Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
No to ja zamknę wrzesień... Kiedyś...

a ja własnie pisałam do ciebie i co cos chociaz robia....

nadrabiam Wasze posty i dzięki Twojemu smskowi wskakuję w temat 🙂
U mnie po wieczornych bólach dołu brzucha coś się minimalnie ruszyło, tzn. z tego co zrozumiałam rozwarcie na jeden palec ale szyjka nie jest gotowa. Ordynator coś wspomniał o oksytocynie (ale nie podał jej), po 3 godzinach miałam drugi raz badanie i nic się nie ruszyło 😞 Muszę więcej łazić wkoło szpitala - wczoraj dwa razy po godzince i był minimalny efekt ale jest zakaz opuszczania budynku szpitala, wymykam się jak uczeń na wagary 🙂
Rozmawiałam z moja położną i muszę tu siedzieć, bo nie daj Bo ze zacznie mi się łożysko odklejać... Tu mam jednak jakąś tam opiekę. Więc chodzę, leżę, mało siedzę bo mnie dół wtedy naparza i czekam na litość Olgi albo lekarzy. Właśnie dzwonił mąż z informacją, że ubezpieczyciel płaci mi za każdy dzień pobytu w szpitalu 50 zł,więc już mam lepszy humor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
No to ja zamknę wrzesień... Kiedyś...

a ja własnie pisałam do ciebie i co cos chociaz robia....

nadrabiam Wasze posty i dzięki Twojemu smskowi wskakuję w temat 🙂
U mnie po wieczornych bólach dołu brzucha coś się minimalnie ruszyło, tzn. z tego co zrozumiałam rozwarcie na jeden palec ale szyjka nie jest gotowa. Ordynator coś wspomniał o oksytocynie (ale nie podał jej), po 3 godzinach miałam drugi raz badanie i nic się nie ruszyło 😞 Muszę więcej łazić wkoło szpitala - wczoraj dwa razy po godzince i był minimalny efekt ale jest zakaz opuszczania budynku szpitala, wymykam się jak uczeń na wagary 🙂
Rozmawiałam z moja położną i muszę tu siedzieć, bo nie daj Bo ze zacznie mi się łożysko odklejać... Tu mam jednak jakąś tam opiekę. Więc chodzę, leżę, mało siedzę bo mnie dół wtedy naparza i czekam na litość Olgi albo lekarzy. Właśnie dzwonił mąż z informacją, że ubezpieczyciel płaci mi za każdy dzień pobytu w szpitalu 50 zł,więc już mam lepszy humor.

to jest prawda kochana o tym ubezpieczeniue , ja dosałam tez za 3 tyg, ale jeszcze musze wywalczyc za cc bo to jako operacja i za to ze miałam cukrzyce w ciazy bo to uszczerbek na zdrowu....wez ich Letka za fraki i powiedz albo dajecie mi oksy albo nie do diabła .....ile mozna czekac,....ale pamietaj ostatni beda pierwszymi hi hi .....zamkniesz slicznie wrzesien .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Luizka podaj jeszcze raz ten link kochana , bo chyba zamowie w razie potrzeby .....


SAB SIMPLEX (szybka wysylka)
http://przepieknie.pl/threads/1673-Sprzedam-Sab-Simplex-niemiecki-Pfizer-oryginalne-kropelki-na-kolk%C4%99-z-Niemiec-35z%C5%82!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
dziewczyny karmiace cycem czy wy jecie sałatki? mam ochote na gyrosa ale bez przypraw takich mocnych i bez cebuli ale tam jest sałata..
dajcie przepis na cokolwiek co jest inne niz chleb z szynka, dżemem i pomidorem.. 🤪

No wsjo oprocz smazonego i kapusty grochu fasoli chyba ze mala ma alergie lub kolki to trzeba testowac powoli
\jak u nas
my salate i parowki szamamy ze smakiem jutro dokladamy pomidorka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ja nie moge cwiczyc, lekarz powiedzial ze po cc nie mozna.... brzuch ma sam sie regenerowac, nie moge w to ingierowac. A o brzuszkach mam zapomniec przynajmniej przez pol roku!!! 😲

po 6 tyg mozna zaczac jezdzic na rowerze.....nie wczesniej 🤪

ja pierdole juz widze moje krocze na rowerze 😁 😁 😁 😁 😁

po cesarce kochana ....te po cesarce 🤪 🤪 🤪

buahhaaha bystrzak ze mnie 😁 😁 🙃 🙃
to my po 6 latach 🤪 🤪
i pewnie wpadne po sama zebatke

ale sie kuźwa usmialam mało Julci nie obudziłam.....wariatka....

😁 😁
ja do tego jeszcze przy smianiu nadal popuszczam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
AGATKA JAK SIE SPRAWUJE TWOJ LEZACZEK? ZADOWOLONA JESTES Z NIEGO? WRZUC LINKA GDZIE KUPILAS 🙂BO SIE ZASTANAWIAM CZY GO NIE KUPIC ...JEST TANSZY NIZ TEN CO CHCIALAM ...A NIEWIEM CZYM SIE ROZNI..


leżaczek jest super, jestem bardzo zadowolona...i Gabi też 🙂
A tu jest link http://allegro.pl/show_item.php?item=1803305558
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
AGATKA JAK SIE SPRAWUJE TWOJ LEZACZEK? ZADOWOLONA JESTES Z NIEGO? WRZUC LINKA GDZIE KUPILAS 🙂BO SIE ZASTANAWIAM CZY GO NIE KUPIC ...JEST TANSZY NIZ TEN CO CHCIALAM ...A NIEWIEM CZYM SIE ROZNI..


leżaczek jest super, jestem bardzo zadowolona...i Gabi też 🙂
A tu jest link http://allegro.pl/show_item.php?item=1803305558
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...