozostale 3 razy sie odciągamy...
deicyt cyckow zawitał i do nas ku.wa daje rade uzbierac trzema odciągnieciami z obu cyckowok 90 ml na karmienie i tak wkolko, moze pobudzi sie to troche jak tak czasto eobie, ale na noc juz chyba musimy dac mm
bede walczyc dzielnie o te laktacje zeby miec 100 w cycu jednym co 3 h 🤪 🤪 jak nie wybuchną 😁

zajrze potem 😘


Luiza to ze Ty mao odciagasz to nie znaczy ze mala wyciaga tyle samo przewaznie jest tak z edziecko ciagnie wiecej z cyca 🙂poprostu ja dostawiaj czesciej a pobudzi laktacje ja z prawdego cycka tez mało odciagam bo raptem 40 ml a z lewego duzo wiecej bo 80 ml ale jestem spokojna bo jak teraz daje mm to widze jak róznie je np w nocy zjadł 80 ml przed 8 zjadł niecałe 60 ml a przed 11 raptem 20 ml i spi jak suseł .Mi pediatra kazała robic mu przez te dwa dni po 60-70 ml

Tylko ze ja ciezko zmusic do jedzenia po 3 h ona nawet po 4 nie wstaje sama nie woła, ja po 3 na siłe ją wybudzam bo małpeczka nie chce ssac na spiocha..ona po prostu nie ma ochoty ssac czesciej juz wole pobudzac lakataorem przynajmniej widze ile i czy sie zwieksza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Witam sie !
kolka prawie odpuscila- sa dwa małe słabe ataki tylko gdzie jeden zabijamy cycem i przytulankiem a drugi suszarką internetową z youtube i dziecko spokojne bez bólu !!!!
zastanawiam sie teraz co pomogło bo : odstawiłam calkowicie koper włoski - herbate laktacyjną i koperkową z hippa, odstawiłam za radą pani dr calkowicie picie mleka, i stosujemy sab wiec chyba tak pozostane skoro w pakiecie pomoglo


a jak stosujecie saab??ile kropel i ile razy dziennie??

10 do kazdego karmienia a jemy co 3 h
konczy nam sie, teraz bedziemy dawac bobotic czekamy na przesylke z Sabem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia caly czas placze ,bo Ja masakrycznie boli jak ma zalozony ten cewnik... 😞


cewnik to zło!!!!!!!!


nie rozumiem o co chodzi z tym cewnikiem.....
cewnikowanie niby nie boli ale to takie paskudne uczucie ze gorzej sie to odczuwa niz by bolalo, tez najgorzej wspominam ze wszystkiego


ale to chodzi o takie cewnikowanie jak do cc? to bylo okropne, dopoki nie dostalam znieczulenia mialam wrazenie ze bardzo chce mi sie sikac, az pecherz bolal. Tak bardzo jak nigdy w zyciu. 😮 mile to nie bylo... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...